Minden ami sport

A témát ebben részben 'Sporttal kapcsolatos beszélgetések' focinorbi hozta létre. Ekkor: 2012. július 22..

  1. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    "Inzaghi lesen született" – Sir Alex Ferguson aranyköpései

    Legendás aranyköpések Sir Alex Fergusontól, a Manchester United 71 évesen visszavonuló vezet?edz?jét?l.


    "Meg se próbáljon belenézni egy ?rült ember agyába." (önmagáról)

    "Majd én letaszítom a Liverpoolt a rohadt trónjáról." (1986-os manchesteri kinevezése után)

    "Nem hiszem el, ezt nem hiszem el! Futball, átkozott pokol!" (az 1999-es BL-diadal után)

    "Foltozzátok össze valahogy, a rohadt életbe!" (David Beckhamr?l, miután az öltöz?ben dühében fejbe rúgta egy cip?vel, és felszakadt a szemöldöke)

    "Amikor el?ször láttam, 13 évesen olyan volt, mint egy spániel, amelyik lebeg a pálya felett, és papírgalacsinokat hajkurászik a szélben." (Ryan Giggsr?l)

    "Pippo Inzaghi lesen született."

    "Marhára semmi közöd hozzá! Én se kérdezgetlek, hogy még mindig a buzibárokban lógsz-e." (egy újságírónak, aki megkérdezte, hogy elutazik-e a 2006-os vb-re)

    "Ha egy olasz azt mondja, hogy tészta van a tányéron, akkor a biztonság kedvéért bekukkantok a szósz alá. ?k találták fel ugyanis a ködösítés taktikáját."

    "Ha egy pár centivel magasabb lenne, Anglia legjobb bels? véd?je lehetne. Az apja 185 centis, úgyhogy én a tejes emberre gyanakszom..." (Gary Neville-r?l)

    "F?nöknek és nagy embernek nevezett, amikor ittunk egyet az els? meccs után. Jobban örültem volna, ha egy pohár bor mellett bókol nekem, mert valami körömlakk-lemosóval kínált." (José Mourinhóról)

    "Van úgy, hogy az embernek hangos a szomszédja. Ez ellen nincs mit tenni. Legfeljebb annyit, hogy az ember bekapcsolja a tévét, és jól felhangosítja." (a városi rivális Manchester Cityr?l)

    "Csak nem képzeli, hogy ezzel a bandával szerz?dést kötünk? Ezeknek egy vírust sem adnék el!" (a Real Madridról, amikor a spanyolok érdekl?dtek Cristiano Ronaldo iránt)

    "Lehet, hogy egyszer majd együtt lovagolunk el a naplementébe." (egyik kedvenc edz?-ellenségér?l, az Arsenal kispadján ül? Arsene Wengerr?l)

    "Átkozottul tehetséges fickó vagyok. Talán elkezdek festeni, vagy valami ilyesmit." (arra a kérdésre, hogy mihez kezd a visszavonulása után)

    "Nézzenek rám, tíz évet fiatalodtam! Ezek a tabletták csodát tesznek!" (miután az MU-val nemrég megszerezte 13. bajnoki címét)


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/05/09/16/_Inzaghi_lesen_szuletett__Sir_Alex_Ferguson_aranykopesei.aspx

    2013. május 10. 06:30
     
  2. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Juhász Rolandot öt kupameccsr?l eltiltották a gy?ri balhé után

    Öt Magyar Kupa-mérk?zést?l eltiltotta Juhász Rolandot, a Videoton FC játékosát a Magyar Labdarúgó Szövetség fegyelmi bizottsága.


    Az mlsz.hu-n olvasható rövid közlemény szerint a válogatott hátvéd - aki a Gy?ri ETO elleni kupael?dönt? szerdai visszavágóján piros lapot kapott - csapata öt soron következ? kupameccsét kénytelen kihagyni. José Gomes, a Videoton FC vezet?edz?je, valamint segít?je, Jorge Mendonca írásbeli megrovást kapott.

    A szerdai, gy?ri találkozót a Videoton nyerte 2-1-re, de ezzel az eredménnyel kiesett. A meccs lefújása után a vendégek kispadjáról többen, illetve a pályán lév? Videoton-játékosok is rárontottak a bíróra, akit végül legalább húsz biztonsági ember kísért le a pályáról.

    http://www.telesport.hu/MagyarFoci/Hirek/2013/05/09/21/Juhasz_Rolandot_ot_kupameccsr_l_eltiltottak_a_gy_ri_balhe.aspx

    2013. május 09. csütörtök 21:26

    Aki látta a meccset az írhatna róla,hogy mi okból kifolyólag robbant ki ez a balhé.
     
  3. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    A Gy?r-Videoton meccsen lev? balhé felvételei

    Ett?l még mindig nem lettem okosabb,hogy mi váltotta ki.
     
  4. Kenan von Pasa /

    Csatlakozott:
    2013. február 05.
    Hozzászólások:
    569
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    actor
    Lakhely :
    Turkey
    balhé

    Sziasztok!

    Eleve paprikás volt a hangulat, hogy kiestek... de 0:25-nél a biztonsági bohóc legyinti meg Paraibát ahogy látom, ezért ? is legyint egyet. Véleményem szerint ez váltotta ki, vagyis a biztonságiak. :@ Pont olyan buták mint amilyennek látszanak, tisztelet a kivételnek... >)
     
  5. Kenan von Pasa /

    Csatlakozott:
    2013. február 05.
    Hozzászólások:
    569
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    actor
    Lakhely :
    Turkey
    Roli

    Juhász ütközött egy indításnál egy gy?rivel, és azért kapta a 2. sárgáját... Szerintem nem járt volna érte. Az 5 meccses eltiltás, túlzott szerintem.
     
  6. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    kérésre +

    Kérésre felvetödött egy + és jelenleg aktuális sportesemény nevezetesen a " 2013-as IIHF jégkorong-világbajnokság" tippelés

    http://torrent-empire.me/forumtema/jegkorong-vb-2013-tippverseny

    A tippelés ugyanugy müködik mint a GólTotó - nál semmi extra Meglátjuk van - e rá igény ?


    [​IMG]
     
  7. Kenan von Pasa /

    Csatlakozott:
    2013. február 05.
    Hozzászólások:
    569
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    actor
    Lakhely :
    Turkey
    Moyes

    Üdv Focinorbi!

    Remélhet?leg igen, hagyják majd. (És nem Abramovics mintára cserélgetik majd ?ket azel?tt, hogy összeraknának, és kidolgoznának egy m?köd? csapatot). >)
    Persze ahhoz meg is kell újulni, és kimászni a gödörb?l, az lesz majd az igazi próba. :tef293:
     
  8. aron500 /

    Csatlakozott:
    2012. november 25.
    Hozzászólások:
    712
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Atlético: Falcao 60 millió euróért a Monacóé lesz - sajtóhír

    Atlético: Falcao 60 millió euróért a Monacóé lesz - sajtóhír

    A spanyol La Sexta tv-csatorna értesülései szerint az Atlético Madrid csatára, Radamel Falcao megegyezett a francia másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szerepl? AS Monacóval, és nyártól a hercegség csapatát er?síti.




    A hírek szerint a Monaco tulajdonosa, Dmitrij Ribolovljev európai élcsapatot szeretne csinálni a jelenleg a másodosztályban szerepl? klubból, így jelent?s igazolásokat tervez a nyárra.

    Az els? szerzeménye a spanyolok szerint Radamel Falcao lesz, akiért az orosz milliárdos hajlandó kifizetni a kolumbiai támadó szerz?désében szerepl? 60 millió eurós kivásárlási árat. A játékos ennek értelmében nyáron csatlakozhat új csapatához, ahol évi keresete elérheti a tízmillió eurót is.

    A Monacónak nem ez lenne az els? sztárigazolása. A francia csapat hatalmas el?nyben van versenytársaival szemben, hiszen mivel nem Franciaországban van a klub székhelye, ezért a francia adózási törvények nem érvényesek a klubra, így tehát a külföldi játékosaiknak nem kell adót fizetniük.

    A Monaco jelenleg öt ponttal vezeti a francia másodosztályú bajnokságot, és akár már a hétvégén bebiztosíthatja feljutását.

    http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/atletico-madrid-falcao-60-millio-euroert-a-monacoe-lesz-sajtohir-2243463

    2013.05.10 12:08
     
  9. aron500 /

    Csatlakozott:
    2012. november 25.
    Hozzászólások:
    712
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Popovics: A Gy?r nem ismétli meg a múltbéli hibáit

    Popovics: A Gy?r nem ismétli meg a múltbéli hibáit

    A n?i Bajnokok Ligája történetének egyik legjobb játékosa, a tavaly a Buducsnoszt Podgoricával éppen a Gy?ri ETO ellen a csúcsra ér? montenegrói Bojana Popovics szerint a magyar bajnok tanult a múltbéli hibáiból, és még egyszer nem követi el azokat. A korábbi kiváló átlöv? szerint honfitársa, Jovanka Radicsevics meghatározó érdemeket szerzett a Gy?r Larvik elleni idegenbeli sikerében.




    „Mindkét csapattól nagyobb energiát és küzdelmet vártam, amely hozzátartozik egy BL-dönt?höz. A meccs els? részében jól m?ködött a Larvik védekezése, és sikerült megállítani a Gy?r kulcsembereit, akik közül senki nem játszott jól. Leganger kiválóan védett, a lerohanásokból pedig a hazaiak könny? gólokat tudtak szerezni, ami azért volt fontos, mert felállt fal ellen már nem voltak olyan eredményesek. A második félid?ben aztán a Larvik elvesztette a fonalat, a fordításban nagy szerepe volt Radicsevicsnek, aki néhány perc alatt négy gólt is szerzett lerohanásból. Nagyszer? érzéke van az ilyen találatokhoz, kíméletlenül megbünteti az ellenfél hibáit” – nyilatkozta az európai szövetség honlapjának Bojana Popovics, aki visszavonulása óta a Podgorica sportigazgatójaként dolgozik. A korábbi kiváló átlöv? hatszor nyerte meg a BL-t, ebb?l a Slagelsében kétszer (2005, 2007) Legangerrel, a Viborgban kétszer (2009, 2010) Katrine Lundéval.

    „A Gy?r az egész szezonban egyenletesebben teljesített, a Larviknak voltak hullámvölgyei, és támadásban behatároltak a lehet?ségei, ugyanis átlövésb?l kevésbé eredményes. Így számomra nem volt meglepetés a dönt? els? meccsének végeredménye, még ha a Larvik lehetett volna okosabb is a meccs bizonyos periódusaiban” – tette hozzá Popovics, aki szerint az ETO nem ismétli meg a múltbéli hibáit.

    „Talán az el?z? szezonban nagyobb t?zzel játszott az ETO, de nagy különbségeket nem látok. Lunde sok olyan esetben is hárítani tud, amikor a védelem nem segíti, Görbicz pedig az idén szerintem jobban a csapatért játszik. Ambros Martín nagyon felkészül az ellenfelekb?l, míg tavaly ez kevésbé volt jellemz?. Biztos vagyok benne, hogy a Gy?r nem ismétli meg a múltbéli hibákat, és nagyon koncentrálni fog, mivel tanult az Oltchim elleni el?dönt?b?l. Nem is értem, egy olyan csapat, mint a Valcea, hogyan bukhatott el hatgólos el?nyr?l a hajrában, de ez is a Gy?rt dicséri, hogy nem adta fel.”

    http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/popovics-a-gyor-nem-ismetli-meg-a-multbeli-hibait-2243523

    2013.05.10 14:58
     
  10. aron500 /

    Csatlakozott:
    2012. november 25.
    Hozzászólások:
    712
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Bale BL nélkül is maradhat a Spursben

    Bale BL nélkül is maradhat a Spursben

    Gareth Bale nyári távozását biztosra vette a közvélemény, amennyiben a Tottenham Hotspur ismét lemarad a Bajnokok Ligájáról – nos, talán mégis maradna.




    A Tottenham az elmúlt hetekben jócskán hullajtott pontokat, ami miatt két fordulóval a bajnoki zárás el?tt csak ötödik, és jó eséllyel csak az Európa-ligában szerepelhet ?sszel.

    A csapat ékkövére, Gareth Bale-re megannyi sztárcsapat vetette ki a hálóját, a walesi azonban er?sen megfontolná, hogy továbbálljon-e a White Hart Lane-r?l.

    „A szezon elején az els? négybe kerülést, tehát a Bajnokok Ligáját céloztuk meg, és hatalmas csalódás lenne, ha nem sikerülne. A klub viszont évr?l évre fejl?dik, és én is minden évben jobb játékos leszek” – nyilatkozta Bale a Guardian brit lapnak.

    „Egyszer már belekóstoltunk a BL-be, és újra ott akarunk lenni. Csak ott léphetünk a következ? szintre. A létez? legmagasabb szinten szeretnék futballozni, a világ legjobb csapatai ellen. Azt hiszem, a klub jó irányba tart.”

    Bale a pálya középre húzódott ebben az idényben, így jóval góler?sebb játékra volt képes, de sokkal fontosabbnak tartja, hogy a csapat egésze m?ködjön.

    „Nagyon jó munkát végzünk mint csapat, remek játékosokat hozunk ide minden szezonban. ,Az olyanok, mint Mousa (Dembélé) és Jan (Vertonghen) kiváló er?sítések voltak, nyáron további hasonló labdarúgókra van szükség, és akkor célba érhetünk.”

    http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-bale_bl_nelkul_is_maradhat_a_spursben-73627

    2013. május 10. 09:53
     
  11. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Sajnos a jégkorong is olyan

    Sajnos a jégkorong is olyan kategória nálam mint a foci vagy a kosár .
     
  12. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    sajnos

    Sziasztok!
    Nos nálam csak mint a kosár!
     
  13. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Sajnos - re

    akkor nálad melyik a nyerö kategoria wazze ?? Csak nem a néptánc =
    [​IMG]


    nem mintha napi szinten követném ;
    De a vb azt azért néha megnézem amolyan igazi férfias sport és a nagy derbik = Kanada - USA vagy az Oroszokkal de a Csehek is elég jok ebben a sportban ; Az utobbi években az északiak is nagyos erössek pl Finnek/Svédek és mint házigazdák esélyesek is !

    Ha jól tom a cimvédök az Oroszok !

    Mindegy a lényeg ki lesz a tipp bajnok ; Az igazi rangadok a jövö héten várhatok !

    Üdv
     
  14. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ha valaki nem jégkorong

    Ha valaki nem jégkorong rajongó akkor az nem férfi ? Ugyan már ezt te se gondolod komolyan !
     
  15. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ha valaki + REkontra

    nem , nem sértésnek szántam ne tessenek félreérteni :

    De se nem foci vagy jégkorong se nem kosár lehet valami küzdö sport ? Akkor jobb lesz behuzni a farkam ne ??
     
  16. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Részemr?l .Kézilabda ,

    Részemr?l .

    Kézilabda , Atlétika, Kerékpár, NFL , Vízilabda , Úszás így hirtelen .
     
  17. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    sport

    Szervusz Atlantisz!
    Nagyon jó sportok amiket felsoroltál!
    Én a kézilabda és a vízilabdával tudok a legjobban azonosulni!
    Nos Kézilabdában NB 1-es játékos voltam!Onnan a szeretet a sportág iránt!
    Nem dicsekvésb?l mondom,remélem elhiszitek,de hatalmas öröm és megtiszteltetés volt Éles és Pásztor ellen játszani!Ráadásul Pásztorral egy városból származunk! :tef293:
     
  18. Kenan von Pasa /

    Csatlakozott:
    2013. február 05.
    Hozzászólások:
    569
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    actor
    Lakhely :
    Turkey
    Falcao

    Üdv!

    A sok kacsa sajtó. :tef161:
    Akkor se MU, se Chelsea, ahogy Mourinho vinné a kékekhez. :tef293:
    Remélem ez a hír igaz, a Monaco mindig is szimpi csapat volt számomra. Kíváncsian várom a többi részletet majd, hogy alakulnak náluk a dolgok. Ez egy jó kezdet lehet, Falcao jó támadó. :tef161:
     
  19. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Jégkorong tippelés FIGYELEM!!!!

    Hali!

    Én javasoltam az ötletet,mert véget ért(csak a dönt?k maradtak) a foci BL és EL,ezért gondoltam,hogy az aktuális világversenyekr?l lehetne tippjátékot indítani!(és most ez van,jöv? hónapban meg lesz pl. n?i vízilabda)
    Sajnos az igazán nagy tömegeket megmozgató legnépszer?bb sportágak szempontjából híján leszünk az idén nyáron az eseményeknek,ezáltal a tippelési lehet?ségnek is.(Ez van!)
    Azért nem fognak VB-t rendezni sehol,hogy mi tudjuk nézni és tippelni tudjunk rá.

    Mivel nem sokan követik nyomon ezen sportágat,ezért arra felhívnám a figyelmet,hogy egyetlen mérk?zés sem ér véget döntetlennel,mert utána hosszabbítás következik,és ha az sem dönt akkor büntet?lövésekkel d?l el a gy?ztes kiléte,ezért aki döntetlenre tippel az írja utána azt is,hogy szerinte melyik csapat fog nyerni,mert enélkül elveszti a pluszpont szerzésének lehet?ségét!!!!
    Mivel itt több gól esik,mint a fociban és a számszer? eredményt tényleg csak nagy szerencsével lehet eltalálni,ezért azt feleslegesnek tartom tippeltetni,de ez már csak részletkérdés.
     
  20. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Mondok jobbat pankráció mert

    Mondok jobbat pankráció mert azt is nézegetem néhanap :tef293: