Filmklub Morrissey: Nevetséges, amit Spacey-vel csinálnak

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2017. november 20..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Steven Patrick Morrissey a Der Spiegel német lapnak nyilatkozva tért ki a hollywoodi szexbotrányokra. A The Smiths egykori frontembere szerint Kevin Spacey-t teljesen feleslegesen támadják, és nevetségesnek tartja, hogy kivágják a jeleneteit A világ összes pénzéből.

    [​IMG]

    Morrissey

    Forrás: AFP

    A zenész úgy látja, a szexuális zaklatási vádak jó része nem áll meg a lábán. Anthony Rapp Spacey-vel kapcsolatos állításaira kitérve például azt mondta:

    Spacey 26 éves volt, a srác 14. Az ember azt kérdi magától: hol voltak a szülők? Azt kérdi magától: hogyhogy a fiú nem tudta, mi történhet vele? Nem tudom, mások hogy vannak vele, de én sosem kerültem hasonló helyzetbe fiatal koromban. Sőt. Soha. Mindig tisztában voltam azzal, hová vezethet, ha kettesben maradsz valakivel a hálószobájában. Épp ezért, ez az egész nem elég hiteles számomra."Morrissey hasonlóan szkeptikus egyes, Harvey Weinsteinnel kapcsolatos vádakkal is.

    Gyűlölöm az erőszakot. Elítélem a szexuális erőszakot. De sok esetben, ha megnézzük a körülményeket, arra a következtetésre jutunk, hogy az, akit áldozatként kezelünk, egész egyszerűen csak csalódott."

    - nyilatkozta a Der Spiegelnek.

    A zenész úgy gondolja, azok, akiket a producer felhívott a hotelszobájába, tisztában kellett legyenek azzal, milyen helyzetbe hozhatják magukat, sőt, adott esetben pontosan tudták, miért is kell találkozniuk a producerrel.

    Pontosan tudták, miről van szó, és belementek. Később pedig szégyenükben vagy elégedetlenségükben már úgy látták, megtámadták őket. De ha minden jól ment, és beindult a karrierjük, akkor nem beszéltek róla."

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...