Magyar torrent oldalak Microbit

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2011. június 30..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. timcibimci /

    Csatlakozott:
    2011. január 21.
    Hozzászólások:
    149
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    micbit

    Hát, kinek a pap, kinek a papné. Nálam semmiképp sincs benne az első ötben sem. Akármit és mutat az user meg a torrent statisztika.
    A transfer óta nemigen változott semmi.
    Ez csak a saját véleményem és a tiédet tiszteletben tartom. Azért az ncore, vagy netán a beloadhoz hasonlítani szerintem enyhe túlzás.
     
  2. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    mikrobi

    Azthiszem ehez nincsmit hozzáfüzni benne a lényeg talán csak anyi hogy nem enyhe tulzá hanem igen nagy tulzás :tef161:
     
  3. gaborw /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 29.
    Hozzászólások:
    386
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    qBit

    Hát ha büntit kapok!:tef293:
    436gb feltöltés
    670mb letöltés
    657.468 arány

    -Ahhoz, hogy egy torrent lekerüljön a listáról, 12 órás seed idő szükséges és 0.6-os arányig vissza kell töltened!
    -Az elévűlési idő 90 nap, vagyis ha egy torrentet letöltesz és nem teljesíted a seed kötelezettséget 90 napon belül ígyis lekerül a listáról!
    Én csak a 12 orára vagy a 0.6-os arányra figyelek. Régi torrentet az életbe nem tudja visszatölteni az ember! Alapból aki sokat tölt több oldalról nem fogja honapokig seedelni. Szerintem!
     
  4. Devil / Guest

    qbit, mert megérdemled

    Pár napja figyelem a fórumon a hozzászólásokat és valami fel keltete a figyelmemet! Még hozzá az, hogy sokan a qbit-ot össze hasonlítják az Ncore-hoz! Egyes emberek enyhe túlzásba is esnek, mikor azt írják, hogy körübelül egy szinten van a két oldal vagy valami hasonló szöveget eresztenek el!
    Ügye az Ncore-hoz nem kell sokat hozzáfűzni miért szeretik olyan sokan!
    A qbit, mint mindenki tudja már a transfer és a Majomparádéból jött létre?! Sok szóbeszéd járja az internetet, hogy a majom-nak nem volt más választása mert kezdett gyengélkedni az oldal így vagy beolvadnak vagy bezárnak! Sajnos vagy nem sajnos de beolvadt az akkori transfer-be! Így most qbit-ként fut tovább! Az egykori transferes szokásokat továbbra is meg tartották! Mire gondolok? A statisztika megpiszkálása, a tulajok nem hozzáértése vagy az érdektelensége,az userek véleményének a semmibe vétele!!! Aki fent van az oldalon gondolom tudja, hogy miért írom ezeket. Visszatérve a statisztikához, még a mai napig sem a valós számokat mutatják nekünk! Gondolok itt a torrentek számára, jelenleg 110ezer körül van az oldalon, és valójában? Valójában 60 ezer egy néhány torrent aktív, tehát ennyi a valós torrent amit az user el tud érni, már amikor el tud érni. A felhasználók száma is csökkent a napokban kb.140ezerről kb. 102 ezerre a takarítás címszó alatt! Csak éppen a kapcsolat számán nem változtattak, mert ügye "csúcs" időben eléri néha az 500ezres peer számot is! De most komolyan kinek akarják ezek után bemesélni, hogy a peer számuk lehet ennyi?!
    A fórumokban folyamatosan látom a jobbnál jobb ötleteket! A tulajok még csak rá se néznek, hogy esetleg hol lehetne javítani az oldalukon. Mert az oldaluk és nem az "oldalunk"! A moderátorok és a adminok folyamatosan azzal védekeznek, hogy ők nem tudnak mit tenni, hisz a tulajok döntik el min kell módosítani, így a skinekről is ők döntenek, hogy marad vagy sem! Évek óta ugyan az a skin van az oldalon, ki nem unja már ezt?! Jó tudom ha nem tetszik menjek máshová! Merjék ezt mondani a több ezer user-nak is! Ha a tulajok leszarják az oldalt, hogy mi van vagy lesz vele, mit lehet várni a többi staff tagoktól?! Legalább tudnának normális hangnemben válaszolni és ha kérdezik őket akkor ne fenyegető magatartást vegyenek fel! El jutottak valahova, de én azt veszem észre, hogy ez az oldal csak rosszabb lesz mármint a színvonalt nézve!!!
     
  5. Frank Drebin /

    Csatlakozott:
    2011. június 24.
    Hozzászólások:
    187
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ámen

    És én ezzel 100%-ban egyetértek. Tökéletesen leírtad a lényeget.
     
  6. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    mikrobi

    Egyesülés után szemfüles voltam és igy lett17db meghivom na örültem nagyon vanám csere alap lesz upp bonus dögivel :tef161: Eddig 4db meghivot küldtem mindet ajándékba beirogatom a cserékhez demég sosem kérdezték hogy menyi upp ot szeretnék érte kapni :tef161:
     
  7. timcibimci /

    Csatlakozott:
    2011. január 21.
    Hozzászólások:
    149
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    mbit

    A mai nap folyamán 40.000 inaktiv és az alacsony aránnyal (0.3) rendelkező felhasználók törlésre kerültek!

    Nekem ez is jelez valamit. A több hétig tartó egyhetes arányjavító akciók sem tették meg a hatásukat. A felhasználók is úgy viszonyultak az oldalhoz, mint az oldal a felhasználókhoz.
    Nagy részük meg sem próbált bennmaradni, mert már megunták a dolgot. Meg a konkurencia is nagy.
     
  8. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    megoldottam
    -Elegem lett az oldalból 100GB upp ért szőröstől bőröstöl odaadtam nem idegesít ! :ördög:
     
  9. timcibimci /

    Csatlakozott:
    2011. január 21.
    Hozzászólások:
    149
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    az sok

    Sok lesz az érte. Még a fele is sok.
     
  10. microbit

    Mióta egyesülés volt azóta kb. 2-szer ha felléptem de nagyon ratyi lett az oldal,elötte jobb volt
     
  11. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Gyönyörű vagy

    Szép kis gyerek vagy csodálatos nevet választottál.Barátaim meséltem hogy a keresztfiam után választottam itt a felhasználo neven :tef161: Reszkessetek megjött az igazi bazsko :tef161:
     
  12. Beszerző /

    Csatlakozott:
    2011. január 06.
    Hozzászólások:
    557
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    szalmaszál hasogato
    Lakhely :
    Aprajafalva
    :tef161:

    hahahaha :tef161: ehez nem is kell többet hozzáfüzni :tef161:
     
  13. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Milenne ha
    Csirkés cimbi tudom nemhazudik ténleg nemlépett be mert más oldalt használ.Tegnap skájpolzunk mondom neki nincsis mikrobid tuti töröltek.Megnézte és simán belépett.Erre mondom milenne ha rendesen kitakaritanának :tef161:
     
  14. kalarmusz / Guest

    Kérés

    Szia!

    Töröltek de van még 1-2 jó cucc amit letöltenék, de már ugye nem megy. Nincs még véletlenül meghívód? Mondanám hogy adok érte valamit, de nem vagyok fent túl sok oldalon, maximum BigTorrent meghívót tudnék neked küldeni...,de ha küldenél nagyon hálás lennék
     
  15. Anubis36 /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Kérés???

    Már nem azért,te kedves ismeretlen,de ha töröltek,hogyan akarsz mégis meghívóval visszakerülni???
    Gondolom a törlés nem volt véletlen(valamit tettél)

    szóval ha téged most oda meghív valaki és valószínűleg az IP-címed ugyan az mint volt és ezt az oldalon látják akkor buksz te is és bukik a meghívód is!
    Szóval nem biztos,hogy etikus neked oda meghívót kérni...
     
  16. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Kérés! ?

    Igaza van hacsak töröltek mert nem léptél be menne a dolog de sajna énezt nemtudhatom.
     
  17. amatőőr /

    Csatlakozott:
    2011. november 21.
    Hozzászólások:
    75
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    microbit

    Ritkán lépek be én is, nálam a seed-kötelezettség verte ki a biztosítékot végleg. Majd benézek, (ha tudok) mi a terror a fórumon.
     
  18. Frank Drebin /

    Csatlakozott:
    2011. június 24.
    Hozzászólások:
    187
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    elég

    A minap úgy gondoltam adok egy lehetőséget az oldalnak.
    Hiba volt!
    Leszedtem 5 torit.Átlagban 1GB-os torik voltak.
    Vissza is osztottam rendesen.
    A kliensemen vissza töltött 10-11Gb-ot mutatott/db átlagosan.
    Belépek az oldalra és jön a hideg zuhany.
    A torik felét sem osztottam vissza!
    Részemről itt be is fejeztem. Felejtős oldal.
     
  19. Anubis36 /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    elég?


    Én itt már többször is írtam,hogy gondok vannak a Miq. számolásával és,hogy nem jól számolja a visszaosztást!
    A nyáron még írtam is nekik,akkor ki is vették a seedkötelesek közül azokat amiket reklamáltam,mondván igazam van.
    Most kb két hete is megreklamáltam párat,hogy meg sem mozdul 0.2körül van náluk a visszaosztásom és én meg már több mint 1.2ig visszaadtam,de most már válaszra sem méltattak.
    De akkor a reklamálásomhoz(ismétlem 2hete!!!!) mellékeltem egy képmetszetet a kliensemről!
    Nos tegnap este két hét után a seed kötelezettségben UGYANAZOK AZ ADATOK vannak!!
    Egy dekával sincs több pontom sem,és az arányok is ugyan azok így én töröltem is a torikat!
    Meg tudtam nézni a fotó alapján,hogy kb 10Gb-t spóroltak le rajtam és hát ugye megmondani sem tudom mennyi pontot.
    Na ezért írtam a múltkor ,hogy nagyon meg kellene számolni tanítani a Miqrobit Trackerét,mert két hét alatt 10Gbfeltöltés után ugyan úgy 0.2es pl.egy említett torrent visszaosztása és a pontom is dettó ugyan annyi!
    Úgyhogy én is hanyagolom a letöltést onnan!!!!!
    És innen üzenem az oldalnak ha van itt illetékes,hogy ezzel nagyon sokat veszítenek,hogy ennyire nem figyelnek oda!
     
  20. amatőőr /

    Csatlakozott:
    2011. november 21.
    Hozzászólások:
    75
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Még mindig?

    Még most is megvannak ezek a problémák? Mostanában nem töltögettem, csak seed-elek, bár nem tudom miért... Benéztem, csak az t?nt föl, hogy egy 2 hónap óta seed-ben tartott torrent a kötelezettségben 3napot mutat.