Hmm ez Érdekes Oroszországban nem földi eredet?, 300 millió éves fogaslécet találtak

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' strelok hozta létre. Ekkor: 2013. január 30..

  1. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Vlagyivosztok város egyik lakosa egy fémb?l készített fogaslécet talált, amelyet szénbe préseltek. A hihetetlen leletet elhozta a tudósoknak. A lelet beható tanulmányozása után a kutatók arra a következtetésre jutottak, hogy a léc 300 millió éves és azt él?lény készítette. Azonban egyel?re nem tudnak választ adni a kérdésre, hogy ki gyártotta ezt az alumínium fogaslécet.

    [​IMG]

    A szenet, amelyben a lelet volt, Hakaszföld csernogorszki járásából hozták Primorjébe. Az ottani szén ”életkora’” ismert – 300 millió év.

    Amikor a geológusok széttörték a széndarabot, alumínium (98%) és magnézium (2%) ötvözetét képez?, 7 centi hosszú, könny? és puha alkatrészt találtak benne. Egyrészt az ennyire tiszta alumínium nagy ritkaság a természetben, másrészt a tudósok feltételezik, hogy az alkatrész mesterséges eredet?. Másrészt, a tiszta alumínium-ötvözet olyan tulajdonságokkal rendelkezik, amelyek akadályozzák a fém korrózióját. Ennek köszönhet?en a 98%-os alumínium képes kibírni a magas nyomást, az extrém f?mérsékletet és az agresszív környezetet.

    A meteorkövek tanulmányozása során kapott adatok amellett szólnak, hogy létezik nem földi eredet? 26-os alumínium, amelynek felbomlása után 26-os magnézium keletkezik. A magnézium 2% bizonyíthatja a tárgya Földön kívüli eredetét. Azonban a hipotézis bizonyítása újabb kutatást követel.

    Azonkívül a tudósok meglep?dtek még egy dolog miatt. A tárgy ugyanis rendkívül hasonlít a mai fogaslécre. Nehezen képzelhet? el, hogy a természet alkotta a hat szabályos fogú tárgyat. Azonkívül a fogak közötti intervallum mérete rendkívül nagy a fogakhoz képest. A léc bizonyára valamilyen bonyolult mechanizmus része lehetett. Napjainkban hasonló alkatrészeket alkalmaznak a mikroszkópokban és különféle elektromos m?szerekben. Azonkívül kérdés, hogy gyárthatott ember sok millió évvel ezel?tt ilyen bonyolult tárgyat?

    http://hungarian.ruvr.ru/2013_01_24/Oroszorszagban-nem-foldi-eredetu-300-millio-eves-fogaslecet-talaltak/
     
  2. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Érdekes

    Elég érdekes hír, van ahol többet beszélnek róla és több példát is el?hoznak amiket megint több százmillió évesnek gondolnak de ugye ez mai szemmel/fejjel lehetetlen.

    Lehet, hogy ez is csak valami kamu. Szerintetek?
     
  3. fekusz /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 22.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    nem tom

    Hát nem tudom de lehet tunguzka is csak egy "stihl" f?résznek köszönhet?:tef293: ?
     
  4. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re-nemt tom

    A tunguzkáról is vannak érdekes feltételezések. :tef161: :tef161:

    http://konteo.blogrepublik.eu/2011/02/24/a-tunguzka-rejtely/

    van itt antianyag, meg fekete lyuk, de stihl f?rész nincs. :tef239:
     
  5. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Olyan sok millió évr?l nem

    Olyan sok millió évr?l nem lehet beszélni ha az embert nézzük , vagy a kormeghatározás rossz eleve de nagy valószín?séggel inkább idegen eredet? , erre könnyebb ráfogni mert ismeretlen .
     
  6. rocsi69 / Drágaszág

    Csatlakozott:
    2013. március 04.
    Hozzászólások:
    143
    Kapott lájkok:
    10
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Magánzó
    Lakhely :
    Szeged
    re re nemt tom

    Szerintem kamu ,nincsenek idegenek,vagy ha vannak is olyan messze ,hogy soha se találkozunk velük,tunguzka egy meteor volt,a 51 ? körzet meg csak sci-fi irók fantáziájában létezik.
     
  7. Kenan von Pasa /

    Csatlakozott:
    2013. február 05.
    Hozzászólások:
    569
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    actor
    Lakhely :
    Turkey
    Nem tudom

    Szerintem sem valódi hír. :tef10:
    Honnan/hogy tudják, hogy 300 millió éves? És mesterséges?
     
  8. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    A szénizotópos

    A szénizotópos kormeghatározás ezt dobta ki nekik , mesterséges mert valamire hasonlít amit a természet nem tud produkálni , idegen eredet? mert 300 millió éve embernek nyoma se volt .


    [​IMG]

    Így néz ki .
     
  9. fekusz /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 22.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    idegenek

    Idegenek márpedig vannak,minap is találkoztam nem is eggyel.

    Vasárnap volt vacsora után.
    Ültem a fotelban és filmet néztem,nem nagyon érdekelt de néztem, ekkor beugrott hogy van még itthon egy SáárDonéé :tef293:
    Nosza futi ki a konyhába,dugó kitép bel?le,pohárba kiöntöttem és egy gyenge mosollyal nyugtáztam a remek ötletem, míg a dugót lecsavartam hogy kidobjam mert nem teszem el,(van más rossz szokásom:tef293: ) már a nyomorult Idegen oda is Teleportálta magát szinte azonnal a poharam köré.
    Próbálta belefullasztani magát a poharamba, vagy csak inni akart.
    Nem tudom minek jönnek ide az idegenek,hogy bele dögöljenek a SáárDonéé-m ba.
    Az idegen jellegzetessége: ha nem vagy szomjas nem látod,hangtalanul közlekedik,nem él sokáig,legalábbis nálam nem :tef293:,ha elfogyott a ned? ö is elt?nik,át teleportálja egy másik dimenzióba magát vagy a szomszédba sose tudom meg.
    Az idegen neve Muslinca, nem hasonlít a kis szürkékre vagy a hüll?kre, ez gonoszabb mindnél, mert a borod kell neki!
    Túlél?t sose találni bel?le,lehet dimenzió ugrással elviszik a halottaikat a megmaradt egyedek....

    Troll :tef293:
     
  10. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re-idegenek

    Akkor nagy szerencséd volt, hogy nem szürkével találkoztál. :tef161: ?k lehet megitták volna az egész borodat. :tef239: Hiszen mindenki tudja, hogy az Ufó-k közül a szürkék a legszemtelenebbek.
     
  11. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Re idegenek

    Az semmi egyik cimborám nagyon berúgott,és valaki belekakált a nadrágjába. :tef161:
     
  12. fekusz /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 22.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    re

    Kihozták volna bel?lem az alvó állatot "olyankor mintha egy Hegyi Troll lennék :tef293:" árnyékot bocsátanék rájuk,és a szürkékb?l máris egy új árnyalatú "láthatatlan" lények lesznek, vagy csak sötétebbek és nem látom ?ket annyira, vagy a bor :tef293:)... noha lehet noah taposás volt amit ittam? :tef293:
     
  13. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    bazsko74 -re

    Szia bazsko74!

    Az se semmi,hogy nekem meg voltak anno olyan cimboráim,akik egy f?zés-bulizás alkalmával rúgtak nagyon be,és a kajába engedték a fáradt g?zt.Utána elmentek discoba,és már csak arra tudtak emlékezni a buli végeztével,hogy éhesek.... :tef161:
    Volt aki emlékezett mindenre t?le tudom az eseményeket,de volt olyan "rendes",hogy nem világosította fel a korábbi eseményekre nem emlékez?ket,hogy jó étvággyal fogyasszák az eledelt. :tef161:
     
  14. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    norbi

    Ez nagyon durva :tef161:
     
  15. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    bazsko74 -re

    Csak az ebben résztvev?k számára az(fogyasztók) :tef161:
    Miután hallottam,utána én jót röhögtem rajta :tef161:

    Van ilyen,?k is csináltak egyszer olyant velem,hogy amikor nem figyeltem,akkor tiszta szeszt öntöztek az italaimba(a következményekr?l nem írok)