Nagyképű bunkónak tartotta Berki Krisztiánt új párja

A témát ebben részben 'Mozi & Tv Hírek!' CF dealer hozta létre. Ekkor: 2018. február 27..

  1. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    [​IMG]

    Katona Renáta szerint a TV2 valóságshow-inak celebje egészen más az életben, mint a képernyőn.


    Berki Krisztián új párja a Mokkában mesélte el, miképp ismerkedtek meg: „Egy interjú volt velem az edzés végén, Krisztián oda pofátlankodott" – emlékezett a lány. Az Édes élet egykori szereplője számon kért valami süteményt, amit Katona Renáta ígért neki: ott indult igazából a történetük.

    „Egy nagyképű, egy bunkó, aki azt hiszi, hogy mindenkit megkaphat" – így jellemezte korábbi imázsa alapján, de pozitívan csalódott. „Aztán egy ebéd során ismertem meg, egészen más ember. Mintha nem is ő lenne. Mi azóta boldogok vagyunk, az emberek örüljenek ennek" – zárta rövidre a menyecske.

    Berki szerint sem volt mindig valós a kép. „Az életemet eladtam különböző csatornákon. Ennek volt egy hozadéka, ami sokszor negatív. Többé viszont nem szeretnék reality-ben részt venni: most nyitottam egy másik utat, és lehet, hogy meg tudom mutatni a valós énemet" - magyarázta.

    Hódi Pamela persze ideges a kapcsolat és a nagy szerelem miatt, erről itt olvashat.

    KAPCSOLÓDÓ CIKKEK

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...