Pély Barna és Rákóczi Feri is zsűrizni fog Ábel Anita mellett

A témát ebben részben 'Mozi & Tv Hírek!' CF dealer hozta létre. Ekkor: 2016. november 08..

  1. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    November 27-én indul a SuperTV2 legújabb show-ja, a Sztárban Sztár + 1 kicsi. A már ismert műsor ezúttal gyerek énekesekkel bővül, Ábel Anita és Csobot Adél mellett pedig Rákóczi Ferenc és Pély Barna ül be a zsűribe.


    Az új formátum különlegessége, hogy ezúttal a Sztárban Sztár eddigi évadjainak énekesei lépnek színpadra olyan gyereksztárokkal az oldalukon, akiket már ismer a közönség. Duetteket adnak elő, népszerű formációk bőrébe bújnak, de olyan is lesz majd, hogy ugyanazt a karaktert alakítják, tehát az adott világsztárból áll majd egy nagy és egy kicsi a színpadon. A műsorvezető Tilla lesz.

    Rákóczi Ferenc elmondta, nagy örömmel vállalta a zsűri szerepét. "Szeretem az élményfaktort, amit ilyenkor kapok: ha egy produkció - ami mögött komoly munka van – megríkat, megnevettet, meglep, azt mindig vágyom. Ráadásul a gyerekeim imádnak énekelni, szerepelni, és otthon, a Velencei-tó partján ahol élünk, mi is rendezünk előadásokat családi körben. Szóval van némi rutinom a vélemény-nyilvánításban, hiszek az építő jellegű kritikában."

    [​IMG]

    Rákóczi Feri is zsűrizni fog

    Forrás: BENCE BARSONY

    "Izgalmas kísérletnek tartom, hogy a magabiztos énektudással rendelkező gyerekek hogyan oldják meg a hangutánzást, a mozdulatok lemásolását. Felnőttként és gyerekként egyaránt kihívás egy másik előadóművész bőrébe bújni, biztos vagyok benne, hogy ebben a műsorban meglepő átalakulásokat látnak majd a nézők" – tette hozzá.

    A Sztárban Sztár +1 kicsi minden vasárnap 18.50-től élőben lesz látható a SuperTV2 műsorán, és hogy milyen sztárpároknak szurkolhatnak majd a nézők, kiderül a Sztárban Sztár vasárnapi fináléjában.

    KAPCSOLÓDÓ CIKKEK

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...