Négy és fél kilóval született Fresh Viki kisfia

A témát ebben részben 'Mozi & Tv Hírek!' CF dealer hozta létre. Ekkor: 2017. szeptember 06..

  1. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Augusztus 24-én megszületett Fresh Viki első gyermeke. A kisfiú császármetszéssel jött a világra, nagy súlya az orvosok kizárták a természetes szülést.


    "Természetes szülésre készültünk, de nagy súlyúnak számított a baba már az utolsó hónapokban is, ezért az orvos azt mondta végül, hogy célszerűbb lesz a császár. Jó döntés volt, mert kiderült, hogy még nagyobb a súlya, mint amire gondoltunk, 4,5 kilóval jött világra a kisfiam. Minden félelmem ellenére nem volt rossz élmény a vajúdás, és a kórházban töltött pár nap is kellemesen telt" - mondta a Borsnak az énekesnő.

    [​IMG]
    Forrás: TV2

    "A legviccesebb az volt, hogy a szülőszobán jellemzően minden friss anyuka izgul, nehogy összekeverjék a babáját máséval, egyedül én voltam nyugodt. Samu ugyanis kétszer akkora volt, mint a többiek. A viszonylag nagy születési súlyát egyébként az apukájától örökölte, az ő családjában nem ritka az öt kiló feletti baba sem" - tette hozzá, és arról is mesélt, hogy otthon máris szembesültek egy problémával: szinte minden vásárolt babaruha kicsi a kisfiúra.

    KAPCSOLÓDÓ CIKKEK

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...