2003 Pokoli szomszédok

A témát ebben részben 'Sorozatok Bemutatói' Guest hozta létre. Ekkor: 2012. február 25..

  1. Guest / Guest

    Nincs is rosszabb, mint egy pokoli szomszéd… f?leg, ha valóban az alvilágból jött. A Comedy Central legújabb animációs sorozata, a Pokoli szomszédok egy démoni család hétköznapjait mutatja be.

    Tartalom:

    A következ? céllal jöttek a Földre: megakadályozni, hogy az emberek bezavarhassanak a Pokol nyugodt mederben folyó gonosz mindennapjaiba. A Pokoli szomszédok cím? szatirikus hangvétel? amerikai animációs sorozatot 2010 júniusában mutatták be a TBS csatornán. A történet szerint a szellemekb?l álló Hellman család felköltözik az Alvilágból a texasi Houstonba, hogy megállítsanak egy akciót, amelynek célja, hogy leássanak a Föld magjába. A család szembesül azzal, milyen az emberek között élni, és rájönnek, hogy mi is tudunk olyan gonoszak, lenni, mint a démonok, s?t, a Föld valójában alig különbözik a Pokoltól...

    Balthazor Hellman, a család feje, egy kicsit naiv, de nagyon jószív?, túlsúlyos szellem, aki a Pokolból er?szeretettel követte nyomon az emberiséget, méghozzá televízión keresztül, és emiatt korábban komoly konfliktusba került a Sátánnal. Felesége a csinos Tina, akinek két szenvedélye az alkohol és a pletyka, és van két gyermekük is, Josh és Mandy. A család különleges manó kutyája Pazazu úgy viselkedik, mintha rendes, evilági eb volna, van azonban egy különleges képessége: meg tudja állítani az id?t! Szenvedélyesen rajong a popkultúráért, kedvence Lady Gaga és a Jonas Brothers. A család talán legfurcsább tagja a tudathasadásos Vlaartark Mimlark nagybácsi, akit különös vonzódás f?z a macskákhoz, mármint gasztronómiai értelemben.

    Szó mi szó, bizarr egy család, de – mint kiderül – a szomszédjaik és a körülöttük él? emberek szintén nem normálisak. A Pokoli szomszédok külföldön már osztatlan sikert aratott, várhatóan hamarosan a hazai néz?k szívébe is belopja magát. Pokoli szomszédok február 7-én, kedden, 22:55-t?l a Comedy Central m?során!
     
  2. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Láttam pár részt bel?le , nem

    Láttam pár részt bel?le , nem t?nik olyan rossznak de nem fogott meg , lehet rossz pillanatban hangulatban néztem, de nem estem hanyatt t?le vagy inkább csodálkoztam??
     
  3. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Én láttam mindegyiket ,

    Én láttam mindegyiket , nagyon szórakoztató volt bár nem kimondottan gyerekeknek való .