Mobiltelefonok

A témát ebben részben 'Technológiával kapcsolatos beszélgetések' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2012. július 18..

  1. Tuti / Guest

    Igen nekem is tetszenek a htc

    Igen nekem is tetszenek a htc csak nekem drágák.Az a baj a sony xperia ray egy árba van szinte a xperia u val pedig a ray sokkal régebbi mán.több mint 1 hónapja nézegetem a árát a raynak de a istenért se akkar le menni az ára ez nagyon idegesít?.
     
  2. Atika456 /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 16.
    Hozzászólások:
    85
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Mobil

    Most nekem HTC ONE V van ajánlom mindenkinek mert jó kis telefon.
     
  3. The1st /

    Csatlakozott:
    2012. március 08.
    Hozzászólások:
    317
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    htc one v

    Hmm..
    Ez nekem a másik "álomteló" a Rhyme mellett, csak a Rhyme ár/érték aránya szerintem jobb egy kicsivel.
     
  4. Seria.Killer / Guest

    telóra

    Október 23-án írtad ezt a hozzászólást, nem tudom azóta sikerült-e venni, de van egy tanácsom, ha még nem :tef293: Én most vettem 1 hónapja a telómat, de ha rászántam volna 38 ezer körül, akkor tuti, hogy sony ericsson xperia mini pro-t vettem volna. jókat írnak róla nagyon, és sok tesztoldal ajánlja, habár már lassan kifutó készülék lesz, de akkor is jó. És szerintem 35-b?l kijönne sok helyen
     
  5. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Blade

    Sziasztok!
    Nemrégiben váltottam!
    Jelenleg egy ZTE Blade III-at használok!
    Nagyon megvagyok elégedve vele!
    Röviden a paramétereir?l:TFT kijelz? mérete immáron 4 hüvelykesre n?tt, a felbontása 480 x 800 (233 pixel / inch s?r?ség)
    1 gigahertzre skálázott egymagos processzor csücsül. Valamint az 512 megabájtnyi RAM.
     
  6. Davenatic /

    Csatlakozott:
    2013. március 17.
    Hozzászólások:
    139
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Software Developer , Graphic designer , Contractor
    Lakhely :
    Budapest
    iPhone 5

    Sziasztok!

    Régen Nokiát(N95) használtam. Aztán amikor bejött az iPhone 3gs váltottam arra majd a 4s-re. Aztán vettem egy Galaxy s3-at és felváltva használtam az iPhone 4s-el majd kés?bb most kb 3 hete vettem és jelenleg is használom az új iPhone 5-öm. Megvagyok elégedve vele minden tekintetben. Gyors, a kijelz?je gyönyör? mint mindig, az alkalmazások igényesek mint mindig. És szerintem jobb is mint egy galaxy s3 de ez az én véleményem egy biztos soha többé nem veszek mást csak iPhone-t :tef293: Mindenkinek ajánlom!!

    UI: Na azért lehet hogy ha kijön az ubuntu mobile kipróbálom :tef293:
     
  7. timar0703 /

    Csatlakozott:
    2013. május 30.
    Hozzászólások:
    863
    Kapott lájkok:
    120
    Beküldött adatlapok:
    0
    LG E430 Optimus L3 II

    Sziasztok!!!!Tegnap kaptam ujj mobilt,mondanom sem kell hogy nem sokat ertek hozza,es csak a velemenyetekre vagyok kivancsi,ha esetleg lenne koztunk egy telefon ''szaki'' :tef293:,megkoszonnem ha irnatok par velemeny rola(ha nem is jot),udv
     
  8. góré / Maffiavezér

    Csatlakozott:
    2013. június 14.
    Hozzászólások:
    983
    Kapott lájkok:
    166
    Beküldött adatlapok:
    0
    okoska

    sziasztok
    a héten vettem egy nokia e 71 okoskát. Szuper minden faxa de alkalmazás telepitésnél signozni kell mindent. Lehet az médialejátszo vagy akármi. Ebbe tuttok segiteni hogy álljak neki? Core player jo de nálam nem. Tanusitványhiba.
    Vagy hol találok signo nélkülit?
     
  9. Niki87 /

    Csatlakozott:
    2013. október 03.
    Hozzászólások:
    6
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Smartphone

    Hello!

    Már úgy 5-6 éve foglalkozok okostelefonokkal, sok típus megfordult már nálam. Annak idején a Windows Phone ?sével, a Windows Mobile oprendszer? készülékkel kezd?dött minden. Körülbelül 4 éve váltottam Androidra, azóta rendszeresen cserélgetem a telefonjaimat. A menetrend el?bb rootolás, majd ROM csere szokott lenni valami kellemes f?zött (custom) darabra.
    Jelenlegi készülékemet szintén szeretném leváltani, mert nem váltotta be a hozzá f?zött reményeimet, ezért érdekelne, ki mit ajánl (mivel van megelégedve), a dual core CPU, 1 giga RAM kategóriából, lehet?leg olyat, amit nem túl bonyolult rootolni (kezdem unni az órákon át tartó mókolásokat, f?leg a HTC-s bootloader unlocking részen), valamint egyedi ROMot cserélni. Alap lenne a jó hívásmin?ség, stabil wifi, bluetooth, gps. Nem árt, ha hardveresen, szoftveresen nem okoz neki gondot a hívásrögzítés és szép a kijelz?je (IPS panel a favorit nálam).
     
  10. góré / Maffiavezér

    Csatlakozott:
    2013. június 14.
    Hozzászólások:
    983
    Kapott lájkok:
    166
    Beküldött adatlapok:
    0
    galaxy minim

    csáo
    samsung galaxy minire cseéltem a nokiát el?nye: gyors egyszer? fejl?d? android.
    hátránya idáig nem találtam.nokián feladtam a szignós xarságok végett.erre egy vakut még belenyomhattak volna szerintem,ebbe kategórába már szktak tenni szóal nemegy drága cuccos már. az amit hiányolok,de amugy szebb képet csiinál mint az el?z? telom
    rokontól vettem,ugyhogy tudom hányszor voltleejtve sztem egy kézen meglehet számolni.:tef161:
    az el?z?re vettem tokot, fülhallgatóhoz lykat kellett vágatnom cipésszel, lassan megkéne kérdeznem,hogy törzslyukasztónak jár e kedvezmény. ezen máshol van a füles.
    utólagos függetlenités miatt remélem nemlesz vele gond. bár neki jó hire van.
     
  11. góré / Maffiavezér

    Csatlakozott:
    2013. június 14.
    Hozzászólások:
    983
    Kapott lájkok:
    166
    Beküldött adatlapok:
    0
    megoldhato?

    sziasztok
    nemtudja valaki ,hogy megtudom e oldani a 2.3.6os képerny?zŕr legyen a 2.3.4 en?
    galaxy minim van és az ujabb feloldot szeretnčm. ehhez app elég vagy rootolni kell meg minden? :tef344:
     
  12. watsap /

    Csatlakozott:
    2012. július 13.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    331
    Beküldött adatlapok:
    0
    re: megoldhato?

    Nézz rá a Play-re és ott írd be a keres?be a Launch Lock Screen szavakat és találsz egy jó pár ingyenes aplikációt! :tef293:
     
  13. góré / Maffiavezér

    Csatlakozott:
    2013. június 14.
    Hozzászólások:
    983
    Kapott lájkok:
    166
    Beküldött adatlapok:
    0
    juventino köszi

    szia köszi ilyenre gondoltam itt van b?ven. :tef344:
     
  14. sax329 /

    Csatlakozott:
    2013. január 26.
    Hozzászólások:
    84
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    kamera csíkozódás

    Sziasztok van egy Nokia 5630 XpressMusic telefonom fény képeztem vele csináltam egy pár képet és utánna a kijelz?n megjelet két fehét csík, mint egy keresz, az egyik vízszintesen a másik függ?legesen de nem tudom miért :tef10: szál szakadás szerintem nem lehet mert én úgy tudom hogy a kinyithatós , fel csúsztathatós telefonok nál van ilyen. De csak a kkor van benne csík ha fényképez? funkciót használom.

    Mit tegyek tud valki segíteni ?
     
  15. szederke /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    1,542
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Ajánljatok okos telót

    Szerintetek melyik a legjobb ami maximum 70.000 Ft?
     
  16. góré / Maffiavezér

    Csatlakozott:
    2013. június 14.
    Hozzászólások:
    983
    Kapott lájkok:
    166
    Beküldött adatlapok:
    0
    ajŕnljatok okos telot re

    attol függ. keveset hasznŕlt szép ŕllapotu samsung galaxy s 4.
    vagy sony de azokat nehezen lehet követni mer folyamatosan jönnek ki ujabbnŕl ujabb fajtŕk. bŕr arŕnylag lasabb mint egy ugy ugyanakkora teljesitmény? samsung.
    valamivel több mint 70.000 a galaxy s4 zoom szŕmomra az a csúcs ami nekem legjobban tetszik.
    vagy s2qwerty de azt magyarorszŕgon nem kaphato boltba ha jol tudom csak külföldr?l behozva.
    tudok mčg javasolni lg optimust.
     
  17. góré / Maffiavezér

    Csatlakozott:
    2013. június 14.
    Hozzászólások:
    983
    Kapott lájkok:
    166
    Beküldött adatlapok:
    0
    ajŕnljatok okos telot re

    attol függ. keveset hasznŕlt szép ŕllapotu samsung galaxy s 4.
    vagy sony de azokat nehezen lehet követni mer folyamatosan jönnek ki ujabbnŕl ujabb fajtŕk. bŕr arŕnylag lasabb mint egy ugy ugyanakkora teljesitmény? samsung.
    valamivel több mint 70.000 a galaxy s4 zoom szŕmomra az a csúcs ami nekem legjobban tetszik.
    vagy s2qwerty de azt magyarorszŕgon nem kaphato boltba ha jol tudom csak külföldr?l behozva.
    tudok mčg javasolni lg optimust.
     
  18. YO /

    Csatlakozott:
    2013. október 29.
    Hozzászólások:
    846
    Kapott lájkok:
    10
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ajánljatok okos telót

    Szerintem mindenképp androidosat válassz, mert arra van a legtöbb applikáció.
    Én a Sony Xperia L telefont tudnám ajánlani 50 ezerbe kerül. 8)
    http://www.telefonguru.hu/keszulekek/keszulek-guru_Sony_Xperia_L.asp

    http://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/sony/xperia-l-c2105-p156831993/termek-leiras.html#properties
     
  19. szederke /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    1,542
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Ajánljatok okos telót-továnn

    Köszi a válaszokat,mit szóltok a sony xperia sp-hez?
     
  20. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    okostelóra

    Szervusz [@szederke]!
    Nos nagyon jó teló az Sony xperia Sp!
    De ha képeket is akarsz vele csinálni(és persze jókat),akkor inkább a Sony Xperia V-ét,avagy T-ét javaslom!
    Én személy szerint Sony Xperia L telefont használok és nagyszer?en megvagyok elégedve vele!