Minden ami sport

A témát ebben részben 'Sporttal kapcsolatos beszélgetések' focinorbi hozta létre. Ekkor: 2012. július 22..

  1. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    A n?k rögtön éremért játszanak az Eb-n

    A n?k már az els? meccsen éremért a férfiak a feljutásért küzdenek a pénteken kezd?d? schwechati asztalitenisz Európa-bajnokságon.



    Az el?z? Eb-n harmadikként végzett n?k kiemeltként szombaton a negyeddönt?ben kezdik a csapatversenyt, ellenfelük vagy a román, vagy az ukrán válogatott lesz. Ha nyernek, már biztosan érmesek. Az esélyeket azonban rontja, hogy a magyar együttes legjobbja, az európai ranglistán 16. Póta Georgina másfél hete megsérült, aláfordult a bokája, s Eb-részvétele is kétséges volt.

    Amint Téglás Péter, a n?k szövetségi kapitánya az MTI-nek elmondta, Póta állapota azóta sokat javult, de kérdés, hogy a sérülés mennyire vetette vissza.

    Az éremért várhatóan a románok lesznek a magyarok ellenfelei, akiknek két játékosa is az els? 15-ben található az európai ranglistán.

    „Nem száz százalék, hogy a románok megverik az ukránokat, de nekik van több veszíteni valójuk” - tette hozzá Téglás jelezve: az ellenfélnek kedvez, hogy már egy meccsel a háta mögött játszik a negyeddönt?ben. A csapatversenyben Póta Georgina, Lovas Petra, Pergel Szandra, Ambrus Krisztina és Madarász Dóra képviseli majd a magyar színeket, a kedden kezd?d? egyéni küzdelmekben Nagyváradi Mercédesz is indul.

    Az er?sebb nem mez?nyében a szeptember 4-én kinevezett kapitány, Pázsy Ferenc a Jakab János, Kosiba Dániel, Pattantyús Ádám, Fazekas Péter, Lakatos Tamás összeállítású csapatot vezényli, egyéniben a 17 éves Szudi Ádám is asztalhoz lép.

    A férfiak a második vonalban, az úgynevezett challenge divízióban szerepelnek, els? riválisuk az ukrán-bolgár csata gy?ztese lesz, szintén szombaton. Gy?zelem esetén pedig - a n?khöz hasonlóan - a románok következhetnek.

    Pázsy szerint, aki Eb-n az eddigi utolsó magyar férfi érmet szerezte, a cél a feljutás az élvonalba, ehhez két meccset kell nyerni.


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/10/03/11/A_nok_rogton_eremert_jatszanak_az_Eb_n.aspx

    2013. október 03. 11:16
     
  2. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Fogynak Szalai csatártársai

    Sérülés miatt körülbelül egy hónapig nem léphet pályára Jefferson Farfan, a Szalai Ádámot is foglalkoztató Schalke 04 perui labdarúgója.



    A Bundesligában és a Bajnokok Ligájában is érdekelt gelsenkircheni klub közlése szerint a dél-amerikai támadó izomrost-szakadást szenvedett a közelít? izmában a Basel elleni, keddi BL-meccsen.

    Farfan kiesése nem jön jól a csapatnak, ugyanis a csatárok közül jelenleg a holland Klaas-Jan Huntelaar is sérüléssel bajlódik.


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/10/03/18/Fogynak_Szalai_csatartarsai.aspx

    2013. október 03. 18:49
     
  3. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Dániában gy?ztek Gulácsiék

    A Gulácsi Péterrel a kapuban felálló Salzburg 2-1-re nyert az Esbjerg vendégeként az Európa Liga csoportküzdelmeinek második fordulójában.



    Az osztrák együttes így százszázalékos mérleggel vezeti a csoportot.

    Európa Liga, csoportkör, 2. forduló:
    A csoport:
    Swansea City (angol)-St. Gallen (svájci) 1-0 (0-0)
    korábban:
    Kubany (orosz)-Valencia (spanyol) 0-2 (0-0)

    A csoport állása:
    1. Swansea City 6 pont
    2. St. Gallen 3 (2-1)
    3. Valencia 3 (2-3)
    4. Kubany 0

    B csoport:
    Ludogorec (bolgár)-Dinamo Zagreb (horvát) 3-0 (2-0)
    Csornomorec Odessza (ukrán)-PSV Eindhoven (holland) 0-2 (0-1)

    A csoport állása:
    1. Ludogorec 6 pont
    2. PSV Eindhoven 3 (2-2)
    3. Csornomorec Odessza 3 (2-3)
    4. Dinamo Zagreb 0

    C csoport:
    Esbjerg (dán)-Salzburg (osztrák) 1-2 (0-2)
    Elfsborg (svéd)-Standard Liege (belga) 1-1 (1-0)

    A csoport állása:
    1. Salzburg 6 pont
    2. Esbjerg 3
    3. Standard Liege 1 (2-3)
    4. Elfsborg 1 (1-5)

    D csoport:
    Wigan Athletic (angol)-Maribor (szlovén) 3-1 (2-0)
    korábban:
    Rubin Kazany (orosz)-Zulte Waregem (svájci) 4-0 (0-0)

    A csoport állása:
    1. Rubin Kazany 6 pont
    2. Wigan Athletic 4
    3. Zulte Waregem 1
    4. Maribor 0

    E csoport:
    Dynipro (ukrán)-Fiorentina (olasz) 1-2 (0-0)
    Pacos Ferreira (portugál)-Pandurii (román) 1-1 (0-1)

    A csoport állása:
    1. Fiorentina 6 pont
    2. Dynipro 3
    3. Pandurii 1 (1-2)
    4. Pacos Ferreira 1 (1-4)

    F csoport:
    APOEL (ciprusi)-Eintracht Frankfurt (német) 0-3 (0-1)
    Girondins Bordeaux (francia) - Makkabi Tel-Aviv (izraeli) 1-2 (0-0)

    A csoport állása:
    1. Eintracht Frankfurt 6 pont
    2. Makkabi Tel-Aviv 4
    3. APOEL 1
    4. Girondins Bordeaux 0


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/10/03/23/Daniaban_gyoztek_Gulacsiek.aspx

    2013. október 03. 23:21
     
  4. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    A spanyol válogatottat választja az Atlético brazil gólzsákja

    Szül?hazája helyett Spanyolország világ- és Európa-bajnok válogatottját szeretné er?síteni Diego Costa, az Atlético Madrid brazil futballistája.



    A 24 éves támadó csütörtökön jelezte döntését a Spanyol Labdarúgó Szövetség illetékeseinek, ugyanakkor a soron következ? világbajnoki selejtez?kre néhány hivatalos papír hiánya miatt még nem kaphat meghívót Vicente del Bosque szövetségi kapitánytól.

    A kett?s állampolgár Diego Costa egyel?re fantasztikus formában futballozik, ugyanis hét fordulót követ?en nyolc góljával Lionel Messivel holtversenyben vezeti a Primera División góllöv?listáját.


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/10/03/19/A_spanyol_valogatottat_valasztja_az_Atletico_brazil_golzsakja.aspx

    2013. október 03. 22:34
     
  5. Kenan von Pasa /

    Csatlakozott:
    2013. február 05.
    Hozzászólások:
    569
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    actor
    Lakhely :
    Turkey
    Szia Norbi!Engem meglep a

    Szia Norbi!

    Engem meglep a Bordeux 4. helye a csoportjában, és a Valencia 3. helye is.
    Persze még változhat. :tef293:
     
  6. Kenan von Pasa /

    Csatlakozott:
    2013. február 05.
    Hozzászólások:
    569
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    actor
    Lakhely :
    Turkey
    Costa

    Szia Norbi! Sziasztok!

    Lehet, hogy attól fél, hogy a brazil keretben nem lenne tuti helye? Mondjuk itt sem. Vagy csak a spanyol csapatot tartja jobbnak? :tef161:
    Kicsit fura ez (nekem). :tef293:
     
  7. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Costa-re

    Szia Kenan!

    Szerintem inkább az utóbbi megállapítás áll közelebb a valósághoz.
    (A spanyol keret sem gyengébb mint a brazil,s?t...)

    Én arra tippelek leginkább,hogy ott jobban összeszokott és barátkozott a csapattársakkal,és már ott tervezi az életét,ezért hozta meg ezt a döntést.
     
  8. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Kenan-re

    Szia Kenan!

    A Bordeaux kemény csoportban van és szerintem onnan nem fog továbbjutni,mert a Frankfurt és a Makkabi megy tovább.

    Az viszont nagyon meglepne,ha a Valencia nem tudná megel?zni a St. Gallent.

    Szerintem azért a Ludogorec vezetése a csoportjában is igencsak meglep? :tef293: ,f?leg annak tükrében,hogy nem is hallottam még err?l a csapatról.
     
  9. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Megkezdi BL-menetelését a címvéd? Gy?r és a Fradi

    A hétvégén megkezdi szereplését a n?i kézilabda Bajnokok Ligájában a címvéd? Gy?ri Audi ETO KC és az FTC-Rail Cargo Hungaria.



    A gy?riek egy régi ismer?st fogadnak, a korábbi sikercsapat Hypo NÖ-t. A nyolcszoros BL-, illetve BEK-gy?ztes osztrákok az utóbbi években meg sem közelítik azokat az eredményeket, amelyeket a kilencvenes években értek el, így a papírforma is biztos ETO-sikert ígér. Az még kérdéses, hogy a világklasszis irányító Görbicz Anita sérülése után vállalni tudja-e a játékot.

    Ebben a csoportban szerepel még a német Thüringer HC és a romániai Nagybánya (Baia Mare), Ambros Martin együttese toronymagas esélyese az els? helynek.

    Az FTC-Rail Cargo az el?z? kiírásban a középdönt?s szakasz feléig remekül haladt, de a sérülések miatt nem sikerült a négy közé jutás. Idén már az el?dönt?t célozta meg Elek Gábor vezet?edz? csapata. Az els? ellenfél a sorban a dán Midtjylland, s van esély az idegenbeli gy?zelemre is. A csoportban még a montenegrói Buducsnoszt Podgorica és a lengyel Lublin vár a ferencvárosiakra.

    A magyar érdekeltség? csoportok hétvégi programja:
    1. forduló:
    A csoport:
    Gy?ri Audi ETO KC-Hypo NÖ (osztrák), szombat 18.30
    Thüringer HC (német)-Baia Mare (román), Nordhausen, vasárnap 15.00
    B csoport:
    Midtjylland (dán) - FTC-Rail Cargo Hungaria, Ikast, vasárnap 17.00
    Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)-Lublin (lengyel), vasárnap 19.00


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/10/04/08/Megkezdi_BL_meneteleset_a_cimvedo_Gyor_es_a_Fradi.aspx

    2013. október 04. 08:18
     
  10. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Velük készül Van Gaal a magyarok elleni selejtez?re

    Louis van Gaal, a holland labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya sz?kítette keretét a Magyarország, illetve Törökország elleni két világbajnoki selejtez?re.



    Újoncként bekerült a meghívottak közé a PSV Eindhoven 19 éves csatára, Memphis Depay is, aki csütörtökön este gólt szerzett klubja Csornomorec Odessza elleni Európa Liga-mérk?zésén. Depay behívása mellett a kapitány öt változtatást eszközölt a kilenc nappal ezel?tt megadott névsorhoz képest.

    "Tudom, hogy túl korai a behívása, inkább a korosztályos csapatban kellene játszania, de nem találtam olyat, akit szívesebben meghívnék, ennyi az egész. ? a jöv? embere" - mondta a fiatal támadóról van Gaal.

    Ismét az Ajax háló?re, az egyszeres válogatott Jasper Cillessen az egyik tartalékkapus a sérült Joeren Zoot helyett, míg Ruben Schaken, Ricky van Wolfswinkel és Paul Verhaegh kikerült a keretb?l.

    A már biztos vb-résztvev? csapat jöv? pénteken Amszterdamban fogadja a pótselejtez?t ér? második helyért harcoló Egervári-együttest, majd október 15-én Isztambulban lép pályára.


    kapusok: Jasper Cillessen (Ajax Amsterdam), Tim Krul (Newcastle United), Michel Vorm (Swansea City)

    hátvédek: Daley Blind (Ajax), Jeffrey Bruma (PSV Eindhoven), Stefan de Vrij, Bruno Martins Indi, Daryl Janmaat (mindegyik Feyenoord), Gregory van der Wiel (Paris Saint-Germain), Ron Vlaar (Aston Villa), Jetro Willems (PSV Eindhoven)

    középpályások: Jordy Clasie (Feyenoord), Jonathan de Guzman (Swansea City), Nigel de Jong (AC Milan), Stijn Schaars (PSV Eindhoven), Wesley Sneijder (Galatasaray), Kevin Strootman (AS Roma), Rafael van der Vaart (Hamburg SV)

    csatárok: Memphis Depay (PSV Eindhoven), Dirk Kuyt (Fenerbahce), Jeremain Lens (Dinamo Kijev), Arjen Robben (Bayern München), Robin van Persie (Manchester United)


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/10/04/13/Veluk_keszul_Van_Gaal_a_magyarok_elleni_selejtezore.aspx

    2013. október 04. 13:34
     
  11. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Vass Ádám Belgiumban folytatja

    Belgiumba, az élvonalbeli KV Oostende labdarúgócsapatához szerz?dött Vass Ádám.



    A klub honlapjának pénteki híre szerint a 25 éves középpályás egy plusz két évre szóló szerz?dést kötött az egyesülettel.

    A 11-szeres válogatott Vass a Ferencvárosban kezdte pályafutását, majd az angol Stoke Cityhez, kés?bb pedig az olasz Bresciához igazolt. Tavaly nyáron aztán 2015-ig szóló szerz?dést kötött a román CFR Clujjal, idén nyáron azonban közös megegyezéssel távozott a kolozsváriaktól.

    Az Oostende kilenc forduló után a 13. helyen áll a 16 csapatos belga els? osztályban.


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/10/04/14/Vass_Adam_Belgiumban_folytatja.aspx

    2013. október 04. 16:08
     
  12. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Klicskónak vendégként kell címet védenie

    Az ukrán Vlagyimir Klicsko az orosz f?városban teszi kockára a WBA, az IBF, a WBO és az IBO világbajnoki címét a még veretlen Alekszandr Povetkinnel szemben.



    Szombaton Moszkvára irányul a profi ökölvívás kedvel?inek figyelme, miután az orosz f?városban lép kötelek közé a nehézsúlyt - testvérével, Vitalijjal - hosszú évek óta uraló ukrán Vlagyimir Klicsko és kihívója, a még veretlen hazai Alekszandr Povetkin.

    Az Olimpiai Stadionban sorra kerül? gálán minden bizonnyal telt ház lesz, így a helyszínen 14 ezer néz? kísérheti figyelemmel az összecsapást, melyen a 37 éves Klicsko a Boksz Világszövetség (WBA) szupervilágbajnoki, illetve a Nemzetközi Bokszföderáció (IBF), a Boksz Világszervezet (WBO) és a Nemzetközi Bokszszervezet (IBO) világbajnoki címét teszi kockára.

    "Gy?zni jöttem Moszkvába, s ezért mindent meg fogok tenni - fogadkozott a fiatalabbik Klicsko-fivér, aki nagyon nehéz meccsre számít a profik között hibátlan mérleggel álló Povetkin ellen. - Nem lesz egyszer? se neki, se nekem, de még a néz?knek sem."

    Klicsko 2004 óta veretlen, s 63 profi mérk?zéséb?l 60-at megnyert, ám nem véletlenül óvatos a szombati 12 menetes csata el?tt. A WBA normál világbajnoki címét véd? Povetkin 28 sikeres meccsen van túl a profik között, legutóbbi két mérk?zésén, az amerikai Hasim Rahman és a lengyel Andrzej Wawrzyk ellen pedig összesen nem töltött öt menetet a ringben.

    "Nem hiszem, hogy nagy szavakra lenne most szükség, mondhatnám hogy elsöpröm Klicskót, vagy valami ehhez hasonlót, de majd szombaton úgyis mindenki láthatja, mi lesz a ringben" - mondta a 34 éves Povetkin.

    A két bokszolóban közös, hogy korábban az amat?rök között is csúcsra jutottak, Klicsko 1996-ban, Povetkin pedig 2004-ben lett olimpiai bajnok szupernehézsúlyban. Az orosz amat?r címek tekintetében még sikeresebb is, mint az ukrán sztársportoló, ? ugyanis az ötkarikás játékok mellett Európa-bajnokságon (2002, 2004), és világbajnokságon (2003) is gy?zni tudott, Klicskónak ez nem sikerült.


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/10/04/12/Klicskonak_vendegkent_kell_cimet_vedenie.aspx

    2013. október 04. 13:09
     
  13. Kenan von Pasa /

    Csatlakozott:
    2013. február 05.
    Hozzászólások:
    569
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    actor
    Lakhely :
    Turkey
    Szia Norbi! Sziasztok!A

    Szia Norbi! Sziasztok!

    A holland keretet elnézve, nem sok esélyünk van. :tef161:
    Mennyi lenne a '90s évek közepét?l felálló holland csapattal szemben?
    Davids. v.d.Saar, Kluivert, Stam, Overmars, Seedorf, Reiziger, stb...
    Te jó ég, még mindig milyen jó leírni ezeket a neveket! :tef161: :love:
     
  14. Kenan von Pasa /

    Csatlakozott:
    2013. február 05.
    Hozzászólások:
    569
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    actor
    Lakhely :
    Turkey
    Ludogorec

    Szia Norbi!

    Igen, valóban számomra is ismeretlen a csapat. Majd most megismerjük! :tef161:
     
  15. Kenan von Pasa /

    Csatlakozott:
    2013. február 05.
    Hozzászólások:
    569
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    actor
    Lakhely :
    Turkey
    Klicsko vs Povetkin

    Szia Norbi! Sziasztok!

    Nagyon várom ezt a meccset már! Teljesen be vagyok sózva. :tef161:
    Vajon Pova tud meglepetést okozni? >)
     
  16. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Klicsko vs Povetkin -re

    Szia Kenan!

    Én nem fogadnék a meglepetésre :tef293: és akkor még finoman is fogalmaztam.
    Lewis visszavonulása óta nincs olyan kaliber? bokszoló a nehézsúlyban aki jó eséllyel venné fel a harcot Klicskoékkal.
    Ezen okból kifolyólag igen unalmassá is vált sajnos ez a súlycsoport.
     
  17. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Kenan-re

    Szia Kenan!

    Valóban nem gyenge keret :tef293: ,de ahogyan te is említetted ezzel még szerencsénk van,mert ez még így is hosszú id?k óta az egyik leggyengébb holland keret.

    Ha még egy picit visszamennénk az id?ben,akkor meg Koeman,Rijkaaard,Gullit,Van Basten stb.. :tef293:
    Ezekr?l a nevekr?l mi a véleményed? :tef293:
    Szerintem ez még egy kicsit üt?sebb az általad felsoroltaktól.
     
  18. Kenan von Pasa /

    Csatlakozott:
    2013. február 05.
    Hozzászólások:
    569
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    actor
    Lakhely :
    Turkey
    Szia Norbi!Én sem fogadnék,

    Szia Norbi!

    Én sem fogadnék, de hátha! :tef161:
    Igen, unalmas lett sajnos egyetértek veled, ezért is reménykedem ott legbelül a meglepetésben! :tef161:
     
  19. Kenan von Pasa /

    Csatlakozott:
    2013. február 05.
    Hozzászólások:
    569
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    actor
    Lakhely :
    Turkey
    Focisták

    Szia Norbi!

    Természetesen ?k is nagy nevek, de jobban a korosztályunk emlékeiben maradtak a "fiatalabbak", f?ként, hogy többet láthattuk ?ket játszani még a képerny?n, vagy esetleg él?ben. :tef293:
    Ott van például a fifa 2005 nev? játék. Unokaöcséim mindig azt nyüstölték, és olyankor természetesen én sem maradhattam ki, mert addig nem hagytak békén. :tef161:
    Azt tudni kell, hogy nem vagyok, nagy pc játék rajongó, de: Le a kalappal a játék készít?i el?tt, némelyik focista igazán életh?re sikeredett. Abban a részben még látni id?sebb, akkor még nem visszavonult játékosokat, (akiket írtam is feljebb, plusz még nagyon sokat), s ez tök jó szerintem. A fiatalabb generáció itt is láthatja a "régi" nagyokat. :tef293:
     
  20. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nadal hétf?t?l újra világels?

    Rafael Nadal bejutott a pekingi keménypályás tenisztorna fináléjába, így hétf?t?l ? vezeti a világranglistát.



    A spanyol játékos a szombati el?dönt?ben 4:2-re vezetett, amikor ellenfele, Tomas Berdych hátsérülés miatt feladta az összecsapást.

    A jelenlegi éllovas, a kínai f?városban címvéd? Novak Djokovic Richard Gasquet-vel csatázik a dönt?be kerülésért.

    az el?dönt?ben:
    férfiak (3,6 millió dollár összdíjazás):
    Nadal (spanyol, 2.)-Berdych (cseh, 4.) 4:2-nél Berdych feladta

    kés?bb:
    Djokovic (szerb, 1.)-Gasquet (francia, 5.)

    n?k (5,2 millió dollár összdíjazás):
    Jankovic (szerb, 8.)-Kvitova (cseh, 9.) 6:7 (7-9), 6:1, 6:1

    kés?bb:
    S. Williams (amerikai, 1.)-A. Radwanska (lengyel, 3.)


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/10/05/12/Nadal_hetfotol_ujra_vilagelso.aspx

    2013. október 05. 12:21