Minden ami sport

A témát ebben részben 'Sporttal kapcsolatos beszélgetések' focinorbi hozta létre. Ekkor: 2012. július 22..

  1. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Martín marad a BL-gy?ztes Gy?r vezet?edz?je

    A spanyol Ambros Martín marad a friss Bajnokok Ligája-gy?ztes Gy?ri Audi ETO KC n?i kézilabdacsapatának vezet?edz?je, a csapat következ? célja pedig a címvédés.

    Kelecsényi Ern? klubelnök a Digisport Reggeli Start cím? m?sorában hétf?n elmondta, a siker f?szerepl?jének Martínt tartja, aki középpontba helyezte a védekezést a csapatnál.

    "Nem kérdés, Ambros Martín marad a Gy?r kispadján, a társaság is együtt tartandó, a cél pedig a BL-címvédés, ez a tervünk!" - jelentette ki Kelecsényi.

    Hozzátette: a tréner magyar tudása rengeteg fejl?dött, ez is bizonyítéka, mennyire komolyan veszi azt, amit csinál. Egyúttal azt is jelezte: "Lesz meglepetés, extra jutalom is a lányoknak a szerz?désben lefektetett honoráláson felül, de a részletek értelemszer?en hadd maradjanak még titokban."

    Kelecsényi emlékezett a korábbi hét elveszített európai kupafináléra is: "Hogy mi volt az a kicsi többlet a korábbi elvesztett dönt?khöz képest, ami ezúttal tényleg a csúcsra vitte a társaságot? Csakis a csapat, nem tudok mást ismételgetni. Láttam ?ket egész évben, közösséggé kovácsolódtak, ennek a csúcspontja lett a BL-dönt?" - fogalmazott a klubelnök.


    Hozzátette: a tréner magyar tudása rengeteg fejl?dött, ez is bizonyítéka, mennyire komolyan veszi azt, amit csinál. Egyúttal azt is jelezte: "Lesz meglepetés, extra jutalom is a lányoknak a szerz?désben lefektetett honoráláson felül, de a részletek értelemszer?en hadd maradjanak még titokban."

    Kelecsényi emlékezett a korábbi hét elveszített európai kupafináléra is: "Hogy mi volt az a kicsi többlet a korábbi elvesztett dönt?khöz képest, ami ezúttal tényleg a csúcsra vitte a társaságot? Csakis a csapat, nem tudok mást ismételgetni. Láttam ?ket egész évben, közösséggé kovácsolódtak, ennek a csúcspontja lett a BL-dönt?" - fogalmazott a klubelnök.


    Hozzátette: a tréner magyar tudása rengeteg fejl?dött, ez is bizonyítéka, mennyire komolyan veszi azt, amit csinál. Egyúttal azt is jelezte: "Lesz meglepetés, extra jutalom is a lányoknak a szerz?désben lefektetett honoráláson felül, de a részletek értelemszer?en hadd maradjanak még titokban."

    Kelecsényi emlékezett a korábbi hét elveszített európai kupafináléra is: "Hogy mi volt az a kicsi többlet a korábbi elvesztett dönt?khöz képest, ami ezúttal tényleg a csúcsra vitte a társaságot? Csakis a csapat, nem tudok mást ismételgetni. Láttam ?ket egész évben, közösséggé kovácsolódtak, ennek a csúcspontja lett a BL-dönt?" - fogalmazott a klubelnök.


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/05/13/12/Martin_marad_a_BL_gy_ztes_Gy_r_vezet_edz_je.aspx

    2013. május 13. 12:28

    Nincs is ok a váltásra sem az ?,sem a gy?ri klub részér?l! Egyetértek azzal a megállapítással,hogy a védekezés fejl?dött a keze alatt,de ez nemcsak neki,hanem Tervel érkezésének is köszönhet?.
    A BL gy?zelmet megérdemelték,és az extra jutalom is jogosan jár.
    A cél meg nem is lehet más,mint a címvédés,és valószín?leg sikerülni is fog.
     
  2. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Jégkorong VB eredmények

    A H csoportban Lettország-Franciaország 3-1

    Az S csoportban Dánia-Fehéroroszország 3-2

    Mivel a dánok legy?zték a fehéroroszokat,ezzel eld?lt,hogy a csoport utolsó helyén álló szlovénok egy év után visszaesnek a divízió I/A-ba, ahol a magyar válogatott is szerepel.
     
  3. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    FTC: Leonardo tragédiája, véget érhet a brazil karrierje

    Korábban már volt két súlyos sérülése, vasárnap szárkapocscsont-törést szenvedett az ETO elleni idegenbeli bajnokin (1–0) Leonardo, a labdarúgó NB I-ben szerepl? FTC támadója. A brazil futballista attól tart, hogy az újabb sérülés véget vethet karrierjének.

    „Szomorú nap volt ez, az egyik legrosszabb karrierem során. Csak azért, mert néhányan nem tudják elviselni a pályán a tehetséges játékosokat, Egy ilyem ember miatt véget érhet a karrierem" – olvasható Leonardo Facebook-bejegyzésében.

    Mint ismert, Leonardónak Marek Strestík csúszott oda, ami miatt a brazil támadó szárkapocscsont-törést szenvedett. Az ETO légiósa a mérk?zés után elnézést kért szabálytalanságáért. A vasárnapi bajnokin egy másik Fradi-játékos is megsérült: Philipp Bönig agyrázkódást szenvedett.
    Ricardo Moniz, az FTC vezet?edz?je az ETO elleni bajnoki után kifakadt: „Ez egy tragédia Leónak, jól ment neki, a liga egyik legjobbja volt, de sajnos a kreatív játékosok védtelenek. Azt hiszem, az ilyen játékosokat edz?jük tanítják az ilyen tettekre" – nyilatkozta nu.nl-nek Moniz.

    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ftc-leonardo-tragediaja-veget-erhet-a-brazil-karrierje-2244535

    2013.05.13. Frissítve: 2013.05.13 17:58

    Nem szoktam magyar bajnokit nézni,de most kivételesen a második félid? nagyrészét,és többek közt ezt az esetet is láttam.Azt kell mondjam,hogy régen láttam már ennyire brutális szabálytalanságot a futballban.
    Ilyenkor Atlantisz megkérdezné,hogy mit tartanék jogos büntetésnek,ezért el?re válaszolok.
    Szerintem addig nem szabadna pályára engedni,amíg az a fél is nem tud pályára lépni,akinek sérülést okozott.Ezt tartanám korrektnek az ilyen esetekben.(Mindjárt azt is megmutatom,hogy miért vélekedem így)
     
  4. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Az összefoglaló ötödik perce körül figyeljétek!!!

    Azt hiszem,hogy ezt megtekintve nem szorul magyarázatra az,hogy miért írtam azt,hogy súlyosan szankcionálnám az esetet.
     
  5. Conax /

    Csatlakozott:
    2013. február 10.
    Hozzászólások:
    200
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    re: focinorbi

    A rendez? ország valamelyik csoportban - általában csak a csoportmérk?zéseken - részt vesz a EB-n. Ha máshogy nem, de így legalább be tudnánk jutni a legjobbak közé, ... és már ez is valami... :tef293:
     
  6. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lucifer-re

    Üdv Lucifer!

    Akkor már értem miért képzelted ezt,ha ez így m?ködne,akkor azt mondtam volna,hogy igazad van,de kb. fél éve találták ki azt az ötletet,hogy(ami benne is van a hírbe): "A hét év múlva esedékes kontinensviadalra az európai szövetség korábbi közlése szerint 13 ország egy-egy városában kerül sor."-ezért nem járna automatikus részvételi jog,akkor már senkinek.

    Mi nem egy teljes világverseny megrendezésére pályázunk,azt esélyünk nem lenne megkapni,hanem arra,hogy egy-két meccs lehessen itt!(ezért nem értettem,amit írtál,de most így már értem,hogy félreértetted a hírt,és azért voltál ezen a véleményen)
     
  7. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    JÉGKORONG

    Kanada - Szlovénia 3 : 3 Hosszabitásban nyert Kanada 4: 3 - Nehéz meccs volt ki gondolta volna ??
     
  8. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    JÉGKORONG-re

    Hali!

    Nem gondoltam volna,iszen 5:0-as kanadai gy?zelmet tippeltem,de a magyarázatát tudom.
    A kanadai egy NHL-es profikkal telet?zdelt sztárcsapat,aki annyit ad ki magából ami éppen szükséges.
    Mivel korábban Svájc büntet?kkel legy?zte ?ket,és idáig minden meccsüket megnyerték,ezért ?ket csak úgy tudják megel?zni,ha kikapnának az utolsó meccsen,és ez akkor sem változott volna ha Kanada a rendes játékid?ben nyer.
    Amúgy meg nem tatom valószín?nek,hogy a svájciak kikapjanak,mert szerintem nem szeretnének az oroszokkal negyeddönt?zni,hanem meghagyják inkább a kanadaiaknak ezt az összecsapást.
     
  9. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Már nem Gattuso Vanczák edz?je

    Menesztették a vezet?edz?i posztról hétf?n Gennaro Gattusót, a Vanczák Vilmost is foglalkoztató svájci Sion labdarúgócsapatától.

    A játékosként 73-szoros olasz válogatott trénernek azután kell felállnia a kispadról, hogy tanítványai 5-0-s vereséget szenvedtek a St. Gallen vendégeként, s az elmúlt 11 bajnoki mérk?zésen csak 10 pontot gy?jtöttek.

    Gattuso az idei szezon elején, még játékosként csatlakozott a Sionhoz, majd februárban játékos-edz? lett a klubnál.
    A Sion hétf?i közleményében azt írta, hogy a csapat irányítását az eddig az U21-es együttest vezet? Michel Decastel veszi át. A szakember a mostani idényben már másodszor ülhet le a feln?tt gárda kispadjára, a Sion pedig ebben a szezonban Gattusóval együtt már öt edz?t
    fogyasztott el.

    A csalódást kelt? eredmények miatt öt játékost a feln?tt csapatból a tartalékokhoz szám?ztek, helyükre az U21-es gárdából hívtak át futballistákat.

    A Sion jelenleg az ötödik helyen áll a 10 csapatos svájci bajnokságban, s még harcban van az Európa Liga-indulásért.


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/05/13/16/Mar_nem_Gattuso_Vanczak_edz_je.aspx

    2013. május 13. 21:19

    Sajnálom,mert számoimra ? egy nagyon szimpatikus csupaszív játékos volt,és drukkoltam neki,hogy edz?ként is sikeres legyen.
     
  10. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    A Real talán vinné Ancelottit, de a PSG nem adja

    Nasszer al-Kelafi, a Paris Saint-Germain labdarúgóklub elnöke nem akarja elengedni Carlo Ancelotti vezet?edz?t a Real Madridhoz.

    „Tárgyaltam a Real Madrid képvisel?ivel, de neki a következ? évre is szerz?dése van. ? egy fantasztikus ember, biztos vagyok benne, hogy tiszteletben tartja majd a szerz?dését” - nyilatkozta Nasszer al-Kelafi, aki óriási összegeket elköltve olyan játékosokat csábított a klubhoz, mint Zlatan Ibrahimovic, Thiago Silva, Ezequiel Lavezzi és Javier Pastore.

    A csapattal vasárnap este a klub történetének harmadik bajnoki címét szerz? Ancelotti a televízióban nem válaszolt arra a kérdésre, hogy marad-e a klubnál. „Majd leülünk a klubvezet?kkel megtárgyalni a dolgot” - mondta a tréner. Erre reagálva az elnök csak annyit mondott, nem tervezte, hogy elbeszélget Carlo Ancelottival, akinek érvényes szerz?dése van.

    A sajtó korábban kész tényként számolt be arról, hogy a korábbi Milan-tréner lesz José Mourinho utódja a Real Madridnál, miután a portugál edz? visszatér korábbi sikerei színhelyére, a Chelsea-hez.


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/05/13/20/A_Real_talan_vinne_Ancelottit_de_a_PSG.aspx

    2013. május 13. 20:41

    Szerintem van az a pénz amennyiért a Real megszerzi,ha nagyon akarja!(Kérdés,hogy megér-e nekik annyit,amennyiért a PSG hajlandó lenne elengedni,mert erre megy ki a játék) Nektek mi a véleményetek? (Tegnap nem voltál,de ma remélhet?leg leszel,és úgy gondolom,hogy most lesz mib?l csemegézgetned magadnak Kenan barátom)
     
  11. Kenan von Pasa /

    Csatlakozott:
    2013. február 05.
    Hozzászólások:
    569
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    actor
    Lakhely :
    Turkey
    Ancelotti

    Szia Focinorbi!

    Még hogy nem voltam? o.O >) (Csak lehet elkerülte a figyelmemet egy-egy cikk, pörög ezerrel az oldal) :tef293:

    Ancelotti-s hírre csak ennyit reagálok: :tef161:
    Azért kifejtem b?vebben természetesen: Err?l hónapokkal ezel?tt is olvastam, ezért gondolom úgy, hogy menni fog. Wengert is és Benitezt is említették, mint lehetséges utódot Mou után, hónapokkal ezel?tt. :tef293:
    Most ezekr?l semmit sem lehet hallani/olvasni. Benitez semmikép sem Real Madrid szint? edz?, Arsene Wenger: szerintem ? már az. :tef293:
    Így talán mégis Ancelotti lehet a befutó, ? is képes lehet jó eredményekre a realnál. Szerintem. :tef293:
     
  12. Kenan von Pasa /

    Csatlakozott:
    2013. február 05.
    Hozzászólások:
    569
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    actor
    Lakhely :
    Turkey
    Gattuso

    Kb ugyanezt írtam volna én is. :tef293:
    Milyen szánalmas: 1 szezon 5 edz?... így aztán lehet csapatot építeni... :tef57:
     
  13. Conax /

    Csatlakozott:
    2013. február 10.
    Hozzászólások:
    200
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    nem jár automatikus részvétel ...

    b@sssszus .... Pedig már kezdtem örülni ... :tef293:
     
  14. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Kirúgták Mancinit a Cityt?l

    Az olasz edz? sorsa a Wigant?l elszenvedett szombati vereség után d?lt el, Pellegrini válthatja.

    Menesztették posztjáról Roberto Mancinit, az angol labdarúgó-bajnokságban szerepl? Manchester City vezet?edz?jét. A klub hétf? éjszaka tájékoztatott err?l honlapján.

    A brit lapokban már egy nappal korábban olyan értesülések láttak napvilágot, hogy távozik a klubtól a vezet?edz?. Az olasz szakember sorsa azt követ?en d?lt el, hogy csapata szombaton 1-0-ra kikapott a Premier League-b?l a kiesés el?l menekül? Wigant?l az FA Kupa dönt?jében.

    A 48 éves trénert - aki tavaly ötéves szerz?dést írt alá, miután bajnoki címet nyert a csapattal - várhatóan a Málagát irányító chilei Manuel Pellegrini váltja majd a kispadon.


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/05/14/06/Kirugtak_Mancinit_a_Cityt_l_.aspx

    2013. május 14. 06:54

    Pár nappal ezel?tt az elbukott kupadönt? után írtam,hogy szinte biztos vagyok benne,hogy ez lesz a vége,úgyhogy abszolút nem lep meg a hír.
    Pellegrinivel szerintem a nemzetközi porondon is többre mennek,de még további er?sítésre szorul a csapat,ha merészebb álmokat is szeretnének dédelgetni.
     
  15. Kenan von Pasa /

    Csatlakozott:
    2013. február 05.
    Hozzászólások:
    569
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    actor
    Lakhely :
    Turkey
    Mancini

    Várható volt, igen.
    Most hivatkozhat a kupákra... >)
     
  16. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    A vb-re visszatérhet a kispadra a n?i kézisek kapitánya

    A leukémiával kezelt Karl Erik Böhn fokozatosan gyógyul, és a decemberi, szerbiai világbajnokságon térhet vissza a magyar n?i kézilabda-válogatotthoz a magyar szövetség elnöke szerint.


    A Digisport Reggeli Start cím? m?sorában Vetési Iván elmondta azt is, hogy a tavaly decemberben Eb-bronzérmes együttest a legjobb négy közé várják.

    "Karl Erik Böhnt meglátogattuk az oslói klinikán. Kedvez?ek a fejlemények, nem találtak daganatos sejteket a vérében, a kemoterápia jól sikerült, még a gyengeségb?l kell felépülnie" - mondta az MKSZ elnöke.

    Jelezte, hogy Böhnt visszavárják a n?i válogatott élére. Hozzátette, szerencsés a helyzet, mivel a vb-ig nincs tétmeccs. Addig Siti Bea másodedz? vezetésével megoldják a felkészülést.

    Vetési Iván kitért egy másik külföldi edz?re, a Gy?ri Audi ETO KC-val szombaton Bajnokok Ligáját nyer? spanyol Ambros Martínra is, akit id?vel szintén el tud képzelni kizárólag f?állású, klubtól független szövetségi kapitánynak.

    Az április 27-én játszott MKB Veszprém-Kiel férfi BL-negyeddönt? visszavágója kapcsán hangsúlyozta: az MKSZ által felkért szakemberek 43 téves ítéletet számoltak össze, ebb?l 28 sújtotta a végül kies? magyar csapatot. Az err?l szóló jelentést - amely, mint Vetési hangsúlyozta, nem fellebbezés - megküldték az európai szövetségnek, és választ várnak.


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/05/14/12/A_decemberi_vb_n_ujra_kispadra_ulhet_a_n_i.aspx

    2013. május 14. 12:47
     
  17. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Jégkorong VB

    A cseh válogatott kedden kiütéses, 7-0-s gy?zelmet aratott Norvégia felett, ezzel utolsóként biztosította helyét a svéd-finn közös rendezés? jégkorong vb negyeddönt?jében.

    A csoportkör utolsó játéknapja el?tt a továbbjutó, negyedik helyen állt a skandináv együttes egy ponttal megel?zve a cseheket.

    Eredmények:
    S csoport:
    Csehország-Norvégia 7-0 (3-0, 2-0, 2-0)
    korábban:
    Svájc-Fehéroroszország 4-1 (1-0, 0-0, 3-1)
    kés?bb:
    Svédország-Dánia 20.15
    H csoport:
    Németország-Franciaország 3-2 (1-1, 0-1, 1-0, 1-0) - hosszabbítás után
    korábban:
    Szlovákia-Egyesült Államok 4-1 (2-0, 1-1, 1-0)
    kés?bb:
    Finnország-Lettország 19.15


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/05/14/19/Negyeddont_s_a_cseh_hokicsapat.aspx

    2013. május 14. 19:26

    Ma tudtam meg,hogy a korábbiaktól eltér?en nem a másik csoport csapataival való keresztbejátszás lesz a negyeddönt?ben,hanem az azonos csportban szerepl? csapatok játszanak mégegyszer a második a harmadikkal és az els? a negyedikkel.
    Ha nem történik meglepetés a finn-lett meccsen,akkor a negyeddönt?k párosítása a következ?képpen alakul:
    USA-Oroszország
    Finnország-Szlovákia
    Svédország-Kanada
    Svájc-Csehország
     
  18. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Tagad a Bayern Neymar-ügyben

    A Bayern Münchennél tagadják azokat a sajtóhíreket, melyek szerint a BL-dönt?s csapat világrekordnak számító 86 millió fontért leigazolja Neymart, a brazilok 21 éves sztárját.

    Mint arról korábban beszámoltunk, a goal.com cím? honlap Vicente Cascionra, a dél-amerikai támadó jelenlegi klubja, a Santos korábbi alelnökére hivatkozva számolt be a hírr?l. A 70 éves Cascione elmondta, biztos információja van arról, hogy Neymar már aláírt a bajor klubhoz, és augusztusban csatlakozik az együtteshez. Több angol lap arról írt, hogy a Bayern állítólag világrekordnak számító 86 millió fontot, azaz körülbelül 30 milliárd forintnak megfelel? összeget fizet az extravagáns külsejér?l és ördöngös cseleir?l ismert Puskás-díjas csatárért, akit leginkább a Barcelonával és a Real Madriddal hoztak össze.

    Markus Hörwick, a müncheni klub kommunikációs igazgatója kedden délután azt mondta, semmilyen valóságalapja nincs azoknak a sajtóinformációknak, melyek szerint a brazil támadó csatlakozni fog a Bayernhez.


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/05/14/15/Tagad_a_Bayern_Neymar_ugyben.aspx

    2013. május 14. 15:52

    Nem zörög a haraszt,ha a szél nem fújja. :tef293: Szinte biztos vagyok benne,hogy a Bayern,a Real és a Barcelona is próbálja megszrezni,de még nem született megállapodás,mert kivárnak,és aki a legtöbbet kínálja érte,az fogja kapni.
    Valószín?sítem azt,hogy az ? karrierje Európában fog folytatódni,csak a konkrét helyszín kérdéses egyenl?re még.
     
  19. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Jégkorong VB

    Lettország–Finnország 2–3 hosszabbítás után

    Dánia–Svédország 2–4

    Ezekkel az eredményekkel eld?lt,hogy a negyeddönt?k párosítása a már korábban is említett lesz,mégpedig:

    Finnország–Szlovákia 17.30 ó
    Kanada–Svédország 20.15 ó
    Svájc–Csehország 14.45 ó
    Oroszország–Egyesült Államok 12 ó

    A mérk?zéseket csütörtökön játszák!
     
  20. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Gy?ri ETO: Strestíket öt hónapra eltiltotta az MLSZ

    A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága keddi ülésén úgy döntött, a bajnok Gy?ri ETO cseh középpályását, a vasárnap a ferencvárosi Leonardónak súlyos sérülést okozó Marek Strestíket május 14-t?l öt hónapra eltiltja.

    Mint ismert, a 26 esztend?s Strestík a vasárnapi, Ferencváros ellen 1–0-ra megnyert bajnokin piros lapot ér?en, hátulról becsúszott Leonardónak, az FTC télen szerz?dtetett brazil labdarúgójának, akinek emiatt eltörött a szárkapocscsontja.

    „Strestík a Ferencváros elleni bajnoki mérk?zésen súlyos, ellenfele pályafutását is veszélyeztet? sérülést okozott Leonardónak, a vendégek játékosának. Strestík hátulról történt becsúszása önmagában is rendkívül veszélyes volt, és nem is a labdára irányult, ezért döntött a fegyelmi bizottság a szokatlanul súlyos szankció mellett” – áll a hivatalos indoklásban.
    Ricardo Moniz, a Fradi vezet?edz?je nemrég elmondta, várhatóan 4-5 hónap kényszerpihen? vár a megsérült támadóra.
    Leonardo egy közösségi portálon ironikusan megjegyezte: reméli, Strestík boldog attól, amit tett.
    „A labda már messze volt, amikor a játékos rossz szándékkal rám csúszott, és lehet, hogy ezzel véget vetett a karrieremnek. Szomorú vagyok az eset miatt, de remélem, ? boldog attól, amit tett" – osztotta meg Instagramján Leonardo.
    Mint korábban beszámoltunk róla, a Fradi új szerz?dést kínál a játékosnak, azonban az eset után kétséges, hogy Leonardo él-e a lehet?séggel.

    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/eto-strestiket-ot-honapra-eltiltotta-az-mlsz-2244877

    2013.05.14. Frissítve: 2013.05.14 18:59

    ?k lehet,hogy szigorúnak vélik a döntést,de én azt mondom,hogy még így is olcsón megúszta,úgyhogy egyetértek a büntetéssel.