Minden ami sport

A témát ebben részben 'Sporttal kapcsolatos beszélgetések' focinorbi hozta létre. Ekkor: 2012. július 22..

  1. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    EL-re

    Szia Kenan!

    Nem vesztettél sokat barátom azzal,hogy nem láttad,mert kevés ett?l gyengébb színvonalú európai kupadönt?t láttam idáig,pedig néztem már jópárat.

    A mérk?zésr?l annyit,hogy az els? félid?ben gyakorlatilag momentuma sem volt a Chelseanek,és a második félid?ben Torres rúgott egy gólt egyéni akcióból,amit végigaszisztált a Benfica védelem,ezenkívül volt Lamppardnak egy távoli lövése amib?l kupafa lett,és Ivanovics a 93. percben egy szöglet utáni fejessel eldöntötte a találkozót.(Ezzel felsoroltam az összes Chelsea lehet?séget)
    A Beficának elég sok ígéretes helyzetet sikerült túlvariálni,vagy elszerencsétlenkedni és id?nként fortuna sem támogatta ?ket,ezért ez az eredmény nyugodtan akár fordított is lehetett volna.
     
  2. Kenan von Pasa /

    Csatlakozott:
    2013. február 05.
    Hozzászólások:
    569
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    actor
    Lakhely :
    Turkey
    El-re-re

    Ok, köszi a leírást. Akkor tényleg nem vesztettem sokat. :tef318:
     
  3. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Kenan

    Nagyon szívesen!

    Mélyebb elemzésbe nem akartam belemenni,mert nem érdemel annyit ez az összecsapás.

    Nézd meg a csak beszélgetünk topicot,mert oda át lett helyezve egy neked való hír,mivel félig-meddig bulvárhírnek min?síthet?,de azért tettem be,mert sajnos szorosan összefügg a sporttal,mivel ha nem lett volna az az adott mérk?zés,(és nem lenne bizonyos emberekben ez a mentalitás)akkor az az eset sem történik meg.
     
  4. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Chelsea-ra

    Sziasztok!
    Nos én sem láttam a meccset,dolgoztam!
    De mint Chelsea drukker révén örültem a meccs eredményének! :tef293:
    De most,hogy az összefoglalót megnéztem,be kell vallanom,nem biztos,hogy megérdemelték! :tef10:
    De hát a focit gólra játsszák,és így a Chelsea jobb volt! :tef161:
     
  5. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Jégkorong VB

    Oroszország-USA 3:8
     
  6. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Jégkorong VB 2. negyeddönt?

    Svájc-Csehország 2:1

    Ezzel megszületett a svájci jégkorong eddigi legnagyobb sikere.
    Az utóbbi években már nagyon szorongatták a topcsapatokat,és most sikerült nekik továbblépni.
    Nem semmi,hogy ekkora nyomást,amit a 3. harmad utolsó b? tíz percében a csehek produkáltak,amikor el?fordult,hogy percekre beszorították a svájciakat és futószalagon jöttek a helyzetek,mégis sikerült kibekkelni nekik.
    Ha a csehek a számos helyzetükb?l l?nek egy gólt,akkor telibetalált volna a tippem,de m,égis drukkoltam a svájciaknak,hogy sikerüljön nekik ez a bravúr,mert jót tesz a sportnak,ha nem mindig ugyanazok a csapatok vannak a toppon.
     
  7. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    David Beckham visszavonul

    A szezon végén visszavonul David Beckham, a Paris Saint-Germain labdarúgócsapatának 38 éves sztárjátékosa.

    „Hálás vagyok a PSG-nek, hogy adott nekem esélyt, ugyanakkor úgy gondolom, eljött az ideje, hogy befejezzem a játékot” - nyilatkozta Beckham, aki bajnoki címmel zárja pályafutását, ugyanis a párizsiak vasárnap este a Lyon otthonában aratott gy?zelemmel két fordulóval a vége el?tt bebiztosították els?ségüket. A PSG a bajnokságban még fogadja a Brest együttesét, valamint a Lorient otthonába látogat.

    Beckham 1993-ban mutatkozott be a Manchester Unitedben, amelynek színeiben többek között hat angol bajnoki címet és - 1999-ben - Bajnokok Ligáját is nyert. A középpályás hosszú éveken keresztül az Old Trafford Stadion egyik legnagyobb kedvence volt, de nemcsak hatalmas munkabírásával, mértani pontosságú beadásaival, illetve életveszélyes szabadrúgásaival került a középpontba, hanem magánéletével is.

    Felesége az a Victoria Adams, aki a kilencvenes évek közepén rendkívül népszer? Spice Girls nev? lánybanda egyik tagja volt. A brit média kapcsolatuk kezdetét?l még inkább kiemelt figyelemmel kísérte az ekkor már „Spice Boynak” nevezett középpályás minden mozdulatát, ez pedig óriási reklámértéket jelentett számára.

    Ezt (is) kihasználva az egyik legismertebb személyiség lett az egész világon, így reklámbevételeinek is köszönthet?en hosszú évekig a legjobban keres? futballista volt. Az ide vonatkozó rangsort még idén is vezette.

    Népszer?ségét jól mutatja, hogy a tavalyi londoni olimpia el?tt az egyik legnagyobb esélyesnek tartották arra, hogy ? gyújtsa meg a lángot a megnyitóünnepségen, végül azonban „csak” a lánc egyik tagja lett a m?sorban.

    Beckham az angol válogatottban 115 alkalommal lépett pályára, els? nagy tornáján azonban els? számú közellenség lett Angliában, ugyanis az 1998-as világbajnokságon az argentinok elleni nyolcaddönt?ben a földön fekve belerúgott Diego Simeonébe, amiért kiállították, az angolok pedig büntet?párbaj végén búcsúztak.

    A nemzeti csapat szurkolóinak kegyeit 2001-ben sikerült visszanyernie, amikor a görögök elleni vb-selejtez?n az ? fantasztikus szabadrúgásgóljával harcolták ki az angolok a továbbjutást.Hosszú karrierjéb?l gyakorlatilag csak a válogatott sikerek hiányoznak.

    Beckham 2003-ban igazolt a Real Madridhoz, ahol négy évet töltött el, a Galaktikusoknak nevezett együttessel bajnoki címet és Szuperkupát nyert, 2007-ben pedig a Los Angeles Galaxyhoz került, amellyel 2011-ben és 2012-ben is bajnoki címet ünnepelhetett.

    Az amerikai bajnokság szünetei alatt két alkalommal is visszatért Európába, mindkétszer az AC Milanhoz.

    A népszer? futballista januárban jelentette be, hogy a Paris Saint-Germain csapatában folytatja pályafutását, és a fizetését - amely sajtóhírek szerint heti 150 ezer font (körülbelül 51 millió forint) - egy gyermekeket segít? jótékonysági alapítványnak ajánlotta fel.


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/05/16/16/David_Beckham_visszavonul_.aspx

    2013. május 16. 16:35

    Nem vagyok meglepve a döntésen! A PSG-nek is már csak marketing szempontból volt értelme leigazolni ?t,és neki meg gondolom nem tenne túl jót az egójának,ha jöv?re is a padról nézné a meccseket,és a PSG-nek meg pláne nem probléma,mert jöv?re már a marketing értéke se lenne akkora Beckhamnek,mint most az idekerülésekor volt.
     
  8. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Real-Atlético a Király Kupáért

    Cristiano Ronaldo szerint a Real Madrid futballistáinak nagy álma, hogy megszerezzék a Király Kupát, s ? úgy látja, erre meg is van minden esélyük.

    A f?városi csapat portugál üdvöskéje egy nappal az el?tt nyilatkozott, hogy együttese és az Atlético Madrid péntek este összecsap a Copa del Rey dönt?jében, amelyet a Real otthonában, a Santiago Bernabéu Stadionban rendeznek meg.

    "Gy?zni akarunk, bár nyilván nagy csata vár ránk, hiszen városi riválisunkkal mérk?zünk meg, ráadásul saját pályánkon. Remélem, képesek leszünk nyerni, s ha úgy futballozunk, ahogy tudunk, meg is lesz a siker" - jelentette ki a csatár, aki egy füst alatt a világ legjobb csapatának nevezte a Real Madridot.

    Az idény mindenesetre nem igazolta ez utóbbi min?sítést, hiszen a királyi gárda - bár remek idénykezdet gyanánt az FC Barcelona ellenében megszerezte a spanyol Szuperkupát - a Bajnokok Ligájában nem jutott tovább az el?dönt?b?l, ahol útját állta a Borussia Dortmund. Mi több: a hazai pontvadászatban is elveszítette a versenyfutást a Barcával szemben, amely nagy fölénnyel, már jóval szezonzárás el?tt elorozta, vagy ha úgy tetszik: visszavette az els?séget a címvéd?t?l. Vagyis a Király Kupa elhódítása jelenthet csak vigaszt és legf?képpen idénymentést a portugál José Mourinho irányította f?városi társulat számára.

    Csakhogy a rangos hazai trófeára fáj a foguk az Atlético labdarúgóinak is, akik a Real mögött a harmadik helyet érdemelték ki a Primera Divisiónban, viszont felettébb gyenge a mérlegük a madridi vetélytárssal szemben. Jelesül tizenhárom és fél esztendeje képtelen nyerni az Atlético a Reallal szemben. A statisztika szerint ez id? alatt - az eddigi utolsó Atlético-gy?zelem óta - 25 mérk?zést vívtak a felek egymással, s hat döntetlen mellett 19 ízben a Real Madrid diadalmaskodott, a gólkülönbség 54-19 a blancók javára. További riasztó ténykényt szolgálhat az Atléticónak és híveinek, hogy Ronaldo az eddigi párharcok közül nyolcon játszott, s a nyolc liga- és kupameccs mindegyikén gy?ztesen hagyhatta el a gyepet, ráadásul a találkozókon összesen nyolc alkalommal vette be a pénteki ellenfél kapuját.

    Ami a Király Kupa-múltat illeti, ott is jelent?s el?nnyel vezet a Real 18 gy?zelmével, míg az Atlético - a negyedik legeredményesebb csapatként - eddig kilencszer végzett a sorozat élén. A legtöbbször amúgy az FC Barcelona diadalmaskodott az 1902-es nyitány óta: a katalán elitalakulat 26-szor nyert, s 23 kupaels?ségével az Athletic Bilbao is megel?zi a Realt.


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/05/16/10/Real_Atletico_a_Kiraly_Kupaert.aspx

    2013. május 16. 10:58

    Biztos vagyok benne,hogy erre a mérk?zésre az Atletico is felszívja magát és egy jó mérk?zést fogunk látni,ahol nem lesz sima meccs a Realnak.Én nem lep?dnék túlzottan meg egy Atlatico kupagy?zelem esetén sem.
    A mérk?zést holnap 21:00-tól a DigiSport1 közvetíti!
     
  9. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Jégkorong VB harmadik negyeddönt?

    Finnország-Szlovákia 4:3

    El?zetesen sem gondoltam volna,hogy ebb?l ilyen szoros és izgalmas mérk?zés lesz,de az els? harmad után meg pláne nem,amikor is a finnek már 3:0-ra vezettek,és egy-két olyan hatalmas gólhelyzetet hagytak ki,amivel már akkor teljesen eldönthették volna a meccset.
    Az utolsó harmad elején a szlovákok még ki is tudtak egyenlíteni,de kés?bb sikerült a házigazdáknak megszerezni a gy?ztes gólt.
     
  10. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Jégkorong vb 4. negyeddönt? végeredmény

    Svédország-Kanada 2:2 hosszabbítás következik

    Gy?zött Svédország büntet?kkel!
     
  11. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Jégkorong VB

    A negyeddönt?k befejztével kialakult az el?dönt?k párosítása,amelyeket szombaton rendeznek.

    USA-Svájc 15 ó

    Svédország-Finnország 19 ó

    A mérk?zéseket a Sport2 közvetíti!
     
  12. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lampard marad a Chelsea-nél

    További egy évvel, 2014 nyaráig meghosszabbította szerz?dését Frank Lampard, a friss Európa Liga-gy?ztes Chelsea futballistája.

    "Nagyon elégedett vagyok, hiszen mindig is azt mondtam, hogy maradni akarok. Köszönöm Abramovics úrnak, hogy lehet?vé tette ezt nekem, szeretem a klubot, a dolgozóit és különösképpen a szurkolóit" - idézte a Kékek honlapja a 34 éves középpályást, akir?l korábban olyan hírek jelentek meg, miszerint a Chelsea-nél nem tartanak igényt további szolgálataira.

    Lampard a harmadik olyan játékos a klub történetében, aki több mint 600 mérk?zésen lépett pályára, ráadásul 203 találatával az egyesület históriájának legeredményesebb futballistája.


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/05/16/14/Lampard_marad_a_Chelsea_nel.aspx

    2013. május 16. 17:32

    Jól tette a Chelsea,hogy bízik benne,és további szerz?dést kötöttek vele,mert szerintem Lampardban még mindenképpen van egy mindenképpen,de inkább 2-3 év ezen a szinten.A jöv?re esedékes vb-n még az angol válogatottnak is hasznára lehetne,ha hajlandó lesz vállalni.
     
  13. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Gy?rbe igazolt a világ egyik legjobb átlöv?je

    A világ egyik legjobb átlöv?je, a montenegrói Katarina Bulatovic a Bajnokok Ligája-gy?ztes Gy?ri Audi ETO KC n?i kézilabdacsapatában folytatja pályafutását.

    A 28 éves Bulatovic 2007-ben a dán Slagelsével, tavaly pedig a montenegrói Buducsnoszt Podgoricával BL-t nyert. A montenegrói válogatottal 2012-ben Európa-bajnok és olimpiai ezüstérmes volt, a londoni ötkarikás játékokon ? lett a legeredményesebb játékos.

    A balkezes világklasszis az el?z? idényben a román Oltchim Valceát er?sítette, amely a Gy?rrel szemben veszített az idei BL-el?dönt?ben.


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/05/17/08/Gy_rbe_igazolt_a_vilag_egyik_legjobb_atlov_je.aspx

    2013. május 17. 08:51

    Amikor már felmerült az,hogy voltak anyagi gondok a Valceánál,és Bulatovics távozni fog,és a Gy?r tervezi a megvételét,akkor már valószín?sítettem,hogy itt fog kikötni.Biztos voltam benne,hogy mégegyszer nem kockáztat,és azt a csapatot választja,ahol biztos anyagi háttér van,és a BL gy?zelem legnagyobb esélyese.
    Ez egy nagy fogás a Gy?r részér?l,mert Bulatovics véleményem szerint nem a világ egyik legjobb,hanem a világ legjobb átlöv?je a jelkenkori mez?nyben.

    Neked mi a véleményed err?l pipus barátom?
     
  14. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    N?i kézi: Újabb gy?ri igazolás

    A gy?ri klub leigazolta Bódi Bernadettet is.

    Úgy gondolom,hogy a két távozó megfelel? igazolásokkal lett pótolva,s?t...
    Bódi Bernadett is remek képességekkel rendelkez? széls?,és szerintem megfelel?en kifogják egészíteni egymást Orbán Adriennel.
    Katerina Bulatovics személyében meg a világ legjobb átlöv?jét sikerült megszerezniük.
    Így jöv?re nemhogy reális célkit?zés,hanem szinte elvárható a BL cím megvédése.
     
  15. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    BL- és EL-helyekért tart a verseny a Serie A utolsó fordulójában

    A harmadik és az ötödik hely, azaz az utolsó Bajnokok Ligáját és Európa Ligát ér? pozíciók sorsa a tét az olasz labdarúgó-bajnokság 38., azaz utolsó fordulójában.

    A dobogó legalsó fokáért folyó küzdelem nagyon sokáig több szerepl?s volt, ám az utóbbi hetekre csak az AC Milan és a Fiorentina maradt versenyben. A zárókör el?tt egyértelm?en a milánóiak vannak kedvez?bb helyzetben, ugyanis két ponttal megel?zik a firenzei csapatot.

    A Milan esélyeit növeli, hogy vasárnap a már kiesett Sienához látogat, ugyanakkor a pontvesztést nem engedheti meg magának, hiszen a Fiorentina is papíron könny? meccs el?tt áll a Serie A-t már biztosan utolsóként záró Pescara ellen. Az egymás elleni eredmények a Fiorentinának kedveznek, így pontegyenl?ség esetén a lilák örülhetnének.

    A még Európa Liga-szereplést jelent? ötödik pozícióban jelenleg az Udinese áll, két ponttal megel?zve a - januárban még második - Laziót. A 38. fordulóban az udineiek a szezon végére teljesen összeesett, kilencedik helyig visszacsúszott Internazionaléhoz látogatnak, míg a rómaiak a 11. Cagliari vendégei lesznek.

    A Laziónak ugyanakkor még akkor sem kell feltétlenül lemondania a nemzetközi szereplésr?l, ha elbukja a versenyfutást, ugyanis az Olasz Kupa dönt?jében is érdekelt, melyben a városi rivális AS Romával találkozik majd.

    A bajnok Juventus szombaton a Sampdoria otthonában zárja a szezont, míg a második Napoli az AS Roma elleni rangadóval búcsúzik az idényt?l.

    Serie A, 38. (utolsó) forduló:
    szombat:
    Sampdoria-Juventus 20.45

    vasárnap:
    Atalanta-Chievo 15.00
    Bologna-Genoa 15.00
    Torino-Catania 15.00
    AS Roma-Napoli 20.45
    Cagliari-Lazio 20.45
    Internazionale-Udinese 20.45
    Palermo-Parma 20.45
    Pescara-Fiorentina 20.45
    Siena-AC Milan 20.45

    Az állás:
    1. Juventus 37 69-21 87 - már bajnok
    2. Napoli 37 72-34 78
    3. AC Milan 37 65-38 69
    4. Fiorentina 37 67-43 67
    5. Udinese 37 54-43 63
    6. Lazio 37 51-41 61
    7. AS Roma 37 69-55 59
    8. Catania 37 48-44 55
    9. Internazionale 37 53-52 54
    10. Parma 37 42-45 46
    11. Cagliari 37 42-55 44
    12. Chievo 37 35-50 44
    13. Bologna 37 46-52 43
    14. Sampdoria 37 40-49 39
    15. Atalanta 37 37-54 39
    16. Torino 37 44-53 38
    17. Genoa 37 38-52 37
    18. Palermo 37 33-51 32 - már kiesett
    19. Siena 37 35-55 30 - már kiesett
    20. Pescara 37 26-79 22 - már kiesett
    A Sienától 6, az Atalantától 2, a Sampdoriától és a Torinótól 1-1 pont büntetésb?l levonva.


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/05/17/10/BL_es_EL_helyekert_megy_a_verseny_a_Serie.aspx

    2013. május 17. 11:04

    A BL indulást ér? harmadik hely sorsa szerintem nem kérdés,mert nem tudom elképzelni azt,hogy a Milan vereséget szenvedjen a Siena vendégeként.
    Az ötödik EL indulást ér? pozícióért való küzdelemben már nem lennék túlzottan meglepve,ha helycsere történne és a Lazio étrne oda az Udinese helyett.
     
  16. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Rájátszás dönt a dobogóról az angol bajnokságban?

    Az utolsó fordulóban az a furcsa helyzet is el?állhat, hogy a Chelsea és az Arsenal azonos pontszámmal és azonos gólkülönbséggel zár, ebben az esetben rájátszásban d?lhet el, hogy melyikük lesz a harmadik, illetve negyedik.

    Az utolsó fordulót rendezik vasárnap a labdarúgó Premier League-ben, amelyben már csak egy kérdés maradt nyitott: pontosan mely csapatok képviselhetik a Bajnokok Ligája következ? szezonjában Angliát. A bajnok Manchester United és a második Manchester City helye már biztos a BL f?tábláján, az ugyanezt garantáló harmadik pozícióért és a selejtez?s részvételt ér? negyedik helyért azonban még folyik a harc.

    Santi Cazorla és Eden Hazard; Fotó: Tom Hevezi

    A Chelsea, amely az Európa Ligát szerdán drámai küzdelem után hódította el, jelenleg harmadik 72 ponttal, a negyedik Arsenal 70, az ötödik Tottenham Hotspur pedig 69 ponttal várja a zárókört. A Kékek az Evertont, a Spurs pedig a Sunderlandet látja vendégül, míg az Ágyúsok Newcastle-ben lépnek pályára. Az utolsó játéknap után egyébként az a furcsa helyzet is el?állhat, hogy a Chelsea és az Arsenal azonos pontszámmal és azonos gólkülönbséggel zár - ehhez az kell, hogy a Chelsea döntetlent játsszon, az Arsenal pedig egygólos különbséggel verje a Newcastle-t úgy, hogy két góllal többet szerez, mint a Chelsea -, ebben az esetben a két gárda rájátszásban döntheti el, hogy melyikük lesz a harmadik, illetve negyedik.

    Bár az MU számára tét nélküli lesz a 38. forduló a West Bromwich Albion otthonában, a meccs mégis emlékezetes pillanatokat tartogat, ez lesz ugyanis a több mint 26 év után visszavonuló Sir Alex Ferguson utolsó mérk?zése a Vörös Ördögök kispadján - szám szerint az 1500.

    Premier League, 38. forduló:
    vasárnap:

    Chelsea-Everton 16.00
    FC Liverpool-Queens Park Rangers 16.00
    Manchester City-Norwich City 16.00
    Newcastle United-Arsenal 16.00
    Southampton-Stoke City 16.00
    Swansea City-Fulham 16.00
    Tottenham Hotspur-Sunderland 16.00
    West Bromwich Albion-Manchester United 16.00
    West Ham United-Reading 16.00
    Wigan Athletic-Aston Villa 16.00

    Az állás:

    1. Manchester United 37 81-38 88 pont - már bajnok
    2. Manchester City 37 64-31 78
    3. Chelsea 37 73-38 72
    4. Arsenal 37 71-37 70
    5. Tottenham Hotspur 37 65-46 69
    6. Everton 37 54-38 63
    7. FC Liverpool 37 70-43 58
    8. West Bromwich Albion 37 48-52 48
    9. Swansea City 37 47-48 46
    10. West Ham United 37 41-51 43
    11. Stoke City 37 33-44 41
    12. Norwich City 37 38-56 41
    13. Newcastle United 37 45-67 41
    14. Southampton 37 48-59 40
    15. Fulham 37 47-60 40
    16. Aston Villa 37 45-67 40
    17. Sunderland 37 41-53 39
    18. Wigan Athletic 37 45-71 35 - már kiesett
    19. Reading 37 41-69 28 - már kiesett
    20. Queens Park Rangers 37 30-59 25 - már kiesett


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/05/17/11/Rajatszas_dont_a_dobogorol_az_angol_bajnoksagban_.aspx

    2013. május 17. 12:11

    Nem valószín?sítem azt,hogy a Chelsea ne gy?zné le az Evertont(utóbbinak már teljesen tétnélküli a mérk?zés),de semleges futballdrukkerként nem bánnám,ha a rájátszás döntene,mert akkor legalább látna az ember mégegy jó párharcot a nyári pangás id?szak el?tt.
    Azt hiszem,hogy a Chelsea drukkerek eltekintenének ett?l a mérk?zést?l.
    Jól gondolom pipus barátom?
     
  17. Kenan von Pasa /

    Csatlakozott:
    2013. február 05.
    Hozzászólások:
    569
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    actor
    Lakhely :
    Turkey
    Pl dobogó

    Sziasztok!

    Nem bánnám, ha a Chelsea lenne a 3. :tef161:
    Fergie: 1500. meccs. Nem semmi! H)
     
  18. Kenan von Pasa /

    Csatlakozott:
    2013. február 05.
    Hozzászólások:
    569
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    actor
    Lakhely :
    Turkey
    Dobogó

    Sziasztok!

    Szerintem is a Milané a 3. hely.
    Lazio 5. hely elcsípésére több esélyt látok. Hiába 9. az Inter, nem könny? ellenfél az Udinesenek.:tef293:
     
  19. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Spanyol kupadönt? részeredmény

    Real-Atletico 1:1

    A rendes játékid? nem hozott döntést,ezért hosszabbítás következik!
     
  20. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Spanyol kupadönt? hosszabbítás 99 perc.!!!

    Real-Atletico 1:2