Magyar torrent oldalak Ncore

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 2010. január 10..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. Guest / Guest

    barátkozás

    Szia!Ha már feldobtad a labdát lecsapok rá!!:tef293:))
    Barátkozzunk össze...................
     
  2. Guest / Guest

    Hát azért....

    Respect az ncore-nak nem rossz hely. Viszont a BH is rengeteg lehetőséget kínál. Igaz főleg az ipari torrentezőknek. Szóval aki komolyabban csinálja neki inkább azt ajánlom.
    Személy szerint nekem megfelel az ncore. Mindent megtalálok amire épp szükségem van.
    Szóval csak így tovább :tef293:
     
  3. Thomas / Guest

    üdv

    Hello mindenkinek!!! Nagyon népszerű ez az nCore, most mivan az oldallal megy a meghivozás?!?!
     
  4. Guest / Guest

    érdekl?dés

    Bocs a zavarásért szeretném megkérdezni hogy ez az oldal-e az ahol filmet lehet letölteni? Ha igen hogy lehet ide bejutni? Köszönettel
     
  5. Teodor / Guest

    Van az nCore oldalon ,olyan

    Van az nCore oldalon ,olyan meddig kell vissza seedelni arány vagy idöbeli korlát?
     
  6. Light / Guest

    hii:tef161:

    egy meghivod van ?:tef161:
     
  7. Guest / Guest

    Helló

    Igen van . Ha jól tudom legalább 0.4 arányig illik vissza seedelni az általad letöltött torentett .Az időbeli korlátról nem tudok de azért közvetlen letöltés után ne lépj le .

    Meghívóra:Jelenleg a meghívás szünetel hogy meddig azt nem lehet tudni. Az oldalon lehet pontokat gyűjteni (azt nem írnám le hogyan) és 500 pont volt eddig egy meghívó , hogy ez változni fog-e azt nem tudom de ez volt eddig . Egyébként én naponta 3 pontot gyűjtöttem és nem vagyok szerveres , tehát könnyedén összelehet szedni a pontokat csak aktívnak kell lenni.
     
  8. Guest / Guest

    Nálam az első helyen van , több mint 2 éve regiztem be és ha csak ezen az egy oldalon lennek akkor se esnék kétségbe .
     
  9. Guest / Guest

    BEKERÜLÉS

    Persze, hogy jó csak sokan visszaélnek a helyzetükkel éjjel-nappal feltöltenek nonstop, hogy szerezzenek meghívókat és eladják pár ezer Forintért... Úgy tudom, hogy ez tilos de épp ezért kéne néha figyelni a felhasználókra...
     
  10. Látogató / Guest

    Szia! Jelenleg nincs

    Szia! Jelenleg nincs meghívózás,talán egy-két hónap és lesz...de még semmi sem biztos.
     
  11. dszud / Guest

    dettó

    Szintén így látom, nálam is az nCore viszi a pálmát a hazai oldalak közül.
     
  12. tyborrex /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    17
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    újra ncore

    Szerencsére újra itt : )
     
  13. Látogató / Guest

    mikor lesz már ncorera

    mikor lesz már ncorera meghivás? sajnos még nem vagyok az oldal tagja.. a bithu meg nem műxik..
     
  14. Guest / Guest

    Véleményem szerint nem

    Véleményem szerint nem mostanában a mennyiség a minőség rovására hat (több mint 110 ezer felhasználó)
     
  15. Guest / Guest

    csak az a baj hogy nem azok kerülnek fel akik becsületesen csak filmet szeretnének letölteni és vissza is seed elik azt hanem akik meghivokkal üzletelnek rola és csak addig seedelnek mig a meghivot be tudjak valtani a pontjaikert!!! ritka fenn a becsületes seedelö ! az olyanoknak mint nekem eselyem sincs ra hogy fel kerüljek!!!
     
  16. crsmxx / Guest

    ha más oldalon

    Ha más, kisebb oldalon rendesen töltögetsz, és az ottani fórumon jelentkezel egy meghívóra, idővel csak meghív valaki. De ehhez az kell, hogy azon a kisebb oldalon rendesen seedelj (minimum 1.0-s arány).
     
  17. crsmxx / Guest

    botrány

    Bár nem mostani a hozzászólás, azt gondoltam erre érdemes válaszolni.
    Értelmesebb ember már jó régóta tudja, hogy ezek a netes, félig-meddig "törvényen kívüli" sms nyereményjátékok 100%-ban átverések. Bár az oldal hibázott, azok a felhasználók is, akik meggondolatlanul költöttek, aztán utána hőbörögtek. Mit vártak, nem tudom.
     
  18. Anonymous / Guest

    Top#1

    Nem kérdéses, ez a legjobb magyar Bittorrent oldal és tracker!
     
  19. renato999 / Guest

    Magyarország legjobb trackere

    Magyarország legjobb trackere ez nem kérdés, csak sajnos én nem tudok bekerülni :S:S
     
  20. crsmxx / Guest

    ?

    Ha vagy benn honnan tudod, hogy a legjobb? Előbb csinálj jó arányt egy kisebb oldalon, és ha még mindig be akarsz kerülni egy ember biztosan lesz, aki látja, hogy foglalkozol a dologgal, és ezért küld egy meghívót.