Minden ami sport

A témát ebben részben 'Sporttal kapcsolatos beszélgetések' focinorbi hozta létre. Ekkor: 2012. július 22..

  1. nadal84 /

    Csatlakozott:
    2012. december 13.
    Hozzászólások:
    275
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Kész a terv, hogy Neymart Brazíliához kössék

    A csábító európai ajánlatok ellenére a Santos igyekszik mindent megtenni a legnagyobb csillag, Neymar maradása érdekében. A brazil klub új szerz?dést kínál válogatott labdarúgójának, amellyel a 2014-es világbajnokság után is magához láncolhatná a csatárt.

    A számos európai topklub által csábított brazil válogatott Neymarnak új szerz?dést kínál jelenlegi klubja, a Santos.

    – A klub vezet?sége úgy döntött, hogy szeretne szerz?dést hosszabbítani Neymarral. Azon fogunk dolgozni, hogy a játékos 2014 után is velünk maradjon, hiszen boldog nálunk – nyilatkozta Odilio Rodriguez, a Santos alelnöke.

    A Manchester City, a Real Madrid, a Chelsea és a Bayern München által is megkörnyékezett 21 éves csatárnak a hírek szerint válogatott csapattársa, Daniel Alves rendszeresen ajánlja, hogy kössön el?szerz?dést a Barcelonával.

    – Már meg is kezdtük a tárgyalásokat Neymar édesapjával, aki tagadta, hogy a fiának bármilyen el?szerz?dése is lenne a Barcelonával, vagy más klubokkal, és mi hiszünk is neki. A hírek Daniel Alvesr?l mindennaposak, Neymart pedig minden nap eladjuk a pletykák szerint – reagált a találgatásokra a Santos vezet?je.

    http://www.csakfoci.hu/node/132871
     
  2. Kenan von Pasa /

    Csatlakozott:
    2013. február 05.
    Hozzászólások:
    569
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    actor
    Lakhely :
    Turkey
    focinorbi-re

    Szia focinorbi!

    Szerintem felszívják magukat, a játékosaik képesek lehetnek rá, egyrészt. (Terry, Lamps, Mikel, Ivanovic a kezd?be, és pár fiatal).
    Másrészt: van egy Benitez, aki ismeri az MU-t.
    :tef293:
     
  3. teteny /

    Csatlakozott:
    2012. október 09.
    Hozzászólások:
    276
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hivatalos: Lewandowski távozik

    Hivatalos: Lewandowski távozikLétrehozva: 2013. február 28. 11:03 Megunta a Borussia Dortmund sportigazgatója a sajtó találgatásait és Robert Lewandowski ügynökének állandó megszólalásait. A Bayern München elleni kupanegyeddönt? idején közölte, a lengyel támadó nem hosszabbít.
    A hosszú hetek óta emlegetett szakításra nyilvánvalóan nem azonnal kerül sor és azt sem tudni, hogy hol folytatja majd a futballista, csak annyit, hogy vagy most nyáron pénzért cserébe, vagy jöv? nyáron ingyen továbbáll.

    „Robert nem újítja meg szerz?dését, vagy az idén, vagy a jöv? nyáron távozik" – jelentette ki Michael Zorc, a sárga-feketék spotrigazgatója a Sky Deutchland csatornának nyilatkozva, meger?sítve a régóta spekulált döntést.

    A hír zene lehet a Bayern München és a Manchester United képvisel?i fülének, hiszen mindkét klubot szinte napról napra hírbe hozták a Lech Poznantól 2010-ben vásárolt csatárral. Többször talán a bajorok neve hangzott el, ám a klubhoz köt?d? Franz Beckenbauer szerint nincs szükség a 24 éves játékosra Münchenben.

    Lewandoswki a lengyel élvonalban 28 bajnoki szerzett 18 góljával hívta fel magára a németek figyelmét, és váltott két és fél évvel ezel?tt. Els? idényében még inkább csere volt, de 33 bajnokin 8 találatot így is jegyzett. A következ? idényben mind a 34 bajnokin kezdett és 22-szer volt eredményes, míg jelenleg 20 meccsen 14 gól a mérlege.

    Értékét jelenleg 28 millió euróra becsüli a Transfermarkt szakportál, de szerz?déséb?l hátralév? kevés id? miatt ennél olcsóbban viheti el kér?je. Egy biztos, biztató ajánlólevelét elnézve jónéhány érdekl?d? jelentkezik majd.

    http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-hivatalos_lewandowski_tavozik-71521
     
  4. teteny /

    Csatlakozott:
    2012. október 09.
    Hozzászólások:
    276
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    A Real focistája 216-tal száguldott

    A Real focistája 216-tal száguldott

    Szóljon hozzá!|Megjelent: 2013.02.28. 14:04|Frissült: 2013.02.28. 14:49
    Egy közúti sebességmér? 216 km/órával mérte be február 3-án Karim Benzemát.


    Benzema egy ideig nem vezethet(AFP)
    A spanyol f?város környéki autópályán azon a szakaszon 100 km/óra a megengedett sebesség, így a 25 éves csatár jogosítványának bevonására és súlyos pénzbírságra számíthat.

    A La Finca nev?, Madridhoz közeli el?város mellett – ahol több futballsztár is lakik–- felállított traffipax Karim Benzemán kívül két további Real-játékos kocsiját is bemérte, az ? nevüket azonban nem hozták nyilvánosságra.

    http://sport.hir24.hu/sportolok-a-palyan-kivul/2013/02/28/a-real-focistaja-216-tal-szaguldott/
     
  5. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    A Real focistája 216-tal száguldott re

    Hmmm...
    Ha Kíss Pista száguldozik,az pont ennyire veszélyes,mégse hír... :tef293:
    Oriási,hogy mi minden sz@arból megél a bulvársajtó. :tef293: (Nem is rosszul!)
     
  6. szaby18 /

    Csatlakozott:
    2012. május 13.
    Hozzászólások:
    579
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    216-ra

    Szia egyetértek [@gonzo410]val, de ebben a még rosszabb, hogy 1 mezei ember ezért a szabálysértésért sokkal többet kapna ,mint amivel benzema fogja meguszni
     
  7. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    szaby18,gonzo410-re

    Sziasztok!

    Egyetértek veletek,hogy ez els?sorban bulvárhír.
    Azonban mivel ilyen híreknek nincs külön topic,és vannak akiket ez is érdekel,valamint egy sportolórol szól,ezért teteny joggal rakta be ide!

    Igen szaby rossz dolgok,hogy a mezei emberekre nem ugyanazok a szabályok vonatkoznak,mint másokra,de ez sajnos így volt,és így is lesz,és gonzonak is igaza van abban,hogy ha mezei emberrel történik,akkor ez nem hír(mondjuk ezen nem kell csodálkozni,mert ha ez így lenne,akkor sok ezer hasonló jelleg? hír látna napvilágot,ami nem sok embert érdekelne,ezért vannak az ilyen hírek az ország,vagy a világ számára legismertebb emberekre korlátozva)
     
  8. szaby18 /

    Csatlakozott:
    2012. május 13.
    Hozzászólások:
    579
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    focinorbi-re

    Szia! én nem [@teteny] ellen értettem a hozzászólásomat,persze ez is ide való hisz sportal kapcsolatos hír, hanem majd a benzema ítéletével
     
  9. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Kenan von Pasa-re

    Szia Kenan!

    Persze bejöhet,amir?l írsz,annyira soha nem sza bad leírni,ezt a mostani Chelseat sem,hogy egy párharcban ne történhessen meg bármi.(a tavalyel?tti Chelsearól sem gondolták volna sokan,hogy BL-t nyernek)

    Valóban sokat számít az edz? személye is,arra remek példa a mostani Barca(már rég nincs Guardiola,de Villanovával is futott tovább a szekér,és most,hogy ? sincs lám mi történik..)
     
  10. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    szaby18-re

    Szia szaby!

    Tudom,hogy nem teteny ellen értetted és gonzoról sem feltételezem ezt,csak azért írtam le,hogy teteny se érezze magát kellemetlenül,és nehogy neki így jöjjön le a dolog.
    (Szerintem így minden és mindenki rendben van)
     
  11. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Március 17-én kezdenek a magyar férfiak a BL-nyolcaddönt?ben

    Az MKB Veszprém és a Pick Szeged is március 17-én, vasárnap játssza a férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddönt?jének els? mérk?zését.

    A két magyar klub a honlapján jelezte az id?pontokat. A veszprémiek a spanyol Ademar León otthonában március 17-én 17 órakor lépnek pályára, a visszavágóra március 23-án, szombaton kerül sor, pontos kezdési id?pont még nincs.

    A Tisza-partiak március 17-én 15 órakor fogadják az eddig százszázalékos lengyel Kielcét. Az idegenbeli összecsapásnak még nincs id?pontja.


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/02/28/10/Marcius_17_en_kezdenek_a_magyar_ferfiak_a_BL_nyolcaddontoben.aspx

    2013. február 28. 10:51
     
  12. teteny /

    Csatlakozott:
    2012. október 09.
    Hozzászólások:
    276
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Magához láncolta a Fáraót a Milan

    Magához láncolta a Fáraót a Milan
    2013-02-28 22:39:09

    Magához láncolta a Fáraót a Milan
    Kapcsolódó Cikkek

    Hozta a kötelez?t a Lazio (videó) Hat pont a Juve el?nye Elsírta magát az Inter gólszerz?je Schelotto lett az Inter szerencsejátékosa Gólzápor a hózáporban (videók)

    2018-ig meghosszabbította a szerz?dését a Milannal Stephan El Shaarawy, a csapat gólzsákja az idényben.




    Saját Twitter-oldalán jelentette be a Milan 20 éves tehetsége, Stephan El Shaarawy, hogy 2018. június 30-ig meghosszabbította szerz?dését a vörös-fekete klubnál.



    A félig egyiptomi származása miatt a szurkolók által Fáraónak becézett El Shaarawy magasan a Milan legeredményebb támadója a futó idényben, 16 találatával a Serie A góllöv?listájának második helyén áll.

    http://www.fourfourtwo.hu/hirek/olaszorszag/serie-a/ac-milan/magahoz-lancolta-a-faraot-a-milan
     
  13. nadal84 /

    Csatlakozott:
    2012. december 13.
    Hozzászólások:
    275
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    MU: CR horribilis árát a szurkolók dobnák össze

    A Manchester United szurkolói a Twitteren keresztül pénzgy?jtésbe kezdtek, amelynek célja egykori kedvencük, Cristiano Ronaldo visszavásárlása. A csatlakozók egy fonttal járulnak hozzá az egy milliárdos transzferhez.

    A Manchester United 2009-ben máig rekordot jelent? 80 millió fontért eladta egyik legnagyobb sztárját, Cristiano Ronaldót a Real Madridnak. Angol források szerint az angol sztárcsapat új szponzora, a Chevrolet segítségével szeretné visszavásárolni a Madridból a spanyol sajtó szerint távozni kívánó portugál támadót.

    A "Vörös Ördögök" drukkerei is támogatnák a kezdeményezést, ezért a 28 éves játékos egymilliárd eurós kivásárlási árának el?teremtése céljából gy?jtésbe kezdtek az egyik közösségi oldalon.

    Az ötlet lényege, hogy mindenki, aki csatlakozik a Twitteren a #poundforCR7 oldalhoz, az egy fonttal támogatja Ronaldo Old Traffordra költözését.

    2013, március 1 - 07:16


    http://www.csakfoci.hu/node/132945
     
  14. nadal84 /

    Csatlakozott:
    2012. december 13.
    Hozzászólások:
    275
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    A Sevilla véd?jével er?sített az Anzsi Mahalacska

    A Sevilla hátvédjével, Emir Spahiccsal er?sítette meg védelmét az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szerepl? Anzsi Mahacskala. A dagesztáni klub a Queens Park Rangers-hez távozó Christopher Samba pótlására igazolta le a bosnyák véd?t.

    A nap folyamán az Anzsi a Tottenham véd?jét, Younes Kaboult is szívesen szerz?dtette volna, ám a londoni klub visszautasította az oroszok ajánlatát, így Guus Hiddink vezet?edz? figyelme Spanyolország felé irányult, nem is feleslegesen.

    Az Anzsi Mahacskala ugyanis mindenben megállapodott a Sevillával a 32 esztend?s Emir Spahic átigazolásáról, aki már a személyes feltételekben is megegyezett az oroszokkal, és már Moszkvában csatlakozott a dagesztáni klub felkészüléséhez. A játékos vételáráról nem adtak ki információt a felek.

    (mti, B. Nagy Zoltán – foci24.com)


    http://www.foci24.net/index.php?ugras=hirolvaso&hirszama=102130&qq=hs
     
  15. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    nadal84-re

    Szia nadal!

    Nem csodálom,hogy minden megtesznek C.R. visszavétele érdekében,és biztosra is veszem,hogy a pénz is meglesz,és szívesen is tér vissza Manchesterbe.
     
  16. nadal84 /

    Csatlakozott:
    2012. december 13.
    Hozzászólások:
    275
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    focinorbi-re

    Szia focinorbi szép napot neked!

    Én is biztos vagyok benne hogy visszaszerzik CR7-et! Teljesen egyetértek veled! :tef293:
     
  17. nadal84 /

    Csatlakozott:
    2012. december 13.
    Hozzászólások:
    275
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    A Liverpool megtartaná Suárezt, de…

    …hogy ez sikerül-e majd, azt mi nem vennénk annyira biztosra, mint Brendan Rodgers. A Vörösök mestere szerint az sem okozna fennakadást, ha a csapat nem lépne ki az európai kupaporondra.

    A Liverpool jelenleg nyolcadik a Premier League-ben, és ahhoz, hogy legalább az Európa-ligában indulhasson, három helyet kellene javítania.

    Ennek az esélye vajmi csekély, de Brendan Rodgers hisz abban, hogy az újabb kudarcos szezon után sem kell eladniuk a csapat legnagyobb értékét, Luis Suárezt.

    „Luis fantasztikus ebben az idényben, és semmi jel sem utal arra, hogy elkívánkozna. Néhány hete beszéltem az ügynökével, és elmondta, Luis a következ? néhány évet is nálunk képzeli el” – fogalmazott a Pool mestere.

    „Megérdemli-e, hogy a Bajnokok Ligájában futballozzon? Persze, de bizakodó vagyok, hogy anélkül is marad nálunk – élvezi itt a labdarúgást.”

    „Nagyon jól játszik, remekül csinálja a dolgát. Hatalmas er?sítés lenne, ha egy ilyen kiváló játékost meg tudnánk tartani. Luis fenomenális, és ez nem csak a menedzsere véleménye.”

    „Az a vágya, hogy vele együtt fejl?djön a Liverpool, ezért hosszabbított múlt nyáron. Nem érzékeltem, hogy azóta változott volna a véleménye. Imádja a klubot, és boldognak t?nik.”

    Suárezt ugyanakkor sztárklubok garmadája, így a Manchester City is szeretné szerz?dtetni, de a Real Madrid neve szintén több, a témát boncolgató cikkben felbukkan.

    Szerz?:SH Létrehozva: 2013. március 1. 10:52

    http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-a_liverpool_megtartana_suarezt_de_-71554
     
  18. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    nadal84-re

    Szia nadal!

    Ha ez a most,amúgy sem túl acélos Liverpool még Suárezt is elveszítené,akkor finoman foglmazva sem néznek túl fényes jöv? elé.
    Luis Suárez egy kiváló képességekkel rendelkez? csatár,és biztos,hogy fognak sztárklubok jelentkezni érte.
    Kíváncsi leszek,hogy miként dönt ? és a Liverpool.
    (Szerintem nincs az a csapat,aki ne tudná szívesen a keretébe)
     
  19. nadal84 /

    Csatlakozott:
    2012. december 13.
    Hozzászólások:
    275
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    focinorbi-re

    Vinni fogják szerintem is mert sok nagy csapat jelentkezett érte jó játékos nem kéne elt?nnie a süllyeszt?be!
     
  20. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    focinorbi re

    Szevasz Norbi!
    Én egy like ot adtam neki,miel?tt írtam,de azt hiszem,anélkül is egyértelm?,hogy NEM ?t kritizáltam.Szerintem tudja is :tef318: :tef161:
    Azért köszi...:tef293:
    PS:Szerkesztenem kellett,mert az eredetib?l,kimaradt,a "nem" szócska :tef161::tef161:
    Na tessék,ennyi kell,hogy más értelme legyen...:tef293:
    Sorry a bénaságért!