Magyar torrent oldalak Műszaki TorrentTanya (MTT)

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 2012. január 24..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. trebit /

    Csatlakozott:
    2012. január 25.
    Hozzászólások:
    89
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    hát

    Hát remélem nem csak a sok kamu gépészmérnöknek küldenek meghívót. Én jártam egy évet de elismerésem aki el is tudja végezni. Mondjuk az a bsc bevezetése idején volt és katyvasz volt az egész. Könyv, normális tanterv nuku, követelmény meg az egekben. 97% fölötti bukták nem voltak rosszak. :tef161: Öcsém miatta is jó volna bekerülni mert ő meg CNC-kel dolgozik.
     
  2. csacser /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 03.
    Hozzászólások:
    458
    Kapott lájkok:
    325
    Beküldött adatlapok:
    0
    MTT

    Üdv mindenkinek!
    Unalmamban nézelődök mindenféle oldalakon,el sem akarom hinni amit látok.Friss mtt accokat cserélnének,várják érte az ajánlatokat.
    Szerintem ez mind elmeroggyant! Mások éveket várnak egy meghívóra ezek meg aprópénzre váltják.
    Végre sikerült bejutnom,és még azt se kamuztam hogy gépészmérnök hallgató vagyok,csak egyszerűen leírtam hogy mi az ami érdekel.
    Ettől az oldaltól biztos hogy sohasem fogok megszabadulni számomra egy kincsesbánya.
     
  3. Mester79 /

    Csatlakozott:
    2011. február 02.
    Hozzászólások:
    262
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    mtt-re várakozás

    sajnálatos dolog,de sokan azért szeretnének csak bejutni,legyen a későbbiekben mivel üzletelni.Aki meg örülne is neki,és megbecsülné,mint nagyon sok más értékes oldalt,az meg kétségek közt várja a szerencséjét,vajon valaki megszánja-e egy meghivóval,mint pl.én is.
    Az az egy biztos,nem üzletelnék vele,ha lenne rajta meghivóm,csak körültekintéssel adnám megbizhatónak oda.De lehet ez csak álom,mint a bithumenre várakozásom is az.
    ui.:aki bejutott már eddig és akinek még ezután is sikerül,szivből mondom,sok szerencsét és gratula,és megbecsülni!!!
     
  4. Anubis36 /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    MTT

    Nekem ajánlhatna valaki hol keressek acc-ot mert én biz nem kaptam meghívót hiába igényeltem.
    Az igaz,hogy gépészmérnöknek én sem hazudtam magam,de leírtam,hogy egy komplett kis önnfentartó farmot szeretnénk majd létrehozni és amiatt gyűjtök minden anyagot.
    Nos ez kevésnek bizonyult... :~
    Nem kaptam és valószínűleg már nem is fogok kapni,de ha valakinek van felesleges acc annak az ajánlatát szívesen meghallgatom.
    Egyébként van abba igazság amit írtál mert valószínűleg ilyenek miatt nem kapok én meghívót aki tényleg hasznát venné,mert van ebben az országban sok "Gépészmérnök".. :tef10:
     
  5. Seria.Killer / Guest

    sajnos ez így igaz

    Én azért igényeltem meghívót, mert érdekel és foglalkoztat a téma.
    Sokan viszont most örülnek, hogy húha, majd eladom 2 TB Beload upp-ért.
    A BitHUmen várakozásodról azt tudom mondani, hogy Majomparádé fórumon
    a felajánlásoknál volt egy illető, aki Bithumen meghívót ajánlott fel. Én voltam a szerencsés "nyertes" aki a meghívót kapta, (vagyis még nem, de nemsokára, mert még nem gyült ki egészen a pont).
    Szóval ne csüggedj, mert be fogsz jutni Bithumenre is. Egyébként nem
    nagy szám az oldal, nyugodtan lehet nélkülözni. Tény, hogy jó cuccok vannak rajta, és biztonságos stabil oldal, de megnézném, hogy mennyire csappanna le az értéke, ha freereg lenne rajta. Ilyen
    nincs, de ha mégis lenne egyből kb a Diablo-val lenne egy szinten.
     
  6. Anubis36 /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Bithu

    No annyira nem várok a Bithura,mert van itt egy barátom aki megosztja velem az acc-át ,meg tartoznak is egy meghívóval,szóval egy pár hét és meglesz.
    És igen én is látom ,hogy nem nagy szám.
    De itt az MTT-nél tényleg gáz,hogy sokan ki tudja hány email címet csinálnak és kérnek mindegyikre meghívót,egy úgyis lesz címszóval,majd ha meg lemegy ez a hajcihő kér érte egy ki upp-ot,amit kérdem én minek annyi?
    Nekem is megvan minden oldal már,ha kinálok meghívót álltalában egy jelképes utalásért,mert úgy ha szán rá valamennyit akkor valószinűleg komolyan veszi majd.
    Szóval azért egy kicsit gáz igényelni,hogy majd jó lesz cserére,főleg olyannak aki minden hol fent van és minden hol jó az aránya.Én nem gyűjtögetek 8-10Tb-upp-ot mert minek?
    Annyi van amennyi kell.
     
  7. trebit /

    Csatlakozott:
    2012. január 25.
    Hozzászólások:
    89
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    MTT

    Akkor ezek szerint megint a nyerészkedők jutnak be többségben. Akinek meg kellene az meg nem. Már több mint egy napja beküldtem. Már nem is reménykedek, hogy küld valaki.
    Gratulálok hogy bejutottál.
     
  8. Seria.Killer / Guest

    végre valaki megmondta!!! :tef161:

    Teljes mértékben egyet értek veled!
    Felesleges 10 TB Beload upp bárkinek is, hiszen, úgysem tud mit kezdeni vele. Bithumen meghívót nem nagyon adnak érte, más oldalakra meg kevesebbért is be lehet kerülni.
    Én például, aki rajta vagyok jópár nagy oldalon már nincs miért kérnem. Külföldi oldalakon már csak what.cd- nem vagyok és nem is voltam, meg trancetraffic, exigo. A többi oldalon mindegyiken megfordultam már. Szóval én sem értem minek annyi upp.
     
  9. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    upp

    Nekem sikerült pár terrát fel seedelni :tef293: Minek? Néha barátoknak besegitek ,néha meghivót szerzek ,néha felajálok kvizre egy másik forumon.Nem értem mi a baj ezzel? :tef293:
     
  10. Seria.Killer / Guest

    nem ezzel van a baj

    Nem ez a baj, amit te csinálsz, hanem az, hogy olyanok, akiknek több TB uppjuk van, és semmit nem csinálnak vele, miért halmozzák ? Ez a baj :tef293:
     
  11. csacser /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 03.
    Hozzászólások:
    458
    Kapott lájkok:
    325
    Beküldött adatlapok:
    0
    MTT

    Például a torrent fanok nevezetű oldalon kínálnak MTT accot , de ott vigyázz, mert nagyonsok a csaló!
     
  12. Triad12 / Guest

    végre valaki megmondta!!! :tef161:

    Jelképes Bármilyen,átutalásért senki nem fog,What.cd,Bithumen,stb meghívókat osztogatni.Az elgondolás,hogy hívókért TB feltöltéseket kérnek,én sem díjazóm,de mivel kevesen vannak olyanok akik úgy értelmezik a dolgokat ahogy te.Nem marad más lehetőség, a többiek is alkalmazkodnak a többiekhez. :tef293:és én is.
     
  13. Seria.Killer / Guest

    rosszul fogalmaztam

    Én úgy értettem, hogy olyanok miért kérnek több TB uppot, akik nem segítenek másoknak, mindenütt ott vannak, és tulajdonképpen nincs szükségük már semmire. Amugy nagy ritkán ki lehet fogni felajánlásokat. Mondom én Bithumenre a Maki fórumán jelentkeztem a felajánlásoknál. Semmit nem kértek érte.
    egyébként üdv újra itt
     
  14. kingike /

    Csatlakozott:
    2011. január 29.
    Hozzászólások:
    126
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nem vagytok egyedül,én is

    Nem vagytok egyedül,én is tegnap igényeltem,eddig nem küldtek(szerintem már nem is fognak),de ettől még nem dőlök a kardomba,most nem sikerült,talán legközelebb,de ha nem,akkor sem dől össze a világ,nem létszükséglet,kár emiatt idegeskedni,nem ér ennyit,előbb utóbb sikerülni fog,aztán pár hónap és elmúlik az újdonság varázsa,nem lesz több,mint egy szimpla oldal,úgy hogy fel a fejjel,üdv mindenkinek.(csak saját vélemény)
     
  15. Brumi / Guest

    MTT

    Sziasztok!
    Itt nem vagyok régen, de torrentezni annál régebben torrentezek, a MTT-t én is megpróbáltam próba szerencse alapon! Nem kell mérnöknek lenni, nem kell sok agyament kitalációt beírni, elég az igazság és a őszinte beszéd! Kaptam meghívót!


    Akik "árulják cserélgetik..." bocs de értelmét nem látom ez az oldal valóban 1 kincs, és az a pár terra beload upp teljesen felesleges, nem mellesleg, minek össze kéregetni 10-20....TB-t vagy pár accot ha nem is használják!


    UI: dark-Angel még megvan aki kéri pm!
     
  16. Anubis36 /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Triad12

    Először is Üdv újra a köreinkben!... :tef344:
    Amúgy meg nem feltétlenül van igazad ,legalábbis én nem értek egyet veled.
    Mert például mint említettem minden oldalon fent vagyok,de nem halmozom az Upp-ot.Minek?Van 2Tb-m meg hozzá 50Gb letöltés,ha most elkezdeném az összes torit leszedni akkor sem hiszem ,hogy elhasználnám mert menne vissza is.Cserélni mire cseréljem?
    Az meg ,hogy mások mennyit kérnek érte soha nem érdekelt.Ha más kútba ugrik attól nekem nem muszáj.
    Volt már 3meghívóm az nC-re amit itt adtam tovább:az éritettek ha olvassák biztos megerősítik volt amiért 70GB!!!! upp-ot kértem ,kaptam a legtöbb talán 200Gb volt amit kértem ,de mire az illető utalt a felét annak is elengedtem! Mit kezdjek 10-20Tb-vel?
    Más kér érte 1Tb,ok de nekem nem muszáj!Hirdetni én is magasabb áron hirdettem de mondom volt olyan aki azt írta :ne hari lehet ciki de 70Gb-m van,odaadod ennyiért?Odaadtam.Az a lényeg nekem ,hogy becsületesen használja.
    Amúgy bocsi Adminisztrátor ,hogy elkanyarodtunk a topic témától...
     
  17. Mester79 /

    Csatlakozott:
    2011. február 02.
    Hozzászólások:
    262
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    mtt meghivó

    Sziasztok!
    Azt szokták mondani,a remény hal meg utoljára.A reményemet nem kell tovább dédelgetnem,ugyanis kaptam meghivót,amit megköszöntem a küldőjének.
    Csak kitartás,nem kell(és nem csak ennél az oldalnál,de más esetekben sem)minden hetet-havat összeirni,csak a valóságot leirni.Én is igy tettem,és igaz én sem vagyok egy gépész mérnök,de ami érdekelt az oldalon,és gonoltam ott meglesz,leirtam.És ott vagyok.Az egyenes út mindig a legrövidebb! :tef293:
     
  18. Seria.Killer / Guest

    így van

    Örülök, hogy te is sikerrel jártál. Nagyon jó oldal. Én azt hittem, hogy csak elektronika területén vannak ott cuccok, de van mindenféle tudományban:természet, matek,fizika...sokminden :tef161:
     
  19. Mester79 /

    Csatlakozott:
    2011. február 02.
    Hozzászólások:
    262
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    mtt-jó "kis" oldal

    igen,én is körülnéztem egy kicsit,és valóban tág kategória a "müszaki" kifejezés jelentése,sok-sok jó dolog megvan az oldalon!! :tef161: :tef293:
     
  20. guzu / Pedálozó

    Csatlakozott:
    2011. december 31.
    Hozzászólások:
    2,087
    Kapott lájkok:
    1,061
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Budapest
    Nagyon jó az oldal,reggel óta

    Nagyon jó az oldal,reggel óta bújom,nem győzök betelni vele!
    Sajnálom ha valaki úgy gondolja "jó lesz cserére",ez annál sokkal többet ér holmi upp meg acc-ban nem lehet mérni!Ha valaha meghívok valakit,azt biztos nem feltöltésért cserébe teszem,hanem mert megérdemli és megbízók benne.