Magyar torrent oldalak Microbit

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2011. június 30..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Sejtheted faterom, hogy ez egy kényszer intézkedés. XD Hiszen azt nyilván ők is tudják, hogy sok user egyéb oldalak után fog nézni.
     
  2. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,889
    Kapott lájkok:
    769
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hát, gondolhat sok mindenre az ember, de igazán nem tudni mi van a háttérben.
    Most mondhatnám hogy de jó! Legalább lesz egy kis szabad sávszélem. Csak hát nem mondhatom mert nem örülök ennek a határozatlan ideig tartó szünetnek.
     
  3. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Hát én elhiszem ami ki van írva. Feltételezésekbe nem bocsátkoznék. De talán kicsix megnyugtatásul mond valami bővebbet.
     
  4. kicsix /

    Csatlakozott:
    2011. március 19.
    Hozzászólások:
    105
    Kapott lájkok:
    20
    Beküldött adatlapok:
    0
    Sziasztok..... Hát igen,látok negativ hozzászólást is.... Nem egyszerü!!!!
    Brekegnék... Nyugi,csak kibaxtak a szerverteremből.... Megoldani 1 nap alatt??? lehetetlen!!! Kérlek titeket,ne bántsatok minket!!! Igyexem megoldani!!!
    Látom szerettek minket,kérnék egy kis időt!!!! Maradjatok velünk!!!!
    Ám Dark!!!! Köszönök mindent,de most nincs kedvem semmihez se!!!!
    Maradok tisztelettel,és barátsággal:kicsix
     
    • Like Like x 5
  5. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Üdv kicsix! Éppen eleget mondtál, hiszen csak a nagyon egyszerűek nem érzik a szavaidból a dühöt és a keserűséget, amik megerősítik a hírt.

    Én tudom min mentek keresztül. Nem olyan régen mi is így jártunk, ezért nem voltunk egy ideig elérhetőek. Ez olyan dolog, amire nem lehet felkészülni, bármikor beüthet. A lényeg, hogy legyen mentés, a többi majd megoldódik.
     
    • Like Like x 2
  6. kicsix /

    Csatlakozott:
    2011. március 19.
    Hozzászólások:
    105
    Kapott lájkok:
    20
    Beküldött adatlapok:
    0
    Kedves Dark.... Nem könnyü.... Keserüség,és most dühh van bennem.... de!!!!!!!! És itt a Deeee
    Fantasztikus emberek vesznek körül,lásd UTS!!!!! Nem adom fel!!!!! Bár könnyeimet nem látod..... vannak.........egész nap csak ez van.... nem szégyelem.... De nem adom fel!!!!!!!!!!Sose fogom feladni!!!! De az lenne a kérésem.... Tudnod kell...az UTS a kedvencem.... ha tehetem... itt vagyok... Kezeljük képlékenyen!!! Megakartam már tegnap irni....... sorry
    Maradok tisztelettel:kicsix
     
    • Like Like x 1
  7. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,889
    Kapott lájkok:
    769
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Tiszta és világos immár minden.
    Sajnálatos hogy így esett!
    De ha már így esett, kívánok sikeres és mielőbbi megoldást!
    µBit! Várlak vissza!
     
    • Like Like x 2
  8. kicsix /

    Csatlakozott:
    2011. március 19.
    Hozzászólások:
    105
    Kapott lájkok:
    20
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nyugi Macsek!!!! Én maradok!!! Tarts ki!!!
    Kedves Fater!!!!!! Bizz bennem!!!
    Maradok tisztelettel:kicsix
    Esetleg valakinek kérdése??? itt vagyok,kedvenc oldalamon!!!!!
    És tényleg itt vagyok!!!
    Fater kérlek..... Bizz bennem!!!! Kérlek....
    hmmmmm Fater!!!!!! Hitet,és erőt adtál nekem!!!!!!!!!!Engedd meg,hogy egy pécsi zenekarral megköszönjem neked!!!!!!!
    View: https://www.youtube.com/watch?v=5Ae1gmnjG2k

    Köszönöm a hitet,és a kitartást!!!!
     
    • Like Like x 1
  9. zonee / Guest

    Az ubit nekem top 5-ben benne van.
     
    Utoljára szerkesztve: 2015. július 06.
    • Like Like x 2
  10. kőkobaki /

    Csatlakozott:
    2012. április 20.
    Hozzászólások:
    721
    Kapott lájkok:
    48
    Beküldött adatlapok:
    0
    Kitartás. Egy kis szünet még nem a világvége. Én seedben hagyom a torrenteket.
     
    • Like Like x 2
  11. Awais /

    Csatlakozott:
    2015. február 11.
    Hozzászólások:
    1
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Nem eszik ezt olyan forrón! A demonoid több mint egy évig nem volt elérhető még is élnek a régebbi torrentek is. Szerintem a Microbit pár hét alatt talál új szervert. Sőt az is elképzelhető hogy már holnap költöznek. Minden lehetséges. Pozitív gondolkodás emberek.
     
  12. getkidi / Guest

    Nos. Lehet, hogy kicsix meg még jópáran haragudni fognak rám, de azért veszem a bátorságot és megírom. Szerintem az oldalnak egyesülnie valamilyen másik kisebb site-tal. Ez az én egyéni véleményem. Bocs havalakit megbántottam! (Külön is bocsánatotkérek a tulajtól!)
     
    • Like Like x 2
  13. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    jó csak az egyesüléshez két fél kell és azt akarni is kell mindkét félnek + sok kompromisszummal is jár egy ilyen dolog , persze lehet pozitív hozadéka mint ahogy volt már erre több pozitív példa is mint akár az idei iNSANE + Preto egyesülés, náluk jól sült el a dolog, bár Pretosoknál inkább az idő hiány vezetett az oldal bezárásához.
    De reméljük hogy mihamarabb visszatér MicroBit, viszont ha minden kötél szakad remélem nem fog Beload sorsra jutni az oldal hogy csak úgy elveszik a süllyesztőben és a közösség meg mehet szélnek világnak, mert annál sokkal jobb még egy egyesülés is, mert úgy legalább megmarad az oldal közössége de legalábbis a kemény mag biztos még ha más oldalon is, de a barátságokat, kapcsolatokat, torrenteket és a seedet tovább tudják vinni és ez szerintem ami fontos egy torrentes közösségben. :tef293:
     
    • Like Like x 2
  14. zonee / Guest

    Az SWZ váratlanul szűnt meg
    A torrentvár is
    nem örülök ennek a tendenciának.
     
    • Like Like x 2
  15. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Szinte elképzelhetetlen, hogy egy nagy oldal egyesüljön egy nála jóval kisebb oldallal. Inkább a nagyobb, aktívabb oldalak olvasszák be a kisebbeket. De miért is lenne ez jó a Microbit-nek? Egyenlőre a Microbit az, ami bepuszilta a majomparádét, szóval ezért nem értem a dolgot. Ez olyan, mintha az antilop akarná megenni az oroszlánt. XD

    A régi szerver kihátrált, keresni kell egy újat. Azt hihetné az ember, hogy ez könnyen megy, de nem. Fontos az ár, fontos a minőség, fontos, hogy tudják mivel jár egy ilyen méretű torrent oldalt kiszolgálni. Időbe telik, mire az ember megtalálja a legmegfelelőbbet. Mi két hónapig próbálgattuk őket, mire találtunk egy viszonylag elfogathatót.
     
    • Like Like x 4
  16. kecsi /

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    3,220
    Kapott lájkok:
    529
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    µBit torrentjeim nem tegnap óta állnak. Nagyjából 10 napja nem tudok az oldalra belépni (felhasználói név / jelszó: hibás - "kérj jelszó emlékeztetőt").
    Nagyon meg voltam illetődve a Majomparádé hasonló helyzetén.
    Némi iróniával írom:
    - akinek van szever-mentése
    - felhasználó (ACC) adatbázisa (LSD: 'majmóca' = ott még van remény)
    Hallottam valamiféle szerver-karbantartás illetve "ELROMLOTT A SZÁMÍTÓGÉPE" a 'majmóca' kvíz-mesternek az 1. kérdés után (tegnap).
    Ezt a "költözünk a Fülöp-szigetek" akármilyen svájci domain-nevű szerverére: sem bánom.
    Egy alkalommal írtam már:
    NBH
    Talán erre legjobb példa a BeLoad (old vagy new? beload.ws/) amely 'visszatoborozta' userjeit némi ADATVESZTÉS után.
    Lássak rémeket... (közölték: arányom nullázódott).
     
  17. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
  18. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Ide is kiírhatnák, ide benéz a kicsix.
     
  19. Infto /

    Csatlakozott:
    2013. december 17.
    Hozzászólások:
    238
    Kapott lájkok:
    105
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nagyon remélem, hogy visszatérnek!
    Szvsz. ők a legjobbak a magyar oldalak közöl a programok terén.(+ természeresen az nCore, de ott rengeteg a külföldi oldalakról leszedett és ész nélkül felnyomott szoftver)
    Apropo!
    Tudtok ajánlani valami jó külföldi oldalt ami speckó szoftveres v. legallábbis előtérbe helyezik a programokat?

    HAJRÁ MICROBIT, HAJRÁ KICSIX!

    K()=
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. július 07.
  20. getkidi / Guest

    Kérdezd a nagy mágust, setét kollégát :tef161: (Darkot) Ő mindenhol fenn van! :tef293: