Hmm ez Érdekes Nyugdíjba küldik a Playstation 2-t ?

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' hartigan hozta létre. Ekkor: 2013. január 03..

  1. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nyugdíjba küldik a Playstation 2-t

    Mintegy százötvenmillió darab legyártása után a Sony nyugdíjba küldi tizenhárom éve megjelent játékgépét, a Playstation 2-t. Iparági pletykák szerint a japán cég ezzel a lépéssel már a PS4 megjelenése el?tt ágyaz meg.


    Bár a Playstationnek már 2006 óta elérhet? harmadik generációs utódja, a PS2 gyártása a mai napig folyt. A tévéhez kapcsolható konzol ugyanis kedvez? ára miatt még rendkívül népszer? világszerte. Meglep? módon a PS3 megjelenésének els? évében még az akkor nagyon sokba kerül? utódjánál is több darabot adott el a gyártó a második generációból.

    [​IMG]

    A Playstation 2-b?l 2000-es megjelenése óta mintegy százötvenmillió darabot adtak el, a játékgépb?l kés?bb kompaktabb kinézet? változatok is megjelentek. A BBC brit közszolgálati médium beszámolója szerint a konzol gyártásának leállása ellenére nem áll le a fejlesztés a PS2-re. Mivel a gépb?l még sok tízmillió van használatban, a fejleszt?knek megéri játékokat kiadni ezekre, még úgy is, hogy a hardver grafikus képességei már nem veszik fel a versenyt a legmodernebb gépekkel. A PS2-re mintegy tizenegyezer játék jelent meg világszerte.

    [​IMG]

    A BBC híre szerint a PS2 gyártása csak Japánban áll le, így elképzelhet?, hogy más területeken tovább készülhet a konzol, amely a fejl?d? országokban még nagy népszer?ségnek örvend, hiszen DVD-lejátszóként is lehet használni. Ezzel kapcsolatban a Sony nem közölt információkat. Egyel?re azt sem tudni, mikor kerülhet a boltokba a Playstation 4, de iparági pletykák szerint ennek megjelenésér?l csak az év közepén publikál majd bármi konkrétumot a cég.


    forrás > [origo]
     
  2. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ps2

    Úristen kezdek öregedni. :tef161: Mennyi élményt adott ez nekem még amikor megkaptam.
    Ez a 11.éve, hogy megkaptam a konzolt, és még most sincs semmi baja. Remek játékok jelentek meg rá amit sajnos sokan nem ismernek mert csak ps2-re jelent meg.
     
  3. greg81 /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 25.
    Hozzászólások:
    494
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Strelok re.

    Szia!
    Mikor megjelent a PS3, akkor is beharangozták, hogy a 2-esenek vége lesz és mégis máshogy alakult a dolog :tef293: Valóban sok élményt nyújtott ez a kis konzol nekem is.
    Talán nem is lehetett volna jobb téma: összekötve a nosztalgiát a jubileummal, gratulálok az 1000. hozzászólásodhoz :tef293:
     
  4. faust10 /

    Csatlakozott:
    2011. május 21.
    Hozzászólások:
    1,712
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Psp2

    Szerintem a psp2 nem megy ki soha a játékgyárak ugyan ugy készitik erre is a játékokat na ha majd nem csinálják akkor lehet izgulni.
     
  5. totem /

    Csatlakozott:
    2011. június 26.
    Hozzászólások:
    172
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    ps2

    Sziasztok énis nagy rajongója vagyok a PS2-játék konzolnak.
    Amikor a FIFA játékra kidobták a Magyar szinkron,hát az volt a csoda. :tef161:
     
  6. faust10 /

    Csatlakozott:
    2011. május 21.
    Hozzászólások:
    1,712
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Fifa-psp2

    Na az itten is dübörög a srácok ugy verik a konzolt mint ha vas lenne. :tef293:
     
  7. greg81 /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 25.
    Hozzászólások:
    494
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ps2

    Sziasztok!
    Jönnek majd az újabb játékok, mindenki a jobb grafikára törekszik és ezt nem fogja bírni a PS2 hardveresen. Sok cég csak Xboxra és PS3-4-re fog játékot csinálni, de reméljük 1-2 megmarad a PS2-nél is, ez nekik is nagy üzleti húzás lehetne.
     
  8. faust10 /

    Csatlakozott:
    2011. május 21.
    Hozzászólások:
    1,712
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ps2-re

    Lehet hogy igy lesz de még mindig olcsobb mintha minden évben huznánk a gépet mert a 2013 játék biztos nem megy el a gépen. :tef293:

    De lesz akkor ennek jó oldala is milyen ocsó lesz a ps2 játék. :tef344:
     
  9. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ps-2 !-kerdes!

    Szevasztok! Mindig is tervezek venni PS 2 konzolt. ! Kerdesem lenne: Zsir ujonnan lehet meg valahol netan venni?? Nekem PS1-em volt meg nagyon regen de eladtam. PS-2st szeretnek vasarolni de zsir ujonnan. Udv! JOZSEF
     
  10. faust10 /

    Csatlakozott:
    2011. május 21.
    Hozzászólások:
    1,712
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Jozsefke-re

    Szia.

    Bemész bármelyik üzelközpont müszakis boltjába és megveszed.
    Vagy akármelyik 576 boltba.
     
  11. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re faust

    Szia! Ertettem. Koszi! Es ilyen szupermarketekben mind a TESCO nem kaphato??
     
  12. faust10 /

    Csatlakozott:
    2011. május 21.
    Hozzászólások:
    1,712
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Jozsefke-re-re

    Passz de szerintem ott is lehet kapni ma már mindent eladnak ilyen helyeken is.
    De bemész valamelyik giga plázába ott biztos lesz.
     
  13. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re-re faust!

    Koszonom a felvilagositast! Tisztelettel!!!
     
  14. greg81 /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 25.
    Hozzászólások:
    494
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Tesco PS re.

    Szia, Jozsefke!
    A Tesco az a hely, ahol ilyen dolgokat nem szívesen vennék. Egyszer lehetett olvasni, az egyik vezet? beosztású emberke elismerte, hogy garanciális hibával vissza szállított, javított készülékekb?l igen sokat forgalmaznak. Persze, ezek elvileg ugyan olyan gyári min?ségek, garancia van rájuk, de ki tudja.
     
  15. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    greg81-re.

    Szia greg81! Hat en hiszek neked! De karacsony elott haverom meglepte magat XBOX-360-as jatekkonzollal! Rogton irta is nekem Facebookon a jo hirt! Mire en rakerdeztem: Hol vette a cuccot?? Mire o: A TESCO-ban. kulon azert is orult mert akcios arban vette! Garancia 1 ev, stb! Meg van vele elegedve! Nyuzza ezerrel! Szoval en ezert kerdeztem itt ra ,hogy nem -e kaphato a PS-2 is a TESCO-ban??! Udv: JOZSEF
     
  16. greg81 /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 25.
    Hozzászólások:
    494
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Jozsefke re.

    Szia!
    Én nem mondom, hogy az ott vásárolt termékek rosszak lennének, csak ilyet lehetett olvasni. Szinte biztosra veszem, hogy ilyen terméket mindenhol forgalmaznak, csak más nem ismeri el. Én ott vettem a tv-t, a monitorokat, a házimozit és a legtöbb m?szaki cikket, eddig szerencsére egyel sem volt gondom. (XBOX-ot nem ott vettem, az limitált kiadású, 3 év garanciával). Kíváncsiságból nézegettem online boltokban PS2-t és nem találtam olyat, hogy megrendelném és szállítanák. A legjobb esetben is feliratkozni lehet rá, de ki tudja, mikor lesz. Persze biztos lehet találni, én csak pár boltot néztem.
     
  17. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    ps2

    Mondjuk sok kisebb gépigény? játék létezik amit csak pc-re jelentettek meg de új is és szórakoztató, na azokat pl átírhatnák ps2-re is.