Milyen Szabályozásnak Örülnél Jobban ?

A témát ebben részben 'Tracker Beszélgetések' zonee hozta létre. Ekkor: 2015. március 28..

  1. zonee / Guest

    Legyenek elnézőbbek vagy legyenek szigorúbbak ? Legyen több tartalom vs kevesebb de minőségibb torrentet szeretnél?
     
  2. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    A minőség relatív. Ami neked szemét, lehet hogy másnak kincs. Ezért nem szeretem ezt minőségről szóló süket dumát. Jó a kép? Tiszta a hang? Ettől lesz minőségi egy torrent? És mi van azon filmekkel, melyeket ki sem adtak hazánkban dvd-én, de még is emberek veszik a fáradságot, h vhs-ről rátegyék a hangot, egy külföldön forgalmazott dvd-re? Az ugye szemét, mert nincs olyan hangzása, mint annak amit a boltban veszel meg. Szóval egyén függő kinek mi a kincs, mi a minőség. Az a jó oldal, ahol te döntheted el, mi a jó neked, mit szeretnél letölteni, nem pedig a staff. Vannak filmek, amikből örülök, ha egy mono vhs rippet tudok szerezni, olyan ritkák. De sokunknak szép emlékei fűződhetnek ezekhez a filmekhez, így nem akadunk fenn a rosszabb kép, vagy hang esetén sem. XD
     
    • Like Like x 2
  3. laci9 /

    Csatlakozott:
    2010. szeptember 09.
    Hozzászólások:
    520
    Kapott lájkok:
    87
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    A régi idők,emlékére való tekintettel,ha látok VHS- rippet,azonnal letöltöm.
     
    • Like Like x 1
  4. kiscsibe /

    Csatlakozott:
    2012. május 05.
    Hozzászólások:
    1,119
    Kapott lájkok:
    219
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Sziasztok!:tef293:
    A minőség fontos dolog. Bár, ha belegondolunk a változatosság is. Ráadásul szerintem azt is észre lehet venni 1-1 oldalon, hogy a változatosság rovására néha betiltanak anyagokat melyek minőségileg megfelelnének vagy eddig megfeleltek de valamiféle nézeteltérés, rivalizálás van a háttérben. A felhasználók szempontjából minél változatosabb egy oldal annál jobb. Mondhatnánk erre azt, hogy miért kell szemetet feltölteni. Dark Angel ezt jól írta. Kinek a Pap, kinek a Papné.... Ráadásul a lehetőség ott van mindenki előtt, hogy a menü részben beállítsa, hogy milyen anyagokat szeretne látni. Így akinek nem tetszik, kiveszi a megjelenítendők közül. Mivel válogatni is lehet a szabad reges oldalak közt így a lehetőség a kezünkben.
    Használjuk ki. .á..á..
     
  5. zonee / Guest

    régen a beload-on rengeteg szemétnek nevezett dolog volt
     
  6. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    A régi beload, most a jelenlegi diablo XD
     
  7. zonee / Guest

    igen most azt szeretem használni
    a beload-ot sajnáltam nagyon hogy megszünt
     
  8. GLOP /

    Csatlakozott:
    2014. november 02.
    Hozzászólások:
    511
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nálam a minőségnem számi amit a felhasználó mmagának akkar szeezni jobban uttánna néz a hiatalos oldalakon.
    Szerintem a torrentnál a legfontosaab a
    Cim,a hiatalos oldal,a torrent állomány alos legyen csak lazán.
    -.-.,
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. augusztus 04.
  9. Victory1995 / Torrentező

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 14.
    Hozzászólások:
    1,354
    Kapott lájkok:
    780
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Olyan mint a régi BeLoad is volt. Volt minden és lehetett válogatni. Legyen rossz és legyen jó is. Az a nyerő. :tef293:
    Én is nagyon sajnáltam mikor megszűnt kedvenc oldalam volt. :tef10: