Milyen sorozatokat nézel?

A témát ebben részben 'Filmekkel, sorozatokkal kapcsolatos beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 2012. február 04..

  1. Jonhy62 /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 08.
    Hozzászólások:
    154
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Arrow

    én szeretem s minden részt láttam eddig /feliratosan/ s közbe elkezdtem nézni szinkronosan is miota az rtl vetiti a héten csak az 5dik rész jött ki. feliratosan 14
     
  2. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    A zöld íjász

    Mindenki megdöbbent A zöld íjászon

    Az ötven év alatti feln?tt néz?knél a harmadik legkedveltebb m?sor volt múlt héten az Arrow, a magyar keresztségben A zöld íjász, pedig talán még az RTL-nél sem számítottak induláskor 30 százalék fölötti számokra. Az Éjjel-nappal Budapest az els? hetében mindennap kikapott a Családi titkok-tól, de a célcsoportban az RTL Klub az els? tíz helyb?l elvitt nyolcat.

    Az év hetedik hetének legnézettebb csatornája a 16,5 százalékos RTL Klub volt, sz?k két százalékpontot vert a TV2-re. Az M1 8,54 százalékot ért el a teljes lakosságban, de csak 4,38-at az ötvenéves kor alatti feln?tteknél. A kereskedelmi célcsoportban a Film+ verte a közmédia egyes csatornáját, egy ligával feljebb pedig az RTL Klub a TV2-t (16,5 volt el?bbinek, 13,7 utóbbinak.)

    A kereskedelmi célcsoportban a Taxi cím? akcióvígjáték negyedik részét nézték a legtöbben, utána a Barátok közt, majd a 2013-as év eddigi tévés meglepetése, A zöld íjász található a listán - az amerikai sorozat fergetegesen teljesít, 30 százalékos közönségarány fölött van. A listán utánuk a Cobra 11, a Híradó és a Családi titkok áll, ezutóbbi lett tehát a TV2 egyik zászlóshajója: az Éjjel-nappal Budapest-et az els? hetében verte végig.

    A teljes lakosságnál kicsit más a lista eleje, ott a Barátok közt vezet: másfél millió néz? már elég az els? pozícióhoz. Az els? négy helyen RTL Klubos m?sor található, majd jön a Családi titkok és a Tények.A zöld íjász a hetedik helyig jutott ezen a listán, az Éjjel-nappal Budapest legjobb eredménye eddig 999 ezer néz?. A Dal 911 ezer néz?t érdekelt az M1-en, de a Duna Worldön is követték, így érte el az egymilliós nézettséget.

    2013. 02. 18., 16:54
    http://www.origo.hu/teve/20130218-mindenki-megdobbent-a-zold-ijaszon.html?source=hirlevel
     
  3. juanito /

    Csatlakozott:
    2011. június 19.
    Hozzászólások:
    32
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Egy pár sorozat

    Egy pár sorozat amit néztem illetve nézek:

    1---Criminal minds.(Gyilkos elmék)
    2---Bones (Dr. csont)
    3---Supernatural (Odaát)
    4---Grimm
    5---True Blood
    6---Dr House
    7---The mentalist (A mentalista)
    8---Dexter
    9---How i meet your mother (Igy jártam anyátokkal)
    10--Leverage (lépéselönyben)
    11--Spartacus
    12--Fringe (rejtély)
    13--Haven
    14--Castle
    15--El internado (Az internátus)
    16--Heroes (Hösök)
    17--Two an a half man (Két pasi meg egy kicsi)
    18--Warehouse 13 (13-as raktár)
    19--Game of thrones (Tronok harca)
    20--Sanctuary (Génrejtek)
     
  4. szederke /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    1,542
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Ma

    World.Without.End.
    Ken Follett Az id?k végezetéig cím? regényéb?l készült 8 részes sorozatot a Katedrális folytatása.
     
  5. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hannibal Lecter-tévésorozat

    2013. március 1. 20:04, péntek - Szekeres Viktor

    Jó kis el?zetest kapott a Hannibal Lecter-tévésorozat

    Megkapta hosszú el?zetesét a Hannibal, mely heteken belül az AXN m?során lesz látható itthon. A sorozat minden id?k egyik legemlékezetesebb fiktív sorozatgyilkosának történetét fogja bemutatni.

    Amerikában és itthon nagyjából egyszerre fog bemutatásra kerülni a Hannibal, mely Hannibal Lecter azon éveir?l fog szólni, melyek még nem nagyon kerültek megfilmesítésre. A sorozat els? szezonja 13 részb?l fog állni, els? nekifutásra ennyi idejük lesz a készít?knek, hogy megalapozzák Will Graham, FBI-ügynök és Hannibal Lecter barátságát, miközben sorozatgyilkosok után nyomoznak.



    A sorozat két f?szerepl?jét Hugh Dancy és Mads Mikkelsen fogja alakítani, s mellettük még Laurence Fishburne-nek fog kiemelt szerep jutni, ? a filmekb?l is ismert FBI-os Jack Crawfordot fogja játszani. Mellettük még olyan színészek fognak beugrani a sorozatba 1-2 epizód erejéig vendégszerepelni, mint Gillian Anderson, Anna Chlumsky vagy Lance Henriksen.

    http://www.sg.hu/cikkek/95692/jo_ki_elozetest_kapott_a_hannibal_lecter_tevesorozat


    Személyszerint én érdeklödéssel várom ezt a sorozatot !

    Vélemenyek ??
     
  6. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    hannibal

    Nagyon nagy kedvenc,minden része! :tef293:
    Nagyon kiváncs vagyok a sorozatra! :tef293:
     
  7. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    A Trónok harca - 3. évad

    2013. március 3. 15:01, vasárnap - Szekeres Viktor
    Még hosszabb el?zetest kapott a Game of Thrones 3. évad !


    Kevesebb, mint egy hónap van hátra a tévézés jelenlegi legdrágább sorozatának idei folytatásáig. A Trónok harca, vagyis a Game of Thrones harmadik szezonja pár órája új el?zetest kapott.

    Sokáig csak ímmel-ámmal reklámozta az HBO a Game of Thrones március 31-én, illetve itthon április 1-jén érkez? harmadik szezonját, pár napja viszont úgy belehúzott a csatorna marketing osztálya, hogy öröm nézni. El?zetes, plakátok, ötletes kültéri reklámok rajzanak mindenfelé. Most például egy vadonatúj trailernek tapsikolhatnak a rajongók, mely másfél percben ringatja ?ket hangulatba.




    Az HBO sikersorozatától sok elemz? azt várja, hogy idén nézettségben megel?zi a csatorna eddigi zászlóshajóját, a True Blood - Inni és élni hagyni cím? vámpíros szériát. Erre meg is van az esély, hiszen míg a Trónok harca 2. évadát olykor már 4 millióan is látták, addig a True Blood tavalyi szezonjának nézettsége többször is 5 milliós néz? alá süllyedt.

    http://www.sg.hu/cikkek/95711/meg_hosszabb_elozetest_kapott_a_game_of_thrones_3_evad
     
  8. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Zöld Ijász

    Sziasztok!
    Nem sok sorozatot nézek,azokat is ritkán!De ezt a sorozatot azért néha megnézem!Egész jó ez! :tef293:
     
  9. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    re:ZöldIjász

    Nekem is megvan feliratosan , az els? 15 rész.Néhányat megnéztem, úgy kb.heti egyszer nézem csak.Nagyon különleges sorozat, és maga a téma is érdekes.
    Igazából kicsit férfiaknak szól szerintem, de ha jól belegondolunk, miért is ne nézhetn?nk mi is...néha?
     
  10. Davenatic /

    Csatlakozott:
    2013. március 17.
    Hozzászólások:
    139
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Software Developer , Graphic designer , Contractor
    Lakhely :
    Budapest
    Van egy pár amit nézek :tef293:

    - The Walking Dead
    - Nikita
    - Game of Thrones
    - Suburgatory
    - Homeland
     
  11. Beszerző /

    Csatlakozott:
    2011. január 06.
    Hozzászólások:
    557
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    szalmaszál hasogato
    Lakhely :
    Aprajafalva
    sorozataim

    1-Game of thrones
    2-Grimm
    3-How I Met Your Mother
    4-True Blood
    5-The Vampire Diaries
    6-Arrow
    7-V
    8-Two and a Half Men
    9-Friends
     
  12. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hannibal Lecter-tévésorozat !

    Hannibal.S01E01.1080p.WEB-DL.H-264.HuN.EnG-iND
    Tracker = BitHUmen + - SWZ -

    [​IMG]



    http://www.port.hu/hannibal/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=141122&i_city_id=-1&i_county_id=-1&i_topic_id=2

    http://www.imdb.com/title/tt2243973/

    Kiváncsi vagyok már rá ?


    Esetleg valaki más rajtam kivül ?
     
  13. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    hartigan-re

    Üdv!

    Én is kiváncsi vagyok rá,mivel a film széria nagyon tetszett,és már utánaolvastam,hogy a sorozat értékelési is igen jó,valamint különben is kedvelem a m?fajt.
     
  14. Frank Drebin /

    Csatlakozott:
    2011. június 24.
    Hozzászólások:
    187
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    ajánlás

    Valaki tudna ajánlani valami jó sorozatot?

    Ami bejött nekem: Spartacus,Sons of Anarchy.
    most nézem: LAST RESORT 3 részt láttam. eddig elmegy.

    Ami nem jön be:
    Dr house
    mentalista
    Barátok Közt
    South Park
    és hasonlók.
     
  15. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Egy gyilkos ügy

    Sziasztok!

    Egy gyilkos ügy
    (Forbrydelsen)

    színes, dán-norvég-svéd krimisorozat, 55 perc, 2007

    rendez?: Kristoffer Nyholm, Henrik Ruben Genz
    forgatókönyvíró: Soren Sveistrup, Michael W. Horsten
    operat?r: Rasmus Arrildt, Bo Tengberg
    vágó: Ghita Beckendorff, Steen Schapiro

    szerepl?(k):
    Sofie Grabol (Sarah Lund)
    Lars Mikkelsen (Troels Hartmann)
    Bjarne Henriksen (Theis Birk Larsen)
    Ann Eleonora Jorgensen (Pernille Birk Larsen)
    Marie Askehave (Rie Skovgaard)

    Ennek a sorozatnak a letöltését és megnézését tervezem a közeljöv?ben.

    LÁTTA MÁR VALAKI?
    Megköszönném,ha véleményezné nekem,aki látta,f?leg ha negytív véleményt szándékozik alkotni róla,mert akkor lehet,hogy meggondolom magam a letöltése,és megtekintése fel?l.
     
  16. escom /

    Csatlakozott:
    2013. április 20.
    Hozzászólások:
    8
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    A mostanában megjelent

    A mostanában megjelent sorozatok nem igazán tetszenek, inkább régebbi sorozatokat szoktam nézni: Star Trek, Xéna, Herkules, Csillagkapu, Halló Halló, Csengetett Mylord...
     
  17. skywalker357 /

    Csatlakozott:
    2012. március 24.
    Hozzászólások:
    509
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    sorozatok

    Üdv escom!

    Úgy látom, hasonló az ízlésünk sorozatok terén. Csak én úgy fogalmaznék, hogy a mostani sorozatokra nincs id?m, a gyerekkorom kedvenc sorozatait pedig szívesen nézem újra, bár már nem mindig ugyanazt az élményt adják - de ez azt hiszem természetes.

    Nagy kedvencem volt a MacGyver, a Csillagkapu, vagy a Sliders. A Halló, halló és a Csengetett, Mylord hihetetlenül jó komédiák, akárhányszor meg tudnám nézni. :tef293:
    Másfél éve kezdtem el a Star Trek sorozatokat nézni - bár ezt félve említem, mert Star Wars-rajongó vagyok :tef293: Jelenleg a harmadik sorozatnál (Depp Space Nine) tartok.

    Az újabb sorozatok közül is elkezdtem azért nézni néhányat. Pl. A Sanctuary - Génrejtek, amire Amanda Tapping (Csillagkapu) miatt figyeltem fel, és a sztori felkeltette az érdekl?désemet. Sajnálom, hogy a 4. évad után abbahagyták.
    Megnéztem a H?s legendáját (Legend of the Seeker), ami mindössze két évadot ért meg. Jó kis fantasy sorozat.
    És, ami nagyon tetszett az a 24 volt. Terveztem, hogy egyik-másik évadját 24 óra alatt nézem meg egyhuzamban :tef293: , de sajnos egyszerre sosem volt ennyi szabadid?m...

    Hamarosan tervezem megnézni a Terra Nova-t.
    A Trónok harcát is tervezem elkezdeni, bár szívesebben kezdek úgy bele sorozatba, ha már befejez?dött, és így nem kell várni az újabb évadokra, hanem folyamatosan nézhetem. :tef293:
     
  18. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Frank Drebin-re

    Üdv Frank Drebin!

    Régen néztem már sorozatokat,de ami anno nekem nagyon bejött az a Polip(La Piovra)c. maffiasorozat Michele Placidoval a f?szerepben.

    Kés?bb A szökés c. sorozat tetszett legjobban.

    Az olyan sorozatok közül,ahol meg majdnem minden résznek különálló tartalma van a Gyilkos elméket néztem és tetszett.(thrillersorozat)

    Vígjátéksorozatból meg a Két pasi meg egy kicsit néztem,de csak addig amíg Charlie Sheen volt a f?szrepl?je.(Ashton Kutcherrel már nem láttam)
     
  19. sax329 /

    Csatlakozott:
    2013. január 26.
    Hozzászólások:
    84
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    ezt nézd

    trónok harca
     
  20. Balázs63 / Guest

    mely sorozat?

    Mióta itthon vagyok betegállományban,azóta rákaptam az NCIS-re. :tef161:
    Pedig elötte nem nagyon bírtam a sorozatot.
    Mire nem vetekszik az ember ha unatkozik! :tef161::tef161: