Milyen Módon Veszel Elégtételt, Ha Sérelem Ér?

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' boni hozta létre. Ekkor: 2015. március 13..

  1. boni /

    Csatlakozott:
    2013. január 11.
    Hozzászólások:
    603
    Kapott lájkok:
    219
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Mit teszel, ha becsapnak, megaláznak, ha eléd állnak a boltban a pénztárnál? Milyen módon fejezed ki a haragodat?
     
    • Like Like x 3
  2. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Roppant kreatív vagyok ezen a téren. Régi vágású, aki semmilyen sérelmet nem nyel le. A hogyan, az bonyolultabb kérdés, mert mindig az adott személytől függ. Ismerem az embereket, és hamar meglátom a gyengéjüket. Általában a saját hibáikat, nevetséges viselkedésüket veszem alapul.
     
  3. szepaj /

    Csatlakozott:
    2014. január 02.
    Hozzászólások:
    3,326
    Kapott lájkok:
    3,148
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Természetesen mindig megvédem a saját érdekeimet, a helyzet adta lehetőségek formályában, de természetesen mindig kulturált emberi módon.
    Az utóbbi sajnos nem csak rajtam múlik, hanem a másik félen is.
     
  4. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangos vitát sosem kezdeményezek.
    Kúlturáltan rendreutasitom azt aki hibázik.

    Ha a hátam mögött, szándékosan csapnak be, akkor visszaadom olyan módon, hogy sosem gondolták volna honnan csap le a villám.
    Nem akkor és rögtön, később , amikor már ugyhiszik, hogy elmúlt a haragom.
    Kétszer nem engedem meg az átverést.
     
  5. frediw / Guest

    Okos enged ,szamár szenved..de vajon a "szamár" felfogja e ,hogy azért nem folytatod,mert nem tartod rá méltónak,hogy leállj vele vitázni ???Erre nem tudom a választ :tef344:
     
    • Like Like x 2
  6. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Ha a boltba elém állnak, már nyílik a szám, mert ugye van olyan is hogy megkéri az egyik ember a másikat...
    Ha valaki bánt, megaláz, nem feledem, úgyis tudom hogy visszakapja tőlem még ebben az életben, ha alkalom van rá, többszörösen is. :tef344: Kicsit olyan ez mint a Lúdas Matyi :tef161:
     
  7. rambo / Guest

    Mindig törekszem a békére,ha pl ismerősöm mindenki ellőt le nézz, az bizony rossz lenne.
    De próbálnám megmagyarázni hogy miért volt ez?
    Kedves szavakkal az ember többre megy,,,de ha igazságról van szó ki állok!
     
    • Like Like x 2
  8. kacsa /

    Csatlakozott:
    2012. május 30.
    Hozzászólások:
    2,290
    Kapott lájkok:
    234
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nos haragtartó ismerősökkel nem vagyok, haver simán elémállhat akármi, de ha idegen... Elösszőr szólok neki, hogy ne legyen pofátlan, vagy megkostólatja Dr. Martens receptre felírt gyógyszerét... Majd ha ez nem váli be akkor megfogom valahol, és hátrarántom, majd bemutatok neki és esetleg célozgatok édesanyja foglalkozására ez általában be szokott válni.. De, hogy ne ragadjukn le a példánál ha ismeretlen pofátlan bármilyen téren akkor figyelzetetem, hogy pofátlan, és ha nem tesz semmit, akkor elég kreatívan teszek ellenlépéseket... Egy példa: Tolatok a bevásárlóközontnál be a parkolóhelyre , de azt veszem észre, hogy a gyökér befordul és beparkol orral.. melette egy ilyen fa volt patkával mert ez a parkolósor széle volt, én meg fogtam a melette lévő parkolóhely akkro üresedett meg mikor kiszállt, oda beparkoltam, de olyan közel, hogy a tökrök köött 1 centi is alig volt... Egyszóval eggyik oldalról sem tudott bemenni a kcosijába, meg kelett vérni, én meg szépen komótosan bevásároltam, ő már ott várt, elkezdett panpogni, majd mondtam neki, hogy ha fasz akkor én is fasz leszek vele, és ha tovább pofázik akkro eszembe jut, hogy valamit elfelejtettem, és visszamegyek egy órát még... Be is fogta rögtön... Eért utálom a köcsög GMWseket, mert pofátlanok, és még nekik áll feljebb...
     
    • Like Like x 2
  9. animeboy /

    Csatlakozott:
    2015. június 10.
    Hozzászólások:
    26
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hát változó. Van mikor beletörődöm és továbbállok szomorkodva. Meg van mikor helyben, esetleg késöbb és jól kitervelten. Valamiért ez nálam változó. Bár nem helyes dolog a bosszúállás, aki elkövetett ellened valamit azzal a sors úgyis számol egyszer.
     
  10. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
  11. BudaésPest /

    Csatlakozott:
    2015. február 09.
    Hozzászólások:
    1,183
    Kapott lájkok:
    212
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ez biztos? :tef161:
     
  12. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    őőőőőő, nem. hahahahahahahaha
     
  13. zörgőfürge /

    Csatlakozott:
    2010. július 26.
    Hozzászólások:
    2,260
    Kapott lájkok:
    684
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Tök egyszerűen!Amilyen az adjon isten,olyan a fogadj isten!Ha nem is rögtön,de nincs feledve.Nem szeretek tartozni ilyen téren.:tef161:
     
  14. GLOP /

    Csatlakozott:
    2014. november 02.
    Hozzászólások:
    511
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Magamat nem hagyom el.
     
  15. getkidi / Guest

    Én minden sérelmet visszaadokvalahol
     
  16. szappanoskrumpli /

    Csatlakozott:
    2016. március 23.
    Hozzászólások:
    430
    Kapott lájkok:
    26
    Beküldött adatlapok:
    0
    általában verekedünk ha a szép szó nem használ (jó édes anyukáját becézem meg hasonlók)
     
  17. FantomGirl /

    Csatlakozott:
    2019. szeptember 14.
    Hozzászólások:
    159
    Kapott lájkok:
    12
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Majd a karma elintézi
     
  18. lena61 / hóbagoly / RIP

    Csatlakozott:
    2020. április 09.
    Hozzászólások:
    3,734
    Kapott lájkok:
    1,349
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Nyugalom és a béke lánya vagyok. Ilyen beállítottsággal, nem biztos...hogy érdekel, mikor elémállnak a boltban. Esetleg, ha nagyon sietek, akkor érdeklődve megnézem a másik felet, hogy vajon milyen ember is lehet.
    Becsapás, a visszaadásnál??? Ott szóvá teszem, és általában véletlen maradt le egy ezres. :tef293:
    Megalázás....szerencsére ebben nem igen van részem, így most nem tudom konstatálni, de biztosan kulturáltan tudnám a másik felet levadászni :tef293:)