Minden ami sport

A témát ebben részben 'Sporttal kapcsolatos beszélgetések' focinorbi hozta létre. Ekkor: 2012. július 22..

  1. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    „Norbi a helyi h?s” - jó szereplést várnak Micheliszt?l

    Csapatf?nöke bízik abban, hogy Michelisz Norbert - aki tavaly a privát versenyz?k között a legjobb volt - a túraautó-világbajnokság (WTCC) mindkét hétvégi magyarországi futamán az els? tízben végez majd, a Hungaroringen.

    „Tavaly csodát tettünk, hazai pályán egy feledhetetlen gy?zelmet arattunk, ami az els? sikerünk volt a BMW-vel - idézte Zeng? Zoltánt a Magyar Nemzeti Autósport Szövetség szerdai közleménye, amelyben a Zeng? Motorsport csapatf?nöke hozzátette, szeretné, ha az új autóval megismételnék ugyanezt. - Reálisan nézve a dolgokat, mindkét futamon a legjobb tízbe várom Norbit, ugyanakkor nem titkolom, hogy a szívem legmélyén reménykedem az újabb dobogós szereplésben” - tette hozzá.

    Zeng? elmondta még: az, hogy az idén már gyári Hondával versenyz? Michelisz múlt vasárnap a szlovákiai futamon a harmadik helyen végzett, jót tett a csapatnak.

    „Minden a helyére került, hiszen megint tudjuk, érezzük, hogy jó csapatunk és jó versenyz?nk van, és igenis képesek vagyunk a jó eredményre.”

    Zeng? emlékeztetett rá, hogy Szlovákiában a magyar szurkolók remek hangulatot teremtettek, s jelezte, a Honda emiatt kiemelten kezeli a Hungaroringen sorra kerül? viadalt: „Norbi most a helyi h?s, akinek a minél jobb szerepléséért ?k is mindent megtesznek.”

    Michelisz - aki a futamot követ?en Gabriele Tarquinivel, Tiago Monteiróval egyetemben Magyarországon marad kétnapos tesztelésre - 2011-ben az egyik futamban a második, míg tavaly az els? helyen végzett a lelátókat zsúfolásig megtölt? magyar szurkolók el?tt, így újabb sikerében reménykedik Gyulay Zsolt, a Magyar Nemzeti Autósport Szövetség elnöke és a Hungaroring Sport Zrt. elnök-vezérigazgatója.

    „Már az is fantasztikus eredmény, amit Norbi és a Zeng? Motorsport eddig elért, de én bízom abban, hogy a Honda gyári autójával képes lesz ismét maradandót alkotni ezen a hétvégén is. Norbit akaratereje, szorgalma, ugyanakkor udvariassága és kiváló eredményei ellenére tapasztalható szerénysége már eddig is példaképpé emelte az autósportot kedvel?k szemében.”

    Gyulay hozzátette: a jegyeladási adatok alapján ismét telt ház várja majd a versenyz?ket és a csapatokat a Hungaroringen.


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/05/01/17/_Norbi_a_helyi_h_s__jo_szereplest_varnak.aspx

    2013. május 01. 19:11

    Bízom benne,hogy megcsípi a dobogót a drusza.
     
  2. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    foci Bl félidei eredmény

    Barcelona-Bayern 0:0
     
  3. Tuti / Guest

    Bayern remélem nyer mán csak

    Bayern remélem nyer mán csak az kell a mixemhez.
     
  4. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    alakul

    Szia!
    Alakul! :tef344: :tef293:
     
  5. szaby18 /

    Csatlakozott:
    2012. május 13.
    Hozzászólások:
    579
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Bl részeredmény

    Barcelona-Bayern München 0:1
    48:Robben
     
  6. Kenan von Pasa /

    Csatlakozott:
    2013. február 05.
    Hozzászólások:
    569
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    actor
    Lakhely :
    Turkey
    bl

    Szia! Sziasztok!

    Érik a német bl dönt?. :tef10:
     
  7. szaby18 /

    Csatlakozott:
    2012. május 13.
    Hozzászólások:
    579
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    így van

    így van pedig ezt nem gondoltam volna a sorsulás után hogy német dönt? lesz,de egyik szemem sír a másik nevet.(Barca,Bayern)
     
  8. szaby18 /

    Csatlakozott:
    2012. május 13.
    Hozzászólások:
    579
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    0-3

    barca-bayern 0-3
    48 robben
    72 pique öngól
    76 muller
     
  9. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    0-3-ra

    Szia Szaby18!
    Egyszer?en nem is értem!Mi van a Barcelonával? :tef10:
     
  10. erdeikutya / Csillagvadász

    Csatlakozott:
    2012. január 05.
    Hozzászólások:
    1,332
    Kapott lájkok:
    433
    Beküldött adatlapok:
    0
    re 0:3 pipus

    vagy mi nincs... Messi... :tef10:

    amugy a Barcanak szurkoltam, de en mar az elejen irtam ,hogy szerintem a Bayern nyeri a BL-t... es lehet, hogy igazam lesz?...
     
  11. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    nyer?

    Szia Erdeikutya!
    Hát most már én is azt mondom,hogy a Bayernt esélyesebbnek látom a Dortmundnál!
     
  12. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    0:3-ra-re

    Szia pipus!

    Az van barátom,hogy egy ilyen szint? csapatot,akik tudjuk,hogy milyen eredményekhez vannak szokva,azt az nem motiválja,hogy ne bukjanak el egy meccset,ha már a továbbjutás nem lehet meg.
    0:3 után már nem is néztem.
     
  13. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    pipus-re

    Üdv barátom!

    Várd ki annak még a végét,mivel ott egyetlen meccsen d?l el a kupa sorsa.A Dortmund nagyon tehetséges fiatal futballistából áll,akik végigrobotolják a 90. percet,és látványos és jó futballt játszanak.A legnagyobb hibájuk talán,hogy a helyzetkihasználásukkal nagy problémák szoktak lenni(de még egy Real kiveréséhez is elég volt,hogy csak az els? meccsen jött össze)Szerintem ez lesz a kulcskérdés,valamint ez sem lesz mellékes,hogy Götze felépül-e addigra.Nem mernék fogadni a Bayern gy?zelmére.
     
  14. fegya963 /

    Csatlakozott:
    2013. március 08.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    fater

    Szia [@focinorbi] !

    Ezt csak érdekesség -képpen írom le.
    Ma voltunk kempingezni a faterom haverjaival. Fater annyira biztos volt benne, hogy elveri a barca a bayern 3:1 mint a ..szél ,de mi lett bel?le? Semmi. :tef161:

    Szerintem a faterom hamarabb feladta a meccs nézését mint te.
     
  15. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    A Hétvégi BL - Döntö !

    Adj Isten !

    Már a hétvégén kapunk némi izelitöt a Máj 25 - én A londoni Wembley - ben rendezendö BL - Döntöböl :

    Ugyanis a Bundesliga, 32. fordulójában rendezik a Borussia Dortmund - Bayern München mérközést ami mint már ismeretes az idei Bl - döntöje is !

    Természetesen ez bekereült a góltotóba is .... na és persze még ez mellett több nemzetközi igéretesnek tünö összecsapás is .... mint pl :

    Manchester United - Chelsea vagy Újpest - Gy?ri ETO Napoli - Inter szóval van mire tippelni !


    Szerény véleményem ; Ha még most nem is lesz olyan parázs hangulat mint a már emlitett bl - döntön de azért ez a két csapat mindig is meg volt a presztiz harc sztem nem lesz unalmas meccs!

    A tippek leadása .: >>>> http://torrent-empire.me/forumtema/gol-toto-hetvegere-vol-i

    vélemények : ?
     
  16. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    A Hétvégi BL - Döntö ! -re

    Hali!

    Én már leírtam a véleményem a Bl. dönt?vel kapcsolatban,hogy szerintem bármi megtörténhet,de szerintem az lesz a dönt? tényez?,hogy a Dortmund milyen napot fog ki a helyzetkihasználást tekintve(ott látom náluk általában a legnagyobb problémát),valamint az sem lesz mindegy nekik,hogy Götze felépül-e addigra.
    Szerintem azonban felesleges még ezzel foglalkozni,mert mint írtad is sok jó meccs lesz még addig is. Ma pl. egy Benfica-Fenerbache,amit a DigiSport 20:30-tól közvetít!
     
  17. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    akkor ne

    Akkor ne foglalkozzunk vele : Sorry ha felhoztam !
     
  18. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    hartigan-re

    Hiába szeretnénk fogalakozni vele,ha nem csatlakozik hozzá senki.(én röviden érintettem a témát,hogy szerintem mi fogja eldönteni és a hozzászólás többi részével meg arra utaltam,hogy a többiek egyenl?re még más,éppen aktuális eseményekre fognak koncentrálni)
     
  19. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    labdarúgó EL félidei eredmény

    Benfica-Fenerbache 2:1
     
  20. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    nene

    [​IMG]

    Benfica-Fenerbache 2:2