Minden ami sport

A témát ebben részben 'Sporttal kapcsolatos beszélgetések' focinorbi hozta létre. Ekkor: 2012. július 22..

  1. Kenan von Pasa /

    Csatlakozott:
    2013. február 05.
    Hozzászólások:
    569
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    actor
    Lakhely :
    Turkey
    foci-re

    Hello!

    Már ne is haragudj, de a barca nem volt toppon tegnap.
    Visszavágó: minimum 4 gól, és nem szabad kapniuk 1-et sem. Szerinted menni fog? Ha olyan napot fognak ki mint tegnap, akkor barca off. >)
     
  2. Kenan von Pasa /

    Csatlakozott:
    2013. február 05.
    Hozzászólások:
    569
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    actor
    Lakhely :
    Turkey
    bayern-barca

    Szia Focinorbi!

    Én azt gondolom, hogy tegnap a barcának nagyon nem ment. >)
    Ez a fellocsolás dolog, kb olyan mint Kondás Elemér mondata: azért vesztettünk, mert magas volt a f?. :tef161: >)
    Ehiszem a csalódottságodat, én se hittem, hogy ilyen sima lesz nekik... a bírók meg ide is oda is "hozták a formát"... :tef293:
    Szerinted sikerülhet az a barcának mint ami a milan ellen? :tef318:
     
  3. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    bayern-barca -re

    Szia Kenan!

    Akkora csalódottság nincs bennem,hogy ne tudjak reálisan értékelni,és írtam is,hogy jogos,és megérdemelt a Bayern gy?zelme.
    (Azzal is tisztába voltam,hogy ez most benne van a pakliban,hogy a Bayern megy továnbb a párharcból)
    A véleményem azonban nem változott akkor sem azzal kapcsolatban,hogy direkt locsolták ennyire túl a pálya közepét,és ez kihatással volt a mérk?zés alakulására.Ennek bevetése nélkül is nyert volna ezen a meccsen a Bayern(ennyivel nem),és enélkül is továbbjuthatott volna.

    A továbbjutás kérdése egyértelm?en eld?lt,mivel a Barcának mindent egylapra feltéve kell végig rohamozni,és ez a védelem a kontratámadásokból biztos gól/gólokat fog kapni a németekt?l,de ha nem így lenne,akkor sem rúgnának négyet.(Az is könnyen lehet,hogy mégcsak meg sem nyerik azt a meccset)
     
  4. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    locsolás-ra

    Szia Norbi!
    Ebben egyetértek veled, valószín?,hogy direktbe locsolták tele a pálya közepét,hogy ezzel megfékezzék a Barcát!
    De,ahogy említetted is nem ezen ment el ez a meccs!
    Én most,ahogy játszanak,a legjobb csapatnak t?nnek!
    Pont azt beszéltük a munkatársaimmal,hogy szerintünk idén már az övék lesz a serleg!
     
  5. szaby18 /

    Csatlakozott:
    2012. május 13.
    Hozzászólások:
    579
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ligakupa: a Ferencváros 5-1-re legy?zte a Videotont a dönt?ben!

    Szerdán rendezték a hét els? FTC–Videoton összecsapását, a fehérvári mérk?zés tétje a Ligakupa elhódítása volt. A finálé parádés játékot és hat gólt hozott: a zöld-fehérek ötöt rúgtak, így történelmük során el?ször diadalmaskodtak ebben a sorozatban.
    LIGAKUPA, DÖNT?
    FERENCVÁROS–VIDEOTON 5–1
    Székesfehérvár, Sóstói Stadion, 6200 néz?. V: Farkas Á. (Tóth II V., Medovarszki)
    FTC: Jova – Somália, Gyömbér, Besic, Bönig – Csukics (Orosz M., 75.), Józsi – Aborah, Leonardo, Jenner (Alempijevics, 65.) – Böde (Klein, 79.). Vezet?edz?: Ricardo Moniz
    A kispadon: Kunsági (k.), Holman, Sváb, Martinus
    VIDEOTON: Bozsovics – Brachi, Caneira, Juhász R., Stopira – V. Gomes, P. Vinícius (Gyurcsó, 56.) – Alvarez, Mitrovics (Paraiba, 56.), Kovács I. (Torghelle, 78.) – Nikolics. Vezet?edz?: José Gomes
    A kispadon: Tujvel (k.), Szekeres A., Tóth B., Szolnoki
    Gólszerz?: Csukics (21.), Jenner (27.), Aborah (39., 71.), Somália (75.), ill. Mitrovics (23.)

    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/a-tet-a-ligakupa-ftc-videoton-2238747

    2013.04.24.
     
  6. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    pipus-re

    Üdv barátom!

    Egyetértek veled! Egy mondatban kiemelem a mérk?zés lényegét:A Bayern mind csapatként(annak minden részében),mind taktakailag magasan felülmúlta ezen a meccsen a Barcát.(A lényeg ezen van,persze ilyenkor mindenki keresi a magyarázatot,mert az ugyebár egyértelm?,hogy nincs ekkora különbség a két csapat között,ezért fejtettem ki b?vebben,hogy én miben látom ennek az okát)

    Azt ne felejtsd el,hogy a dönt? meg egyetlen mérk?zésb?l fog állni,amit szerintem a pillanatnyi forma fog eldönteni(legalábbis remélem,hogy nem téves bírói ítélet),ezért nem javaslom neked,hogy komoly összeget tegyél a Bayern gy?zelmére,de egyik másik csapatéra sem.
     
  7. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Dortmund-Real

    Dortmund-Real 1:1 félidei eredmény
     
  8. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    hát

    hali -

    hát eléggé gólzáporos hetünk van egyébként a Dortmund 3 : 1 A 60 - ik percben na lesz itt nagy dáridó !!
     
  9. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    hát-re

    4:1 69. perc :tef293: Hihetetlen. Ez is eld?l már most?
     
  10. erdeikutya / Csillagvadász

    Csatlakozott:
    2012. január 05.
    Hozzászólások:
    1,332
    Kapott lájkok:
    433
    Beküldött adatlapok:
    0
    Dortmund -Real

    vegeredmeny 4-1 !!!!
    na azert ez nem semmi... :tef239:
     
  11. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    házi dönt?

    Szia Erdeikutya!
    Igen,úgy néz ki jön a német házi dönt?! :tef161:
     
  12. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Itt

    itt lehet róla kicsit pletykállni !

    Na kiváncsi leszek lehet itt is nyerek na wazze !!!

    http://torrent-empire.me/forumtema/ki-lesz-bajnokok-ligaja-gyoztese#comment-78086
     
  13. Kenan von Pasa /

    Csatlakozott:
    2013. február 05.
    Hozzászólások:
    569
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    actor
    Lakhely :
    Turkey
    bvb-real

    SziaSziasztok!

    Nem bizony, írhatjuk azt is: Lewandowski - Real. :tef293:
    Remélem a visszavágón is nyernek, de minimum egy X. >)
     
  14. Kenan von Pasa /

    Csatlakozott:
    2013. február 05.
    Hozzászólások:
    569
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    actor
    Lakhely :
    Turkey
    Fradi

    Hello Mindenki!

    Gratula a Fradinak, teljesen megérdemelt a siker! :crown:
     
  15. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    hartigan-re

    Sziasztok!

    Könnyen meglehet,hogy beletaláltál hartigan barátom,ha még emlékszel rá,akkor anno mondtam neked azt,hogy abszolút nem reménytelen a tipped,mert egyik titkos favoritnak a Dortmundot tartom.Mivel Barca drukker vagyok és reménykedtem(azt hiszem,hogy nem alaptalanul),hogy az idén összejön nekik a BL,ezért nem tehettem mást,mint rájuk tippelni.

    Nagy valószín?ség szerint Bayern-Dortmund finálé lesz,és ott is csak azon fog múlni a Dortmund sikere,hogy azon az egy adott meccsen a helyzetkihasználásuk milyen lesz.(Ezzel van az esetek nagytöbbségében a legnagyobb problémája a Dortmundnak,ezért nyeri simán a német bajnokságot a Bayern,de mivel itt egy meccs fog dönteni,ezért semmivel sem esélytelenebb a Dortmund)
     
  16. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    szerintem-re

    Hali!

    Én most kivételesen meghallgattam az elemzéseket,de attól függetlenül egyéni véleményt alkottam.
    A Barca nem egyszer lett legy?zve,mert elég csak a Milan elleni meccsre visszagondolni,valamint az El Clásicokon sem brillírozott az idén,és a kapitális védelmi hibák sem mentek ritkaságszámba.

    A szakért?k azért vannak ott,mert elvárnak t?lük valami magyarázatott,és Várhidi Peti szájából valóban elhangzott ez az elmélet,amiben van is részigazság,mert a Barcánál valóban nincs,olyan intenzíven alakalmazva a rotáció,(de itt most,akkor is a saját véleményem tartom fent)
    A Barca már egy jóideje bajnoknak tekinthet?,tehát a bajnokságra nem kellett fokozottan koncentrálniuk,és megszakadniuk a pontokért,Messi két hete nem lépett pályára(az is elhangzott,hogy esetleg még nem nyerte vissza a formáját,és nincs 100%-os állapotban)Akkor most az a baj,hogy túl lett játszatva,vagy az a baj,hogy nem volt játékban?
    Szerintem itt az történt,hogy valami magyarázatot kellett adni,és Várhidi Peti,azt választotta,hogy szerinte hol és miben hibázhatott a Barca,vagy Villanova.(Ez nem áll távol t?le,mert anno azt is megmagyarázta utólag!,hogy egy adott meccsen Miben hibázott Lippi stb..)
    Én idáig nem merészkedem,hogy a Barca,vagy Villanova tevékenységében,koncepciójában keressem az okokat.Mellesleg megjegyzem,hogy nálunk is rendelkezésre állnak olyan eszközök,amivel feltudják mérni a játékosok pillanatnyi fizikai állapotát,akkor gondolhatjátok,hogy ott mi lehet a helyzet.(Ezért is tartom fent a korábbi véleményem)
    Megjegyzés:Én nem utólag találtam ki,hogy a pálya közepe nem véletlen lett túllocsolva.(Valamint anno a német-argentin vb meccsen sem utólag mondtam,hogy Maradona óriási hibát követett el azzal,hogy négy csatárral,szinte középpálya nélkül állította fel a csapatot)
     
  17. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    2008 óta megállíthatatlan a Gy?ri ETO

    Sorozatban hatodik bajnoki címét szerezte a Gy?r a n?i kézilabda NB I-ben, miután a dönt? szerdai, második mérk?zésén idegenben is legy?zte a Ferencvárost, ezúttal 34-19-re.

    Sorozatban hatodik, összességében tizedik alkalommal lett bajnok a Gy?r a n?i kézilabda NB I-ben, miután a dönt?ben szerdán is könnyedén gy?zte le - ezúttal 34-19-re - legnagyobb hazai riválisát, a Ferencvárost.

    A tartalékos hazaiak csupán egy félid?n át tudták tartani a lépést, a fordulást követ?en összeroppantak.

    Mivel az ETO bejutott a Bajnokok Ligája-dönt?jébe - amelynek els? mérk?zése május 5-én lesz Larvikban -, ezért a f?városi csapat felajánlotta a címvéd?nek, hogy határozzon arról, mikor és hol rendezzék az NB I fináléját. A két együttes már múlt szombaton elkezdte a párharcot, és akkor a házigazda gy?riek 34-28-ra nyertek, ráadásul a rivális elveszítette egyik legjobbját, a könyökcsont-törést szenvedett Tomori Zsuzsannát.

    A két csapat legutóbbi népligeti összecsapásán, március 6-án 34-34-es döntetlen született, ám most csak egy félid?n át volt szoros a csata. A tartalékos hazaiak 30 percen át állták a rohamokat, helyenként vezettek is. A szünet után azonban "robbantottak" a vendégek, négy perc alatt öt gólt dobtak, és innen már nem volt visszaút a Fradinak. A folytatásban mindkét oldalon a cserék is lehet?séget kaptak. A 47. percben 24-14-re vezetett az ETO, és a hajrában sem könnyelm?sködött.

    A Ferencváros 2009. február 1-je óta képtelen legy?zni legnagyobb hazai riválisát.

    Dönt?, 2. mérk?zés:
    FTC-Rail Cargo Hungaria - Gy?ri Audi ETO KC 19-34 (11-12)

    A párharcot 2-0-ás összesítéssel a Gy?r nyerte.
    A Gy?r 1957, 1959, 2005, 2006, 2008, 2009, 2010, 2011 és 2012 után lett ismét aranyérmes.

    A 9-12. helyért:
    DVSC-Fórum - Siófok-Galérius Fürd? 26-24 (10-10)
    BSE - Budapest Bank-Békéscsaba 26-33 (12-15)

    Az 5-8. helyért:
    Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia - Kiskunhalas 36-33 (15-13)
    Veszprém Barabás-Duna Takarék - Fehérvár KC 23-20 (13-7)

    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/04/24/20/2008_ota_megallithatatlan_a_Gy_ri_ETO.aspx

    2013. április 24. 20:49

    Remélhet?leg az idén végre a BL-ben is megállíthatatlan lesz a Gy?r! A fradit sajnálom,hogy ilyen peches szezonjuk van az idén,mert ha nincs ez a sok sérülés,akkor még a Gy?r-fradi BL dönt? sem lett volna kizárt.
     
  18. juvenyus1889 /

    Csatlakozott:
    2012. november 12.
    Hozzászólások:
    132
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    ...

    en is a szivemre hallgattam,de ha az eszemre hallgatok akkor a Bayernre tippeltem volna.szerintem 80% hogy az iden a Bayern viszi haza a kupat,meg is erdemlik az utobbi 3 evben mar 2 dontot vesztettek az iden az o soruk ..:tef293:
     
  19. ricsi91994 /

    Csatlakozott:
    2013. február 14.
    Hozzászólások:
    7
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    foci

    sziasztok
    a Fradi nagyon jól játszott
    a vidi meg nem tudta azt a játékot játszani amik szoktak
    Üdv
     
  20. ricsi91994 /

    Csatlakozott:
    2013. február 14.
    Hozzászólások:
    7
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    foci

    sziasztok
    a Dortmund vs real
    a Dortmund ki mondottan remekül játszott f?leg 1 ember rúgott 4 gólt
    a real nem tudta játékba hozni ronaldo
    véletlen találtak 1 gólt azt annyi volt nekik az egész mérk?zés
    meg érdemelten nyert a Dortmund
    Üdv