Minden ami sport

A témát ebben részben 'Sporttal kapcsolatos beszélgetések' focinorbi hozta létre. Ekkor: 2012. július 22..

  1. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    mondtam

    amit mondtam megmondtam , nem took mit csinálni ..[​IMG][​IMG]
     
  2. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    klarensz-re

    Szia!

    Poénból írtam,hogy ha ez miatt nem lesz aktív az oldalon,mert itt rákapott a sportra(tudjuk,hogy nem így van),akkor inkább töröljük a topicot.(Ezt már komolyan gondolom,mert nincs olyan topic,amelyik Atlantisz társaságánál többet érne az oldal,és a közösség számára.)

    Ez volt a poén lényege,csak nem fejtettem ki,mert akkor már nem lett volna poén.
     
  3. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    én is

    ...én is mondtam, ugy-e tudod?
    :tef293:)
    Toppant a lábával :tef293:)
     
  4. teteny /

    Csatlakozott:
    2012. október 09.
    Hozzászólások:
    276
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Napol-Juventus

    Napoli 1-1 Juventus01.03.2013 20:45
    Vége


    Összeállítások megtekintése ť


    http://www.eredmenyek.com/merkozes/2PzcVXl0/#osszefoglalas

    szerk.:tef318:ipus!
    Szia!Nem kell mindent bemásolni,úgy is ha valaki rákukkant,látni fogja a részleteket!
     
  5. teteny /

    Csatlakozott:
    2012. október 09.
    Hozzászólások:
    276
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Tisza-góllal verte az Egert a DVTK

    Tisza-góllal verte az Egert a DVTK

    Szóljon hozzá!|
    Megjelent: 2013.03.01. 20:58|
    Frissült: 2013.03.01. 21:34

    Vácon szerezte meg a három pontot a Diósgy?r az OTP Bank Liga 18. fordulójában az Eger ellen.
    Tisza-góllal verte az Egert a DVTK
    Kiszenvedték a gy?zelmet

    Vácra is elutazott a diósgy?riek nagy számú szurkolótábora, pedig igen nehéz hazajutni hétköznap este Miskolcra a Pest megyei városból.

    A 15. percben alakult ki az els? nagy helyzet a 18. forduló második mérk?zésén: a DVTK védelme elmélázott, Németh Norbert szabadon l?hetett 13 méterr?l, de ell?tte keresztbe a labdát. A ziccer el?tt egyébként a túloldalon Rudolf Gergely dobta fel magát a 16-oson belül, 11-est szeretett volna, nem kapott, jogosan.

    A 17. percben megszerezte a vezetést a Diósgy?r: egy remekül tekered? szöglet után (amely majdnem gól lett) Sztankó kapus nem tudta megfogni a labdát, az kifelé pattogott, Tisza lecsapott és kil?tte a kaput (0-1). A félid? érdemben nem tartogatott már mást.

    A fordulás után sokkal jobban játszott az Eger, mint tette azt korábban, Németh Norbertnek voltak jó próbálkozásai és megindulásai. A 77. percben a miskolciak csak nézték az egriek szép támadását, amelynek végén Albert l?tt alig mellé.

    A 81. percben Bacsa és Gosztonyi eldönthette volna a három pont sorsát, de nagy ziccerben utóbbi Sztankóba l?tte a 100 százalékos helyzetet.

    A végén Németh és Albert is nagy helyzetben hibázott, gy?zött a DVTK, de a döntetlen sokkal igazságosabb eredmény lett volna a 90 perc alapján.

    http://sport.hir24.hu/nb1/2013/03/01/tisza-gollal-verte-az-egert-a-dvtk/
     
  6. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Igen bizony

    Legjobb válasz, egyetértek Veled...igy is értettem , én is
    ...csak belehaltam , volna , ha...nem folytattam volna a poént.
     
  7. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Akkor itt ..

    Akkor itt most befejezzük a poént is meg a topicot is !

    Delete oki doki?[​IMG]
     
  8. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Oki

    ...Focinorbi dönti el, ...kicsit még várjunk...2-1 ellen...Atlantisz velem akkor, 2-2 ,jó?
     
  9. nadal84 /

    Csatlakozott:
    2012. december 13.
    Hozzászólások:
    275
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ancelotti pihentet, Beckham padozik

    Meger?sítette Carlo Ancelotti pénteki sajtótájékoztatóján, hogy a szerdai Marseille elleni kupameccsen kezd? PSG-futballisták zöme pihen?t kap a Reims elleni szombati bajnoki mérk?zésen. David Beckham is padozik.

    „Azok a játékosok, akik kezdtek a hét közben, most nem lépnek pályára – kezdte a Paris Saint-Germain 53 éves vezet?edz?je. – Thiago Mottára továbbra sem számíthatok, Maxwell pihen?t kap,míg Jallett sérülés miatt marad ki."

    „Ami David Beckham illeti, padozik. A kezd?r?l egyel?re nem tudok sokat mondani, edzés után döntök. Szerencsére nincs sok problémám, jónéhány cserére lehet számítani, de semmilyen kockázatot nem vállalok fel.

    A bajnokságot a hétvégi gy?zelemmel ismét három ponttal vezet? f?városiak a 17. helyen tanyázó újonchoz látogatnak 17 órától, négy nappal a Valencia elleni hazai BL-nyolcadddönt? visszavágó (2-1-es el?nyr?l várják) el?tt.

    http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-ancelotti_pihentet_beckham_padozik-71570
     
  10. teteny /

    Csatlakozott:
    2012. október 09.
    Hozzászólások:
    276
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Értékcsökkent klásszikó? Abidal is pályára léphet a Bernabéuban

    Értékcsökkent klásszikó? Abidal is pályára léphet a Bernabéuban
    2013-03-01 13:58:38

    El Clásico árnyékban
    Kapcsolódó Cikkek

    Roura: bárki játsszon, a Madrid versenyképes Van Persie felépülése sokkolhatja a Real-híveket Kaká a Barcelona ellen bizonyítana Kiderült, mit súgott Mourinho Jordi Roura fülébe "Barcelonában akarunk játszani!"

    Már az is gyanús, hogy délután négykor rendezik... Arról nem is beszélve, hogy a Real Madrid a keddi, manchesteri BL-visszavágóra gy?jti az er?t, és ezért nagy ívben tesz a holnapi értékcsökkent klásszikóra. Ha mégsem így történik, akkor mi leszünk az els?k, akik elnézést kérünk a rosszhiszem?ségünkért.




    Rendhagyó módon kezdjük a vendégekkel. A Barcelona 2008 nyara - Pep Guardiola dics?séges székfoglalója - óta a legnagyobb pofont kapta, ráadásul nem is egyet, hanem kett?t, gyors egymásutánban: el?bb a 2-0-ás vereség a Milantól a San Siróban, majd az 1-3 a Nou Campban a Király Kupa-el?dönt? visszavágóján a Real Madridtól.

    Olyannyira megalázó volt a hazai 1-3 és a kiesés a kupából, hogy a madridi játékosok már az öltöz?ben arról beszélgettek örömmámorukban, hogy a Nou Camp immár a "talizmánjuk" lett, ebben a stadionban játszanak a legjobban és a legszívesebben, és ezért a májusi dönt?t, az Atlético Madrid ellen ugyanitt akarják játszani.

    Még leírni is hátborzongató - mármint egy Barca-drukker szemszögéb?l: a Nou Camp, mint a madrid talizmánja!

    Vérfagyasztó statisztikai adat: a Barca összesen négyszer l?tt kapura a Milan és a Madrid ellen, miközben máskor meccsenként legalább tízszer szokott! Messi pedig egyetlenegyszer sem! ?, aki jelenleg 37 bajnoki gólnál tart a szezonban...



    Éric Abidalt is bevetheti Roura kínjában...



    Barcelonában akkora a baj, hogy már kapkodnak, mint Bernát a ménk?höz. Olyannyira, hogy felvet?dött a májátültetésen átes? Éric Abidal beválogatása az utazó keretbe! A 34 éves francia hátvéd lenne az els? a futballtörténelemben, aki májátültetéssel játszik élvonalbeli bajnoki labdarúgó mérk?zést.

    A könnyebben sérült Xavi biztosan kihagyja a szombati rangadót.



    Lionel Messi még a kaput sem találta el a Milan és a Madrid ellen



    Lionel Messi személyes kérésére a méltatlanul mell?zött David Villa - a spanyol válogatott történetének legeredményesebb gólszerz?je - is bekerül, nemcsak a keretbe, hanem minden bizonnyal a kezd? tizenegybe is. Azt is borítékolni lehet, hogy Jordi Roura, a botcsinálta - vagy inkább kényszerb?l a gyógykezelés alatt álló Tito Vilanova helyére rakott - edz? megbontja a Nou Campban ólomlábakon mozgó Piqué, Puyol védelmi kett?st, és beállítja Javier Mascheranót.

    Albert Masnou, a barcelonai Sport cím? napilap szakírója remek elemzést tett közzé a csapat hanyatlásánmak okairól. Szerinte egyenes vonalú a zuhanás. Guardiolát felváltotta a kispadon Tito Vilanova, aki sokkal lazább, sokkal kevésbé szigorú, mint el?dje volt. Hiába ugyanaz a filozófiája, ha a kivitelezés igénytelenebb.

    És aztán Vilanova két hónapra kid?l, elt?nik - New Yorkban gyógykezelik -, helyét Jordi Roura veszi át. A lazaság még tovább fokozódik, nemcsak a meccseken, hanem már az edzéseken sem harapnak a játékosok. és egy laza Barcelonát egy jó Milan vagy egy jó Real Madrid már le tud gy?zni.

    Guardiola filozófiájának lényege a következ? volt: "A labdavesztést követ? hat másodperc a legkritikusabb. Ebben a hat másodpercben kell azonnal visszaszerezni a labdát, meg kell feszülni, bele kell halni, hogy újra megkaparintsuk!"

    Hát ez a halálos hat másodperc t?nt el a Barca játékából a legutóbbi két mérk?zésen...

    Madridban ugyanakkor már mindenki a keddi, Manchester United elleni visszavágóra figyel. A Marca szerint Varane, Xabi Alonso, Özil, Di María és Higuaín biztosan nem lesz kezd?, Kaká száz százalék, hogy kezd, és Callejón is.


    http://www.fourfourtwo.hu/hirek/spanyolorszag/la-liga/real-madrid/ertekcsokkent-klassziko-abidal-is-palyara-lephet-a-bernabeuban
     
  11. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    gonzo410-re

    Üdv barátom!

    Azt én nem tudhatom,hogy ki mit tud,mert a like-okat én nem látom olyan szempontból,hogy ki és kinek adja.(csak a számát látom)

    Egyet jól érzékelsz,hogy én roppant ügyelek arra,hogy itt balhé ne legyen,és egy nem egyértelm? dolog se vegye kedvét senkinek a megnyilvánulásoktól,mert úgy érzem,hogy mivel én indítottam,ezt a fórumtémát,ezért tartozom ezzel a felel?sséggel is a közösségnek.

    Ezekb?l a jelekb?l viszont azt sz?röm le,hogy te neheztelsz ezért(pedig kaptál te is t?lem like-ot,és az írásomban benne is volt,hogy neked is és szabynak is igaza van,s?t még azt is elismertem,hogy els?sorban bulvárhír,de tudjuk,hogy ilyen topic nincs)

    Mondhatod,hogy nem így van,de akkor minek a jelek????

    Amúgy meg a végén hülyeség a menteget?dzés,ha egyáltalán valóban komolyan gondoltad,mert nincs miért,hiszen kizárt,hogy írásban mindig mindent egyértelm?en lehetne fogalmazni,olyan szintem,hogy csak egy ugyanazon szemszögb?l tudja nézni mindenki a hozzászólást.
    Egyáltalán nem volt más értelme a hozzászólásnak eredetileg sem,hanem inkább több szemszögb?l értelmezhet?nek nevezném.
    Ahogyan ezt is. :tef161: bár én itt egyértelm?síteném a harmadik bekezddésben elején említett dolgot!

    Mondjuk a tipikus sporthírek esetén ritkán fordilhat el? a félreértés,de még ott sem lehetetlen.(Ha valakinek célja és szándéka,akkor meg borzasztó könnyen megoldható bárhol)

    Egyébként megfigyeltétek,hogy ahányszor bulvárhír került a topicba,arra mindig volt reakció?
    Nem véletlen javasoltam anno,hogy ha vakakinek van kedve hozzá,akkor szerintem az egyik legtöbb hozzászólást forgalmazó topic lenne.(Azonban az szerintem pont nem az általam képviselt középkorosztályt,hanem a fiatal és az id?sebb korosztályt aktivizálná inkább-de egy-két hír esetén biztosan én is megnyilvánulnék benne)
     
  12. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    Focinorbi

    Kedves barátom!
    Az van,hogy egy nyomorult mondatot firkáltem,és szerintem érthet? is volt!A like ot csak azért jegyeztem meg,hogy lásd.Hogy attól,hogy neked valami két értelm?,az nem azt jelenti,hogy másnak is az.
    De mindegy is,az egy mondatból,így lett 100 és a bulvár hírhez már az ég világon semmi köze sincs... :tef161:
    Még írhatunk egyet-kett?t,hátha eljutunk valahova,de szerinetm értelmetlen lenne. :tef293:
    A félreértés,ami igazából nem is volt,de (igazad van)akár lehetett is volna.Ki lett tárgyalva.S?t,hogy mindenki megnyugodjon...:tef293:
    Nagyon köszönöm teteny fórumtárs ténykedését!
    Az oldal ezzel be is telt,szal. offoljuk az offolást :tef293:
    Üdv!
    Gonzo
     
  13. nadal84 /

    Csatlakozott:
    2012. december 13.
    Hozzászólások:
    275
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ronaldo kispados lesz a délutáni El Clásicón

    Cristiano Ronaldo csak kispados lesz ma délután a real Madrid-Barcelona örökrangadón. Az As értesülése szerint José Mourinho nem akarja kockáztatni kulcsjátékosa esetleges sérülését a keddi, manchesteri BL-visszavágó el?tt.




    Pedig CR7 játszani akart, már csak azért is, mert a legutóbbi hat El Clásicón mindig szerzett gólt - olykor nem is egyet, mint például kedden a Nou Campban, a Király Kupa el?dönt?jének visszavágóján -, meg aztám ? nem szívesen hagy ki egyetlen mérk?zést sem.



    Ronaldót már most, március legelején a 2013-as Aranylabda biztos nyertesének látják, legalábbis Madridban, és az esztend? els? két hónapjában mutatott formája alapján nem is alaptalanul. Idén eddig 16 gólt szerzett, a 2012-2013-as idényben pedig 39 mérk?zésen 39-et.

    A Marca már az Incedible Hulkhoz, az amerikai képregényh?shöz hasonlítja Ronaldót, aki kedden lerombolta a Nou Campot, és ugyanezt fogja tenni jöv? kedden az Old Trafforddal is.

    CR7 "Hulk" legutóbbi tombolásának színhelye, a Nou Camp

    A másik párhuzam, amely adja magát - Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid történetének legnagyobb alakja, a jelenlegi tiszteletbeli elnök. A Sz?ke Villámot (La Saeta Rubia) hatvan éve, 1953-ban szerz?dtette le a Madrid, a másik óriást, Puskás Ferencet pedig 1958-ban, tehát 55 éve. Di Stéfano és Puskás érkezése óta nem volt olyan igazolás a Madridnak, mint Ronaldo.

    A számok leny?göz?ek. Ronaldo az idényben 131-szer l?tt kapura - csak a bajnoki mérk?zéseken, és ezzel egész Európában listavezet?. Van továbbá három mesterhármasa, karrierje során pedig összesen 21 - ebb?l 20 a Real Madrid színeiben. És a Bajnokok Ligája mostani szezonjában 32-szer vette célba a kaput - ez is rekord.

    Florentino Pérez már eltökélte, hogy a nyáron mesebeli szerz?déssel köti pályafutása végéig Madridhoz a 28. évét taposó szuperh?st.

    2013-03-02 06:18:47

    http://www.fourfourtwo.hu/hirek/spanyolorszag/la-liga/real-madrid/ronaldo-kispados-lesz-a-delutani-el-clasicon
     
  14. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    nadal84-re

    Szia nadal!

    Ezek szerint a Real nem hisz már abban,hogy megnyerheti a bajnokságot,pedig a Barca mostani formáját elnézve nem lenne még teljesen lehetlen,ennek elérése.
    Gondolom,hogy a BL-ben nagyobb sanszot éreznek,és nagyon nagy meccset várok az MU-Real visszavágótól.(Szerintem 50-50% a továbbjutási esély mindkét csapat számára)

    Arra meg nagyon kíváncsi leszek,hogy a Real megtudja-e tartani C.R.-t
    Én azt tippelem,hogy nem fog a Realnál maradni,és visszatér Manchesterbe.
     
  15. nadal84 /

    Csatlakozott:
    2012. december 13.
    Hozzászólások:
    275
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    focinorbi-re

    Szia focinorbi! Szép napot!

    Én szerintem elment a bajnokság a realnak. azzal már szerintem nem nagyon foglalkoznak, inkább a bl-re,spanyol kupára koncentrálnak!

    Szerintem ilyen formában is megtudja tartani az el?nyét a Barca a bajnokságban!Szerintem sem fogja tudni megtartani a real cr7-et.Izgalmas párharc lesz a Manchester-real már várom szerintem: de ez csak az én véleményem,ha a Barcának nem sikerül a milan ellen ledolgozni a hátrányát,akkor szerintem aki kedden nyer az lesz a BL-gy?ztes!De mondom ez csak az én meglátásom!
     
  16. nadal84 /

    Csatlakozott:
    2012. december 13.
    Hozzászólások:
    275
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    teteny-re

    Szia teteny!

    Hát én nagyon örülnék ha játszana Abidal már rég láttam.Hála istenek jól van és játékra képes!
     
  17. nadal84 /

    Csatlakozott:
    2012. december 13.
    Hozzászólások:
    275
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Conte: Még nem d?lhetünk hátra

    A Juventus az 1-1-es döntetlennel meg?rizte hatpontos el?nyét Nápolyban a péntek esti szuperrangadón, de a csapat vezet?edz?je inkább az elmaradt gy?zelem miatt kesergett. Antonio Conte azért leszögezte, összességében elégedett fiaival.

    A Juventus hatpontos fórral veselkedett neki a nápolyi kiruccanásnak, és az els? számú feladatot teljesítette: konzerválta el?nyét a tabella élén – igaz, Antonio Conte szerint megérdemelték volna a gy?zelmet.

    „Ha az els? félid?t nézzük, nyernünk kellett volna, és még jobban megléphettünk volna a Napolitól” – kezdte elemzését a Zebrák mestere.

    „Nem ez történt, de jó teljesítménnyel rukkoltunk ki, méghozzá nagyon félelmetes környezetben. Dicséret illeti a játékosaimat, hogy meg tudták ?rizni a hidegvérüket.”

    Conte azt ugyanakkor nem állítaná, hogy az értékes pontszerzés nyomán karnyújtásnyira lenne a bajnoki címvédés.

    „Még tizenegy forduló van hátra, nem szabad kiengednünk. A Scudetto matematikai értelemben nagyon messze van, hiszen a hátralév? meccseken 33 pontot lehet szerezni, és ne felejtsük el, hogy játszunk még a Milannal, az Interrel és a Cataniával.”

    „Elszántnak és motiváltnak kell maradnunk, mert minden mérk?zés nagyon nehéz, és bármelyiken meglepetés születhet. Mennünk kell el?re!”

    A sikerkovács arra is kitért, hogy csapatának bizony a nemzetközi porondon is bizonyítania kell, és jól be kell osztaniuk az erejüket.

    „Ebben az idényben a Bajnokok Ligáját is számításba kell vennünk, és ez energiákat von el mind fizikálisan, mind fejben. Nagyon észnél kell lennünk.”

    Szerz?: SHLétrehozva: 2013. március 2. 11:45


    http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-conte_meg_nem_dolhetunk_hatra-71583
     
  18. teteny /

    Csatlakozott:
    2012. október 09.
    Hozzászólások:
    276
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Kicsit sem unalmas 0-0 Kecskeméten

    Szóljon hozzá!|Megjelent: 2013.03.02. 15:51|Frissült: 2013.03.02. 15:51
    Az OTP Bank Liga 18. fordulójában a címvéd? Debrecen meglepetésre gólnélküli döntetlent játszott a Kecskemét ellen.


    (MTI)
    A naptár szerinti els? tavaszi fordulóban a bajnoki tabella harmadik helyezettje, a címvéd? Debrecen látogatott a kiesés el?l menekül? Kecskemét otthonába. A vendégeknél egy fontos név maradt ki az utazó keretb?l, hiszen Kondás Elemér otthon hagyta Adamo Coulibalyt gyenge formája miatt, míg a hazaiaknál Rajczi Péter most mutatkozott be az NB I.-ben.

    Az els? félid? jó iramot, lüktet? játékot és sok helyzetet hozott, de gól nem született, pedig mindkét együttesnek voltak komoly lehet?ségei. A Loki játszott ugyan fölényben, ennek ellenére nem tudtak dominálni a szünetig, ráadásul a kecskeméti kapuban Antal remek napot fogott ki.

    A fordulást követ?en is nyíltsisakos volt a küzdelem, hol egyik, hol másik kapu forgott veszélyben, a lilák játéka is feljavult, s?t, az irányítást is átvették, ám a hajrára megint a DVSC okozott kellemetlen pillanatokat a hazai publikumnak. Gól azonban nem született, így a döntetlennel a Debrecen maradt a harmadik, míg a KTE a 12. helyre ugrott el?re.

    http://sport.hir24.hu/nb1/2013/03/02/kicsit-sem-unalmas-0-0-kecskemeten
     
  19. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Csoportels?ként BL-el?dönt?ben a Gy?r

    A Gy?ri Audi ETO KC 30–24-re nyert hazai pályán a Larvik ellen a n?i kézilabda Bajnokok Ligája középdönt?jében, ezzel biztosította helyét az el?dönt?ben, ráadásul mivel a címvéd? Podgorica 20–20-as döntetlent játszott a Randers vendégeként, a magyar csapat két fordulóval a vége el?tt megnyerte középdönt?s csoportját.

    A Podgorica 20–20-as döntetlent játszott a Randers vendégeként, így a Rába-partiak nemcsak a továbbjutásukat, hanem a csoportels?ségüket is bebiztosítanák a Larvik újbóli legy?zésével.

    1. FÉLID?
    1–5. perc: Leganger és Lunde is védte a kapujára tartó els? lövést. Rédei-Soós is hiába próbálkozott, Breivang pedig a kaput sem találta el. A 3. perc végén Görbicz talpról, test mell?l szerezte meg az els? gólt, majd Amorim is betalált egy szép testcselt követ?en. Riegelhuth a szélr?l felkanyarodva l?tte át a falat, már Lunde sem volt ezután hibátlan. 2–1
    6–10. perc: Pontatlan gy?ri támadás után Hammerseng indult és értékesítette a ziccert, de Rédei-Soós azonnal visszavette a vezetést. Sulland átlövését könnyedén védte Lunde. Leganger sem kezdett rosszul, Görbicz hétméteresét hárította, de Lekics lövésével szemben már tehetetlen volt. Breivang is talpról tüzelt, szintén eredményesen. Rédei-Soós második találatához egy blokkoló kéz segítségére is szükség volt, míg Breivang úgy vette be a hazai kaput, hogy közben kapott egy pofont. 5–4
    11–15. perc: Lekics ügyesen került helyzetbe, de azt kihagyta. Az els? norvég hetest Riegelhuth bel?tte, pedig Lunde hozzáért a labdához. Leganger védett, Hammerseng l?tt, el?nybe került a Larvik (5–6). Radicsevics a szélr?l egyenlített. Amorim el?bb keményen megfogta Sullandot, majd ellökte egyik ellenfelét, sárga lap lett a jutalma. Thea Mörk el?bb harcosan labdát szerzett, majd néhány másodperc múlva gólt l?tt. Amorim mintaszer? átlövéssel válaszolt. 7–7
    16–20. perc: Szepesi is megszerezte els? gólját, ismét az ETO vezetett. Az els? idegborzoló játékvezet?i döntést (Radicseviccsel szemben szabálytalankodtak, ám belemenést fújtak ellene) követ?en újból egyenlítettek a vendégek. Nem sokáig örülhettek ennek, két gy?ri gól következett. 10–8
    21–25. perc: Szepesi ejtésével 3–0-s gy?ri rohamot láthattunk. Lunde védésével folytatódott a játék, majd Breivangot másodszor is kiállították két percre. Szepesi újabb találatával már néggyel ment az ETO. Hogy ne legyen minden szép, Lökét is kiállították. Amorim is követte a padra, kett?s emberhátrányba került a Gy?r. Blanco beállóból volt eredményes. 12–9
    26–30. perc: Edin használta ki a nagy területet, Ambros Martín 12–10-nél id?t kért. Öt másodperccel Amorim kiállításának letelte el?tt a vendégek is id?t kértek. Sullandra jött ki a figura, egy gólra zárkózott a Larvik. Végre kiegészült a Gy?r, Lekics meg is törte a gólcsendjét. Hammerseng harmadik góljával ismét csak egy volt közte (13–12). A rutinos norvég klasszis a védelemben sem tétlenkedett, Görbicz szája bánta, de legalább emberel?nybe került az ETO, amit Orbán Adrienn használt ki egyb?l. Blanco harcolt ki büntet?t, Riegelhuth nem hibázta el. Az izraeli bírópáros er?sen véleményes belemenést ítélt Lekics ellen. Az utolsó szó a félid?ben Amorimé volt, góljának köszönhet?en 15–13-as el?nnyel vonulhatott pihen?re a magyar csapat. 15–13

    2. FÉLID?
    31–35. perc: Szepesi elügyetlenkedte támadásban, Riegelhuth hetesb?l szerezte meg a második félid? els? gólját. Lekics felavatta a Legangert váltó Rantalát. A 44 éves dán kapusnak Amorim is l?tt egy gólt (17–14). Sulland átlövését újra jól olvasta Lunde, Radicsevics ziccerénél ugyanakkor Rantala „analfabéta” volt. 18–14 az ETO-nak, norvég id?kérés. 18–14
    36–40. perc: Löke emberel?nyben, indításból szerezte meg els? gólját, öttel vezet a Gy?r. Görbicz lövését spárgázta ki Rantala, majd Edin villant meg. Amorim passzából Lekics állította vissza az ötgólos különbséget. Amorim pihenhet két percig kétkezes lökését követ?en. Szerencsére a vendégek két támadást is gól nélkül zártak. 20–15
    41–45. perc: Edin lövését Lunde hárította, 0–0-val kihúzta az emberhátrányt a Gy?r. Rantala védése után Mörk került nagy helyzetbe a másik oldalon, és bevarrta a léc alá a labdát. Görbicz büntet?jére Leganger állt vissza a kapuba, de hiába ment be. Mörk újabb lövését Lunde védte, de a továbbcsúszó széls? elvitte a kapus lábát, aki így rövidebb ápolásra szorult. Szepesi a szélr?l berepülve lövés helyett Lökének passzolt, aki beállóból nem hibázott. Hammerseng átlövésb?l kozmetikázta az eredményt. 22–17
    46–50. perc: Ismét gondba került az ETO a visszarendez?déssel, Breivang büntetett. Görbicz varázsolta Lökének a labdát, ? pedig a hálóba juttatta. Hammerseng átlövése nem nagyon lehetett volna pontosabb, Lunde azonban hatalmas bravúrral kiütötte a labdát. Két újabb rossz gy?ri támadás után Riegelhuth és Mörk indításból volt eredményes (23–20). Ambros Martín magához hívta játékosait, akik kisebb hullámvölgybe kerültek. 23–20
    51–55. perc: Sikerült megállítani a Larvik rohanását (Lekics talált be), 24–20-nál a norvégok kértek id?t. Amorim Rantala feje fölé bombázott, Sulland a kapu bal oldalába. Ezután a két irányítóklasszis következett: Görbicz betalált, Hammerseng nem. Amorim talált rést a falon, onnantól pedig már rutinmunka volt a számára. Lekics bal kézzel játszotta meg Lökét, aki szintén betalált. 28–21
    56–60. perc: Orbán indult meg, és már-már megalázó módon tette be a bal alsóba Leganger mellett a labdát. Eld?lt a mérk?zés, Herr Orsolya váltotta a hazai kapuban Lundét, és mez?nyben is pályán a gy?ri fiatalok. Herr tehetetlen Riegelhuth hetesével szemben, de most már senkit sem érdekel ez, mint ahogy Edin gólja sem. Sirián Szederke is betalált, Herr pedig még védett egyet, így 30–24-re nyert a Gy?r, amely csoportels?ként biztosította helyét a Bajnokok Ligája el?dönt?jében. 30–24
    Cikkünk folyamatosan frissül.
    N?I KÉZILABDA BL, KÖZÉPDÖNT?
    I. CSOPORT, 4. FORDULÓ
    Gy?ri Audi ETO KC–Larvik (norvég) 30–24
    Jegyz?könyv kés?bb.

    Randers (dán)–Buducsnoszt Podgorica (montenegrói) 20–20

    http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/gyori-audi-eto-kc-larvik-2222579

    2013.03.02. Frissítve: 2013.03.02 17:32
     
  20. nadal84 /

    Csatlakozott:
    2012. december 13.
    Hozzászólások:
    275
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ciki Barca-zakó a madridi Clásicón

    Az er?sen tartalékos Real Madrid négy nap alatt kétszer is legy?zte a Barcelonát, ezúttal a Bernabéuban, a bajnokság 26. fordulójában diadalmaskodott 2-1-re. Ronaldo csereként állt be, új színt hozott a blancók játékába. A hosszabbításban büntet?t?l fosztották meg a Barcát.

    REAL MADRID-BARCELONA 2-1 (1-1)

    http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-ciki_barca_zako_a_madridi_clasicon-71582