Olasz élvonalbeli együtteshez szerződött a Loki csatára – hivatalos

A témát ebben részben 'Sport Hírek!' david9696 hozta létre. Ekkor: 2016. január 14..

  1. david9696 / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. július 12.
    Hozzászólások:
    14,588
    Kapott lájkok:
    284
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Szerda kora délután hivatalossá vált, amelyet már napok óta sejteni lehetett. Az OTP Bank Ligában szereplő DVSC-TEVA fiatal csatára, Balogh Norbert az olasz első osztályú (Seria A) Palermo együtteséhez igazolt – erről számolt be a csapat hivatalos honlapja.
    A rövid közleményben leírják, hogy Balogh 2020 június 30-ig szóló szerződést írt alá a szicíliai csapattal és a 22-es mezszámot választotta.
    Az átigazolási összeget nem hozták nyilvánosságra, korábban a klub elnöke, Maurizio Zamparini arról beszélt, hogy ötmillió eurót fizet az “új Cavaniért”:

    Balogh Norbert lesz az új Cavani, meglátjátok. Ötmillió eurót fizettem érte plusz a bónuszokat. Már vitte is volna egy angol klub 10 millióért, de rögtön nemet mondtam

    A 20. születésnapját február 11-én ünneplő futballista az NB I-ben 33 mérkőzésen lépett pályára, ezeken a találkozókon öt alkalommal talált az ellenfelek kapujába.
    A Palermo vasárnap 12.30 órától a Genoa ellen lép pályára idegenben a bajnokság 20. fordulójában. Azon a mérkőzésen már az új vezetőedző, Barros Schelotto irányítja a csapatot.