Minden ami sport

A témát ebben részben 'Sporttal kapcsolatos beszélgetések' focinorbi hozta létre. Ekkor: 2012. július 22..

  1. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Basel-re

    Üdv Kenan!

    Hasonlóképpen vélekedem,mert még az otthoni döntetlen ellenére is a Tottenhamet tartottam kicsit esélyesebbnek a továbbjutásra,de abból a szempontból nem lep?döm meg,hogy az lett a vége,hogy csupán két eredményt találtam el,ebben a tippelési körben.
    Esetleg az ehhez hasonló eredmények miatt történt így? :tef161:
     
  2. aron500 /

    Csatlakozott:
    2012. november 25.
    Hozzászólások:
    712
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Teljesült a Dortmund álma: Real!

    Teljesült a Dortmund álma: Real!

    Az el?zetes várakozásokhoz képest csak a Dortmund kapta azt a csapatot a pénteki Bajnokok Ligája-el?dönt?-sorsoláson, amelyet szeretett volna, két gigász, a Bayern és a Barca viszont egymásra talált. A Bayern nem kéri ki Pep Guardiola tanácsát. A Barca és a Real részér?l is visszafogottak a nyilatkozatok a sorsolás után. Spanyolország egy újabb Clásicót szeretne.




    Karl-Heinz Rummenigge, a Bayern igazgatónatácsának elnöke: "Türelmetlenül várom ezt a két mérk?zést az elmúlt évek legsikeresebb csapata ellen. Nagyon nehéz, egyben nagyon izgalmas kihívás ez, most megmutathatjuk, hogy egy szinten vagyunk a Barcával. Rossz emlékeink vannak Barcelonából, 2009-ben 4-0-ra kikaptunk, Messi szinte egyedül elintézett minket, úgy emlékszem, a végén már nem is bírtam nézni a meccset. Az valóságos Waterloo volt számunkra, remélem bizonytani fogjuk, hogy azóta sokat fejl?dtünk. Ezek a párharcok arra is jók, hogy összemérje erejét a német- és a spanyol liga. Nincs egyértelm? favorit" - nyilatkozta az elöljáró, aki Európa legjobbjának is nevezte a Barcát, és megjegyezte, el?ny lehet, hogy hazai pályán kezdik a párharcot.

    Vajon kinek szurkol majd a Barca jelenlegi, a Bayern jöv?beli edz?je, Pep Guardiola?

    A sportigazgató Matthias Sammer arról beszélt, nem fogják Guardiolát kikérdezni a Barcáról, vagyis nem fognak tutitippeket kérni t?le. Egyrészt azért, mert nem ? az edz?, hanem Heynckes, Guardiola csak július elsején áll munkába. Másrészt azért, mert nem lenne etikus kihasználni ezt az el?nyt a Barcával szemben.

    Jupp Heynckes, a Bayern vezet?edz?je: "Gigászok harca! Hatalmas megtiszteltetés azzal a csapattal játszani, amely négy éve uralja a klubfocit fantáziadús játékával. Jól ismerem ?ket, a Barcelona ellen egyébként is jó a mérlegem, a Bilbaóval kétszer is vertem ?ket annak idején."

    Michael Zorc, a Dortmund sportigazgatója: "Jó sorsolás, ez a négy csapat jelenti most az európai klubfutball krémjét. A Real ellen nem mi vagyunk az esélyesek, de a csoportban megvertük ?ket, azóta egy kicsit jobban tisztelnek minket. Szívesebben kezdtünk volna idegenben."

    Jürgen Klopp a BVB vezet?edz?je: "A Real nyilvánvalóan nagyon er?s rivális, de a lehetséges ellenfelek közül az egyetlen volt, amelyet korábban már felül tudtunk múlni ebbben az idényben."

    Andoni Zubizarreta, a Barca sportigazgatója: "Két nagyágyú ütközik meg, és csak az egyik juthat dönt?be. A meccs eltér? játékstílusok találkozása is lesz, mi a saját focinkkal, legjobb tudásunkat nyújtva szeretnénk eljutni a Wembley szentélyéig."

    Emilio Butragueno, a Real igazgatója: "Nagy dics?ség el?dönt?t játszani ebben a sorozatban, de mi arról álmodunk, hogy a dönt?ben leszünk. Ami a Dortmundot illeti, a csoportkörben nem tudtuk legy?zni ?ket, és bizonyos, hogy most sem lesz könny? dolgunk, de mindent meg fogunk tenni ezért.

    http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-teljesult_a_dortmund_alma_real_-72826

    2013. április 12. 15:48
     
  3. aron500 /

    Csatlakozott:
    2012. november 25.
    Hozzászólások:
    712
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    ?rült sevillai derbi, a Clásicót is veri

    ?rült sevillai derbi, a Clásicót is veri

    Fergeteges sevillai derbivel kezd?dött a spanyol labdarúgó-bajnokság 31. fordulója péntek este, az 56 ezres Benito Villamarínban. A gólgazdag meccsen b? félóra alatt elhúzott hárommal a Sevilla, Rakitic kétszer, Negredo egyszer talált a hálóba. Korai volt a piros-fehérek öröme, mert egy védelmi hibának köszönhet?en még a szünet el?tt szépített a házigazda Betis, amely kis szerencsével talpra is tudott állni a végére. Ehhez egy büntet? és egy Medel-kiállítás is kellett. Nosa fejelte be az egyenlít? gólt egy perccel a vége el?tt, a hazai drukkerek önkívületben tomboltak a lelátón.




    LA LIGA, 31. FORDULÓ
    Betis-Sevilla 3-3 (Pabón 43., Castro 54. - 11-esb?l, Nosa 89., ill. Rakitic 7., 19., Negredo 32.)


    Magasfeszültség - a képen a Betis edz?je, Pepe Mel


    http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-orult_sevillai_derbi_a_clasicot_is_veri-72839

    2013. április 13. 00:31
     
  4. aron500 /

    Csatlakozott:
    2012. november 25.
    Hozzászólások:
    712
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nagy bajban a Lakers, Bryant megsérült

    Nagy bajban a Lakers, Bryant megsérült

    A Nyugati f?csoport nyolcadik helyéért, és az utolsó rájátszást jelent? helyért küzd? Los Angeles Lakers két ponttal ugyan legy?zte Golden State Warriorst, de nagyon súlyos árat fizetett ért. Legjobbja, a 34 pontos Kobe Bryant súlyos sérülést szenvedett, és ha a Lakers ott is lesz a playoffban, egészen biztosan nélküle.




    A Lakers újabb fontos meccset nyert meg, és megint közelebb került a rájátszáshoz, de ezúttal a lehet? legsúlyosabb veszteséget szenvedte el érte. A csapat 118-116-ra legy?zte a Golden State Warriorst, így tartja magát a Nyugati f?csoport nyolcadik, rájátszást ér? helyén.

    Kobe Bryant 34 pontot szórt, ám három perccel a meccs vége el?tt, egy megindulás után a földre rogyott, és nem tudta folytatni a játékot. Az el?zetes orvosi vizsgálatok alapján szinte biztosan Achilles-ín-szakadást szenvedett. Ez minimum fél év kihagyást jelent, de akár egy évig is elhúzódhat a gyógyulása.

    A meccs - és a játéknap - legjobb dobója egyébként Stephen Curry, a Golden State irányító-hátvédje volt, aki 47 pontot szórt, köztük tizenöt kísérletb?l kilenc (!) hárompontos. A Lakers együttesébel Pau Gasol tripla duplát ért el: 26 pont, 11 lepattanó, 10 gólpassz.

    A Lakers kétszeresen is neház helyzetbe került, mert ha bejut a rájátszásba, kérdés, hogy mire képes Bryant nélkül egy egyébként is közepesre sikerült alapszakasz után, de akár a Nyugati f?csoport nyolcadik helye is veszélybe kerülhet igazi vezér nélkül, mert a Utah Jazz is gy?zött, és szorosan a Lakers nyomában van.

    A rájátszásba jutott csapatok. Kelet (8): Miami Heat, Indiana Pacers, New York Knicks, Brooklyn Nets, Chicago Bulls, Atlanta Hawks, Boston Celtics, Milwaukee Bucks. Nyugat (7): San Antonio Spurs, Oklahoma City Thunder, Los Angeles Clippers, Denver Nuggets, Memphis Grizzlies, Golden State Warriors, Houston Rockets.
     
  5. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Részeredmény -

    MTK - Szombathelyi Haladás 0 : 1 - 2
    Pécsi MFC - Lombard Pápa 2 : 0 - 1


    A Pécsi gyözelem szinte 100% volt a tippelésnél !
    Az MTK Hazai veresége na már itt sokan elvéreztünk :::
    [@klarensz ] - ill [@Kiscsibe] na nekik gratula !

    Üdv
     
  6. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    részeredmény-re (Kiscsibe,klarensz)

    Sziasztok!

    Én is garatulálok Kiscsibének és klarensznek!
    Azonban én nemcsak ezért gratulálnék nekik,hanem f?ként azért,mert nem hinném,hogy figyelemmel követik a magyar bajnoki meccseket(még én sem követem),s?t Kiscsibe szerintem egyáltalán nem néz futball mérk?zéseket,de az helyett,hogy kinyilvánítani,hogy ?t ez nem érdekli,inkább részt vesz a játékban.A Forma1-et szokta nézni,és meglehet nézni a topicot,mert ott is belefolyik a társalgásba is,és klarensz pedig mindkét területen(róla tudom,hogy szokott nézni meccseket,de nem hinném,hogy túlzásba vinné ? sem,és f? érdekl?sdési területei közé tartozna)
    Minden témában aktívan megnyilvánulnak,ahol normál társalgást lehet folytatni,és hasznos tevékenységükkel,véleményükkel segítik,informálják és megtisztelik fórumtársaikat.
    Ehhez gratulálnék nekik els?sorban!
     
  7. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    re:részeredmény-re (Kiscsibe,klarensz)

    Mennyire emberismer? vagy, nekem teljesen talál, amit rólam irtál,nem viszem túlzásba a sport nézését, de azért a nagyon fontos mérközéseket, szivesen végig drukkolom, és követem a fontosabb eseményeket, egy-egy jó gól helyzetet ismétlésb?l megnézek, vagy ki , kivel, mikor játszik...
    Aztán külön köszönet a nyilvános dicséretért, irulok, pirulok, mint egy szüzleány :tef293:
     
  8. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    klarensz-re(emberismeret,te és erdélyi hölgyek általában)-re

    Szia klarensz!

    Addig,amíg nem kapsz pozitív visszajelzéseket és biztatást,addig zárkózott vagy,most már mondhatjuk azt voltál,ha ezt látod és megkapod,akkor akkor nyitottá válsz a társalgásra bármilyen témában és bárkivel a fórumban,és hálás vagy érte,hogy erre valaki felfigyelt és értékelte(pedig nem neked kellene hálásnak lenni,hanem fórumtársainknak-beleértve magam is- és minél inkább érzékeltetni veled,hogy legyél minél aktívabb,mert rendkívül hasznos és értékes a személyed az oldal és a közösség számára)
    Vitatémába nem mész bele,mert bár rendkívül értelmes vagy ahhoz,hogy átlásd azt,hogy mi miért zajlik,attól függetlenül nagyon kellemetlenül érintene,és tartasz is attól,hogy valaki esetleg nem értékeli ott a véleményed,és azt gondolod,hogy mások jobban átlátják,vagy megoldják a helyzetet,valamint attól is félsz,hogy utána már lenne olyan,aki kifejezetten nem szimpatizálna veled ezért,és ezt nagyon a lelkedre vennéd.
    Anno amikor el?ször mozdultál ki a saját környezetedb?l pl. ide,vagy bárhova,akkor ha egy ismer?söd akár egy pillanatra is egyedül hagyott egy számodra ismeretlen helyen vagy még ismeretlen társaságban,akkor nagyon zavarban,és kellemetlenül érezted magad.
    Most mivel hazai terepr?l társalogsz,ezért nem hinném,hogy ezzel a dicsérettel(amit magadnak köszönhetsz és nem nekem)különösképpen zavarba hoztalak volna,csak rendkívül szerény természted lévén így(egy kis túlzással)próbálod kifejezni és érzékeltetni,hogy mennyire jól esett,hogy dicséretet kaptál.

    EZ MENNYIRE TALÁLT KLARENSZ? (Légyszíves ?szintén)
    Megjegyzés:abban még er?síts meg,hogy ezt el?zetesen nem beszéltük meg,így sokkal érdekesebb,mert tesztelhetem,hogy mennyire reális képet alkottam rólad most,és az erdélyi hölgyekr?l általában anno.
     
  9. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    re:klarensz-re(emberismeret,te és erdélyi hölgyek általában)-re

    Igy van, nem beszéltünk el?re ezekr?l, és csodálkozva olvastam a sorokat. Miért én, miért most, és miért a sport topikban, de az el?zményeket tudva Harti itt emlitette Kiscsibét és engem...akkor ezért.:tef293:
    :tef293:
    Mindjárt egy pszihologiai topikot is nyitnunk kell, annyira ügyes és jártas vagy ezekben a lélelktani dolgokban.:tef293:
    Nagyon jól fogalmaztál, igaz... én nem szoktam ezeken elgondolkozni, sem kifejezni véleményem, nem a szerény vagy nem szerénység miatt, hanem a lelki dolgaim nem szivesen tárom a nyilvánosság elé .Ez lenne a zárkozottság, nem tudom?
    Lehet, hogy igy van, mindenesetre nem cáfollak meg abban, hogy azért nem szoktam irogatni , mert ha nem látom , hogy van értelme, vagyis , nem követik nyomon, akkor úgy értékelem, hogy nem érdekli az embereket, és inkább szivesebben olvasgatom amit más ir, ilyen egyszer?.:tef293:
    Nagyon köszönöm a figyelmességedet és a kitüntetést a mai estére, de tényleg kicsit izgulok, és pirulok, na , ez van.:tef293: :tef293:
     
  10. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    A Larvikkal dönt?zik a Gy?r a BL-ben

    A Larvik lesz a Gy?ri Audi ETO KC ellenfele a n?i kézilabda Bajnokok Ligája dönt?jében, mivel a hazai kétgólos veresége után idegenben nyolccal legy?zte a Krim Ljubljanát.

    El?dönt?, visszavágó:
    Krim Ljubljana (szlovén)-Larvik (norvég) 19-27 (9-13)
    Továbbjutott: a Larvik 49-43 összesítéssel.

    A szombati találkozón nagyon hatékonyan védekezett a norvég csapat, már az els? félid? közepén ledolgozta hátrányát, s?t komoly el?nyt harcolt ki (6-12). A szünetig némileg visszazárkózott a szlovén együttes, de a folytatás ismét a vendégek elképzelése szerint alakult. A hazaiak egyre jobban elbizonytalanodtak, a Larvik pedig b? tíz perccel a vége el?tt már nyolc góllal vezetett (14-22). Ezen a mérk?zésen nem történt olyan fordulat, mint csütörtökön a veszprémin, amelyen a vendéglátó csapat, a Gy?r fel tudott zárkózni, és ezzel kiharcolta a továbbjutást. A norvégok lendülete végig kitartott a tartását vesztett ljubljanaiakkal szemben.

    Csütörtökön játszották:
    Gy?ri Audi ETO KC-Oltchim Valcea (román) 24-25 (10-14)
    Továbbjutott: Gy?r, 48-47-es összesítéssel.

    A dönt? két mérk?zését májusban rendezik.

    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/04/13/22/A_Larvikkal_dont_zik_a_Gy_r_a_BL_ben.aspx

    2013. április 13. 22:46

    A csoportkörben a Gy?r oda-vissza simán verte a Larvikot! Most szerintem ez nem így lesz,mert a norvégok nagy önbizalmat merítettek ebb?l a mérk?zésb?l,hogy az otthoni vereség után,ilyen sima idegenbeli gy?zelmet arattak,és a Gy?rt pedig biztosan nyomasztani fogja az esélyesség terhe,valamint az,hogy ebb?l a sokadik dönt?b?l most már tényleg ill? lenne nyerni egyet,ami már kimondatlanul tavaly is elvárás lett volna,de most meg már mindenképpen.
    Mindezek ellenére a két csapat között szerintem most van annyi tudáskülönbség,hogy ha nem is simán,de meglesz az a BL gy?zelem!
    Remélem,hogy nem cáfolnak rám,mert ha most sem nyeri meg a BL-t a Gy?r,akkor szerintem soha.
     
  11. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    dönt?!

    Sziasztok!Szia Norbi!
    Nagyon jól mondod,van akkora különbség most a két csapat között,hogy joggal bízzunk a gy?zelemben! :tef344:
     
  12. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Divízió I-es jégkorong-világbajnokság (tájékoztatás,kérés)

    Magyarország-Nagy-Britannia 19:00 Sport M


    Akit érdekelne a mérk?zés,és esetleg hozzám hasonlóan nem rendelkezik ezen csatornával az a netten elvileg a következ? linkre kattintva tudja nyomon követni a mérk?zést:

    http://www.vipbox.tv/sports/ice-hockey.html

    Ha esetleg a meccshez tartozó link nem m?ködne,akkor megkérném Jozsefke barátom,vagy egy önkéntes jelentkez?t(aki hozzá hasonlóan rendelkezik ezen csatornával),hogy id?nként tájékoztasson bennünket a mérk?zés alakulásáról.
    A megam és a többiek nevében is el?re köszönöm!
     
  13. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Megnyerte a divízió II-es vb-t a n?i hokiválogatott

    A n?i jégkorong-válogatott az olaszok felett aratott sikerével megnyerte az Új-Zélandon rendezett divízió II-es világbajnokságot.


    A magyar szövetség honlapja szerint a siker révén a n?i csapat jöv?re a divízió I/B-ben, azaz a harmadik vonalban szerepelhet, s ilyen magasan még sosem volt a gyengébbik nem nemzeti együttese.

    Az utolsó fordulóban 3-1-es gy?zelmet arató magyarok góljait Somogyi Vivien, Kiss Andrea és Medgyes Dorottya szerezte, s Gömöri Csaba szövetségi kapitány együttese annak ellenére lett els?, hogy egyszer kikapott Ausztrália legjobbjaitól.


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/04/14/15/Megnyerte_a_divizio_II_es_vb_t_a_n_i_hokivalogatott.aspx

    2013. április 14. 15:06
     
  14. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Részeredmény

    Chesaa-Man City 0:1 35.perc gólszerz?:Nasri
     
  15. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    ha

    ha 2 lesz akkor lehet ez is bejön .... [​IMG]
     
  16. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Figyyelem ! Hogy tiszta legyen

    Üdv !Hogy a félreértéseket elkerüljük ;
    A F1 Tippeléseknél a pontoknál nincs elszámolási hiba !

    Az aktuális Futamnál a Start után leadott tipp automatikusan ÉRVÉNYTELEN!

    Az idömérö elött leadott tippeknél a pontok DUPLÁN kerülnek elszámolásra !! (Figyelem : Csak az elsö 3 befuto helyes tippnél értendö)

    Tehát azt számolom duplán ahol az 1 - 2 - 3 helyes befuto !

    Mivel a mult héten senki sem találta el pl a leggyorsabb kört futot ez nem is merült fel !
    Mivel kaptam jelzést erre kifolyolag :

    Ezek csak + bónuszpont lehetöség !
    A dobogó teljesen helyes megtippelése = + 2 pont
    A leggyorsabb kört megfutó pilóta eltalálása = + 2 pont


    [hr]
     
  17. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    hartigan-re

    Akkor nekem is bejön,ha két gól lesz a meccsen,csak az én szempontomból a másik oldalról kellene érkeznie a találatnak. :tef161:
     
  18. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    eredmény változás

    Chelsea-Man City 0:2 47.perc

    Na hartigan barátom örülhetsz,ha így marad.

    Chelsea-Man City 1:2 71. perc

    Most már nem olyan frankó a tipped,de még mindig jobb,mint az enyém.
     
  19. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    F.A kupa végeredmény

    Chelsea-Man City 1:2
     
  20. nadal84 /

    Csatlakozott:
    2012. december 13.
    Hozzászólások:
    275
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hartigan-re

    Szia Hartigan nekem is jött látom neked is! Chelsea-Machester city 1-2