Napi 1 vicc

A témát ebben részben 'Viccek!' predator02 hozta létre. Ekkor: 2014. február 26..

  1. Flippy /

    Csatlakozott:
    2014. április 03.
    Hozzászólások:
    67
    Kapott lájkok:
    31
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    C:/WINDOWS/system32
    Nincs se keze, se lába és állandóan a kocsmában ül. Ki az?
    - Törzsvendég.
     
    • Like Like x 2
  2. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    A főnök meglátogatja kórházban fekvő beosztottját, aki hamuszürke arccal hever a párnákon, egy oxigénpalack és egy infúziós készülék társaságában. Nézi a főnök, majd megszólal:
    - Hát ez igazán megnyugtató. Én mindig azt hittem, hogy maga csak szimulál, de most örömmel látom, hogy valóban beteg.
     
    • Like Like x 1
  3. Warrior /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 28.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    - Miért nem használ Törpilla tampont?
    - ???
    - Mert mindig rálépne a kilógó zsinórra.
     
    • Like Like x 1
  4. Warrior /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 28.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    Fiatal házaspár
    Egy fiatal házaspár éppen visszatérve a nászútról meglátogatja az háziorvosukat.
    Panaszkodik a férj:
    - Doktor úr, már több mint 2 hete házasok vagyunk és még mindig nem tudom mit kell csinálni.
    - Na jó, figyeljen ide, megmutatom!
    A doktor mondja a feleségnek, hogy vetkőzzön le és feküdjön le a díványra - ő is levetkőzik és bemutatja a férjnek mit kell csinálni.
    - Szóval megfigyelt engem? Minden világos?
    - Igen doktor úr - csak azt nem tudom mit kell csinálni ha maga épp nem ér rá!
    :f58i: :250597942:
     
    • Like Like x 1
  5. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Tanév kezdete van, leküldi Isten Szent Pétert a Földre, hogy nézze meg, mit csinálnak az egyetemi hallgatók. Jár-kel Szent Péter, mikor visszamegy kérdi tőle Isten, mit látott.
    - Hát, az orvosi egyetemen tanulnak, a jogon úgyszintén. De a Műegyetemen... csak buliznak.
    Év közepén megint leküldi Szent Pétert. Mikor visszajött, megkéri, mondja el mit látott.
    - Az orvosi egyetemen szakadtak bele a tanulásba, a jogon ugyanúgy. De a Műegyetemen buliznak, lógnak, szórakoznak.
    Év végéig többször megismétlődik a helyzet, mikor is vizsgaidőszak előtt megint lemegy Szent Péter, mikor visszajött, kérdi Isten tőle:
    - Nos, mit láttál?
    - Az orvosin reggeltől estig, megállás nélkül tanulnak, izgulnak, a jogon szintén.
    - Hát a Műegyetemen?
    - Ott már csak imádkoztak...
    - Imádkoznak? Jó! Akkor ezeket átengedjük!
     
    • Like Like x 1
  6. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    - Drágám, - nem igazán érzem jól magam, hívd át a szomszéd orvost.
    - A szomszédot? De hiszen ő állatorvos!
    - Na és? Úgy élek mint egy kutya, dolgozom mint egy ló, és egy tehén a feleségem!
     
    • Like Like x 2
  7. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    [color=rgb(51,51,51);font-family:Tahoma, Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif;font-size:15px;background-color:rgb(255,255,255);]Képzelje, már 15 éve házasember vagyok, és még mindig ugyanabba a nőbe vagyok szerelmes! Hát nem csodálatos?[/color]
    [color=rgb(51,51,51);font-family:Tahoma, Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif;font-size:15px;background-color:rgb(255,255,255);]- Dehogynem! Csak a kedves felesége meg ne tudja![/color]
     
  8. Kiru44 /

    Csatlakozott:
    2013. szeptember 24.
    Hozzászólások:
    2,374
    Kapott lájkok:
    88
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    [color=#d3d3d3;]...sötét van itt![/color]
    [color=#d3d3d3;]Asszony a szeretőjével tölti a napot, míg a férje dolgozik. Nem tudja, hogy a 9 éves fia a szekrényben elrejtőzött. A férje váratlanul hazaér, mire az asszony a szeretőjét betuszkolja a szekrénybe a kisfiú mellé. A kis srác azt mondja:
    - Sötét van itt.
    - Igen, az van - válaszolja a férfi.
    - Van egy baseball labdám.
    - Az jó.
    - Meg akarod venni?
    - Nem, kösz.
    - Apám odakint van
    - Oké. Mennyibe kerül?
    - 250 dollár.
    A következő héten megint megtörténik, hogy a fiú és az anyukája szeretője egy szekrénybe kerülnek.
    - Sötét van - kezdi a fiú.
    - Igen, sötét.
    - V[/color]an egy baseball kesztyűm.
    A szerető emlékezve a múltkorira, azt kérdezi a fiútól:
    - Mennyibe kerül?
    - 750 dollár.
    - Rendben - mondja a férfi.
    Néhány nappal később az apa azt mondja a fiúnak:
    - Fogd a kesztyűd. Menjünk ki és ütögessünk egy kicsit.
    - Nem tehetem. Eladtam. - válaszolja a fiú.
    - Mennyiért adtad el??? - kérdi az apja.
    - 1000 dollárért.
    - Ez szörnyű, hogy ennyiért adtad el a barátaidnak! Ez sokkal több mint amennyibe ezek ténylegesen kerülnek. Elviszlek a templomba, hogy meggyónj! - mondja az apja felháborodva.
    Elmennek a templomba, és az apa beülteti a fiút a gyóntatószékbe, és rácsukja az ajtót.
    - De sötét van itt. - mondja a fiú. Mire a pap:
    - Ne kezdd megint!!
     
    • Like Like x 2
  9. predator02 /

    Csatlakozott:
    2011. december 27.
    Hozzászólások:
    1,534
    Kapott lájkok:
    206
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Egy ember fekszik kint a réten a fűben, és nézi a felhőket az égen. Egyszer csak megszólal:
    - Uram, mondd meg nekem, mennyi is valójában egymillió év!
    Mire az Úr valóban leszól az égből:
    - Számomra az csak egy percnek számít.
    - És mondd, mennyi tízmillió forint?
    - Az nekem csak tíz forint!
    - Akkor nem kaphatnék tíz forintot?
    - Várj egy percet...
    :f58i:
     
    • Like Like x 1
  10. Kiru44 /

    Csatlakozott:
    2013. szeptember 24.
    Hozzászólások:
    2,374
    Kapott lájkok:
    88
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    [color=#d3d3d3;]Recept[/color]
    [color=rgb(211,211,211);]A nő bemegy a patikába és mérget kér. A patikus meglepődik:
    - Asszonyom, miért van szüksége méregre?
    - Megölöm a férjemet.
    - Nagyon sajnálom, de nem adhatok el önnek mérget azért, hogy megöljön valakit!
    A nő erre kitesz az asztalra egy fotót, amely az ő férjét és a patikus feleségét ábrázolja félreérthetetlen helyzetben. A patikus nagyot nyel és rábólint:
    - Elnézést, nem tudtam, hogy van receptje.[/color]
     
    • Like Like x 1
  11. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Három fiatal sebész azon vitázik ki érte el a legnagyobb eredményeket a szakmájában. Az első azzal dicsekszik, hogy ő már 5 vakbelet csinált. Az semmi mondja a második fiatal sebész.Én már 6 vakbelet és egy szilánkos törést is helyretettem. Az semmi szól a harmadik fiatal sebész. Én már megtanultam úgy rázni a műtőasztalt ahogy a professzor úr keze remeg
     
    • Like Like x 1
  12. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hányinger
    Férj a feleségéhez:
    - Rájöttem, hogy a tengerre emlékeztetsz…
    - Miért, drágám? Olyan vad vagyok, romantikus és izgalmas?
    - Nem, azért, mert hányingerem van tőled!
     
    • Like Like x 1
  13. Kiru44 /

    Csatlakozott:
    2013. szeptember 24.
    Hozzászólások:
    2,374
    Kapott lájkok:
    88
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    [color=#d3d3d3;]Hatott a tabletta[/color]
    [color=#d3d3d3;]Csinos fiatalasszony panaszkodik az orvosnál. Nincs megelégedve a férje szexuális étvágyával. [/color]
    [color=#d3d3d3;]- Nos, kedves asszonyom, itt ez a kapszula, ezt vacsora előtt adja be a férjének! [/color]
    [color=#d3d3d3;]Másnap megint ott ül a hölgy az orvosnál. [/color]
    [color=#d3d3d3;]- Nos, asszonyom, hatott a szer? - kérdi az orvos. [/color]
    [color=#d3d3d3;]- Beadtam a férjemnek vacsora előtt, ahogyan ön javasolta. [/color]
    [color=#d3d3d3;]- És? [/color]
    [color=#d3d3d3;]- Hát, a levesnél már nagyon izgatott volt. A második fogásnál már alig lehetett bírni vele. Aztán gyorsan felhörpintette a kávéját, elkapott, felrakott az asztalra, a fogával letépte a bugyimat és azonmód háromszor a magáévá tett. [/color]
    [color=#d3d3d3;]- Hát, ez csodálatos asszonyom - lelkendezik az orvos - pont erre vágyott, nem? [/color]
    [color=#d3d3d3;]- Hát, igen. De ez volt a kedvenc vendéglőnk...![/color]
     
    • Like Like x 1
  14. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    HangosbemondóEgy repülőjárat utasai békésen ülnek a helyükön. Egyszer csak
    megszólal a hangosbemondó, és a kapitány szól bele.
    - Kedves utasaink, itt a kapitány beszél. Ha balra néznek, festői tájat látnak. Ha jobbra néznek, nos, láthatják hogy a hármas hajtómű egyenletesen ég. Ne essenek pánikba, inkább nézzenek le a gyönyörű óceánra. Ha jobban megnézik, megpillanthatnak lent egy ejtőernyőt, ami azt illeti, én onnan beszélek.
     
    • Like Like x 1
  15. Kiru44 /

    Csatlakozott:
    2013. szeptember 24.
    Hozzászólások:
    2,374
    Kapott lájkok:
    88
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    [color=#d3d3d3;]Az igazgatót meglátogatja egy barátja, de csak egy szép robot-titkárnő fogadja, aki géphangon közli: [/color]
    [color=#d3d3d3;]-- A fő-nö-köm be-teg-ál-lo-mány-ban van, ha ó-hajt-ja, a-zért ki-szol-gá-lom. Ha a jobb mellemet nyomja meg, ká-vét, ha a balt, akkor teát szolgálok fel. [/color]
    [color=#d3d3d3;]A barátnak tetszik is a szép robotnő, kíváncsi is, és próbaképpen a szoknyája alá nyúl, de ordítva kapja vissza a kezét. [/color]
    [color=#d3d3d3;]- A lá-bam kö-zött a ce-ru-za-he-gye-ző van, e-gyéb-ként a fő-nö-köm is e-mi-att van be-teg-ál-lo-mány-ban.[/color]
     
    • Like Like x 1
  16. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    [color=rgb(51,51,51);font-family:Tahoma, Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif;font-size:15px;background-color:rgb(255,255,255);]Egy ügyvéd meghal, és Szent Péter elé kerül. Kérdezi tőle:[/color]
    [color=rgb(51,51,51);font-family:Tahoma, Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif;font-size:15px;background-color:rgb(255,255,255);]- Miért kellett ilyen fiatalon meghalnom?[/color]
    [color=rgb(51,51,51);font-family:Tahoma, Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif;font-size:15px;background-color:rgb(255,255,255);]- Fiatalon? - csodálkozik Szent Péter - Hiszen az ügyfeleidnek felszámolt munkaórák szerint már legalább 168 éves vagy![/color]
     
    • Like Like x 1
  17. Kiru44 /

    Csatlakozott:
    2013. szeptember 24.
    Hozzászólások:
    2,374
    Kapott lájkok:
    88
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    [color=#d3d3d3;]Gyóntatás[/color]
    [color=#d3d3d3;]A falu nyugdíjba vonuló lelkésze helyett egy fiatal érkezik a templomba. Az idősebb türelmesen elmagyaráz mindent, a fiatal pedig bólogat. Egy hét múlva az öreg pap lopva beül a gyóntatófülkébe, ahol a fiatal éppen gyóntat. Mikor végez, az idős pap félrevonja kezdő társát: [/color]
    [color=#d3d3d3;]- Fiam, a gyóntatással kapcsolatban szeretnék neked pár dolgot mutatni. Próbáld utánam mondani: "Ezennel feloldozlak bűneid alól, Ámen." A fiatal csodálkozva utána mondja. [/color]
    [color=#d3d3d3;]- Látod fiam, mennyivel komolyabbnak tűnik ez, mint amikor a térdedet csapkodod, nevetgélsz, és azt mondod: "Nem mondod komolyan! Tényleg? És aztán mit csináltál vele?"[/color]
     
    • Like Like x 1
  18. Kiru44 /

    Csatlakozott:
    2013. szeptember 24.
    Hozzászólások:
    2,374
    Kapott lájkok:
    88
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    [color=#d3d3d3;]A péntek nem jó nap[/color]
    [color=#d3d3d3;]Egy csávó meghal, és a pokolba kerül. Nagyban szomorkodik, amikor megjelenik előtte egy ördög: [/color]
    [color=#d3d3d3;]- Hát te mér' szomorkodsz? [/color]
    [color=#d3d3d3;]- Most legyek boldog, hogy a pokolban vagyok? [/color]
    [color=#d3d3d3;]- Figyelj! Szereted a piát? [/color]
    [color=#d3d3d3;]- Naná, alkoholista voltam. [/color]
    [color=#d3d3d3;]- Tessék! A hétfő a pianap, mindenféle piából választhatsz, és annyit iszol, amennyit akarsz, nem tudsz berúgni! [/color]
    [color=#d3d3d3;]- Húúú! [/color]
    [color=#d3d3d3;]- Szereted a cigit? [/color]
    [color=#d3d3d3;]- Ja, ja! [/color]
    [color=#d3d3d3;]- Na! Kedd az cigi nap! Annyit bagózhatsz, és olyan dohányárúval, amennyit csak tudsz, és az egészségednek nem árthat meg! [/color]
    [color=#d3d3d3;]- Nem rossz... [/color]
    [color=#d3d3d3;]- Szereted a kaját? [/color]
    [color=#d3d3d3;]- Aha! Csak nem kaja nap a Szerda? [/color]
    [color=#d3d3d3;]- Dehogynem! Annyit ehetsz, amennyi beléd fér! Szereted a drogot? [/color]
    [color=#d3d3d3;]- Viccelsz? Túladagolásban haltam meg! [/color]
    [color=#d3d3d3;]- Csütörtök a drog nap, minden van itt! LSD, kokain, spangli, minden! [/color]
    [color=#d3d3d3;]- Hát ez tök jó! Nem tudom mért mondják a pokolra, hogy szar hely! [/color]
    [color=#d3d3d3;]- Mondd, te homokos vagy? [/color]
    [color=#d3d3d3;]- Nem! [/color]
    [color=#d3d3d3;]- Akkor a pénteket utálni fogod...[/color]
     
  19. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Három nő beszélget
    A szőke, a barna, meg a fekete nő ül a presszóban és beszélgetnek.
    - Képzeljétek - mondja a fekete - tegnap este, ahogy keféltünk a Bélával, véletlenül megfogtam a golyóit, hát tisztára hideg volt!
    Másnap a barna is mesél:
    - Képzeljétek, tegnap este mi is keféltünk a Zolival és kíváncsiságból én is megfogtam a golyóit, hát neki is totál hideg volt!
    Harmadnap megint összejönnek, hát a szőke feje bucira van verve, kék-zöld meg lila.
    - Hát veled mi történt? -kérdezik.
    - Az úgy volt, hogy mi is keféltünk tegnap este a Jocival és én is megfogtam neki és neki is hideg volt...
    - És?!
    - És mondtam neki, hogy: Jé, a te golyóid is hidegek kefélés közben, mint a Béláé meg a Zolié!!!
     
    • Like Like x 1
  20. Kiru44 /

    Csatlakozott:
    2013. szeptember 24.
    Hozzászólások:
    2,374
    Kapott lájkok:
    88
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    [color=#d3d3d3;]Választhat[/color]
    [color=#d3d3d3;]A férj frissen megfürödve jön ki a fürdőszobából és félreérthetetlen gesztussal bújik be az ágyba az asszony mellé. A nő persze rögtön jön a kifogással: [/color]
    [color=#d3d3d3;]- Most ne drágám, fáj a fejem! [/color]
    [color=#d3d3d3;]- Tökéletes. Épp most kentem be a farkam aszpirinnel. Már csak azt kell eldönteni, hogy miként veszed be. Tabletta vagy kúp?.[/color]
     
    • Like Like x 1