Magyar torrent oldalak Microbit

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2011. június 30..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. joe03 / Guest

    rosszhúzás volt

    ha tulaj adta át párzsetonért a majomparádét akkor nincs nagy üzleti érzéke egy olyan oldalt adott át ami nagyon jól működöt és ha maradt volna a maki és ők vették volna át a transfereseket akkor a transon nagyobb lett volna az öröm mivel a majomparádé sokkal kereseteb volt mint a másik oldal.
     
  2. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Azt nem lehet


    Azt nem lehet tudni mi késztette az MP tulajt a fúzióra és lehet ki se derül már .
     
  3. joe03 / Guest

    sektorbácsi?

    Lehetséges hogy nemfog kiderülni kinek az ötlete volt a fúzió de egy jól működő és keresett oldalt gerincre vágni nagy hülyeség volt szerintem és az aki ezt a döntést hozta egy nagyon nagy balfék volt.
     
  4. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    mikrobit

    olvasok itt is ott is szerintem ez itt a reklám helye. ha két társaság összefog ami nem két nap akkor már ismerték egymást. ha valaki sértődik mehet.nincs senki kötelezve .szerintem ők tudták mit akartak és fog is menni. a 2011 év mind a két oldal érezhető gyengülése eredményezte ezt ezt a fúziót.bajok voltak itt is ott is . szerintem most az erősebb kutya elve fog dominálni és remélem a bajok után kialakul egy ütős jó oldal.gyengülés nincs . napi szinten a feltöltések rendesen alakulnak bízzunk ,hogy jó lesz az oldal .
     
  5. Devil / Guest

    látszat

    Persze, látszatra lehet nincs gond, de ha jobban megnézi az ember akkor hamar rájön, hogy a statisztikában kiírt torrent ami jelenleg 96 ezer egy néhányból és a letöltéseknél az 58 ezer egy néhány torrentből jó ha 40 ezer torrent él valójában!!! 135ezer embernél igen csak gyenge mennyiségű torrent szerintem, de lehet csak azért van ez, mert most olvadt össze!

    nem bántás képpen írtam, saját vélemény!

    Üdv: Devil
     
  6. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    látszat

    tudod nekem is furi mert olyan mintha két helyről üzemelne az oldal . reggel bekapcsolom a gépet 40000 tori este jövök 60000 tori . akkor olyan reggel indul az egyik utána a másik is
     
  7. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Aki Át mond mogyon B is

    Tugyátok én vagyokaz aki nemtul jo véleményel van az oldalról.De történt egy ojan dolog hogy legközelebb joban átgondolom mielőtt irogatnék.Egy kolegám fia itvan az apjánál két oldalra hivtam meg.Igen de neki utána nemvolt lehetősége használatba venni őket csakmajd ha hazamegy.Két levelet irtam ugyanazzal aszöveggel.Az egyik oldalról csak imail jött neki mejben közölték hogy viszlát.De a mikrobirol én kaptam üzit hogy megértik és álicsam be neki avakácio módot.Na ez a nemindegy.Lehet nemláttam a fától az erdőt
     
  8. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    mikrobi

    Nemtölt be az oldal
     
  9. konda /

    Csatlakozott:
    2010. december 24.
    Hozzászólások:
    212
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    mikrobi

    nállam is ugyan ez a helyzet
     
  10. Beszerző /

    Csatlakozott:
    2011. január 06.
    Hozzászólások:
    557
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    szalmaszál hasogato
    Lakhely :
    Aprajafalva
    karbantartás!!!?

    Nálam is ugyan ez a helyzet remélem ujitanak az oldalon szivesen látnák pl egy uj külsöt az oldalnak! :tef161:
     
  11. zoli7512 / Guest

    Leállás

    Az oldal technikai okok miatt nem elérhető. Pontos információt az
    indulásról nem tudunk, Türelmedet és megértésed kérjük és köszönjük! Ezt az üzenetet kaptam ,miután megkerestem őket.
     
  12. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,894
    Kapott lájkok:
    769
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    µBit
    Kliens is piros.
     
  13. cskaroly / Guest

    Néro

    Szóhoz sem jutok.De ez mind nagyon oké.
     
  14. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    transbtit

    direkt adtam ezt a címet. nem tartoztak szorosan kedvencein kőzé sem a majom sem a transz . mikor fúzióra léptek sokan kétkedve figyaltük mi lesz az oldallal. a kezdeti hanyatlás után talán valamire ráérzett a csapat mert az oldal kezd lassan de felfelé emelkedni. amit a szémükre vetek az a bizonyos számok. szerintem jobb lenne pl 120000 tori helyett egy valósabb mondjuk 70000 torit írni senki nem kövatelne 50000 gurigát. volt oldal aki szintén hozta a sok kamu számot és mióta erröl lemondott csak pozitív az oldal irántí szeretet . én bízok jó mukátokba de ne etessetek bennünk mrt durcát vált ki.üdvözlöm a MIKROBIT csapatot és gondolkozni kellene ha valaki olvasná írásom mivel halandó közvetlenül nehezen tud írni az emeletre tisztelettel OLDI
     
  15. faust10 /

    Csatlakozott:
    2011. május 21.
    Hozzászólások:
    1,712
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    + Egy gond...

    Egyetértek sipi hozzászólásával.
    Még annyit fűznék hozzá, hogy minden az oldalt használó ember örülne neki ha Transfer csiga lassúságát örökölt felület egy kicsit begyorsulna.
    Mert elég kiábránditó amikor 1 percet ülsz malmozva amig betölt az oldal, s ez csak ismétlödik.
    Reméljük ezen épitő kritikák az oldal fejlődését segítik, s nem gyors repülésünket hozzák elő.
     
  16. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Google chrome

    Probáld google chrome böngészövel :tef161:
     
  17. faust10 /

    Csatlakozott:
    2011. május 21.
    Hozzászólások:
    1,712
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ok.

    Köszönöm.
    Meg fogom nézni vele.
     
  18. Drakula /

    Csatlakozott:
    2011. június 25.
    Hozzászólások:
    464
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Sebes

    Minden tiszteletem a tiétek, kollégák, de szerintem próbáljátok ki a Kárpát Express-t, az Gyors... :tef318:
     
  19. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Grófom !

    grófom ön egy q va rendes embör :tef318:
     
  20. Drakula /

    Csatlakozott:
    2011. június 25.
    Hozzászólások:
    464
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Utitárs

    :tef344:
    Vonatozzunk eggyütt...le a Fekete Tengerig, ott, most hallottam a hirekbe, már féláron van minden...persze úgy is dupla mint máshol, de hát szebben hangzik!