Magyar torrent oldalak Ncore

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 2010. január 10..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Miért? Valószínűleg senkinek

    Miért?

    Valószínűleg senkinek nem mondunk újat azzal, hogy az nCore egy non-profit oldal.

    Bizonyára mindannyian tapasztaltátok, hogy az oldalon egyre több reklám jelenik meg időről időre. Ennek legfőbb oka az, hogy csak ilyen módon tudjuk fenntartani az oldalt, biztosítani a stabil műküdést. Úgy gondoljuk esztétikailag nem lenne szép, ha további reklámokat helyeznénk el az oldalon, valamint ez előbb vagy utóbb a kényelem, használhatóság rovására is menne.

    Alternatíva lehetne a meghívás felfüggesztése, azonban véleményünk szerint mindenki megérdemel egy esélyt az oldalon, így ezt a lehetőséget semmiképp nem szeretnénk elvenni Tőletek, felhasználóktól. Épp a napokban léptük át a 150 000-es felhasználószámot, 6 éve erre még csak gondolni sem mertünk volna. Reméljük hasonló tempóban növekedünk tovább, s pár év múlva a 300 000-nek fogunk örülni.

    Mindezen okok miatt döntöttünk tehát a támogatás bevezetése mellett.

    Amit fontos tudni:
    • A támogatás önkéntes jellegű, mindenki maga dönti el szeretne-e hozzájárulni az oldal fenntartásához.
    • A támogatás nem ment fel a szabályok betartása alól!A támogatásért feltöltés nem kapható!

    Hogyan tudsz támogatni minket?

    Támogatást jelenleg kizárólag PayPalon keresztül tudunk elfogadni. Ez nem jelenti azt, hogy mindenképp rendelkzezned kell PayPal hozzáféréssel. Amennyiben szeretnéd támogatni az oldalt a lap alján található 4 opció közül válassz egyet, majd kattints az ikonra. Miután kattintottál, az oldal átirányit a PayPalra.
     
  2. hagyma / Guest

    Tisztelt nCore !Csináljatok

    Tisztelt nCore !

    Csináljatok nagytakarítást.Rajtam kívül még biztosan van sok más érdekl?d? aki hiába döngeti a kaputokat.Lehet hogy reklámra sem lenne szükség mint számos más oldalon amit én ismerek.
     
  3. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    igény

    a nagytakarítással egyet értek .mint írtam láttam egy ismerősömnél az oldalt hát van jónéhány 0.00 ar. tag.Én mr kétszer írtam az igénylő oldalra eddig fityisz. tisztelettel megint én
     
  4. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    free

    most van free reg vagy valaki megint eteti a népet
     
  5. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    Racionális

    Teljesen racionális lépés.

    150 000 felhasználó, hatalmas terhelés, Mo. legnagyobb és legjobb oldala (most erre nem kérek kommentet, van ahol több a lossless, van ahol több a megabit, van ami régebbi, de én most összességében beszélek).

    A userek és hozzászólók többségének fogalma sincs arról, hogy mi feltartani egy ekkora oldalt, szervert (nem is baj, nem is az ő hibájuk).

    Csodálom, hogy eddig is megoldották. A szanálással kiesne max 10k user, nagyságrendet nem változtatna.

    Freereget nem fognak tartani és ez is érthető. Az nCore jó úton van ahhoz, hogy bármilyen téren iránymutató lehet, pl. az új dolgok felé kis hazánkban.
     
  6. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    freereg

    Nincs freereg - ha lesz az hírben is kinn lesz.

    Sajnos van pár csökkent értelmi képességű ember, aki néha elállítgat ezt azt, ezt sajnos nem lehet kivédeni, hiszen ez egy "közösségi oldal", ahol mindenki hozzátehet valamit a "tudásbázishoz". Viszont összességében szerintem jó, hogy egymásnak tudtok jelezni, gyorsabb mintha lenne egy moderátor vagy admin, aki este hullafáradtan vagy posztolja, hogy freereg van vagy már le is maradt róla a nép!
     
  7. Sajtmester / Guest

    re

    érdekes a piratebay is non profit oldal mégsem kunyerálnak bár tény hogy ott jóval több a reklám de meglehetnézni hogy mennyi regisztrált felhasználó van és mennyi ember tölt reg nélkül van külömbség nem is kicsi én igényelem meghívót nem kaptam mivel amikor még a nagy hdtv rls team volt fikáztam őket a hulladék munkáik miatt 2 accomat is bannolták ennyire jó az oldal hogy semmiféle kritikát nem képesek elviselni így nem is törekszem hogy ujra bekerüljek
     
  8. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
  9. Sajtmester / Guest

    re

    ha nem lettem volna tegnap hulla részeg figyeltem volna :tef293:
     
  10. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    np

    Hát akkor el van nézve :tef293:
     
  11. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    tamogatás

    küldök támogatást szívesen csak még nem vagyok tag. a meghívóigény menü+ támogatás inkább támoatásra adom a pénzem mint a csalóknak sajna tapasztaltam.
     
  12. grillkaparo / Guest

    Csak kérdés

    Sziasztok!
    Egy ismerősöm révén már láttam kb 1 éve az oldalt. Sajna ő azota menesztve lett onnan igy szinte az esélye annak hogy bekerüljek az nulla. Látom többen írták hogy vannak 0.00 ás arányú emberek amiket más oldalakrol 2 hét után kiraknak. Nem értek tuti hozzá de csak egy kérdés: miért nem vágjátok ki azokat akinek tartósan alacsony az aránya (pl.:0.3 alatt van) és helyette egy regisztrációs sms-sel be lehetne kerülni?
    Szerintem de ez megint az én véleményem aki egyszer fizet már kicsit jobban megbecsüli azt ahova bekerül. Én igy kerültem be 2 oldalra és mindenhol tartom a magam kis szerény arányát és irtó hálás vagyok minden megcsipett kis tartalomért.
    Gondolom ekkora oldalnál már nem kellenek a kis seederek.
    Csak ennyit szerettem volna
    Szép napot
    Üdv egy lelkes töltögetö :tef293:
     
  13. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    felvetés

    hát hol is kezdjem. mint irtam látom több hozzászólóval együtt az oldal tamogatásával ,meg a pénzhiány megértést talált /grillkaparo,hagyma,wallas.és én oldsipi50/ kérdem én akkor miért nem lehet sms reg.én megértem ti vagytok a legnagyobbak de mi juttathatunk tovább. igazat adok aki írta ha fizetek nem azért mert szeretem a nevem az oldalon láni hanem aktív tag akar lenni.ajánlom t. cimnek hasonloan gondolkodó társaimat és magam
     
  14. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    jogi problémák

    Azért nem lehet és nem is lesz sms reg, mert onnantól az oldal bizonyítottan hasznot húz az illegális tartalmakból és csúnyán elpicsázzák.
     
  15. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    válasz

    jogi probléma érdekes felvetés sms támogatás tagként jogos sms reg. jogtalan. na ehez már 60 évesen ?reg vagyok. az egyik kutya a másik eb?
     
  16. wallas /

    Csatlakozott:
    2010. október 25.
    Hozzászólások:
    40
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Meghívó igénylés

    Ember! Ez a Meghívó igénylés menü ez nagyon gáz, egyben nevetséges! Minek szivatjátok az embereket! A többi hozzászóló nevében is írom, miért nem szanáljátok ki a 0.00 aránnyal rendelkezőket? Egy értelmes válasszal megelékszik szerintem mindenki!

    PayPal mi? Előbb nyissátok ki a regisztrációt!
     
  17. grillkaparo / Guest

    Na ezt én sem értem

    Itt az előttem szólóhoz kell hogy csatlakozzak. Félre értés ne essék nem kötözködni akarok vagy bármi. Ha regisztrált tag vagyok akkor támogathatok egy oldalt ami illegális tartalmakat is tartamlmaz és ez teljesen helyes( bocsi jogilag kivitelezhető) de az hogy én egy kivülálló személy vagyok aki igazából vásárol egy belépési lehetőséget már már törvényt sért még akkor is ha az az érték csak egy idézőjelesen jelképes összeg ( mondjuk 500ft) Hát ha ez a kettő igy együtt működik akkor én tényleg jobb hogy nem lettem jogász. Ha már törvényt sértek akkor fizethetek még semmit nem csináltam akkor azért nem nehogy törvényt sérthessek. Basszus de durva.
    Bocs és ez egy poén lesz akkor legyen ez is társkereső oldalnak hirdetve oda elvileg lehet ilyet nem....:tef293:
    Hát ez nagyon fura de remélem a kis felhasználóknak is lesz lehetősége egyszer bejutni még akkor is ha nincs 100 ismerősük és abból 20 nak meghívója. Hanem elkezdtek egyszer torrentezni és hallotak egy oldalról ami jó és egyszer megnyittota kapuit (mondjuk karácsonykor 1 napra vagy csak szentestére 4-5 órára)
     
  18. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    jog

    Akkor kezdj el jogot tanulmányozni, mert nagyon más kategória, attól, hogy nem ismeritek a törvények rátok is vonatkoznak.

    Ergó ez két teljesen más besorolás.

    1. Fizetsz, hogy tag lehess és bűnözhess, azaz pénzért kapod az accodat: a tartalmakat.

    2. Fizetsz, mert zöld a fű, azaz támgatod az oldalt, egyéni döntésed, nem kapsz cserébe semmit.

    A jog egy nagyon fura dolog, tessék vele ismerkedni, nem árt tisztában lenni, mert hamarosan más szelek fognak fújdogáni, a nagy ingyen jólétnek, amit hibásan megszoktunk ,előbb utóbb-utóbb véget vetnek és jó jobb, ha mindenki tudja, hogy a torrent hol is áll jogok terén, többek között ez az egyik alapító ok, amiért van torren-empire.me, hogy erről tájékoztatást kapjatok.

    Attól, hogy te 60 éves vagy én meg huszonX a bírság mindkettőnkre ugyanúgy kiszabható, ugyanazon a jogcímen, a korod nem felmentő ok.

    Aki csinál valamit az tudja legalább, hogy mi lehet belőle.
     
  19. Alkatraz / Guest

    Üdv Itt van olyan

    Üdv



    Itt van olyan akibekerült már meghívó igényléssel?

    Mert nekem eddig nem igazán sikerült
     
  20. szimszonos / Guest

    Ncore-ra idáig is nehéz volt

    Ncore-ra idáig is nehéz volt bekerülni nem véletlenül mert az egyik legjobb oldal ha nem a legjobb.Itt gyakran vannak free leech-ek,játékok stb.Próbálnk a userek kedvében járni.Nem értem mit vannak egyesek fennakadva hogy most bevezették a támogatást az oldalon.Nem kötelező akinek nem tetszik ne szidja az oldalt.Máshol idáig is volt támogatás,emelt díjas sms és semmi akciók az oldalon csak pénzért.Az agyonsztárolt BeLoad és még egy csomó oldal.Irigyek mindig is voltak,lesznek de az Ncore akkor is a legjobb oldal kis hazánkban 150ezer ember megelégedésére.