Minden ami sport

A témát ebben részben 'Sporttal kapcsolatos beszélgetések' focinorbi hozta létre. Ekkor: 2012. július 22..

  1. kicsix /

    Csatlakozott:
    2011. március 19.
    Hozzászólások:
    105
    Kapott lájkok:
    20
    Beküldött adatlapok:
    0
    házi dönt?

    MEGLÁTJUK HOLNAP!!!
     
  2. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    holnap -

    na ja ha holnap is 4-0 különbség lesz talán már holnap de ez még nem tuti lesz visszavágo is azért nem örülnék ha már holnap eldölne !!
     
  3. kicsix /

    Csatlakozott:
    2011. március 19.
    Hozzászólások:
    105
    Kapott lájkok:
    20
    Beküldött adatlapok:
    0
    :tef293:

    2 lesz közte,de ideje alvadni menni!!
    UI:Közben beleolvastam 1-2 topicba....... is!! Hát inkább maradok mára a sportnál :tef293:
    Üdv:kicsix Jóéjt]
     
  4. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    :tef293:) - RE

    UI: erre csak azt tom válaszolni én már csak a sportnál maradok mert ez ami még ugymond normális mederbe megyeget !

    Üdv
     
  5. kingike /

    Csatlakozott:
    2011. január 29.
    Hozzászólások:
    126
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Üdv ,Kassai Viktor eldöntötte

    Üdv ,Kassai Viktor eldöntötte hogy a Bayern legyen az egyik dönt?s,sokszor dicsérték,jogosan,de ha hibázik,azt is el kell ismerni,a 2-és a 3-ik gól sem volt szabályos,ekkora hátrányba,egyetlen csapatot sem szabad hozni,így a visszavágó szerintem formalitás,kár, kíváncsi lettem volna, hogy azonos elbírálás mellet ,ki került volna a dönt?be./ui:egy jó id?re biztos kivonják a forgalomból,de ilyen hibák után,ezen nem is csodálkoznék,remélem ma nem lesz ilyen kritikán aluli a játékvezetés,és valóban a csapatok dönthetik el hogy ki a jobb,félek hogy talán a Realnak fújnak,kompenzálva a tegnapi napot,ja és hajrá Dortmund.
     
  6. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    kingike-re

    Szia kingike!

    Kétségtelen az,hogy Viktorék hibáztak(mellesleg ez már tendencia a játékvezetésnél mostanában),de nem az döntötte el ezt a mérk?zést.
    Állítom ezt úgy,hogy Barca drukker vagyok!
    Az helyett,hogy egyenként reagálnék a véleményetekre inkább írok egy rövidebb,és csak a lényeget kiemel? elemzést a meccsr?l,és majd eldöntitek,hogy egyetértetek-e vele,vagy sem.
     
  7. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Barca-Bayern-sportszer?tlen,de zseniális német taktika diadala

    Sziasztok!

    A Bayern ezen a meccsen véleményem szerint a futballtörténelem egyik legnagyobb és egyben az egyik legsportszer?tlenebb taktikai gy?zelmét aratta!

    Kezdjük ott,hogy ilyen esetekben már eleve nem engedtem volna,hogy ez a meccs elkezd?djön(szabályt kellene hozni rá),mert a pálya közepe nem véletlen lett úgy túllocsolva,hogy állt a víz.Iniesta és Xavi játékszervezését állt szándékukban megakadályozni ezzel,amit tökéletesen sikerült kivitelezni.(minden el?re kivolt számolva)Az említett személyek így kénytelenek voltak,vagy szélr?l(ahol tökélertesen lezárták a passzsávokat),vagy közelebbr?l próbálkozni a játék szervezésével(ahol meg viszont tökéletesen tömörült a védelem,és mégcsak kapu felé sem nagyon hagyta fordulni ?ket,a háromszögelésekre meg szinte semmi esély nem volt,csak az oldal irányú passzokra),és ebben a formában szinte teljesen megtudták fojtani a Barca támadójátékát(a labdabirtoklás így is több volt,de esélyük sem volt menni vele valamire)Az ebb?l szerzett labdákból ?k gyors kontrákat vezettek széleken,és legtöbbször a felfutó Alves oldalán,és a Barca amúgy sem a védekezésér?l híres hátvédjeinek a hibáit kihasználva eldöntötték a párharc sorsát.
    Egy nem korrekt,de zseniális taktikát precíz gépezetként m?ködve tökéletesen kihasznált a Bayern.(Mind taktikailag,mind csapatként egyértelm?en a Barca fölé n?tt ezen a meccsen)
    Igen Viktorék is hibáztak a második gól egyértelm?en les volt,és a harmadiknál is igaz kingike állítása,hogy Müller szabálytakanul akadályozta Jordi Albát,és ezért került Robben ekkora helyzetbe,de ott is egy határozottabb hátvéd nem elesik Müllerben hanem rálöki Robbenre és utána esik el benne,és akkor nincs az a gól.(talán ezért nem fújta be Viktor sem)
    A lényeg,hogy a korábban említettek döntötték el,ezt a meccset,és nem Viktorék!(Esélye sem volt a Barcának ezen a meccsen,és ahogy ezt látták,úgy váltak egyre hitehagyottabbá is)
     
  8. Kenan von Pasa /

    Csatlakozott:
    2013. február 05.
    Hozzászólások:
    569
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    actor
    Lakhely :
    Turkey
    bayern-barca

    Üdv!

    A barca sehol sem volt tegnap, csodálkoztam is rendesen, egyszer?en le lettek focizva, pedig nem játszottak rosszul. Pár dologra lehetne fogni a vereséget, de felesleges, mert az eredmény nem változik meg. :tef293:
    Nagyon nehéz lesz innen felállni a barcának, f?leg úgy, hogy ne kapjanak gólt...

    Szerintem Real lesz az ellenfél a dönt?ben. >)
     
  9. Kenan von Pasa /

    Csatlakozott:
    2013. február 05.
    Hozzászólások:
    569
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    actor
    Lakhely :
    Turkey
    4:0-re

    Üdv!

    Az nagy elismerés lenne a német futballnak, ha Bayern-Dortmund bl dönt? lenne. :tef293:
     
  10. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    B-B taktika diadala ...

    Én nem láttam a mérk?zést,de a kommentek alapján azt gondolom ,hogy a meccset nem Kassaiék döntötték el de a továbbjutást igen. (A gól különbségre gondolok)
     
  11. Kenan von Pasa /

    Csatlakozott:
    2013. február 05.
    Hozzászólások:
    569
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    actor
    Lakhely :
    Turkey
    vágod 2x-re

    Nem semmi! >)
     
  12. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    hartigan-re

    Hali!

    A normális meder alatt gondolom konkrétan a társalgást érted?
    Ez nem azért ment és megy itt így mert a sportról van szó,hanem mert itt mindenkinek ez a célja és szándéka,és nem rendelkezik más motivációval,ha máshol is csupán ez lenne,akkor ott is ilyen társalgás folyna.Ez valóban nincs így,és nem is lesz(mindenhol legalábbis biztosan nem),úgyhogy ezt el kell tudnod fogadni.Egyébként meg különben sem kellene a saját problémájaként kezelni ezt a dolgot se neked,se nekem,se senki másnak.(akkor már nem is zavarna annyira,erre a következtetésre jutottam)
     
  13. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    nonoka-re

    Szia nonoka!

    A következtetésed teljesen helytálló!
    Így egyértelm?en továbbjutóként kezelhet? a Bayern.
    Szerintem,ha Kassaiék nem hibáznak,akkor is a Bayern jutott volna tovább ebb?l a párharcból(mondom ezt Barca drukker létemre)
     
  14. ricsi91994 /

    Csatlakozott:
    2013. február 14.
    Hozzászólások:
    7
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    foci

    sziasztok
    nem volt nyerni a bayern münchennek szabálytalan gólokkal nyerni így lehet megverni a barcelonát a kasai nagyon el rontotta a mecset kész vicc volt amit csinált
    de majd a vissza vágom akkor jól meg verik a bayern münchent
    hajrá barcelona
    Üdv
     
  15. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Jó hír a digivel nem rendelkez? sportkedvel?knek!

    A Digi Sport és M1 is él?ben közvetíti szombaton az MKB Veszprém és a THW Kiel férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddönt? visszavágóját.


    Amint az MTVA szerdai közleménye jelzi: a BL-közvetítések magyarországi jogtulajdonosa, a Digi Sport a magyar sikersportág népszer?sítése érdekében díjmentesen bocsátja a közmédia rendelkezésére a szombat 16.00 órakor kezd?d? találkozó sugárzását.

    A visszavágót a Digi Sport 1 él?ben, HD min?ségben közvetíti a Veszprém Arénából. Az M1 a mérk?zés közvetítését teljes terjedelmében veszi át, és mindkét csatornán Egri Viktor lesz a mikrofon mögött.

    A megállapodás kizárólag a Veszprém-Kiel mérk?zésre vonatkozik.
    Az els?, múlt vasárnapi mérk?zésen a Veszprém a 47. percben már 28-22-re vezetett, a címvéd? kieliek óriási hajrát nyitottak, és közvetlenül a lefújás el?tt dobott góllal nyertek 32-31-re.

    A párharc gy?ztese vehet részt a június elsején és másodikán Kölnben rendezend? négyes dönt?ben.


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/04/24/13/A_Digi_Sport_es_az_M1_keperny_jen_a.aspx

    2013. április 24. 13:18

    Én reménykedek a továbbjutásban!
     
  16. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Visszahívja Ibrát a Juve

    Korábbi csapata, az olasz bajnoki listavezet? Juventus szeretné szerz?dtetni Zlatan Ibrahimovicot, a Paris Saint-Germain svéd csatárát.

    A Serie A címvéd?je a La Gazzetta dello Sport cím? sportlap értesülései szerint négy évre szóló szerz?dést, s évi 7 millió eurós fizetést kínál a francia bajnokság góllöv?listáját 27 találattal vezet? támadónak.

    Az újság úgy tudja, a 31 éves futballista annak ellenére hajlik a csapatváltásra, hogy a Ligue 1-et vezet? PSG-vel 2015-ig van szerz?dése, mely évente 12 millió eurót garantál a számára.

    Ibrahimovic 2004 és 2006 között játszott korábban a Juventusban, abban a két szezonban, melyek bajnoki címeit?l kés?bb megfosztották a csapatot. A 2006-os bundabotrány után az együttest a másodosztályba szám?zték, a svéd játékos pedig az Internazionaléhoz igazolt. Kés?bb játszott az FC Barcelonában és az AC Milanban is, s tavaly nyáron került Párizsba.

    A PSG a hírek szerint azért lenne hajlandó megválni egyik legjobbjától, mert helyére a Napoli uruguayi csatárát, Edinson Cavanit szerz?dtetné.


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/04/24/11/Visszahivja_Ibrat_a_Juve.aspx

    2013. április 24. 12:50

    Ez érdekes,mert nemrég még arról jelent meg hír,hogy a PSG mindenáron megakarja tartani Ibrát.Ilyen a média!
    Én inkább arra tippelnék,hogy Ibra marad a PSG-ben.
     
  17. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Barca -

    Üdv !

    Sajnálom a Barca drukkereket : Tudjuk,hogy a világ legjobb csapatárol van szó !

    DE néhány beírást itt olvasva ez ki kivánkozik :

    - Kedd este a Bayern 1 klaszissal jobb csapat volt
    - támadásokban , akarni akarásban mindenben felülmulta a Barcát

    az , hogy Kassai vagy más körülmények miatt alakult ki ez a nagyarányu vereség sztem nevetséges !! sztem akár lehetett volna 5 - 6 is amennyi helyzet kimaradt ...
    szoval nekem ez a véleményem ...
     
  18. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    hartigan-re

    Hali!

    Egyetértek veled! Konkrétan leírtam,és kifejtettem,hogy szerintem mi volt a Barca vereségének a legf?bb oka.(Valószín?leg túl hosszú lett ahhoz,hogy egy-két embert kivcéve többen is olvassák)
    Azzal most már nem feltétlenül értek egyet(Barca drukker létemre sem),hogy még most is egyértelm?en a Barca lenne a világ legjobb csapata.(Szerintem ahhoz,hogy ez kijelenthet? legyen,ahhoz ezt a védelmet er?síteni kell,mert az idén a komolyabb meccseken szinte rendszresen követtek el,ezen a szinten amat?rnek nevezhet? hibákat)
     
  19. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Barca-ra

    Szia!Sziasztok!
    Én egyszóval tudnám elmondani,hogy miben volt jobb a Bayern:mindenben!
    Én is úgy vélem,hogy lehetett volna ez egy nagyobb arányú gy?zelem-vereség(ki merr?l nézi :tef161: ) is!
     
  20. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    szerintem ...

    NOS : nem tudom ki nézte a mecss útáni elemzést,nyilatkozatokat ?

    Az , hogy a világ legjobb csapata még most is fenn tartom de mivel mindent/mindenkit le lehet gyözni egyszer ez tény!
    Nos az elemzéseknél elhangzott , hogy ezek a játékosok egyszerüen túl vannak terhelve van egy idöszak amikor öröm nézni ahogy fociznak de viszont van amikor eljön az idö amikor a fáradság is meglátszik a játékon talán ez is közre játszhatott nem tudom ...