Mit töltöttél le legutóbb

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' szederke hozta létre. Ekkor: 2013. február 05..

  1. skywalker357 /

    Csatlakozott:
    2012. március 24.
    Hozzászólások:
    509
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    konda-re

    Egy-két napon belül megnézem és írok véleményt, ha addig ráér neked... :tef293:
     
  2. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    re:erina

    szia erina

    papirzsepit előkészitem és hétvégén én is megnézem, addig felkészülök leklieg a filmre.
    Láttam már hasonló témájú filmet és azért irtózok, mert tudom, hogy sajnos nagyon is előfordulnak a cunamik abban a térségben ( na nemcsak ott , sajnos ).

    üdv.
    klarensz
     
  3. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Ma toltottem le

    Majd elvalik 1998
    A melyseg titka 1989
    Amikor megallt a fold 2008
    Seven years in Tibet 1997
    Welcome to the Punch 2013
     
  4. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Mit töltöttél le

    Criminal.minds.S08E02.Web-DL.Hun.XviD-Gege
    Gold.Rush.Alaska.S03E16.Hungarian.PDTV.x264-LBAS
    Kerekparozas.Giro.d’Italia.Stage.5.2013.05.08.PDTV.x264.HUN-sajtipeti
     
  5. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    klarensz-re

    Szia klarensz!

    Úgy látom,hogy te nem aprózod el.Tegnap öt film és ma pedig négy,így voltam én is,sőt jó sokáig legalább 10-et,ha nem többet töltöttem minden nap,amíg nem szereztem be,azokat a filmeket,amelyeket szerettem volna.Nem tudom,hogy mennyi lehet összesen már raktáron,de az biztos,hogy valahol 5 és 10000 között lehet a filmek száma.
    Ezeket a filmeket is láttam az utolsó kivételével.A Majd elválik az egy laza kis romantikus-vígjáték úgy emlékszem,hogy Sandra Bullockkal a főszerepben,és az biztosan tetszeni fog neked.A többi az már egyén és hangulatfüggő és elég régen láttam őket,de annyira nem maradt meg,ami azt is jelenti az én esetemben,hogy nem voltak rossz filmek(mert az is megmarad bennem),de annyira kiemelkedően nem tetszett,hogy többször nézősek legyenek.
     
  6. erdeikutya / Csillagvadász

    Csatlakozott:
    2012. január 05.
    Hozzászólások:
    1,332
    Kapott lájkok:
    433
    Beküldött adatlapok:
    0
    re ma toltottem le

    ha a Melyseg titka 1989 a The Abyss, akkor imadom azt a filmet!!! delutan meg is nezem ujbol... :tef161:
     
  7. Balázs63 / Guest

    Mit töltöttél le

    - A.burok.2013.- Lenyugozo.teremtmenyek.2013.
    - The.Impossible.2012.(Amit írtatok a filmről kiváncsivá tett.)

    - The.Last.Stand.2013.
     
  8. sunmarie /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 10.
    Hozzászólások:
    26
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Foglalkozás:
    kereskedelem
    letöltött-re

    A felsoroltakbók A.burok.2013 címűt láttam, nagyon ott van a film, utoljára a Felhőatlasz tetszett ennyire, érdemes megnézni.
     
  9. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Norbinak

    A Hét év Tibetben láttam angolul, felirat nélkül már régebb. úgyhogy ez most szinkronosan hab a tortán. :tef293:
    Én inkább a feliratosakat kedvelem igazából...itt nálunk, ha a tv-ben nézek filmet pl. valamelyik nemzeti adóról, az eredeti hangon megy a film román felirattal...nos én inkább ezeket kedvelem , hatásosabb, mert nálunk a szinkron, isten ments, hogy ...akkor inkább feliratozva legyen.( ezek itt rámondják a szöveget az eredetire, és ezért, inkább feliratozzák, nem tudnak itt szinkronizálni )

    Különbség van ...magyar szinkron az igen akármikor jöhet nálam, mert a magyar adókon a szinkron csodálatosan van mególdva, tökéletesen mondhatnám, észre sem venni a szájmozgásnál sem...
     
  10. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    re:erdeikutya

    Igen , nagyon jó film , régebb láttam, és most ráakadtam , és újból meg fogom nézni...nem emlékszem már pontosan a film végére, csak sejtéseim vannak.

    Üdv.
    klarensz
     
  11. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    ma

    AZ esőcsináló 1997
    És a régebbi változatot is Az esőcsináló

    Kaleidoszkop
    A forrás 2006
    Hemingway and Gelhorn 2012
     
  12. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    klarensz-re

    Szia!

    Látom bízol bennem. :tef293: Remélem,hogy nem okoz csalódást a film.(Nálam az ilyen jogi,bírósági tárgyalásos drámák már alapból nyerők)
    Az esőcsináló régebbi változatáról meg szívesen venném,ha miután megnézted,akkor te véleményeznéd.Van letöltve nekem jópár Katharine Hepburn film,de még kb. csak 2-3 filmet láttam tőle.
     
  13. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    re:Filmek ,Norbi

    Persze, hogy bizom az izlésedben :tef293: Elég hasonló a film kedvelésünk.

    Elhiszem , hogy nem néztél csak 2-3 Hepburn filmet, mert külön hangulatuk van a régi filmeknek, és ezért csak azokat is olyan különleges hangulatban lehet megnézni, másképp hamar rámondod, hogy unalmas , nem érdekel...
    Én legalábbis igy vagyok velük. :tef293:
     
  14. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    re:sunmarie. A burok

    Nos A burok nekem is tetszett, különlegesen romantikus scifi, nem ilyenre számitottam a beharangozások alapján.
    És nagyon jó a film vége is...az nagyon fordulatos :tef293:
     
  15. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    klarensz-re

    Nem az a baj,hogy unalmasak,mert szerintem abszolút nem azok,hanem kevés filmet néztem az utóbbi időszakban és rengeteget letöltöttem(az ilyen régi filmeket nagy színészekkel,azokat meg gyűjtöm és maradnak) Tőle még keveset néztem meg,de a lányától Audreytől sokat(egyetlen filmje van ,amit nem tudtam megszerezni az pedig a zöld paloták),de elég sok filmet láttam pl. Greta Garbotól,Elizabetth Taylortól,Ingrid Bergmanntól stb...(egyiktől sem láttam az összeset ami levan töltve)
    Ja és mivel te tudom,hogy kedveled a romantikus vígjátékokat és drámákat,és az énekhangját is szreted,ezért Streisand filmjeit is ajánlanám neked.(Tőle szintén sok filmet láttam és ezekről, azért nem írtam bővebben,mert úgy láttam,hogy nem mutatkozik igazán igény rá)
    Annyi filmet töltöttem le,hogy ha napi öt filmet néznék,akkor is évekbe telne,mire a végére érek,ha az összeset megszeretném nézni.
    Mostanában nézem inkább az új filmeket,mert az kicsivel jobban érdekli az embereket,ha arról írok.(Az utóbbi ajánlások még csalódást sem okoztak,úgyhogy nem bántam meg)
    Ma megnézem(vagyis hajnalban)a lehetetlent is,és véleményezem neked.
     
  16. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ma töltöttem

    Az er?szak íze XviD HUN Vhs rip 784,39 MB nCore

    Címkék: dráma

    Mrs. R's Daughter

    Történet:

    Randallné kiegyensúlyozott, boldog családi életet él.
    Egy napon azonban valaki brutálisan összeveri és meger?szakolja a lányát.
    Innent?l minden megváltozik körülötte, kispolgári élete már a múlté.
    Minden erejével megpróbálja felkutatni lánya támadóját, ami nagy nehezen sikerül is,
    de amit ezután meg kell tennie, minden képzeletet felülmúl…

    Figyelem Vhs rip !!!

    Magyar cím; Vhs kazettáról származik!

    Hangsáv: magyar 2.0

    Seed seb;100-200 Kb/s
     
  17. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Copper - A törvény ára

    Copper.S01E01.BDRip.XviD.HUN-R4Z3R

    New York City az 1860-as években. Javában tart a polgárháború, miközben Kevin Corcoran, a kemény, ír származású detektív és társai gyilkosokat hajkurásznak a város rossz hír? negyedében, a Five Points környékén. Nyomozásuk során feltárul a bevándorlókkal, feketékkel teli negyed élete. Corcorant segíti Dr. Freeman is, akivel két gond van, az egyik, hogy fekete, a másik, hogy modern tudományos módszerekkel dolgozik. A detektívet személyes tragédia is nyomasztja, meggyilkolták a kislányát, a felesége pedig elt?nt.
     
  18. skywalker357 /

    Csatlakozott:
    2012. március 24.
    Hozzászólások:
    509
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    ígértem... Üdv a mocsokban

    Üdv konda, és akit érdekel!

    Ígértem, hogy megnézem, és írok róla.

    Nem vagyok elragadtatva t?le. Meg lehet nézni, de nem nagy szám, sokszor megfilmesített alaptörténet korrupcióról és másról. Van benne egy kis akció (az elején, meg a végén), közben egy kis b?nügy, egy kis feszültség, ami miatt lehet thrillernek is nevezni, a kaland viszont hiányzott bel?le, a ráaggatott címkék közül.
    Persze lehet, hogy az volt a baj, hogy túl fáradt voltam, így be is aludtam rajta, aztán vissza kellett tekernem egy kicsit, hogy megértsem a végét, mert pont egy olyan rész "esett ki".

    Szóval nálam ez a film a "ha nincs más, akkor egyszer meg lehet nézni" kategóriába tartozik...
     
  19. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    re: focinorbi

    Két filmjére emlékszem Streisandnak...olyan romantikus vigjáték, persze sokat énekelt a filmjeiben.És nagyon szerettem.

    Gondolkodtam, hogy hol és min tárolsz olyan irdatlan mennyiségü filmet...mert még az unokáid is áldani fognak majd érte, csak el?kapják majd és vállogatnak , mikor mit nézzenek meg...és mondják majd ...bezzeg a nagytatinak volt még ideje és kedve filmletöltéssel szórakozni, mikor nekünk semmire sincsen id?nk soha.
    Na fantáziáltam egyet: :tef293:
     
  20. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    letöltéseim

    Felh?atlasz - könyv
    Tiz kicsi indián 1965 DVDRIP
    Csendes Don ( egy Solohov regény alalján készült film)
    Danielle Steel Csendes kegyelem -könyv
    Agatha Christie Miss Marple nyomoz