Magyar torrent oldalak PREtorians

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Dark Angel hozta létre. Ekkor: 2007. augusztus 30..

  1. Dark Angel / Guest

    Tagja vagy a Pretorians közösségének? Vagy csak szeretnél az lenni? Csevegj, kérdezz, írd le véleményed. Akár pozitív, akár negatív minket érdekel. Kövesd velünk ebben a témában Pretorians életét és fejlődését.


    Kapcsolódó témák:

    PREtorians hírei: link

    PREtorians bemutatója: link
     
  2. Guest / Guest

    Regisztrált felhasználók 46,191
    Torrentek 14,650
    Kapcsolatok 49,790
    Seederek 44,194
    Leecherek 5,596
    Seeder/leecher arány (%) 790
    Összes letöltés 4,607.46 TB
    Letöltési sebesség 218.14 MB/s


    Folyamatos újításokat írnak..Kezdve a 2 új rang bevezetésével, a szabályzat módosításával. Egy közepes szintű torrent oldal titulusát kelti. Szép, letisztult kinézet, sok szerveres feltöltő, és több saját release csapat dolgozik az oldal fejlődésében. Szépen haladnak..

    De a meghívó osztás nem megy olyan könnyen..

    "Meghívót 2000 Gigabyte feltöltés után kaphatsz ha az arányod nagyobb vagy egyenlő mint 1.05 és több mint 4 hete tagja vagy az oldalnak "

    Egy kicsit érdekes, de így legalább az aki meg akar hívni mást, az legalább már egy megbízható tag az oldalon.:tef293:
     
  3. Látogató / Guest

    A mai internet világ lemaradt őskövülete.
    Rettentően elmaradott,rettentően rossz staff,gyenge szerver,gyenge torrent anyag.No újitás -régi rossz foltozgatása rosszabbra.
    Seed 2/2
    kinézet 3/2
    tagság.......0/1
    torrentek 1/1
     
  4. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    PREtorians (általános)

    A PREtorians torrent oldal topicja. Szabad eszmecsere a PREtorians torrent oldalról! A PREtorians meghívó kéregetés tiltott!
     
  5. Endless /

    Csatlakozott:
    2010. július 06.
    Hozzászólások:
    289
    Kapott lájkok:
    28
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re: News

    2010-08-14 - Kedves Felhasználók! Oldalunk twitter profilját az alábbi linken érhetitek el. Az esetleges karbantartások, leállások esetén itt tudtok információhoz jutni az oldallal kapcsolatban.
     
  6. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    Legelobb agusztus 23! -Pret.

    Legelobb agusztus 23!, áll a főoldalon, várjuk mi is az infókat.
     
  7. crsmxx / Guest

    nem egészen

    Azért nem mindenben annyira rosszak, pl. ők vezették be az 1 film - 1 rls szabályt is. Persze nem a legjobb oldal, de bőven a jobbak között van.
     
  8. Endless /

    Csatlakozott:
    2010. július 06.
    Hozzászólások:
    289
    Kapott lájkok:
    28
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re: News

    Kedves Felhasználók!

    Feltöltőket keresünk az oldalra. A jelentkezés feltételei: minimum 50 Mb/s sebességű internet, minimum heti 2 torrent, valamint a szabályzat elfogadása.
    Távoli asztalos seed szerverrel rendelkező felhasználóknak ftp-n feltöltendő anyagot tudunk biztosítani.

    Jelentkezni a Kapcsolat menüpontnál lehet:
    http://www.pretorians.net/staffcontact.php

    Üdvözlettel: PREtorians staff
     
  9. punk / Guest

    Kb. több mint 1 hónapja tagja

    Kb. több mint 1 hónapja tagja vagyok a ' pretorians' torrent oldalna és majdnem 5000 seedbonus pontom van, a feltöltési arányom majdnem 5.00. Akadt gondom olyan virusokkal amelyek megakadályozták a kimenö portát használatát ezért ujra kellett instalalnom a gépet. Azóta a Pretorians nem ismeri fel a jelszót sem a felhasználónevemet. Több izben kértem cserét hiteles e-mailomra de semmi sem történik. Nagyon kedvelem az oldalt és borzasztóan sajnálnám ha többé nem tudnék belepni. Remélem valaki segiteni tud. Üdv Vajdaságbol. Punk
     
  10. Anonymous / Guest

    nem kapom meg a uj jelszott

    Kértem uj jelszott évek ota tag vagyok de elfelejtetem a jelszot- kértem ujat nem kapom meg miéert

    boboka

    Szerk:Moderátor.

    Helytelen: uj, jelszott,ota,ujat,miéert.

    Helyes:új,jelszót,óta,újat, miért.
     
  11. Anonymous / Guest

    Pretorians torrente-

    Szoval elfelejtettem a jelszavam évek otta tagja vagyok de nem kapom meg miért most áll a oldal vagy megy mert nagyon agodom nem tudok belépni miért

    Pretorians torrente- oldalra

    Valami segitség info kérem aki tud segiteni .



    Szerk:Moderátor

    Meghívó kéregetése nincs !
     
  12. Anonymous212 / Guest

    hogy lehet regisztrálni?

    sziasztok 1 kis segítséget kérnék! Állítólag freereg de sehol se találtam regisztráció feliratot. Ha tudtok segítsetek előre is köszönöm
     
  13. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    HellóItt a monitorozóban egy

    Helló

    Itt a monitorozóban egy (szivecském) nevezetű emberke bejelölte hogy szabad reg van de a Pretorians oldalon se pm se a hírekben nincs meghirdetve sőt Twiteren se olvasható . Véleményem szerint nincs szabad regisztráció így csak meghívással lehet bejutni az oldalra .
     
  14. buso / Guest

    Segítséééég

    Sziasztok!

    Egy kis segítséget kérnék!

    Tag vagyok a Pretorians-on,de elfelejtettem a jelszavam.és az elfelejtett jelszó-ra nem reagál semmit....

    tehát nem jön e-mail.Marha nagy pánikban vagyok nehogy törlődjek az oldalról,mert sehol nem tudlak titeket elérni,hogy szóljak nektek,gondoltam megpróbálom itt,hátha sikerül!

    buso felhasználó névvel vagyok fent a Preto-n az e-mail címem más mint itt!!!

    Előre is köszönöm a segítséget!



    Üdv:buso
     
  15. buso / Guest

    Halló!Van itt valaki?

    Helló!

    Tud segíteni nekem valaki,vagy hagyjam a az egészet a francba!

    Mint már pár nappal ezelőtt írtam,nem tudok belépni a Pretorians-ra,mert szar volt a gépem,újra raktam és elszállt a jelszavam.Az oldalon,meg nem működik az elfelejtett jelszó,mert nem jön mail!

    Segítsen már valaki! Csak 2-3--napig nem voltam az oldalon,úgyhogy biztos nem töröltek!

    Köszi!

    Üdv :buso
     
  16. pancso69 / Guest

    elfelejtett jelszo

    szia! nalam ugyanaz a helyzet! ujraraktam a gepem,mert alaplapot es memot csereltem,aztan nem tudtam belepni a pretoriansra. hiaba kerek uj jelszot,nem kuldd semmit! valaki tudja mi a fene tortenik!?
     
  17. lucifer422 / Guest

    hiba

    nem kaptam meg az uj jeszot a freemailomra.
     
  18. kecsydee /

    Csatlakozott:
    2013. február 18.
    Hozzászólások:
    5
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    én sem kaptam meg a jelszót

    én sem kaptam meg a jelszót
     
  19. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Kipróbáltam és egy napra rá

    Kipróbáltam és egy napra rá kaptam meg az új jelszót és a spam közt találtam rá (gmail)
     
  20. kecsydee /

    Csatlakozott:
    2013. február 18.
    Hozzászólások:
    5
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    remélem hamarosan kapok ..üdv

    remélem hamarosan kapok ..üdv mindenkinek