Minden ami sport

A témát ebben részben 'Sporttal kapcsolatos beszélgetések' focinorbi hozta létre. Ekkor: 2012. július 22..

  1. Kenan von Pasa /

    Csatlakozott:
    2013. február 05.
    Hozzászólások:
    569
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    actor
    Lakhely :
    Turkey
    Szia Badgirl!Már én is várom

    Szia Badgirl!

    Már én is várom Csányi "egetrenget?" okosságait, szerintem üljön le, egyes! >) :tef293:
     
  2. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    Kenan von Pasa re

    Szia!
    Nézd!
    Várhidi jól csinált mindent! Ment is a szekér...Ment úgy,hogy 20-22 éves játékosokból állt a keret...
    De mert mi magyarok vagyunk,kell ide egy "világsztár" A kedves Lothar...Nos az ? neve nem engetdte,hogy csak fiatalok játszanak és igaz ez Erwin barátunkra is,aki még csak világsztár se volt,mint a tesója...Mezeiék kicsinálták Várhidit...? így nyitott: "Mi nem fogunk kijutni a következ? tornára,de..."És ezt cseszték el...
    Coulibaly: Hányok attól,hogy a Gy?r-Fradi meccsen 6-8 magyar lézeng a pályán...Coulibalyra nincs szükség!!? ne itt focizzon le bárkit,mert ha belegondolsz,akkor kit fociz le??!!Van még itt magyar?!Anno ugye Shevchenko volt próbajátékon Nyíregyházán ,de nem érezték tehetségesnek a "szakemberek" na ez nem változott...Ma is hasonló a hozzáértés.Nincsenek jó légiósaink,de azok sokan vannak... Ha tetszik ,ha nem bárkinek!Ki kell nevelni egy új és jó korosztályt!De ez nem fog megtörténni,mert a pénz nagy úr! A klubbok nem játszatják a gyengébb (nem sokkal és MÉG gyengébb)fiatalokat ,inkább vesznek egy Coulibalyt (jó esetben) A válogattnál pegig nem láttam még senkit Várhidin kív?l,aki lemondott volna a "dics?ségr?l" és inkább a j?v?re koncentrál volna.
    Szerintem...
     
  3. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Kenan,gonzzo410-re

    Sziasztok!

    El?ször is üdv újra az oldalon gonzo!

    Maximálisan egyetértek az általad leírtak minden egyes szavával.
    "Igen Várhidi mondott igazságokat... amikor ? kapitány volt, akkor is így ment ez? Miért nem tett, vagy tudott tenni ellene?"
    Nem tehetett semmit mert megkezdett egy fiatalítást,aminek játékban már mutatkoztak jelei,de eredményességgel akkor párosult volna,ha hagyják ?t tovább dolgozni,de mivel Kistelekinek muszáj volt beférk?zni az MLSZ-be,és hozta azt a döntést,hogy idehoz egy egykori remek játékost komolyabb edz?i tapasztalat nélkül szövetségi kapitánynak,ezért meghiúsult a fejl?dés lehet?ségének útja,mivel ? visszanyúlt a régiekhez,aminek semmi értelme nem volt.(Ez csak Koeman is Kisteleki érdekét szolgálta a magyar labdarúgásét semmiképpen)
    Ha hagyják Várhídit tovább dolgozni,akkor most sem el?ztek volna meg már a románok!(de azt hiszem,hogy ezt lényegében már leírtam korábban is)

    Annyit megjegyeznék,hogy ha a klubok egy kicsit türelmesebbek lennének, és nem akarnának azonnal eredményt,akkor hosszútávon jobban járnának az idegenlégiósok nélkül,vagy legalább minél kevesebbet alkalmazva,mert ez költségvetésileg és eredményességben is jobb lenne számukra,és a válogatottnak meg pláne.
    Ezt fel kellene ismerni,és meglépni!
     
  4. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nehézkesen legy?ztük Andorrát

    A magyar válogatott két góllal nyert Andorra ellen a Puskás Ferenc Stadionban, ezzel világbajnoki selejtez?s csoportjában a harmadik helyen végzett.



    A nemzeti együttes irányításával ideiglenesen megbízott Csábi József vezette gárda nagyon nehezen tudta feltörni az andorraiak zárt védekezését, a gólok a második félid?ben születtek, el?bb a válogatottban els? találatát szerz? Nikolics Nemanja volt eredményes, majd Lima öngóljával alakult ki a végeredmény.

    A csoportból a veretlen, és az utolsó körben a törököket ver? hollandok jutottak ki a jöv? évi brazíliai vb-re, a pótselejtez?t ér? második helyet az észteket legy?z? románok szerezték meg.
    Magyarország-Andorra - MTI Fotó: Koszticsák Szilárd

    Európai világbajnoki selejtez?, D csoport:
    Magyarország-Andorra 2-0 (0-0)
    Puskás Ferenc Stadion, 5000 néz?, v.: Daniel Stefanski (lengyel)
    gólszerz?k: Nikolics (52.), Lima (77., öngól)
    piros lap: San Nicolas (88.)
    sárga lap: Devecseri (22.), Mészáros (32.), Koman (79.), illetve Lorenzo (26.), Vieria (39.), Moreira (79.), Sonejee (80.), San Nicolas (87., 88.)

    Magyarország:
    Király Gábor - Vanczák Vilmos, Lipták Zoltán (Korcsmár Zsolt, a szünetben), Mészáros Norbert, Devecseri Szilárd (Varga József, a szünetben) - Stieber Zoltán, Elek Ákos, Koman Vladimir, Dzsudzsák Balázs - Nikolics Nemanja, Szalai Ádám (Németh Krisztián, 76.)

    Andorra:
    Ferran Pol - Moises San Nicolas, Emili Josef Garcia, Ildefonso Lima, Marc Garcia - Marcio Vieira, Oscar Sonejee - Cristian Martinez, Carlos Eduardo Peppe (Xavier Vieira, 80.), Ivan Lorenzo(Ludovic Clemente, 87.) - Gabriel Riera (Victor Hugo Moreira, 63.)

    52. perc:
    Dzsudzsák futott el a bal oldalon, az alapvonal közeléb?l középre adott labdáját pedig Nikolics fejelte öt méterr?l a kapu bal fels? sarkába (1-0).

    77. perc:
    Vanczák balról érkez? beadásába Ildefonso Lima ért bele úgy, hogy a labda átpattant a kapujából kimozduló Polon, így az a hálóba hullott (2-0).

    Az els? játékrészben a magyarok voltak valamelyest fölényben, ki is alakítottak néhány ígéretes lehet?séget, gólt azonban nem sikerült szerezniük. A támadások döcög?sek voltak, az átüt? er?t nem lehetett érezni a nemzeti csapaton, ezt a közönség két alkalommal is hangos "Ébreszt?, ébreszt?!" rigmussal jelezte. A máskor zsúfolásig megtelt "B-középben" ezúttal körülbelül 120-150 néz? foglalt helyet. Az andorraiak némi meglepetésre többször is eljutottak a magyar tizenhatosig, s?t, helyzeteik is voltak. A 90. válogatottságát ezen a meccsen ünnepl? Király Gáborhoz háromszor gurították haza a labdát a félpályáról, ezekre a megmozdulásokra a néz?k füttyszóval reagáltak.

    A szünet után nem sokat változott a játék képe, bár Csábi József megbízott szövetségi kapitány két cserével próbálta frissíteni a magyar csapatot. Néhány perc után megtört a jég, el?nyhöz jutott a hazai gárda, az andorraiak azonban - önmagukhoz képest - változatlanul veszélyesen futballoztak. A magyar válogatott noha kés?bb növelte el?nyét, a folytatásban sem játszott akkora fölényben, mint az a papírforma alapján várható lett volna, s végül nehézkes gy?zelmet aratott a pireneusi miniállam csapata felett.

    Csábi József, a magyar válogatott megbízott szövetségi kapitánya:
    "Nem túl jó játékkal, de gy?zelemmel zártuk ezt a sorozatot. Igazából reális a harmadik helyünk a csoportban. Nem örülök, de nem tartom lekicsinylend? eredménynek. Az elmúlt napok történései meglátszottak a csapat mostani játékán, és nem csak a hollandok elleni eredményre célzok".

    A csoport többi mérk?zésén:
    Törökország-Hollandia 0-2 (0-1)
    gól: Robben (8.), Sneijder (47.)

    Románia-Észtország 2-0 (1-0)
    gól: Marica (30., 11-esb?l, 81.)

    A csoport végeredménye:
    1. Hollandia 10 9 1 - 34- 5 28 pont - vb-résztvev?
    2. Románia 10 6 1 3 19-12 19 - vb-pótselejtez?s
    3. Magyarország 10 5 2 3 21-20 17
    4. Törökország 10 5 1 4 16- 9 16
    5. Észtország 10 2 1 7 6-20 7
    6. Andorra 10 - - 10 0-30 0


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/10/15/21/Legyoztuk_Andorrat_de_messze_voltunk_a_potselejtezotol.aspx

    2013. október 15. 21:55
     
  5. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    focinorbi re

    Szia!
    Én viszont nem megészen értek egyet veled,mert: voltak jelek,akár az olasz meccs vagy emlékezz a 3-0 ra elveszített török meccsre,ahol,ok az eredmény..De tudjuk,hogy 0-0 nál nekünk járt volna büntet? és nem emberhátrány gera álltal.
    A másik,hogy a klubbok nem lesznek türemesebbek,mert a pénz kell nekik...Amit meg is értek,de így nem lesz magyar foci...Gondoljunk csak patrick kluivert ra ,aki megkapta a lehet?séget és bl dönt?t döntött el vagy épp szintén csereként gurított egyet az angoloknak,a 96 os eb n amivel 4-1 re kikaptak,de azzal a góllal jutottak tovább a hollandok.De emlithetném iker casillas t is...
    Szal. kell a lehet?ség a fiataloknak... Ahogy szalai is mondta... "(és mindenben egyetértek vele)nem 30 évesen fogunk megtanulni focizni..."
     
  6. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Gonnzzo410-re

    Szia!

    Fentebb egy másik hozzászólásomban én is pont azt említettem meg,hogy a törököket is már legy?ztük volna azon a meccsen(nem akartam ismételni magam)és azt is felhoztam példaként,hogy utána a görögökt?l sem voltunk rosszabbak játékban(kikaptunk ugyan 3:2-re),és akkor mindkett?nek er?sebb válogatottja volt mint most,de tény az,hogy játékban mutatkoztak jelei,hogy jó úton haladunk,de ez akkor még eredményességgel nem párosult(így értettem),de kés?bb biztos vagyok benne,hogy az is jött volna.
    Ezt cseszték el.
    Abban is egyetértek,hogy a klubok nem fogják maguktól mell?zni az idegenlégiósokat,pedig jó lépés lenne,ezért kellene limitálni a számukat(anno megvolt határozva,hogy egyszerre csak három lehet a pályán egy csapatban,ezt kellene bevezetni,és így jobban játéklehet?séghez jutnának a fiatalok,és ez lehetne hosszútávon a fejl?dés útja)
     
  7. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Izland pótselejtez?s

    Izland pótselejtez?t játszhat, ugyanis döntetlent ért el Norvégiában, míg Szlovénia egy góllal kikapott a már vb-résztvev? Svájc otthonában.



    Európai vb-selejtez?k:
    B csoport:
    Dánia-Málta 6-0 (4-0)
    Bulgária-Csehország 0-1 (0-0)
    kés?bb:
    Olaszország-Örményország, Nápoly 20.45


    E csoport:
    Svájc-Szlovénia 1-0 (0-0)
    Norvégia-Izland 1-1 (1-1)
    korábban:
    Ciprus-Albánia 0-0

    A csoport végeredménye:
    1. (és vb-résztvev?) Svájc 24 pont
    2. (és pótselejtez?s) Izland 17
    3. Szlovénia 15
    4. Norvégia 12
    5. Albánia 11
    6. Ciprus 5

    G csoport:
    Lettország-Szlovákia 2-2 (0-2)
    korábban:
    Görögország-Liechtenstein 2-0 (1-0)
    Litvánia - Bosznia-Hercegovina 0-1 (0-0)

    A csoport végeredménye:
    1. (és vb-résztvev?) Bosznia-Hercegovina 25 pont (30-6)
    2. (és pótselejtez?s) Görögország 25 (12-4)
    3. Szlovákia 13
    4. Litvánia 11
    5. Lettország 8
    6. Liechtenstein 2

    korábban:
    D csoport:
    Magyarország-Andorra 2-0 (0-0)
    gól: Nikolics (51.), Lima (77., öngól)

    Románia-Észtország 2-0 (1-0)
    gól: Marica (31., 81., el?bbit 11-esb?l)

    Törökország-Hollandia 0-2 (0-1)
    gól: Robben (8.), Sneijder (47.)

    A csoport végeredménye:
    1. Hollandia 10 9 1 - 34- 5 28 pont - vb-résztvev?
    2. Románia 10 6 1 3 19-12 19 - pótselejtez?s
    3. Magyarország 10 5 2 3 21-20 17
    4. Törökország 10 5 1 4 16- 9 16
    5. Észtország 10 2 1 7 6-20 7
    6. Andorra 10 - - 10 0-30 0

    F csoport:
    Izrael - Észak-Írország 1-1 (1-0)
    Azerbajdzsán-Oroszország 1-1 (0-1)
    Portugália-Luxemburg 3-0 (2-0)

    A csoport végeredménye:
    1. (és vb-résztvev?) Oroszország 22 pont
    2. (és pótselejtez?s) Portugália 21
    3. Izrael 14
    4. Azerbajdzsán 9
    5. Észak-Írország 7
    6. Luxemburg 6


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/10/15/22/Izland_potselejtezos.aspx

    2013. október 15. 22:56
     
  8. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    focinorbi re

    Világos ,amit írsz ,de értsd meg,hogy olyan nincs,hogy "kellene".Nem kell,mert az üzlet mást kíván...Te se tennéd másként klubb tulajként.
    Az más,hogy mint racionális szurkoló tudod,hogy ez lenne a helyes...Na de ,ha a nemzet fontos,akkor bizony az államnak kellene pénz bele tolni ebbe...Na de akkor meg az a baj!Meg am is kell az országnak másra is...Azokra a dilettáns baromságokra (nem a te részedr?l) meg ki se térek "hogy kihajtanám ?ket kapálni,meg,hogy túl vannak fizetve" El van cseszve az egész...Tény ,hogy jobb volt míg 3 légiós lehetett,de nem viccb?l változott ez...Mint mondottam,ez f?leg üzlet.
    Mondok mást!Ott a forma 1 ...mindenkinek van kedvence...de kérdem én,hogy mi lett volna ,ha baumgartner abban a ferrariban ül amelyikben pl. schumi? Csak ugye ez ott nem szempont,ott nincs elvárás...meg am. is már rég el is felejtettük...:tef293:
    Pedig az se más.Tré kocsi,tré helyezés... Pedig anno mansel vagy senna mekkorát ment?! De ma már mindegy,a kocsi a f?,mert abban van a pénz.A fociban meg a légiósokban.
     
  9. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    táblázat

    Jó ez a táblázat,mert itt látszik világosan,hogy "ha" (mint mindig :tef161: )a románoktól nem kapjuk a végén azt a vicc gólt,akkor most pótselejtez? a miénk...Mivel az x lett.
    Csak azért ,hogy tiszta legyen,hogy nem múlott semmi a holland meccsen,meg am. is...Még a spanyolok se a tuti 3 pöttyért mennek amsterdamba...
     
  10. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    táblázat-re

    Üdv gonzzo!

    Valóban tudtuk el?re,hogy az a hosszabbítás utolsó percében bekapott gól sokba kerülhet. Mellesleg az mellett,hogy vicc volt,még szabálytalan is,mert Vargát odalökték Mészáros elé,és ezért nem tudta elrúgni a labdát.(de ezt már sehol nem jegyzik)
    Amúgy ha nem adjuk el el?tte a labdát,hanem elrúgjuk a fenébe,akkor nincs ez,vagy ha a második félid? els? felében,amikor még 1:0 volt ide és a románoknak nem sok közük volt a meccshez addig,akkor Szalai befejeli azt a ziccert,amikor kb. hat méterr?l fejelhetett tisztán a kapuval szemben,és még más helyzetünk is volt,akkor...
    Egyszóval az egy már megnyert és elszórakozott meccs volt.
    A kinti vereség meg végleg megpecsételte a sorsunk.


    A hollandoknál az borítékolható vereség volt,és valóban bárki kikaphat ott,na de nem így,és ilyen arányban.(nekem csak ezzel van problémám azzal a meccsel kapcsolatban)
    Mi egy Andorrával megkínlódtunk,akik amat?r játékosokból állnak és munka mellett futballoznak,és csupán két gólt tudtunk nekik rúgni.
     
  11. Kenan von Pasa /

    Csatlakozott:
    2013. február 05.
    Hozzászólások:
    569
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    actor
    Lakhely :
    Turkey
    Focinorbi, gonzzo-re

    Sziasztok!

    Nos srácok, ahogy össze olvasom a kommenteket, úgy nagyjából egyet is értünk. Várhidis résznél a kérdéseim költ?iek voltak (máskor majd oda fogom írni, és akkor nem beszélünk el egymás mellett). :tef161:
    Szóval Várhidis részre: mehetett ? is, mert nem 2 nap alatt jött a siker, ezért volt a kérdés, hogy ugyanez volt a rendszer? Mert jah, ugyanez volt. Kisteleki, meg mlsz... ki az a mezei? Mit kereshet még mindig az mlszban? Amíg ezek ott vannak, semmi sem fog változni...

    Coulibaly: Tehet ? arról, hogy idejöhetett? Jobb keresetet keresett ,ahogy mondta is ,a családja miatt, akiket mindig hiányolt is... Miért jött ide? Mert jöhetett, és innent?l ennyi, hiába írunk akármit is. Az meg minket min?sít, hogy ? "sztár" lett itt. Teljesen egyetértek veled abban, amit a légiósokról írtál, szerintem 1 sem kéne. Természetesen itt nem Seva félékre gondolok, mert ? focizni is tud... szóval úgy kb én is "hányok" ett?l. :tef293:
     
  12. Kenan von Pasa /

    Csatlakozott:
    2013. február 05.
    Hozzászólások:
    569
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    actor
    Lakhely :
    Turkey
    Szia Gonzzo!Mansel, Senna,

    Szia Gonzzo!

    Mansel, Senna, Schumacher... Baumgartner... Értem amit írsz, és leszólni sem akarok senkit... de ezeket a neveket egy B. Zsolttal összahsonlítani, kocsitól függetlenül... el?bbiekben volt tehetség is. :tef293:
    (jöhet a mínusz) :tef161: >)
     
  13. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    táblázat-re re

    Igaz!De mondom,ha az a gól nincs,akkor most arról beszélünk,hogy végre,legalább a pótselejtez?....Na meg akkor jöhet a másik kalap,ami megint csak nem mindegy...Tehát,hogy 1 el kevesebb er?s elenfél a csoportba legközelebb.
    És fel sem merül,hogy "csak" 2-0ra nyertünk andorra ellen.
     
  14. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    Kenan von Pasa re

    Szia!
    Erre ment a negatív like,ugyanis,ha nem is egy robben,de mégis a schalke csatára....És nem is értem,hogy neked miért probléma,hogy ? nem a sz?nyeg alá söpri a dolgot,hisz még neked/nekünk is van véleményünk,pedig ez f?leg az ? élete...Annak a "kutyaüt?nek" olyan vastag az egyik combja,mint nekem mindkett? és nem hinném ,hogy a tévézést?l...Rengeteget melózik/melóznak...Szerinted messinek miért nem megy a játék a válogatottban?Tudom ,tudom...kutyaut? ? is....
    Nos én erre adtam a negatív like ot!Te meg egy olyan hozzászólásomra,amive állításos szerint "nagyjából egyet is értesz" :tef293: Nem igazán értem ezt,de talán nem is baj.
    Üdv!
     
  15. Kenan von Pasa /

    Csatlakozott:
    2013. február 05.
    Hozzászólások:
    569
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    actor
    Lakhely :
    Turkey
    Üdv!Kölcsön kinyír

    Üdv!

    Kölcsön kinyír visszajár, tartja a mondás, azért mert valakivel nem értesz egyet valamiben, akkor egyb?l mínusz? Na én meg ezt nem értem. :tef344:

    Nézd!

    Amit írtam, az f?leg annak szól: "nincs felkészülve egy ilyen nyomásra", mint a román légkör... itt azt gondolom, alapból a hozzá állással is van a probléma, mert pl. egy román játékos alapból nem fél, mint a mieink, ez azért lenne mert náluk minden rendben van? Rúg, harap, harcol, alapból, mert akar, nos a mieinken ezt nem láttam... Pedig mi sem szent szavakkal vártuk ?ket ide... nem muszáj egyetértenünk mindenben.
    :tef161:
     
  16. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    Üdv! Kölcsön kinyír re

    Persze,hogy nem muszáj,s?t! Épp az a lényeg,hogy a saját véleményünket írjuk le és ne helyeseljünk mindenre,mégha így ellentmondásosak is leszünk.
    A likerendszernek az a lényege,hogy használjuk...Szerintem.(ésszel,tehát nem az ,hogy nyomok minuszt ,mert ? is....ez nekem picit gyerekes,ne értsd félre,nem a szmélyednek szól)
    Harcosság...Fene tudja,de szerintem a schalke nál sem buták...Szóval gondolom okkal igazoltak le egy "kutyaüt?t" (Szalait) egy világsztár (Coulibaly) helyett...De persze ez csak az én véleményem. :tef293:
     
  17. Kenan von Pasa /

    Csatlakozott:
    2013. február 05.
    Hozzászólások:
    569
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    actor
    Lakhely :
    Turkey
    Nézd, szalai most mit?l is

    Nézd, szalai most mit?l is különb? Mert elmondott pár olyan dolgot, amit úgy nagyjából mindenki tudott? A lélektelen játék szerintem nem felkészítés függvénye, mert ha van bennem egy egészséges küzd?szellem ,akkor nem sóbálványként állok a meccsen, vagy csak esek-kelek, mert félek...
    És ne várjunk többet, mert ?k ennyit tudnak- ezt is ? mondta. Ez is oké, amennyiben egy kis kedvet, akarást látunk... Ilyenkor a csalódottsággal telve, és ilyen kijelentéseket hallva, nem kütyaüt?? Persze nem a szó szoros értelmében.

    Coulibaly sztár? Én idéz?jelbe tettem e szót, félre értettél. :tef293:
     
  18. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nézd, szalai most mit?l is re

    Ezzel egyetértek csak annyit tennék hozzá,hogy az edz?nek nem csak a taktikát kell lerajzolni egy táblára...Nem véletlen,hogy a legjobb edz?k a legnagyobb pszichológusok.
    Ha a játékosok nem hisznek a gy?zelembe az baj!És az edz?nek kellene a hitet "beléjük verni".És nem úgy venni le a terhet róluk,hogy nyilatkozik: "volt egy helyzetünk,ha az bemegy,akkor más a játék képe" :tef293:
     
  19. Kenan von Pasa /

    Csatlakozott:
    2013. február 05.
    Hozzászólások:
    569
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    actor
    Lakhely :
    Turkey
    "Vicces gyerek ez a

    "Vicces gyerek ez a Péter"

    Sport tv mond valamit? ? is a szakért?k között van, és bizony ? is keltett hamis reményeket a néz?kben mikor, esélyt látott Magyar sikerekre... Közben meg nagyon is jól tudta, hogy mi az igazság. Talán Hegyi Iván az ,aki kimond dolgokat reálisan, olyankor kussol mindegyik "szakért?". :tef293: (vagy bólogat, szinte észrevehetetlenül), ahelyett, hogy mondaná, hogy ja, ez meg ez van. Félti a pénzét, vagy a helyét? Öreg Mészöly kimondta, látod többet nem is hívják már. Vajon miért? :tef161:
    És akkor van ez a poszt, amiben Péterünk mond nagy igazságokat, de ezek is csak közhelyek, mert mi is tudjuk, nem? De határozottság, meg saját vélemény nála sincs, csak ami fentr?l még "megengedett". A tvben lejáratja magát úgymond, a sok "szakért?vel" itt meg nagy igazságokat akar mondani. :tef293: Ezért vicces "gyerek" a Péter. :tef293: (Félreértés ne essék, nem nézem le egyiket sem, csak ez olyan dolog, ami nekem rohadtul nem tetszik). :tef293:
     
  20. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    Kenan von Pasa re

    Valóban!
    Tény,hogy nem lett volna világbajnok zsoltunk!
    De,ha kocsit cserélt volna schumival,akkor el?rébb végzett volna,mint a német,erre céloztam.
    Emlékezz talmácsira...Folyamatosan,hogy ilyen rossz meg olyan rossz...Aztán kapott egy rendes vasat a feneke alá... :tef344: :tef293: