Minden ami sport

A témát ebben részben 'Sporttal kapcsolatos beszélgetések' focinorbi hozta létre. Ekkor: 2012. július 22..

  1. faust10 /

    Csatlakozott:
    2011. május 21.
    Hozzászólások:
    1,712
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Juve re

    Hát tényleg elég illúzió romboló látvány hogy nem lehet érteni mit beszélnek.
    Én nem is értem miért kell ázsiába vinni a kupát.
    Mit szólnak ehhez az olasz drukkerek.
    A bajnokság szerintem érdekes lesz mert most halottam a milanba valami orosz milliárdos fektetne 40% felvásárlásával.
    Hát érdekes lesz. :bigsmile:
     
  2. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Milan

    Na err?l még nem is hallottam. Eddig csak azt tudtam, hogy az inter-b?l vásároltak többségi tulajdonjogot kínaiak.
    De így tényleg más lesz a helyzet a bajnokságban.
    Mondjuk én nem támogatom az ilyen felvásárlásokat(PSG, ManCity,Chelsea).
     
  3. faust10 /

    Csatlakozott:
    2011. május 21.
    Hozzászólások:
    1,712
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Milan re

    Ilyen világ van az unatkozó milliárdosok nem tdnak mit kezdeni a pénzükkel és adják veszik a nagy csapatokat.
    A szúrkoló meg kapkodja a fejét mit akarnak vadidegen országból érkezett emberek aki nem ismerik sem a klubot sem az országot.
    Nálunk is mi volt amikor a fradit megvette az angol befektet? azt sem tudta mit kezdjen vele valami külföldi lerakatnak használta a csapatot.
     
  4. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Vev? neve

    Nos én úgy tudom az az orosz milliárdos neve:Vlagyimir Putyin :tef293:
     
  5. faust10 /

    Csatlakozott:
    2011. május 21.
    Hozzászólások:
    1,712
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Vev? neve re

    Uuuu ez nagyon politika szagú kezd lenni.
     
  6. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Milan

    Korábban azt a hírt is felreppentették,hogy a Milan T?zsér Danit is megakarja venni :tef161: ,ha ilyen igazolásokat tervez,akkor feleslegesek a milliárdok.
     
  7. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Öttusa-Marosi Ádám bronzérmes!

    Gratulálok neki! Az öttusázóink is szépen kezdték szereplésüket.Véleményem szerint,ha már több érmet nem szereznének sportolóink,akkor is szépen teljesítettek és remekül zárnák az olimpiát,de még ott a holnapi nap,amikor is n?i öttusa verseny is lesz,valamint a kézilabda csapatunk bronzéremért játszik!
     
  8. szederke /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    1,542
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Öttusa bronz

    Öttusa bronz érem-nagy gratula a fiúnak!
     
  9. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Olimpia- A magyar csapat mérlege sportáganként lebontva

    http://sport365.hu/olimpia,london-2012-londoni-magyar-merleg-sportagankent,32272 A mérleg egy helyen hibás,mert vízilabdában nem egy 5.és 6. helyet szereztünk,hanem egy 4. és 5. helyet.Szerintem a realitásokból kiindulva kiválóan,talán még egy kicsit az elvárásokon felül is teljesítettek sportolóink! Gratulálok nekik !
     
  10. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Labdarúgás-Münchenbe került a német szuperkupa !

    A Bayern München a Borussia Dortmund csapatát gy?zte le 2-1 arányban.

    A kupában és a bajnokságban is a Borussia Dortmund mögött másodikként zárt Bayern München nyerte a labdarúgó Német Szuperkupát.

    Eredmény:
    Bayern München-Borussia Dortmund 2-1 (2-0)

    gól: Mandzukic (6.), Müller (11.), illetve Lewandowski (75.)


    Forrás: MTI
     
  11. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    német foci

    Már régóta nem követem a német focit valamilyen oknál fogva. Pedig jó kis meccsek szoktak lenni néha.
    Nem tudom miért kínzom magam azzal, hogy csak az olasz védekez?focit követem. :tef161:
     
  12. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    strelok írta

    Nincs azzal semmi baj.Szerintem mindegyik stílusú futballnak megvan a maga szépsége és értéke.Ha 30 éven keresztül nyomon követed a világ labdarúgását,akkor utána szerintem hozzám hasonlóan még komolyabban szelektálod már ?ket,ezért én például csak a f?bb bajnokságok rangadóit és a nemzetközi kupa és válogatott meccseket nézem.Ha bajnokságot kellene kiemelnem,akkor az angolra szavaznék,mert nekem az nagyon szimpatikus,hogy ott az akart és a hajtás az eredményt?l függetlenül alap dolog,egészen a lefújás pillanatáig(legalábbis,amíg intenzíven követtem az összes meccset,addig így volt,most csak feltételezem,hogy ez még nem változott mostanra sem)
     
  13. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    futball

    - ne ez érdekes dolog . ahány ország annyi stilus, van az angol ahll 1-90 ik kemény férfias mutatós játék, van a spanyol ahol a technikás futball divik , van a német ami már csak nevébe az. a 80 as évekbe magyarországon ismert mondás volt fradi szív itt nincs már de a német futbal sem el?nyére változott . az angol lineker mondása érdekesjáték a futball 22 en játszák és a németek nyrik. már meghígult. a bayern legjobban gy?zni akaró futbalistája francia .jön olassz azok a profik akik már nem kellenek angliaba vagy spanyolba mennek olaszba,per pillanat világszintü játékos 0 , ha már nem jók olaszba mennek kínába meg az olajosokhoz. ez a mai labdarúgás . ja bocsi barcás vagyok :tef344:
     
  14. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Mourinho-Az "egyetlen"

    Új becenévvel, az "egyetlennel" (The Only One) illetné magát José Mourinho, a spanyol bajnok Real Madrid labdarúgócsapatának vezet?edz?je.

    "Szerethetnek vagy sem, de akkor is én vagyok az egyetlen edz? a világon, aki a három legfontosabb ligában is bajnok lett. Ezért úgy gondolom, az embereknek a különleges helyett, az egyetlennek kellene szólítaniuk" - nyilatkozta a 49 éves portugál tréner, aki a különleges (The Special One) jelz?vel saját magát illette még akkor, amikor a Portótól a Cheslea-hez szerz?dött. Ezt kés?bb a brit sajtó át is vette.

    Mourinho a londoniakkal két bajnoki címet nyert, majd az olasz Internazionaléval és a spanyol Real Madriddal is az élen zárta a pontvadászatot. A Real következ? nagy er?próbája augusztus 23-án, az ?si rivális Barcelona elleni Szuperkupa-mérk?zésen lesz.


    Forrás: MTI

    Véleményem szerint Mourinho egy zseniális edz?,de a szerénység nem tartozik a legf?bb erényei közé :tef161:
     
  15. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Egyetértek

    A véleményeddel majdnem teljes mértékben egyet kell értenem.Én is Barcelona drukker vagyok,és a barca nem azért nem nyert tavaly bajnokságot és Bl.-t,mert nem az övék a legjobb csapat,hanem mert ?k is emberek és nem robotok,hogy mindig minden összejöjjön nekik.Náluk azonban b?ven van világszint? játékos elég,ha Messi nevét említem,de ? sem tudna ilyen szint? teljesítményt nyújtani,ha nem lenne a középpályán egy Xavi és Iniesta,akik bármikor megjátszhatók és szeme van a labdáiknak,ezáltal Messit is kiszolgálják.De más csapatokban is el?fordulnak világsztár játékosok pl. Christiano Ronaldo a Realban,akinek a játéka elengedhetetlen feltétele volt a Real bajnoki gy?zelméhez.A többi dologban teljes mértékben egyetértek.
     
  16. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Igen

    Szia!
    Igen egyetértek veled Mourinho a mostani edz?k között kimagaslik!de az is igaz(legalább is szerintem),ha egy csapatnál ragad egy ilyen remek edz?,akkor sajnos jönni fognak a vissaesések az adott csapatnál és edz?nél egyaránt!Ezért szoktam mondani,hogy egy edz? sehol ne legyen tovább 4-5 évnél!
    Persze tudom vannak kivételek is(igaz nagyon kevesen!)
     
  17. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Mourinho

    Hát nála ez végképp igaz, hogy sokáig nem lehet egy helyen. Szerintem abból lincselés lenne a játékosok részér?l is.

    Mondjuk már tényleg nem olyan foci van, hogy az edz?k gyakran 5 évig egy csapatnál lennének. Az a szomorú, hogy a játékosok sem ilyenek. Pedig régen mindig volt legalább egy játékos aki a klubbot jelképezte. Totti, Del piero, Zanetti, Giggs
     
  18. Frank Drebin /

    Csatlakozott:
    2011. június 24.
    Hozzászólások:
    187
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Mourinho.

    Mourinho tényleg zseniális edz?, de azért azt ne felejtsük el, hogy játékosok megszerzésében nem volt nehéz dolga.
    Chelsea=Roman Abramoviccsal nem volt gond megszerezni akit akart.
    Inter= Massimo Moratti itt sem volt sok akadály ami a pénzt illeti.
    Real Madrid= Florentino Pérez itt is van mit a tejbe aprítani.

    Elismerem az érdemeit de azért kíváncsi lennék rá mit hozna ki a Paksi SE-b?l.
     
  19. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    pipus írta

    Maximálisan egyetértek az észrevételeddel! Miért is történik ez? Mit is csinál pl. Mourinho?Azért nem marad Mourinho sem pár évnél tovább sehol,mert pontosan tisztába van azzal,hogy egyetlen ugyanazon csapattal sem lehet folyamatosan a csúcsra érni,bármely csapatról is legyen szó.Ezen okokból kifolyólag pár év után mindig elszerz?dik egy másik topcsapathoz,ahol kiköti a megfelel? gázsit,valamint azt,hogy melyik posztra és milyen játékosokra lenne szüksége és,csak azt vállalja el,ahol ezt meg is kapja,ebb?l kifolyólag pár éven belül jó eséllyel bajnokságot,vagy bl-t nyer velük,vagy is-is,azután továbblép másik ilyen klubhoz.Nagyszer? edz?,zseniális taktikával,mert aki ezt nem látja át az még szinte Isteníti is.
     
  20. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    paks

    a reaktort és dinnye nagyságú ribizlit termelne,Puskás megmondta szerintem nem kell idézni a pénz és foci arányát :tef293: