Női Nemiszerv: Saláta Vagy Baba?

A témát ebben részben 'Erotikus zóna' Deino hozta létre. Ekkor: 2015. április 02..

?

Melyik a kedvenc mézes csöbröd?

  1. Nekem aztán tökmindegy (Kérlek válasz a másik 3 lehetőség közül! :D )

    6 szavazat
    23.1%
  2. Imádom a zöldségeket, szóval a Saláta

    9 szavazat
    34.6%
  3. Igazi zöldségevő vagyok, szóval az Extrém Saláta

    4 szavazat
    15.4%
  4. Kannibalizmusban szenvedek, így a Baba

    7 szavazat
    26.9%
  1. Deino /

    Csatlakozott:
    2015. március 03.
    Hozzászólások:
    161
    Kapott lájkok:
    113
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    A nők - a férfiakkal ellentétben - minden külső eltérésüket hol tragédiaként, hol örömként élik meg. Sok esetben nincsenek is megelégedve a nemi szervük formájával.
    Itt az idő, hogy férfitársainkkal megszavaztassuk, hogy ez most tragédia, vagy sem. Te melyik puncit preferálod? Ha felületes és szexista vagy (vagy őszinte, amiből nagyon kevesen vannak), mondhatod azt, hogy számodra mindegy, hiszen:
    Minden punci egyforma, csak máshogy van tálalva.​
    De ha tényleg őszintének érzed magad, válaszolj őszintén! Melyiket preferálod? A zárt, teljesen sima babapuncit, vagy az ettől eltérő, bármiféle kilógással rendelkező salátapuncit? De tudod mit? Adok egy 4. opciót is, az extrém salátát.

    -Babapunci

    -Saláta

    -Extrém saláta


    u.i: Kérlek amikor képet nézel, ne az alakot, vagy a formát nézd, hanem csak kizárólag a kérdéses testrészt értékeld. Köszönöm!
    Ejj! Milyen csalók vagytok. Hozzászólás nélkül fogalmunk sincs ki szavaz.
     
  2. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Hát vannak egyéb variációk is még, de én nem úgy választok csajt, hogy megnézem alulról, ha meg már arra kerül a sor, úgy is mind1. XD Nyilván nem sokan adják a nevüket egy ilyen témához. :tef161: Ezért kell őket ösztönözni. :tef161: De ez minden szavazásnál így van.. Ritkán írják be, hiszen szavaztak,minek kétszer :tef161:
     
  3. guzu / Pedálozó

    Csatlakozott:
    2011. december 31.
    Hozzászólások:
    2,087
    Kapott lájkok:
    1,061
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Budapest
    "Saláta "puncival többször volt dolgom,( de egy idétlen név ez)a másik kettővel még nem volt szerencsém.
    Úgy gondolom mindegyiket tudnám imádni,nem hiszem hogy bármerre is befolyásolná ez a kapcsolatot,így nekem tökmindegy!.,..-
     
    • Like Like x 1
  4. Deino /

    Csatlakozott:
    2015. március 03.
    Hozzászólások:
    161
    Kapott lájkok:
    113
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Itt nem a párválasztásról van szó! Mindenkinek van ideállja. Maximum ezen nem gondolkozik.

    De ha azt kérdezném, melyik hajszínt preferálod jobban, barnát, feketét vagy szőkét, ott ha te nem is, de sokan már mondanának egy színt. Szóval ez nem evidens így. Én is be X-eltem a salátát, de volt csaj akinek nem az volt, és mégis imádtam úgy is. Itt nem ezen van a hangsúly. Csak van egy elképzelésed fejben a tökéletes nőről nem? Tudod, álmaid nője mindig csak képzeletben létezik, ezért is hívjuk így. Mivel csak álmodban látod egyedül.

    guzu lehet itt kisajkozni is, csak az annyira nem egyértelmű. De nézz meg egy salátát aztán egy olyasmi puncit, elég sok lesz a hasonlóság. Csak az egyik zöld, a másik... inkább bőrszínű vagy rózsaszín :tef293:

    Egy kis képzelőerővel akár ezt is nevezhetjük puncinak nem?

    [​IMG]
     
  5. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Van az álmaimnak nője, de nem a nemi szervéről fantáziálok, ugyanis már fellőttem. Tíz éve. lehet hogy ikszeltem volna. hahahahahahahaha
     
  6. Deino /

    Csatlakozott:
    2015. március 03.
    Hozzászólások:
    161
    Kapott lájkok:
    113
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ez nem fantázia kérdése. Voltál már szerelmes? Tudod álmaid nője az a tökéletesség, minden porcikáját látod magad előtt ha lehunyod a szemed.

    Én már voltam szerelmes, és tudom azt, hogy hol milyen egyéni sajátosságai voltak a lánynak. Tudom hol voltak nagyobb anyajegyek, tudom hol nőtt szőr szálasával (nem tudom leírni értelmesen, voltak rajta olyan testrészek (pl. popó) ahol sehol nem nőtt szőr, csak egy bizonyos ponton) tudom azt, hogy hol volt maradandó heg, fejem előtt volt hogy milyen volt a hasán a köldöke. Ezek szerintem egyértelműek és ha sokáig méricskélsz valakit és fontos neked akárcsak X ideig úgyis megjegyzed.

    És álmaid nőjét majdnem minden nap látod. Vagy minden másnap. Vagy minden héten, hónapban, lényegtelen. Ő fix. És egy életen át elkísér, vagyis lehetetlen, hogy ne lásd minden porcikáját.
     
  7. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    De bizony fantázia kérdése.. Mert te nő nemi szervekről kérdezel.. Amit max elképzelni tudsz, hiszen amíg le nem vetkőzik nem tudod, hogy milyen. XD Kövezettek meg, de én nem ezt nézem egy nőn. És a hajszín sem számít. Csupán azért írtam ide, hogy mások is írjanak. Tehát nem kell nekem semmit se elmagyarázni. XD Én értem, hogy valaki ezt nézegeti, de ne nézzen már hülyének, azért mert nem arról elmélkedek, kinek milyen a vaginája. hahahahahahahaha

    Ha arra kerül a sor, és meg van az összhang, nem rugdalom ki az ágyamból csak azért, mert nem saláta, vagy baba puncija van XD Eleve gyerekes és hülyeség ezt kiírni.. Nincs két egyforma testrész. És ha te kiírod, hogy xy nálad a favorit, a csajodnak meg nem olyan van, bajba leszel, ha megtudja..hahahahahahahaha

    Több értelme van egy adott testrész értékelésének, mert általánosítani hülyeség, mivel nincs két egyforma XD tapasztalatból mondom, hogy minden fajtából van szebb, és csúnyább is. XD

    De nem ítélem el azt, aki így vizsgálja a nőket. Biztos valaki a másik vaginája alapján választ párt. hahahahahahahaha
    Jó, értem hogy itt egész másra akarsz kilyukadni. De Én nem testrészek alapján rangsorolom a nőket. Nincs kedvenc hajszínem,se mellméretem. Nem a fantáziámból élek. XD Ezért nem tudok átszellemülten voksolni. Számomra ezek nem lényeges dolgok. És idővel mindenki rá fog jönni, arra hogy ezek a dolgok semmit se számítanak. XD


    UI: Továbbá tetszik a téma nyitószövege. :tef161: De attól, hogy az egyikre kevesebb voks érkezik, az nem azt jelenti, hogy avval bármi gond is lenne. Mert bizony egy ilyen szavazás ezt sulykolhatja. XD

    Ezért ha már ilyen puncifanokkal vagyunk összeszánva, értelmesebb két testrész versenyeztetni, nem két fajtát. XD Így talán kisebb az okozott kár és a sértődés.

    Ezért én itt kiírnám, hogy a képen látható testrészek mindegyike szép és kívánatos a szavazástól függetlenül. Hölgyeim ezt vegyék amolyan farok méregetős témának, kb annyi az értelme is. hahahahahaha
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. április 11.
  8. Victory1995 / Torrentező

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 14.
    Hozzászólások:
    1,354
    Kapott lájkok:
    780
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nekem oszt oly mind1. :tef293:
     
  9. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Erről van szó. Nekem csak azért nem volt mind1, hogy felpörgessem a témát, és hogy lefektessem, hogy egyik sem jobb, vagy rosszabb a másiknál. Külföldön népszerű a puncik értékelése is, pont úgy mint a fenék és a mellek stb. Tehát ha van kedved demino, vagy akárki más, egy ilyet csinálhatsz a többi mintájára. Három szavazás után lehet újat tenni stb. És akkor ezen max az sértődhet meg, akiről a kép készült. De az meg minek mutogatta magát. hahahahahahahahahaha
     
  10. Victory1995 / Torrentező

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 14.
    Hozzászólások:
    1,354
    Kapott lájkok:
    780
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Én nem bírnám pontozni mind úgy jó ahogy van. :tef293: Szerintem ez pont olyan dolog amit nem lehet pontozni.
     
  11. kecsi /

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    3,220
    Kapott lájkok:
    529
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Minden kérdésnek van hibája vagy kiskapuja.
    Erősen rövidre zárom a témát, mivel kissé értelmetlennek tekintem.
    - első közösülésem szűz a szűzzel / ugyan ki az, aki ilyenkor azt nézegeti: mi a HÉZAG?
    - második PARTNEREM (barátnőm) 2 gyermekes családanya, aki arra volt büszke: a vaginális gátmetszésének összevarrása milyen szűkre sikeredett
    - harmadik PARTNEREM szintén kétgyermekes családanya, aki viszont ugyanerre büszke / elég szűkre varrták össze
    Ha a nők tudnák... hol van a lényeg!
    Aki azt mondja, a hüvelybemenet nagyságán múlik a dolog: téved.
    Ebben az esetben 12 éves hölgyek lennének a favoritok.
    Vajh kinek az álma egy 6. osztályos gyermeklány?
    Talán a 40-50 éves tapasztalt, kissé gyakorlott és bár tágabb verziójú hölgy nyújthat oly gyönyört, mint egy szűz 12 éves leány.
     
  12. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Macikám (Matzee) zavarban van, de az érdekli, honnan tudod, milyen gyönyört nyújt egy 12 éves kislány? Át mentek pedofilba, vagy mi van. XD Hogy Ki milyen szűk, amúgy sem a korától függ. XD
     
  13. Deino /

    Csatlakozott:
    2015. március 03.
    Hozzászólások:
    161
    Kapott lájkok:
    113
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Szóval, ha van valakinek kedvenc kajája teszem azt húsleves, akkor az csak húslevest eszik. Most már értem.
    Én az első topicban leírtam a véleményem. Nekem is hót mindegy. De saláta a kedvencem. Én nem vagyok állszent. Szerintem ez az, állszentesség. Mindenkinek van favoritja. Van olyan aki ezt azért nem hangoztatja, mert így akar példát statuálni vagy magát magasra emelni mások előtt. Mégegyszer: Attól hgoy valamit preferálsz, vagy kedvenced, a másik is lehet az.

    És ez úgyanúgy van mellméretre is. 80B a kedvencem mégis nagyon élvezem ha egy C-s jut. Miért? Mert. Nem értem, hogy kell ide mást keverni.

    Kecsit végképp nem értem. Általában akinek saláta, annak is baba volt olyan ~12-13 éves koráig, aztán fejlődik. Tudod, mint férfiaknak a ... is nő egy ideig. Van akinek 12-13 éveen beáll van akinek 21 éves koráig is elnő.

    Victorynak meg üzenem, miért ne lehetne pontozni? Ugyanolyan mézesbödön mint egy ikerpár egy mellből vagy egy fenékből.

    Én csak azt leírtam még rögtön az elején ami tényleg nagyon felbosszant, hogy itt készpénznek vesztek dolgokat. Ha leírom értelmesen hogy "kedvencről van szó" attól még szeretheted a másikat is. Sőt... meg is lepődnék, ha nem szeretnéd. Inkább csak nem akarod felvállalni.
     
  14. kecsi /

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    3,220
    Kapott lájkok:
    529
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    12 éves életkortól: törvényes! 13 volt / bocska, ha 1 év minusz! Emellett szűz volt (ami érthető tán...) Azt a hülye téveszmét: az enyém / én partnerem = olyan szűk, mint egy szűzlány < kiröhögöm! 48 éves hölgyben nem tudok "megmaradni"... Akkor most miről is beszélünk?
     
  15. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    kecsi te hol laksz? Én úgy tudom, 18-tól törvényes XD Még a romáknál is 15 hahahahahahahaha
     
  16. Frad23 /

    Csatlakozott:
    2012. szeptember 04.
    Hozzászólások:
    1,179
    Kapott lájkok:
    239
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Budapest
    hűűűűűűűűű vazze ezzel ne dícsekedj... enyhe liliomtiprás aplause
     
  17. Deino /

    Csatlakozott:
    2015. március 03.
    Hozzászólások:
    161
    Kapott lájkok:
    113
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lehet hülyeséget kérdezek de ittál valamit ma? Olyan furcsákat irogatsz.
    Elsőnek is a törvényi háttér:
    18-14: törvényes, ha a kiskorú beleegyezett.
    18-14 allatt: büntetendő minden értelemben.
    18-18: engedélyezett
    14 alatt 14 alatt (talán 12-ig) engedélyezett (ez a botrány oka sokaknál)

    Másrészt, az hogy milyen a pina annak köze nincs ahhoz hogy ki milyen tág. Lehet olyan sali is ami olyan szűk, hogy ujjad se fér be, szóval nem értem ez hogy jön ide. Az hogy a végén kilógnak a kisajjkak és ott tág mihelyst kezdődik a bement olyan szűk is lehet, hogy nem értem, hogy keveredett a témába ez. Volt barátnőm még kiskorú volt mikor megismerkedtünk (én is) és neki is kilógtak a kisajjkak vagyis az hogy a kisajak az időseknél van az baromság. Mindenkinek lehet.

    VAlaki árulja el hogy hova keveredtünk, vagy mire akarunk ezzel kilyukadni. Ez így nagyon érdekes beszélgetés.

    Srácok ez komoly? Kecsi pedofil? :tef10: Vagy mivan? Nem értem. Megyek iszok valami erőset mert amiket ma itt olvasok... mintha álmondék ahhoz hasonlít, olyan baromságok :tef161: Itt az anális fórumban, mintha elbeszélgetnénk valamiről.

    Csodálom hogy Orbánt még nem kevertük bele.
     
  18. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Az attól függ. Nekem is volt hasonló korú partnerem..

    UI: De akkor még én is annyi voltam. hahahahahahahaha
     
  19. Frad23 /

    Csatlakozott:
    2012. szeptember 04.
    Hozzászólások:
    1,179
    Kapott lájkok:
    239
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Budapest
    Nem tudom de ha már itt tartunk álljunk meg egy pinanyalatra. Van valakinek what.cd meghívója? hahahahahaha
     
    • Like Like x 2
  20. kecsi /

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    3,220
    Kapott lájkok:
    529
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hmmm... nézd meg vadiúj Alkotmány, PTK, BTK: 12 éves életkor esetében nem szükséges beleegyezés a sexuális kapcsolat létesítésébe. Nos: ez Magyarország!
    Bár van néhány balga, aki azt hiszi: 14 év az életkor alsó határa ebben az ügyben. Ez viszont nem igaz! 12 éves személyek sexuális kapcsolata: törvényes.
    http://www.gyakorikerdesek.hu/polit...zo-szerint-azt-jelenti-hogy-akar-30-40-evesen