Magyar torrent oldalak Ncore

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 2010. január 10..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. piedone /

    Csatlakozott:
    2014. február 13.
    Hozzászólások:
    10
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Én meg vagyok elégedve az oldallal gyors sok minden fent van rajta, mondjuk van ami sajnos nincsen de egy szinte új kisebb oldalon megtalálható
    [DOUBLEPOST=1452113650,1452113447][/DOUBLEPOST]és még azt tenném hozzá, hogy szerintem az egyik de lehet a legnagyobb oldal mind közül
     
  2. Victory1995 / Torrentező

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 14.
    Hozzászólások:
    1,354
    Kapott lájkok:
    780
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nem lehet hanem biztos is: Netcigany.atw Nem is kicsit. (Magyarországon)
     
  3. drotos /

    Csatlakozott:
    2015. november 10.
    Hozzászólások:
    485
    Kapott lájkok:
    190
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Már több mint 700 ezer regisztrált felhasználó van
     
  4. Taur1 /

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 29.
    Hozzászólások:
    105
    Kapott lájkok:
    48
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Es meg hogy nem lehet bekerulni...valahogy mindig no a felhasznalok szama :tef161:
     
  5. Nano /

    Csatlakozott:
    2015. március 09.
    Hozzászólások:
    2,736
    Kapott lájkok:
    673
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Én is megvagyok elégedve az oldallal,de azt a x264 minek vezették be? De sajnos egyre több oldalon tapasztalni,de azok talán az x-vid-et meghagyták.
     
  6. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    csak nCore -on tiltott az xvid az összes többi oldalon engedélyezett még bH-n is ha kérsz valamit xvid-ben felengedik a feltöltőknek, viszont nem preferálják ezért nincs bh-n se xvid, de tulajdonképpen bh és nc-n kívül mindenütt engedélyezett az xvid, de iNSANE talán az az oldal ahol szinte még mindig kikerül minden friss sorozat vagy film xvid ben, szerintem aki xvid es anyagokat keres annak a legjobb választás iNSANE.
     
  7. Kopasz /

    Csatlakozott:
    2011. október 03.
    Hozzászólások:
    1,868
    Kapott lájkok:
    171
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Nehézgépkezelő
    Lakhely :
    Győr
    Sziasztok ugyérzem valaki nagyon nem szeret engem.
    MERT ugyanaz történt mint pár hete a Bithumennel,kitiltottak az oldalrol.Csak itt kaptam az email cimemre levelet ahol megindokolták az okokat.

    Kedves laci62!

    Sajnálattal értesítünk, hogy az nCore rendszer megvált tőled a következő indokkal: Aktív warn alatt újabb szabálytalanság kizárással jár (reklámozás fórumban és torrent hozzászólásban, paypal cucc)



    Üdvözlettel:
    az nCore staff

    Kedves laci62!
    Sajnálattal értesítünk, hogy az nCore rendszer megvált tőled a következő indokkal: Aktív warn alatt újabb szabálytalanság kizárással jár (csaló meghívása - huzasd)



    Üdvözlettel:
    az nCore staff
     
  8. Kopasz /

    Csatlakozott:
    2011. október 03.
    Hozzászólások:
    1,868
    Kapott lájkok:
    171
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Nehézgépkezelő
    Lakhely :
    Győr
    Igaz itt lehetöségem nyilt a levélre válaszolni,várom válaszukat.Bizok a jo döntésükben rám nézve.
     
  9. drotos /

    Csatlakozott:
    2015. november 10.
    Hozzászólások:
    485
    Kapott lájkok:
    190
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    2016-01-31- Tiltott anyagok


    Konkrét változás: Tiltott játékok:

    - American Truck Simulator
     
  10. Victory1995 / Torrentező

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 14.
    Hozzászólások:
    1,354
    Kapott lájkok:
    780
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Diablon, Bithorlon, eStoneon is mindig kikerül minden friss sorozat vagy film xvid-ben!!! csak annyi a különbség hogy bithorlo és eStoneon nem található Camos film. (De nem is kell az.)
     
  11. magyusz /

    Csatlakozott:
    2014. március 12.
    Hozzászólások:
    1,040
    Kapott lájkok:
    329
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Az ncore-n is felment egy xvid tegnap. Letöltötték ezernél többen aztán törölték.
    Sleeping.with.Other.People.2015.BDRip.XviD.HuN-BecK's
    Lenne igény még rá szerintem.
     
  12. lajoska76 /

    Csatlakozott:
    2014. október 21.
    Hozzászólások:
    422
    Kapott lájkok:
    174
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Az ncore szerinttem arra gondolt hogy ha kiutik az xvid-t akkor kevesebb lesz a azonos cimu torent igy tobb letolto lesz ugyanazon a torenten
     
  13. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    De őszintén eddig is több ezer seeder volt az xvid és x264-es SD-n is és azért a letöltési arány az xvid formátum javára volt, szóval elég nagy kamu volt hogy az xvid elavult még korántsem és pont egy akkora méretű oldalnál nem lehet két formátum mint ncore? holott simán elbírná a közösség a seedelésüket, ez kész vicc ezen a döntésen csak röhögni lehet.
    De lehet az volt a cél hogy kevesebben használják nCoret mert így viszont Diabloról, iNSANEról és Bithorlóról lehet töltögetni az xvid formátumokat, de akinek xvid kell az simán megtalálja nCORE nélkül is, én is jó ha havi 5 torit leszedek nCOREról, igazából egyre több minden fent van kis oldalakon is még ritkaságok is így már nincs akkora jelentősége az nCORE accnak, sőt már nem egy olyan cuccba belefutottam ami nCOREon nincs fent kisebb oldalakon viszont igen.
     
  14. Victory1995 / Torrentező

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 14.
    Hozzászólások:
    1,354
    Kapott lájkok:
    780
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Én is így vagyok vele. Filmeket már nem szoktam letölteni, csak kisebb oldalakról szedek. Az nCore accot már nem annyira használom mint régen mikor még lehetett XViD-et felrakni. nCoreról sorozatot szoktam letölteni meg nagyon nagyon ritkán programot és alkalmazást. De attól minden nap felnézek oda.
     
  15. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Az ncore még mindig egy aranybánya, ha XViD-ről van szó. XD De csak mert régen rengeteg fel lett töltve, és sokuk máig aktív. De tény, hogy a kör bezárult, és ezen szekció már csak csökkenni fog. XD Ha XViD-ről van szó bho és diabló az én választásom. XD Ha valami nincs az egyiken, lesz a másikon alapon. XD
     
    • Like Like x 3
  16. drotos /

    Csatlakozott:
    2015. november 10.
    Hozzászólások:
    485
    Kapott lájkok:
    190
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Szerintem sem volt jó döntés az XviD kiiktatása.
    Jó pár kérést tudnák teljesíteni, de ezek csak XviD-ben vannak meg, mivel régi anyagok. Múlthét vasárnap írtam a Staff-nak, hogy engedélyt kérjek a feltöltésükre, de azóta, 1 hét után se kaptam választ. Átkonvertálni meg nem fogom x264-be, csak azért, hogy feltölthessem. Így lesznek olyan anyagok amik fel sem kerülnek....
     
  17. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    Igen sajnos ez egy nagyon gyerekes döntés volt az nC stafftól és rengetegen nem értenek egyet ezzel még a mai napig sem, itt inkább az van hogy mivel megtehetik hisz ők a staff így nem számít az hogy mit szeretnének a felhasználók, egyébként ezt többször hangoztatták is, hogy nincs demokrácia akinek valami nem tetszik el lehet ballagni nC ről nem kötelező használni az oldalt, ez van sajnos ez a mai nCORE, szerintem sok köze nincs a régi nCORE hoz, a régi nCORE egy nagyon jó oldal volt de itt a tulaj váltás óta inkább csak névbitorlás van hisz az eredeti nCORE staffból tudtommal már senki sincs már mindenki új, így a szemlélet is teljesen kicserélődött sajnos elég rossz irányba.
    Persze ez csak az én magánvéleményem nem kötelező ezzel egyetérteni.
     
    • Like Like x 2
  18. Taur1 /

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 29.
    Hozzászólások:
    105
    Kapott lájkok:
    48
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    En pont emiatt tisztelem a majom parade staffjat a mai napon felneztem az oldalra es meglepodtem , nem hittem a szememnek mikor azt lattam hogy felhasznalok keresere valtoztatnak , visszaallitjak a regi szabalyokat es ujra fellehet tolteni minden mozis release-t nem a konkret valtoztatason van a hangsuly hanem hogy meghallgatjak a felhasznalokat nem ugy mint az nC-n...
     
  19. Szamos /

    Csatlakozott:
    2016. február 24.
    Hozzászólások:
    3
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    tanuló
    Lakhely :
    Ócsa
    Szerintem az nCore az egyik legjobb magyar torrent oldal. Sokkal jobb, mint a Carphatians ahol a kedvenc sorozataimat nem találom meg minimum 720p - s minőségben.

    Egyébként én jobban preferálom az x264-es minőséget, mivel egy filmnek így kisebb lesz a mérete és jobb lesz a felbontása.
     
  20. Luciferike /

    Csatlakozott:
    2016. február 13.
    Hozzászólások:
    24
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hegesztő
    Lakhely :
    Mannheim, Germany
    Malware Az Ncore Oldalról

    Sziasztok!
    Nektek is be akar az nCore oldalról törni egy malware URL virus?