Magyar torrent oldalak Prestige Torrent

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' tuscript hozta létre. Ekkor: 2012. október 06..

  1. tuscript /

    Csatlakozott:
    2012. január 28.
    Hozzászólások:
    91
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Tagja vagy a Prestige Torrent[ közösségének? Vagy csak szeretnél az lenni? Csevegj, kérdezz, írd le véleményed. Akár pozitív, akár negatív minket érdekel. Kövesd velünk ebben a témában a Prestige Torrent[életét és fejlődését.


    Kapcsolódó témák:

    Prestige Torrent hírei:
    Prestige Torrent bemutatója:


    Üdv . Az ilyen és hasonló oldalak ne képviseltessék magukat nálunk !
    Aktiváld felhasználóneved és legyél teljes jogú tagja az oldalnak. Ahhoz, hogy az oldalról letudjál tölteni aktiválnod kell a felhasználód.
    Ezt két féle módon teheted meg.
    1.Emeltdíjas SMS el
    Küld el a PRESTIGE szót smsben a 06-******** es telefonszámra.
    FIGYELJ!, hogy pontosan írd meg az sms-t. Az elgépelt smsekeért felelőséget nem tudunk vállalni!
    Az sms ára nettó 1600 FT
     
  2. tuscript /

    Csatlakozott:
    2012. január 28.
    Hozzászólások:
    91
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    KAMU ÁTVERŐS OLDAL

    KAMU ÁTVERŐS OLDAL

    "Aktiváld felhasználóneved és legyél teljes jogú tagja az oldalnak. Ahhoz, hogy az oldalról letudjál tölteni aktiválnod kell a felhasználód.
    Ezt két féle módon teheted meg."

    KAMU ÁTVERŐS OLDAL
     
  3. Devil / Guest

    miben nyilvánul meg?

    Miért gondolod, úgy, hogy kamu az oldal?
     
  4. tuscript /

    Csatlakozott:
    2012. január 28.
    Hozzászólások:
    91
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    ezért

    "Aktiválás
    Aktiváld felhasználóneved és legyél teljes jogú tagja az oldalnak. Ahhoz, hogy az oldalról letudjál tölteni aktiválnod kell a felhasználód.
    Ezt két féle módon teheted meg.

    1.Emeltdíjas SMS el
    Küld el a PRESTIGE szót smsben a 06-90/*** es telefonszámra.
    FIGYELJ!, hogy pontosan írd meg az sms-t. Az elgépelt smsekeért felelőséget nem tudunk vállalni!
    Az sms ára nettó 1600 FT
    A válasz sms ben kapott kódot pedig írd be a következő mezőbe, majd nyomd meg az aktiválás gombot


    Aktiváló kód:
    2.PayPal os fizetéssel
    Nem kell mást tenned mint, hogy a Buy Now ikonra kattintasz és a Pay Pal fizető rendszere segítségével aktiválod a fiókod.
    A Pay Pal fizatés ára bruttó 1500 Ft "
     
  5. Devil / Guest

    jaa, mert

    Mintha a Diablo oldalra is pénzért lehetne reggelni?! Akkor az nem csaló oldal? :tef161:
     
  6. greg81 /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 25.
    Hozzászólások:
    494
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Prestige

    2 nap alatt majd 19 ezer felhasználó? Nem is rossz :tef293:
    Mikor én beregisztráltam, 11 ezer felhasználót írt, majd pár óra múlva 2800-at, utána már 15 ezret.
    Devil, szerintem azért lehúzós, kamu az oldal, mert reklámozzák magukat, hogy új oldal, ingyen csatlakozhatsz, stb. Majd amikor már regisztráltál, akkor derül ki, hogy fizetned kell, ha valamit le akarsz tölteni. Miért nem írják ki ezt előre? Ha valaki fizetni akar, úgyis megteszi. De mivel én nem akarok, így akkor sem fogok, ha előbb beenged az oldalra. Sőt, így még annyira sem, mert azt látom, hogy bár teszik a torrenteket látszólag felfelé, de azt a kutya sem szedi le.

    De azt jó látni, hogy az oldalon mágusok dolgoznak!!! November 1-én elkészíti a videót a december 1-én esedékes sorsolásról. Ez azért nem semmi.
     
  7. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    mi ez
    -van képük kiírni !!! :ördög: :ördög: :ördög:
     
  8. Bluesky / Guest

    Prestige vicc

    És még egy szabályzat sincs az oldalon. Egyértelmű hogy mire megy ki a játék, a nyeremény pedig szerintem illúzió.:tef293:
     
  9. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,894
    Kapott lájkok:
    769
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Prestige

    Sziasztok! Információk hiányában nehéz eldönteni hogy a fent nevezett oldal vajon lehúzós oldal é! Azonban vannak furcsaságok, fura megoldások.
    - Tud valaki infót, mikor indult az oldal?
    A gyarapodás nem semmi!
    - Miért a regisztráció után derül ki hogy nem lehet letölteni csak ha "aktiválod a felhasználóneved" cirka 1600 Ft-ért!
    Vajon utána már lehet? Tud erről valaki valamit?

    Szerintem ez csak valami el írás lehet!
    Még igazi torrent oldalakon is előfordulnak efféle bakik!
    :tef344:
     
  10. Bluesky / Guest

  11. Bluesky / Guest

    Prestige

    Egyik nap még csak egy 1600 ft os sms vagy paypal fizetés után engedték hogy tölts. Úgy néz ki már változtattak akkor. Mindegy kutyából nem lesz szalonna, én inkább nem töltögetek onnan. Spamelni még spamelnek attól.
     
  12. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Igazad van , na akkor zárolom is a topicot .