Tech MSN: megsz?nik a népszer? chatszoftver

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2012. november 05..

  1. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    A hivatalosan már évek óta Windows Live Messenger itthon is népszer?, sokan még régi nevén, MSN-nek hívják. Friss sajtóinformációk szerint már nem sokáig él a szoftver.
    Nyugdíjba küldi a Windows Live Messenger szoftvert a Microsoft - értesült több forrásból is a The Verge. A lap szerint a sokak által még mindig MSN-nek nevezett programnak és a mögötte lév? szolgáltatásnak már csak néhány hónapja van hátra, utána már csak a Skype-ból lesz elérhet? a Microsoft azonnali üzenetküldésre alkalmas szolgáltatása.Az integráció már megkezd?dött: a Skype legújabb verziójából már lehet emesenelni, azaz a Windows Live Messenger szolgáltatásban lév? kontaktjainkkal chatelni, de egyel?re csak szövegben.

    2012. november 05., hétf?, 19:00 •
    HVG.HU

    http://hvg.hu/Tudomany/20121105_msn_messenger_vege
     
  2. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    nem csoda

    Nem igazán lep?dök meg. Régen sokan használták de mára már eléggé kihalt a dolog mert mást használ helyette mindenki..facebook,skype stb.
     
  3. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    hát kihalt

    hát én még anno jól elszórakoztam rajt, és nem is volt annyira fekete mint a skype, nekem a színessége tetszett, de tény ennyi vetélytárs mellet már nem él meg! bey msn
     
  4. Darwina /

    Csatlakozott:
    2012. április 18.
    Hozzászólások:
    320
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    Bb msn

    Én is így gondolom. Utóbbi id?ben alig használtam, de azért "fénykorában" sokat és hiányozni fog. :tef10:
    Remélem a partnereket átmenti skype-ra, az nekem fontos lenne.
     
  5. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    msn

    Nem biztos, hogy hasznos átmenteni a partnereket mert pl. nekem van pár ismer?söm akinek a rég nem használt accountja fel van törve és vírusos és elég sok embernél ez így van.
     
  6. Darwina /

    Csatlakozott:
    2012. április 18.
    Hozzászólások:
    320
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    re-msn

    Ez is igaz. De azokat lehet törölni. Az egyszer?bb megoldás, mint többszáz embert megkeresni skype nevük alapján. :tef161:
    Kiváncsi vagyok, hogyan oldják meg.
     
  7. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re-re msn

    Az is igaz. :tef161: Magamból indultam ki mivel nekem még a 100at sem közelítette meg a partnerek száma.(szerintem az 50-et sem).
     
  8. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Skype és a Windows Live Messenger "összeolvadnak".

    http://www.skype.com/intl/en/get-skype/on-your-computer/windows-live-messenger/

    http://pcworld.hu/a-skype-lecsereli-a-windows-live-messengert-20121107.html