Magyar torrent oldalak Ncore

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 2010. január 10..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. klingb /

    Csatlakozott:
    2015. december 16.
    Hozzászólások:
    180
    Kapott lájkok:
    31
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Az ncore a legjobb torrent oldal Magyarországon! Több mint 400.000 torrenttel. Örülök neki, hogy tagja lehetek és tagja is vagyok már több mint 2 és fél éve.
     
  2. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    370 pár ezer torrent van mivel az utóbbi fél évben kb 60-70 ezer torrenttel csökkent a torrent szám az oldalon, biztos azért mert annyira jó. xD
     
  3. klingb /

    Csatlakozott:
    2015. december 16.
    Hozzászólások:
    180
    Kapott lájkok:
    31
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    ne haragudj. olvass utána a trackerlistán és torrentszám alapján nézd csak meg mit fog kidobni. kíváncsi vagyok utána írni fogod-e a 370 ezret :tef344:
     
  4. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    szia, én nem haragszom de nCORE - főoldal - statisztika csak kattints oda és láthatod, míg ez tavasszal ugyanott 440 ezer körül volt, szóval erősen csökkenő a tendencia, sokan miután tiltották az xvidet elővették a kisebb tartalék oldalaikat és már onnan töltik xvides sorozataikat vagy filmjeiket és nekik van igazuk hisz ha van mindenből xvid akkor minek bajlódjanak nCOREal, felesleges lenne. Sajnos egyre gyengébb oldal nCORE és most már álandósultak a prémium vásárló akciók és a nyeremény játékok is, kezd independencere hasonlítani nCORE csak nehogy úgy is járjanak. xD
     
  5. Victory1995 / Torrentező

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 14.
    Hozzászólások:
    1,354
    Kapott lájkok:
    780
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    ....nCore....12.307.200 / 431.500 / 676.800 :: 28.52 / 18.18 Március
    ....nCore....11.696.500 / 376.000 / 668.500 :: 31.11 / 17.50 December

    Egy kicsit csökkent de már stagnál! És így is fog maradni. én sorozatokat x264-be töltöm filmeket meg XVID-be apukám miatt így azt máshonnan szedem le. De Ez a legmegbízhatóbb oldal az egyszer biztos. Én szeretem. Mondjuk nem valami jó hogy az XVID-et megszüntették, de ez van. Miért nem lehetett egy külön kategóriát nyitni, mint sok más oldalon. Hisz az a kelendőbb kategória, minden oldalon ahol van még. :tef293:
     
  6. klingb /

    Csatlakozott:
    2015. december 16.
    Hozzászólások:
    180
    Kapott lájkok:
    31
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    roberto83 mit ajánlasz "tartalék oldal" címszó alatt?
     
  7. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    olyan oldalakat amikre kikerülnek olyan tartalmak amik nCOREra nem iNSANEt elsősorban mert ép free reg is van meg elég jó oldal minden szinten, de még diablo, microbit és bithorlo is jól jöhet, kenyeret nem kérnek és akad rajtuk olyan tartalom ami nCOREon nincs fent.
     
  8. klingb /

    Csatlakozott:
    2015. december 16.
    Hozzászólások:
    180
    Kapott lájkok:
    31
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    értelek. rendben. köszönöm a tanácsodat.
    [DOUBLEPOST=1450478174,1450478088][/DOUBLEPOST]kár, hogy nCore ilyen szigorú a torrentekkel kapcsolatban. :tef10:
     
  9. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Valami kretén ncore meghívót küldött a hivatalos címünkre. XD

    [​IMG]

    Megtudná valaki erősíteni vagy esetleg cáfolni ennek a hitelességét? Régen kaptam már meghívót az nc-re XD
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. december 27.
  10. tusz76 /

    Csatlakozott:
    2013. november 02.
    Hozzászólások:
    97
    Kapott lájkok:
    45
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    :tef293: lehet hogy így akart kedveskedni........haha
     
  11. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    na már spaamelnek is, ennél egyszerűbb volna egy free reg is loool leeel
     
  12. BudaésPest /

    Csatlakozott:
    2015. február 09.
    Hozzászólások:
    1,183
    Kapott lájkok:
    212
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Valaki biztos beakarja nyalni magát :tef161: Szegény nem tudja, hogy rossz ajtón kopogtat :tef161:
     
  13. Taur1 /

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 29.
    Hozzászólások:
    105
    Kapott lájkok:
    48
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    [​IMG] Szerintem hasonlit de dontsd el te magad...
     
  14. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Közbe kiderült, hogy hiteles. XD No meg van itt egy olyan felhasználó akit pont úgy hívnak mint aki küldte a meghívót XD Szerintem valami baki lehetett, vagy nem tudom. XD De terméseztessen nem kerül felhasználásra. Ha akarok küldök magam is az uts címére XD Szóval ennél több kell ahhoz, hogy lekenyerezzetek. hahahahahahahaha
     
    • Like Like x 2
  15. drotos /

    Csatlakozott:
    2015. november 10.
    Hozzászólások:
    485
    Kapott lájkok:
    190
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
  16. Eros /

    Csatlakozott:
    2016. január 02.
    Hozzászólások:
    2
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Sziasztok!
    Még új tag vagyok ezen az oldalon, de szeretnék máris segítséget kérni tőletek. Remélem a megfelelő helyre írok. Az lenne a problémám, hogy néhány napja nem tudok belépni az nCore adataimmal az oldalra. Pont aznap az email amire évekkel ezelőtt a meghívót kaptam szintén kuka. Azt gyanítom, hogy valaki feltörte az email címem és eljutott az nCore adataimhoz is. Aki régen meghívott írt a Staffnak, akik azt válaszolták, hogy töröltek dupla account miatt. Azt gyanítom, hogy az aki feltörte már rendelkezett tagsággal. 8 évig voltam tagja az oldalnak, de eddig soha nem volt problémám, most viszont egyik napról a másikra kukába került minden eddigi munkám. Szerintetek mit lehetne tenni? Van remény, hogy visszakaphatom a regisztrációmat? Ha végleg lőttek neki, akkor regiszrálhatok újra, ha kapok meghívót? A Staff azt írta a meghívom kérdésére, hogy írjak nekik válaszlevelet a törlésről kapott email címre, hátha szerencsém lesz. Mivel nem tudok belépni mert az email címemnek is annyi egy másik mailről írtam nekik napokkal ezelőtt, de arra nem kapok választ. Tudnátok tanácsolni valamit?

    Köszi szépen előre is.
     
  17. Victory1995 / Torrentező

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 14.
    Hozzászólások:
    1,354
    Kapott lájkok:
    780
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    1 gépen lehet 2 nCore accot használni? Mert nem szeretném ugyan azt az accot használni mint öcsém. És megoldható lenne hogy kiküldök egy meghívót neki és valahogy 1 gépen használni mind a kettőt. Ha lehetséges akkor mit kell tennem? :tef293: Mert én úgy tudom hogy lehetséges. De a biztonság kedvéért megkérdeztem.
     
  18. guzu / Pedálozó

    Csatlakozott:
    2011. december 31.
    Hozzászólások:
    2,087
    Kapott lájkok:
    1,061
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Budapest
    Tudtommal 1gép 1 felhasználó !
    Nem éri meg kockáztatni.

    idézem:
    Meghívhatom-e családtagomat, ha 1 IP címünk van és külön számítógépről lépünk be?

    Igen, de csak abban az esetben, ha külön számítógépről léptek be. Tehát sem belépni, sem tölteni nem szabad egymás gépéről.
    IP-cím egyezést a félreértések elkerülése végett kötelező feltüntetni, melyet a Beállítások / Extra / "Üzenet a Staffnak" boxba írva tehettek meg.

    Meghívhatom-e családtagomat, ha háztartásunkban csupán egyetlen számítógép van?

    Nem, mivel 1 gépről csupán 1 felhasználói fiók számára engedélyezett a belépés. Amint valaki ezt túllépi, az összes hozzáférése törlésre kerül.
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2016. január 04.
  19. drotos /

    Csatlakozott:
    2015. november 10.
    Hozzászólások:
    485
    Kapott lájkok:
    190
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Igen, 1 gép 1 felhasználó. erre figyelj!!!
     
    • Like Like x 2
  20. Van Helsing /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    1,146
    Kapott lájkok:
    692
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ahogy elödtem is elmondták 1 gép 1 felhasználó egy IP már mint a sajátotok lehet 2 acc, a te géped és a testvéred gépé.