Magyar torrent oldalak Microbit

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2011. június 30..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. warezdae / Guest

    Az oldal ismét elérhető !

    Az oldal ismét elérhető !
     
  2. gaborw /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 29.
    Hozzászólások:
    386
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    microbit

    Tegnap este újra él! Méregből nyomtam fel rögtön 4 filmet!:tef293:
     
    • Vicces Vicces x 1
  3. piszok / Guest

    Hello!Kértem új jelszót

    Hello!

    Kértem új jelszót azzal sem enged be! Miért?
     
  4. faust10 /

    Csatlakozott:
    2011. május 21.
    Hozzászólások:
    1,712
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Microbi

    Éppen nagytakaritás van az oldalon lehet hogy szenvedő alanya vagy te is.
    Más oldalakon is van ilyen. :tef10:
     
  5. piszok / Guest

    Nem lehet. Biztos! Előfordul

    Nem lehet. Biztos! :tef293:
    Előfordul nálam. Kicsit nem figyelek és máris kint vagyok. Inaktív voltam csalt egy meghívottam és alacsony a feltöltésem egy torihoz. Bármi előfordulhatott. Na és nagy a szám! :tef344: De ez nem igaz teljesen. Az hogy alapból bunkó vagyok ismert tény számomra. Érdekesebb az ahogy viszonyulnak. Néha mulatságos vagy bosszantó. De ezért megéri! :tef344:
     
  6. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Mikrobi

    9 - Törlés
    Kedves Felhasználóink!!

    A mai nap folyamán 40.000 inaktiv és az alacsony aránnyal (0.3) rendelkező felhasználók törlésre kerültek!
    Továbbá felhivjuk a figyelmeteket, hogy a freelech és a 2x up is megszűnt! µbit Staff
    Regisztrált felhasználók 102,187
    Na ez már reálisabb én azért nemkomáltam ezt a hazánk második legnagyobb oldala dolgot mert tuttam kamu nemrosz oldal de a Beloadhoz szerintem igen mesze van.Milenne ha alaposan kitakaritanának :tef161:
     
  7. piszok / Guest

    No és mi lenne a szempont?

    No és mi lenne a szempont? :tef293:
     
  8. drspiele83 /

    Csatlakozott:
    2011. július 07.
    Hozzászólások:
    26
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Törlés
    En szemely szerint jobban szeretem mint a beloadot szerintem egy nagyon jo oldal!
     
  9. timcibimci /

    Csatlakozott:
    2011. január 21.
    Hozzászólások:
    149
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    micro

    Ha felemelnék a min. arányt, mondjuk 0,6-ra, még fele ennyi felhasználó sem lenne.
     
  10. Drakula /

    Csatlakozott:
    2011. június 25.
    Hozzászólások:
    464
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Fele

    Dehát akkor kevesebben lennének mint anno a transi virágkorában... }:tef293:
     
  11. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Csak egy gondolat

    Volt egy transfer ami már éphogycsak vegetált volt egy majom amire szinte alig lehetett meghivot szerezni és a fénykorát élte.Na ha igazán nagyok akartak volna lenni érdemessebb lett volna a majmos balhét feszegetni nem odavágni egy transfert mikrobi néven hisz már látható volt hogy nem működik nemkell az embereknek
     
  12. Anubis36 /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Miq
    Nem tudom milyen min. arányra gondolsz,de a visszaosztási arány 0.6! Vagy figyelj DÖBBENET:90x24óra.Nem vicc! Nézzetek utána.Ennyi ideig kell seedelned a torit ha nem viszik!!! :~
    És itt jön képbe az én példám:már itt is volt róla szó de ismét megesett velem .:leszedtem egy 2Gb-s filmet egy nap alatt visszaosztottam 0.8-ig 1.77Gb gondoltam már elég de mivel vitték és hát a pont jó ha jön inkább hagytam,de megnéztem azért a seedkötelesek között SZERINTÜK.:220Mb-t töltöttem fel 0.17aránnyal!!!Gondolom a feltöltésben sem lett jóváírva pedig még akkor 2x-ös szabály volt érvényben.
    És mivel már nem az első eset nem is tudom mit gondoljak.
    Mi van ha egy 120-180GB-s torit szedek le?A gépemre 200Gb fér.
    90napig tartsak seedben olyat amit már nem is kellene és nem is korrekt!!??Írtam a vezetőségnek....semmi válasz...
    Amúgy szerintem sem lenne rossz oldal,de vagy nem foglalkoznak vele eléggé,vagy ilyen erőszakosan akarják megtartani a statisztikákat,ami egy kicsit sem korrekt.
    Ja és nem is értem ,egyik nap még van 115.000felhasználó majd állítólag kitiltanak 40.000rossz arány miatt és marad 102.000???
    Ezt hogyan jött ki???
     
  13. timcibimci /

    Csatlakozott:
    2011. január 21.
    Hozzászólások:
    149
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    mic

    A 0,6-tal arra gondoltam, hogy ez alatt a globális arány alatt rúgnák ki a manusokat.
    Még mindig nem értitek ezt a sedkötelezettséget.
    Letöltöttem egy 2 gb-s torrentet. A feltöltőnek sookkal kisebb volt a sebessége, mint nekem és az első között kezdtem leszedni. Mire nekem teljes egészében lejött, már visszaosztottam 2 egész akárhány tized arányig. Mert tilajdonképpen az utánam csatlakozók is tőlem (is) szedték. Leállítottam a torrentet, mint aki jól végezte dolgát. A felkiáltójel meg a pofámba kiabált, hogy nincs meg még a 0,6.
    Sok utánjárásra meg firtatásta a fórumban megtudtam, hogy a 0,6 attól a pillanattól számítódik, mikor teljesz egészében tetöltötted a torrentet. Vagyis a kliensed meg a tracker sosem lesz szinkronban és tök mindegy, hogy letöltés közben mennyit osztottál vissza.
    A 2160 óra tiszta seed időről meg me is beszéljünk.
     
  14. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    le és fel

    hát ez is örök vita . mint sok társam én is több oldalon vagyok regizve.minden oldal más szisztémával dolgozik ki mit kér-követel. ha a legnagyobb oldalt veszem figyelembe 48 óra. van aki 4 óra van aki 1.0 arányt kér. én seedelek kb 1.2-1.5 arányig vagy 48 órát. ha 48 óra alatt nem megy vissza radír felesleges erölködni.48óra után 0,1 az arány abból sose lesz 1.0. ez a véleményem én igy csinálom
     
  15. Drakula /

    Csatlakozott:
    2011. június 25.
    Hozzászólások:
    464
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nagyon baró

    Ime a legtutkóbb seedszabály ami jelenleg fut:
    "Letöltés után ha van még letöltő maradj seedelni még 1-2 órát!"
    Biztos ismeritek honnét az idézet! :tef161:
    Mások is átvehetnék... 8)
     
  16. Anubis36 /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Miq-seed vita
    Ne haragudj de nem értek veled egyet!
    A visszaosztási arány soha SEHOL nem akkor indul ha befejezted a letöltést.Jól is néznénk ki.
    Én még a nyáron írtam nekik emiatt.
    Akkor még válaszoltak is ,elküldtem a kliens képemet,hogy már akkora 1.5ös az arányom szeben az általuk mutatott 0.4-el és akkor azt mondták IGAZAM van és kivették a torit a seedkötelesek közül.
    Most is írtam ,viszont most még nem válaszoltak.
    Ja és a pontom is áll mint a cövek,meg sem mozdult egy hete pedig azért 1.7Gb feltöltésre illett volna egy kis pontot adni,és bár ebben nem vagyok biztos de az arányom és a feltöltött Gb sem változott.
    Tehát egyszerűen nem számol a Tracker vagy csak lehet heti egyszer frissit.
    Szóval nem a letöltés után számít csak a visszaosztás hanem már közben is!
    De ez az én véleményem.Én így jártam.Nekem ők is igazat adtak a nyáron.
     
  17. timcibimci /

    Csatlakozott:
    2011. január 21.
    Hozzászólások:
    149
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    vita

    Az a szörnyű, hogy emiatt neked kellett írni. Olvasgatva az ottani fórumot nagyon sokan jártak így, és aki írt annak elismerték. Én nem írtam, mert néhány nap múlva megoldódott a dolog. Arra tévedt egy balek, letöltötte és az ő nyakába szakadt a kötelezettség.
    Azóta meg semmi nem töltöttem le. Ki nem állhatom az ilyen, nem tehetek róla, de általam csak hülyegyerek seed-nek titulált túlzó és értelmetlen seedkötelezettséget.
    Amíg töltik, hadd menjen. Ha meg már napok óta meg sem nyikkan, befejeztem.
     
  18. Anubis36 /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Miq-vita

    Jó ,hogy nem csak nekem van akkor ilyen gondom,és ugye igazam volt.
    Persze az már nem jó,hogy akkor lehet 100.000felhasználót megvezetnek.Mert akkor ha sokan vagyunk így akkor felmerül bennem a kérdés,hogy mennyi pontot és feltöltést "csalnak" le,mert ugye ki számolja állandóan.Nekem most 120Tori van seedbe oda speciel 6db.Ja és neked akkor szerencséd volt ,hogy töltötték tőled végül is de én már 5Gbnél nagyobb cuccot onnan nem is merek szedni.Pedig lenne miből mert több mint 300Gb feltöltésem van,de inkább ha érdekel valami megnézem másik oldalon.
    Én csak azt nem értem,hogy ez miért is jó nekik,ha tudják ,hogy nem jól számol az oldal miért nem lépnek ha meg nem tudják...Nos ezt nem hiszem
    De én nagyon sajnálom mert szerintem amúgy nem lenne rossz oldal.Csak annyit kellene tenniük ,hogy ezt az értelmetlen seedidőt kiveszik,meg a Tracker megtanítják számolni... :tef161:
     
  19. gaborw /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 29.
    Hozzászólások:
    386
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    qBit

    Fennt vagyok szinte az összes nagyobb torrentoldalon! Az nCore-on is. De nekem ez a kedvencem! Nálam egy "szinten" mozog az nCore-al!
    Amúgy a seedkötelezetségről annyit addig seedelek amig az egyiket nem pipálja ki vagy az időt vagy az arányt!
     
  20. Anubis36 /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Warm még nem volt?

    Nem félsz,hogy "büntit"kapsz?
    Mert ott világosan le van írva,hogy 90nap seed vagy 0.6feletti arány!
    A 12óra seed csak a 0.6-os visszaosztással él.
    De egyébként ha belegondolok igazad van.Csak én nem akarok "büntit"kapni.Igaz van más oldal is.Én is fent vagyok mindenhol,és nekem is bejönne ezt leszámítva.Nézz meg mondjuk a Teracot-oldalt.Tuti kis oldal.72óra a seedkötelezettség vagy 0.6os arány!Azért kicsit korrektebb a 72óra mint a 2200óra :ördög:
    Nézd meg az NC-t most sem büntetnek még pedig már mérik a seedkötelezettséget,de korrektül 48óra vagy 1.0arány aztán ha akarod csá.De 48óra múlva tényleg eltűnik.
    Vagy nézd meg a Beload-ot ott nem is számít csak jó legyen az arányod,de mindkét oldalon igyekeznek valamivel ott-tartani seedben.
    Az Nc-a pontok miatt,a Beloadon pedig szintén a pontok meg az Upp utalás.Szóval nem csak követelnek adnak is!!!