Minden ami sport

A témát ebben részben 'Sporttal kapcsolatos beszélgetések' focinorbi hozta létre. Ekkor: 2012. július 22..

  1. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Higuaín: Döntöttem, elhagyom a Realt -re

    Szia aron!

    Ez egészen biztosan nem egy hirtelen döntés eredménye!
    Valószín?sítem azt,hogy a Monaco már sokkal hamarabb megkereste ajánlatokkal Higuaínt,csak a hivatalos szerz?dtetés még nem lett bejelentve,mert az argentínnak vannak más ajánlatai is,és próbálja feljebb tornászni az összeget,de már eldöntötte azt,hogy ha ez nem sikerül,akkor ennyiért is vált.
     
  2. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Barca: gálael?adás, 100 pontos csúcs -re

    Szia aron!

    A Barca valóban beállította a Real tavalyi pontcsúcsát,de nem ez volt a spanyol bajnokság utolsó fordulójának lényegi kérdése,hanem a BL indulást ér? negyedik hely megszerzése.
    A Valencia a Sevilla otthonában 4:3-as vereséget szenvedett és ezzel az ötödik helyen végzett.
    A Sevillától elszenvedett vereség és ezzel Bajnokok Ligájában való indulás elpuskázása után lemondott Valencia edz?je.
    Ernesto Valverde szombaton kés? este tájékoztatta a klub vezet?it lemondásáról.
    Értesülések szerint az együttes új trénere a Real Valladolid eddigi edz?je, Miroslav Djukic lehet.

    A Bajnokok Ligájában való indulást még biztosító negyedik helyre meglepetésre a Real Sociedad "futott be", miután a Deportivo la Coruna vendégeként a zárófordulóban 1:0-ás gy?zelmet aratott.
     
  3. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Az EHF kitüntette a Magyar Kézilabda Szövetséget

    A férfi Bajnokok Ligája kölni négyes dönt?je alkalmával az Európai Kézilabda Szövetség (EHF) rangos kitüntetést adományozott a magyar tagszervezetnek (MKSZ).


    Az MKSZ vasárnapi tájékoztatása szerint az elnöki konferencián Vetési Iván, a magyar szövetség vezet?je az EHF Top Organiser oklevelét vette át. Ezzel a díjjal azokat a szövetségeket jutalmazta az EHF, amelyek legalább három kontinentális tornának adtak már otthont.

    Az MKSZ által rendezett EHF-csúcsrendezvények:
    1992: ifjúsági n?i Európa-bajnokság
    1998: EHF-kongresszus
    2004: feln?tt n?i Európa-bajnokság
    2004: EHF-kongresszus
    2008: ifjúsági strandkézilabda Európa-bajnokság
    2009: U19-es n?i Európa-bajnokság

    A következ? EHF-torna Magyarországon a 2014. december 7-21. között Horvátországgal közösen rendezend? feln?tt n?i Európa-bajnokság lesz.


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/06/02/13/Az_EHF_kituntette_a_Magyar_Kezilabda_Szovetseget.aspx

    2013. június 02. 13:45


    Ez az elismerés megnyilvánulhana abban,hogy mindenkivel szemben azonos feltételeket teremtenek a csapatainknak a nem zetközi porondon,mert akkor már a Gy?r is többszörös BL gy?ztes lett volna,és a Veszprémet is még ma is nézhetnénk a férfi kézi BL négyes dönt?jében.
    Azzal,hogy Vetésiéket lekenyerezik egy ilyen díjjal,azzal mi szurkolók nem vagyunk kisegítve!
     
  4. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Férfi kézi BL dönt? részeredmény

    Barcelona-Hamburg 25 :25

    Kétszer öt perc hosszabbítás következik!
     
  5. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Férfi kézi BL dönt? és bronzmeccs

    Barcelona-Hamburg 29:30

    BL gy?ztes a Hamburg!

    Bronzmérk?zés:

    Kiel-Kielce 30:31

    Nagyon jó meccsek voltak,drámai végjátékkal.
    Sajnálom,hogy a Veszprém nem lehetett itt,mert szerintem lett volna keresnivalója,és akár meg is nyerhette volna a BL-t.
     
  6. peter19 /

    Csatlakozott:
    2013. június 02.
    Hozzászólások:
    20
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ez nem akármilyen meccs volt.

    Ez nem akármilyen meccs volt. A Foci után egy újabb magas színvonalú dönt?
     
  7. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    A kínaiakat is legy?zte a Merész-csapat

    A magyar n?i vízilabda-válogatott14-13-ra gy?zött a házigazda kínai csapat ellen a Világliga pekingi szuperdönt?jében.



    Az oroszok 11-10-es legy?rése után egy góllal a vendéglátó kínaiakat is legy?zte a magyar n?i vízilabda-válogatott a Világliga Pekingben zajló, nyolccsapatos szuperdönt?jében: a második napon Merész András alakulata 14-13-ra nyert az A csoportban.

    A hazai szövetség beszámolója szerint akárcsak az els? körben, most is az utolsó másodpercekben szerzett góllal gy?zött a magyar együttes, amely végig szoros meccset játszott a házigazdák legjobbjaival. A második nyolc percben ugyan 6-3-ra, majd 7-4-re is megugrottak Takács Orsolyáék, 7-7-nél azonban a kínaiak beérték ?ket. A félid?ben 8-7 volt a magyaroknak, ám a vendéglátók a harmadik negyedben a kétezer néz? nagy örömére átvették vezetést. A tavaly Eb-bronzérmes, az olimpián negyedik vendégek azonban 9-10 után fordítottak, majd a 12-11-et követ? kínai egyenlítés után is tartották a lépést az olimpiai ötödik helyezettel (13-13).

    A véghajrában pedig - akárcsak az els? nap az oroszok ellen - ismét Sz?cs Gabriella l?tt gólt, ezúttal kilenc méterr?l, és kialakította a 14-13-as végeredményt.


    "A harmadik negyedben elég mély hullámvölgybe kerültünk, de azért megmutattuk, hogy innen is van visszaút. A csapatszellem kiemelend?, ez kellett a mostani gy?zelemhez - ami nagyon fontos a kés?bbiekre nézve" – nyilatkozta a találkozó után Merész András szövetségi kapitány.

    Az oroszokat vasárnap 13-9-re legy?z? amerikaiak ellen a csoportels?ség lesz a tét az utolsó körben, hétf?n - ehhez mindenképpen nyerni kell, még ha büntet?kkel is.

    Eredmény:
    Magyarország-Kína 14-13 (4-3, 4-4, 1-3, 5-3)
    gól: Sz?cs, Bujka 3-3, Takács, Menczinger 2-2, Antal, Horváth, Keszthelyi, Tóth 1-1

    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/06/02/16/A_kinaiakat_is_legy_zte_a_Meresz_csapat.aspx

    2013. június 02. 16:11
     
  8. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hivatalos: Mourinho ismét a Chelsea-nél

    Hétf? délután hivatalosan is bejelentették, hogy José Mourinho visszatér a Chelsea labdarúgócsapatának kispadjára.


    A klub közleménye szerint Real Madridtól érkez? portugál edz?t hivatalosan június 10-én mutatják be Londonban, szerz?désének részleteit is akkor közlik majd.

    Mourinho 2004-ben vette át el?ször a Chelsea-t, s három szezon alatt két bajnoki címet és Ligakupát, továbbá egy FA Kupát nyert a csapattal.


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/06/03/15/Hivatalos_Mourinho_ismet_a_Chelsea_nel.aspx

    2013. június 03. 15:42


    Ez annyira nyilvávaló volt,hogy mindenem felmertem volna tenni rá,és egy cseppet sem éreztem volna azt,hogy rizikót vállaltam volna!
     
  9. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Kiss Norbert ismét dobogóra állt a kamion Eb-n

    A szezonnyitó olaszországi versenyhétvége után ismét dobogóra állt Kiss Norbert, az Oxxo Energy Truckrace Team pilótája a kamion Európa-bajnokság második, spanyolországi fordulóján.



    A csapat tájékoztatása szerint a szombathelyi pilóta a hétvégén, Navarrában rendezett négy futam közül a vasárnapi els?n a második pozícióból rajtolva másodikként ért célba, majd a nap második versenyén negyedik lett.

    A magyar istálló másik versenyz?je, a mindössze 16 esztend?s Major Benedek a sikeres olaszországi debütálás után újra pontot szerzett, a vasárnapi második futamon pedig az egy pontot ér? 10. helyen ért célba.

    A 26 pilótát felvonultató összetettben Kiss 46 ponttal 7., Major három ponttal 13. A magyar csapat a negyedik helyen áll két hétvége, azaz nyolc futam után.

    A kamion Eb következ? fordulóját június 15-én és 16-án rendezik a franciaországi Nogaróban.


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/06/03/10/Kiss_Norbert_ismet_dobogora_allt_a_kamion_Eb_n.aspx

    2013. június 03. 15:51
     
  10. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Vereség az amerikaiaktól a Világligában

    A n?i pólóválogatott Ausztráliával találkozik a pekingi Világliga keddi negyeddönt?jében.

    A magyar n?i vízilabda-válogatott 10-7-re kikapott az Egyesült Államok csapatától a Világliga Pekingben zajló, nyolccsapatos szuperdönt?jében, így csoportmásodikként majd az ausztrálokkal találkozik a keddi negyeddönt?ben.

    Merész András szövetségi kapitány együttese az els? két fordulóban diadalmaskodott, és egy újabb siker a csoportels?séget jelentette volna.

    A szakvezet? az MTI-nek elmondta: különösen a harmadik negyedet rontották el, ezt 6-2-re nyerték az amerikaiak, és aztán hiába sikerült tanítványainak 4-0-s záró felvonást produkálniuk, ez már kevés volt.

    Eredmény, 3. forduló:
    Egyesült Államok-Magyarország 10-7


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/06/03/14/Vereseg_az_amerikaiaktol_a_Vilagligaban.aspx

    2013. június 03. 16:11

    Nem baj,mert nem a csportkörben kell megverni ?ket,hanem majd kés?bb az el?dönt?ben,vagy a dönt?ben.
    Reméljük lesz rá lehet?ség,habár az amerikai csapatot er?sebbnek érzem,de azért egy meccsen bármi megtörténhet,pláne n?i mez?nyben.
     
  11. peter19 /

    Csatlakozott:
    2013. június 02.
    Hozzászólások:
    20
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Rosszul mondod. Pont azért

    Rosszul mondod. Pont azért nem fektet be egy magyar csapatba egyik milliárdos sem, mert nem hoz nagy hasznot. Nem véletlen, hogy a francia és angol csapatoknak vannak tulajdonosai. Ide éri meg legjobban befektetni nekik. Még a németek lennének jó befektetések nekik, de ?k nem engedik be ?ket

    Ezeknek a milliárdosoknak a focicsapat egy eszköz arra, hogy belépjenek más gazdaságokba. A csapaton keresztül jól tudnak terjeszkedni. A City tulaja is ezért alapít most klubot New Yorkban

    Persze azért szórakozás is van ebben
     
  12. peter19 /

    Csatlakozott:
    2013. június 02.
    Hozzászólások:
    20
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Pellegrinivel szerintem

    Pellegrinivel szerintem nagyot fog el?relépni a City
     
  13. peter19 /

    Csatlakozott:
    2013. június 02.
    Hozzászólások:
    20
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    A belgáknak nagyon jó keretük

    A belgáknak nagyon jó keretük van. Játékosanyagban felveszik a versenyt bárkivel. Minden posztra van játékosuk, aki egy komoly bajnokságban nyújt jó teljesítményt

    A Kompany-Verthongen bels?véd? páros szerintem jelenleg a legjobb a válogatottak között
     
  14. peter19 /

    Csatlakozott:
    2013. június 02.
    Hozzászólások:
    20
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    A Balátlöv? poszt rettent?en

    A Balátlöv? poszt rettent?en gyenge. Nem érten, hogy nem bírtak az elmúlt 10 évben egy jó játékost kinevelni arra a posztra. Remélem Jamalit sikerül lehonosítani arra a posztra
     
  15. Fencsik /

    Csatlakozott:
    2013. április 03.
    Hozzászólások:
    93
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Sok sikert

    focinorbi wrote:
    A n?i pólóválogatott Ausztráliával találkozik a pekingi Világliga keddi negyeddönt?jében.


    A magyar n?i vízilabda-válogatott 10-7-re kikapott az Egyesült Államok csapatától a Világliga Pekingben zajló, nyolccsapatos szuperdönt?jében, így csoportmásodikként majd az ausztrálokkal találkozik a keddi negyeddönt?ben.

    Merész András szövetségi kapitány együttese az els? két fordulóban diadalmaskodott, és egy újabb siker a csoportels?séget jelentette volna.

    A szakvezet? az MTI-nek elmondta: különösen a harmadik negyedet rontották el, ezt 6-2-re nyerték az amerikaiak, és aztán hiába sikerült tanítványainak 4-0-s záró felvonást produkálniuk, ez már kevés volt.

    Eredmény, 3. forduló:
    Egyesült Államok-Magyarország 10-7


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/06/03/14/Vereseg_az_amerikaiaktol_a_Vilagligaban.aspx

    2013. június 03. 16:11

    Nem baj,mert nem a csportkörben kell megverni ?ket,hanem majd kés?bb az el?dönt?ben,vagy a dönt?ben.
    Reméljük lesz rá lehet?ség,habár az amerikai csapatot er?sebbnek érzem,de azért egy meccsen bármi megtörténhet,pláne n?i mez?nyben.


    Sok sikert nekik hajrá csajok :tef293:
     
  16. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Rosszul mondod. Pont azért -re

    Üdv peter19!

    Nem azt írtam,hogy nagy hasznot hoz,hanem azt,hogy egy kisebb mérték? BIZTOS haszon lenne,de ez a milliárdosoknak nem elég motiváció,mert nem azért csinálják els?sorban.
    Abramovics is nagyon komolyan veszteséges a Chelsea-vel,de biztos vagyok benne,hogy nem fordult meg a fejében,hogy ide vagy máshova fektessen be egy biztos kisebb haszon érdekében,ahol esélye sincs nemzetközi szinten igazán komoly eredményt elérni.
    A többivel egyetértek nagyon jó meglátás,de ?k ennek ellenére is els?sorban az eredményekért és a hírnévért csinálják,és a pénz másodlagos ehhez képest.
     
  17. Fencsik /

    Csatlakozott:
    2013. április 03.
    Hozzászólások:
    93
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Na ez jó hír

    focinorbi wrote:
    Hétf? délután hivatalosan is bejelentették, hogy José Mourinho visszatér a Chelsea labdarúgócsapatának kispadjára.



    A klub közleménye szerint Real Madridtól érkez? portugál edz?t hivatalosan június 10-én mutatják be Londonban, szerz?désének részleteit is akkor közlik majd.

    Mourinho 2004-ben vette át el?ször a Chelsea-t, s három szezon alatt két bajnoki címet és Ligakupát, továbbá egy FA Kupát nyert a csapattal.


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/06/03/15/Hivatalos_Mourinho_ismet_a_Chelsea_nel.aspx

    2013. június 03. 15:42


    Ez annyira nyilvávaló volt,hogy mindenem felmertem volna tenni rá,és egy cseppet sem éreztem volna azt,hogy rizikót vállaltam volna!

    Eddig is keringtek róla pletykák de megnyugtat a tudat hogy visszatér Hajrá Chelsea rajongód vagyok 10 éve :tef293:
     
  18. faust10 /

    Csatlakozott:
    2011. május 21.
    Hozzászólások:
    1,712
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Mourinho ismét a Chelsea-nél re

    Akkor megint bevásáról a Chelsea jönnek majd a jobbnál jobb focisták.
    És megint lesz egy atom védekez? semmit mondó játék.
    Amit megszoktunk az évek alatt.
    De majd meglátjuk mit tud most csinálni mert a felmelegitett töltött káposzta nem szokott jó lenni.
     
  19. peter19 /

    Csatlakozott:
    2013. június 02.
    Hozzászólások:
    20
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem valószín?, hogy itt nagy

    Nem valószín?, hogy itt nagy bevásárlás lesz. Szerintem igazolnak 2-3 játékost
     
  20. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    faust10-re

    Üdv barátom!

    Ha az elmúlt szezon eredményességét vesszük figyelembe,akkor most Mourinho ismét a tutira megy,mert azt nem lesz nehéz felülmúlni,ezért is voltam benne biztos már több,mint fél évvel ezel?tt,hogy ismét itt fog kikötni.
    Azért,hogy még biztosabb legyen az el?relépés én is biztos vagyok benne,hogy lesz pár igazolás.
    Nemzetközi szintem olyan nagyon nagy teljesítménnyel, pl. BL gy?zelem,azzal én sem kalkulálok.