Promi - Pletyka sarok

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' hartigan hozta létre. Ekkor: 2013. április 09..

  1. skywalker357 /

    Csatlakozott:
    2012. március 24.
    Hozzászólások:
    509
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    Jack Nicholson

    Nem akartam én kezdeni megint, egyrészt mert nem tartozik a nagy kedvenceim közé, így filmjeinek jó részét még nem is láttam.
    "Fiatalabb koromban" kimondottan ellenszenves volt, kés?bb azonban változott ez a véleményem, de még nem nevezhetem nagy kedvencnek. Így csak azokat a filmjeit emelném most ki, amik tetszettek:

    Nem egészen egy éve láttam csak a Száll a kakukk fészkére cím? filmjét. Kíváncsi voltam rá, mert a regény nagyon tetszett. Azt kell mondanom, hogy megérdemelten kapta az Oscart ezért az alakításáért.

    Az eastwicki boszorkányok-at még fiatalabb koromban láttam el?ször, és nem igazán tetszett, kés?bb feln?ttebb fejjel megnézve nem is olyan rossz.

    A Tim Burton féle Batman Jokerjeként, nekem sokkal jobban tetszett, mint a Heath Ledger-féle figura - bocs hartigan :tef293: -, de ennek azt hiszem nagyon egyszer? oka van: sokkal jobban tetszenek a régi Batman-filmek; sokkal meseszer?bbek, képregényszer?bbek, hangulatosabbak. Ezzel szemben az újabb feldolgozás számomra modernebb, persze látványosabb, akciódúsabb is, s?t a jellemfejl?dés is nagy szerepet kap benne, de mégis mintha csak egy egyszer? akciófilm lenne - de annak nagyon jó és látványos.

    A következ? film, amit kiemelnék t?le az Egy becsületbeli ügy. Persze nem miatta néztem meg, de szerintem nagyon jól alakította a karakterét ebben a filmben is, nagyon tetszett az általa megformált figura, teljesen hiteles volt számomra.

    A Lesz ez még így se cím? filmjét már többször is láttam. Ez volt az a film, ami számomra a fordulatot hozta, és a korábban ellenszenves fickóra kezdtem kíváncsi lenni. :tef293: Nagyon jó film, nagyon jó alakítás, megérdemelt Oscar-díj, de azért Helen Hunt-ról se feledkezzünk meg, ? is kellett a sikerhez, és nem véletlen, hogy ? is megkapta ezért a filmért az Oscart, mint a legjobb n?i mellékszerepl?.

    Láttam a Ki nevel a végén-t, és A téglát is, ezekben is jól és hitelesen alakította a neki kiszabott szerepet.

    Végül A bakancslistát emelném még ki, bár ezt a filmet is inkább Morgan Freeman miatt néztem meg, de nagyon tetszett Nicholson alakítása is benne. Jó párost alkottak és szerintem nagyon jól sikerült film.

    Azt hiszem, hagytam b?ven lehet?séget a kiegészítésre. :tef293: Jöhetnek!
     
  2. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Jack Nicholson-re

    Szia skywalker!

    Hasonlóan vélekedtünk anno,mivel nekem sem volt szimpatikus régen a karaktere,de kés?bbi fejjel,ahogy elkezdtem nézni a filmjeit,úgy már teljesen másként tekintettem rá,és mivel sok filmjét láttam,ezért szerintem kedvet tudok neked csinálni egypár film megtekintéséhez.
    Pályájának egész kezdeti szakaszából nem láttam filmeket,de szerintem jól tetted,hogy a Száll a kakukk fészkére c. drámáját emelted ki,mert úgy gondolom,hogy ezzel vált igazán ismert színésszé,és a tisztán drámai m?fajból(bírósági dráma) még az Egy becsületbeli ügyet emelném ki,ami nálam topfilmnek számít,ebben a m?fajban(osztom azon véleményed,hogy nemcsak az ? alakítása végett)

    A dráma-vígjáték kategóriából el?ször is a Becéz? szavakat és annak folytatását az Esthajnalcsillagot emelném ki(jó a történet,és mind az ? mind filmbéli partnere Shirley MacLaine alakítása pazar)és tetszett a Bakancslista is.

    A romantikus-vígjáték kategóriából els?sorban a Minden végzet nehéz c. filmet emelném ki,de a Lesz ez még így se marad el t?le se nagyon marad el t?le.

    Sima vígjáték kategóriából a Ki nevel a végént és A híradó sztárjait emelném ki.

    Els?sorban az els? három kategóriából említett filmet mindenki számára ajánlom megtekintésre,és a m?faj kedvel?inek meg szinte kötelez? daraboknak tartom!

    Úgy gondolom,hogy hagytam még én is lehet?séget,ha valakinek kedvence Jack Nicholson,akkor ? még ki tudjon bontakozni,valamint csak m?fajonként említettem,hogy melyik filmek tetszttek nekem és külön egyetlen filmet sem elemeztem.
     
  3. Kenan von Pasa /

    Csatlakozott:
    2013. február 05.
    Hozzászólások:
    569
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    actor
    Lakhely :
    Turkey
    Jack Nicholson

    ?dv Mindenkinek!

    Láttam sok filmben, nagyszer? színész, én régóta kedvelem. A kedvenc karakter t?le: Joker. Imádtam. :tef293:
     
  4. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Javaslat

    Üdv hartigan barátom!

    Azért,hogy esetlegesen ebben a topicban is follyon a társalgás,és nagyobb létszámban történjen,ezért azt javaslom,hogy legyen két téma,amir?l társalogni lehet:
    1.,Adam Sandler
    2.,Melyek a kedvenc thrillereid?
    Ezzel számomra egyértelm?en kiderülne az(mivel nem véletlen választottam,ezt a két témát :tef293: ),hogy szándékukban áll-e rajtunk párunkon kívül másoknak is bekapcsolódni a társalgásba,mert ha nem,akkor feleslegessé válik a topic,mivel 3-4-en a másik topicba is tudunk társalogni az éppen feladványra kerül? színészr?l.(Kétlem,de lehet az is,hogy másnak rajtunk kívül Tom Hanksnek,Jack Nicholsonnak,Anthony Hopkinsnak,Julia Robertsnek,Clint Eastwoodnak stb.. nem tetszett egyetlen filmje sem. :tef293:

    A m?fajokban még sokkal szélesebb a repertoár,mint egy adott színész tárgyalása során. Az els? hivatalosan thrillernek titulált film a Máltai sólyom(1941) volt,és azóta mostanáig keletkezett egypár jó film a m?fajban.
     
  5. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Javaslat -

    Üdv :

    Röviden :

    Ami nem megy nem kell eröltetni ! Ha nincs rá igény akkor hagyni kell :

    Nos maga a topic adott mindenki számára nyitott! Tehát nincs itt társalgás vagy senkit nem érdekel mehet a süllyesztöbe !

    Röviden ennyi .

    Üdv
     
  6. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Javaslat-re

    Üdv barátom!

    Nem nevezném er?ltetésnek a dolgot,csupán lehet?séget teremtünk társalgásra,azoknak az embereknek,akik tudomásom szerint egyébként otthon vannak ezekben a témákban és érdekli is ?ket.Itt megtudnák egymással osztani gondolataikat,véleményüket,és egy jót társalognának,valamint esetleg olyan információkkal segítenék egymást,amivel valamelyik fél,vagy esetleg többen is nem voltak tisztában.
    Er?ltetés akkor lenne,ha kényszerítve lenne valaki a hozzászólásra,vagy valami szankció súlytaná,ha nem szól hozzá,de mivel ezen esetek nem állnek fent,ezért csupán próbálkozásként definiálnám a dolgot.

    A véleményed többi részével egyetértek!
     
  7. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Kedvenc thrillerem

    Egy kedvenc nincsen, mégis nagyon emlékezetes maradt néhány:
    1,A kilencedik kapu (Johnny Depp szereplésével ), ritka , régi könyvkeresked? a saját tulajdonában lev? könyvét szeretné összehasonlitani a világon létez? másik két példánnyal-Roman Polanszki rendezésében.
    2,az Elemi ösztön Michael Douglas és Sharon Stone szereplésével.
    3,Pillangó hatás ,( Ashton Kutcher ), egyfajta id?utazó .
    4,A doboz Cameron Diaz szereplésével.
    5, A 13-as szám egy tucat ismert szinésszel,mint Jason Statham, Sam Riley, Mickey Rourke, Ray Winstone
    Aztán a Hitchcook filmek. nem részletezem.
    stb, most igy hirtelen ami eszembe jutott. :tef293:
     
  8. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Kedvenc thrillereim

    Szia klarensz! Sziasztok!

    Egyetértek veled,mert valóban nagyon sok filmet lehetne kiemelni ebb?l a m?fajból! Még egy dologban egyvéleményen vagyunk:
    1.,Az elemi ösztönre én is a m?faj egyik etalonjaként tekintek.
    2.,A Hannibál szériát mindenképpen kiemelném
    3.,Morgen Freeman thrillerek (Hetedik,Gy?jt?,A pók hálójában)
    4.,Denzel Washington thrillerei (ezeket már említettem a filmek.info topicban)
    5.,Amit te is igen jó thrillernek tartasz,csak szerintem éppen nem jutott eszedbe az Az éj színe Bruce Willissel a f?szerepben,és azért Jane March is megmutatja benne színészi tehetségét,és mást is.Mindenképpen ajánlanám thrillerkedvel? férfitársaim figyelmébe ezt a filmet.
    6.,Úgy emlékszem,hogy az Életeken át c. thriller is nagyon tetszett.
    7.,Anno a tv2 sugározott egy négy részes thrillersorozatot A gyilkos megváltó címmel(akkor nekem nagyon tetszett,és kiváncsi lennék,hogy mai szemmel is így gondolnék-e rá,de sajnos mióta torrentezem,azóta keresem hiábavalóan)
    8.,Ez már inkább horror thriller,de nagyon tetszett A kör 1,2

    Amúgy nagyon sokáig tudnám még sorolni,és ezek jutottak hirtelen eszembe,de általában a sorozatgyilkosos,és az azok után való nyomozásos filmnek egyike sem okoz nagy csalódást számomra.
     
  9. skywalker357 /

    Csatlakozott:
    2012. március 24.
    Hozzászólások:
    509
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    thrillerek

    Üdv mindenkinek!

    Nem hagyhatom ki, hogy én is megemlítsek néhány thrillert. Azokat, amiket klarensz és focinorbi említett, mind láttam, kivéve a focinorbi-nál szerepl? sorozatot, illetve a Hitchcock filmeket. Az ? filmjei közül, ha jól tudom egyet se láttam. De biztosan meg fogom nézni az Anthony Hopkins szereplésével készült filmet róla, és ez után ha kedvek kapok hozzá, biztos megnézek néhány filmjét.

    Szóval az el?ttem említett filmek mind tetszettek, de nem sorolom ?ket még egyszer.


    Így a listám élére a Bújócska kerülne Robert De Niroval és Dakota Fanninggal.

    Szorosan követné a Michael Douglas f?szereplésével készült Ne szólj, száj.

    Így a harmadik helyre csúszot a Halle Berry-féle Gothika.

    A dobogó mellett sorakoznak: a Hatodik érzék (Bruce Willis), a Felejtés (Julianne Moore), a Félhomály (Demi Moore), a Megszólít az éjszaka (Richard Gere).

    És végül azon férfitársaimnak, akik még nem látták, és nem csak a félelem kiváltotta izgalomra vágynak :tef293: ajánlom a Vad vágyak-at (Az els? rész a legjobb, de a többi is nézhet?...)
     
  10. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    re:thrillerek

    Kösz, hogy eszembe juttattad a Kör filmeket, nagyon tetszettek, és igy jutott eszembe a :
    Kocka 1,2,3, filmek. szintén kiválóak.
    A fülke-egy utcai telefon,egy mesterlövész hívja,rá céloz,mindent tud róla, ismeri a feleségét, a szeret?jét, a titkait és a vágyait
    stb...
     
  11. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re-javaslat!

    Szia Hartigan! Az en velemenyem rovid; A topic nagyszeru! Es en remelem,hogy lesznek is hozzaszolasok boven!
     
  12. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ben Stiller -

    Ben Stiller :

    egyre sikeresebb komédiákban szerepelt, karrierje pedig még napjainkban is folyamatosan felfelé ível.

    véleményem a komédia kategoriában ez név garancia :

    Keresd a n?t! (There's Something About Mary)
    Derült égb?l Polly (Along Came Polly)
    Na és a felejthetetlen Vejedre ütök (Meet the Fockers) részek Greg Beckur - amiket minenképpen ajánlanék azok számára akik nem ismernék !!

    Természetesen hagytam még néhány filmet/témát másoknak is akik esetleg kedvet éreznek egy kis csevegéshez "Beckur" ÚR-rol !
     
  13. skywalker357 /

    Csatlakozott:
    2012. március 24.
    Hozzászólások:
    509
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ben Stiller-re

    Üdv hartigan és Mindenki!

    Az els? film, amit láttam t?le, az a Keresd a n?t! volt. Nagyon tetszett. Szeretem az ilyen "idióta" humort. :tef293: Megkockáztatom, hogy az apádra/vejedre/utódomra ütök széria mellett a legjobb filmje. Persze a Beckur-os filmeken szerintem nagyon sokat dobott Robert De Niro alakítása is.

    Szintén tetszett a Jószomszédi iszony, de az Agy?, nagy ?! is.

    Nem hagyhatom ki a felsorolásból az Éjszaka a múzeumban-t (mindkét része tetszett, de az els? jobb), már csak Robin Williams miatt sem, mert ? is nagy kedvencem. (Szerintem lesz lehet?ségünk hamarosan róla is "beszélgetni". :tef293: )
     
  14. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Beckur

    Üdv skywalker és Mindenki!

    Az általad említett filmek mindegyikét láttam(az Éjaszaka a múzeumban kivételével és nekem is tetszettek)

    B?víteném az ajánlások sorát a Derült égb?l Polly c. romantikus-vígjátékkal,melyben Jennifer Aniston a partnere.

    Mindenképpen ajánlanám megtekintéste az Ég velünk c. filmjét is,ami inkább egy romantikus filmként definiálható,mint vígjátékként,de azért nem poénmentes a film.Eleve maga a történet is érdekes és vicces,mert a gyerekkori barátok,akik mellesleg pap,és rabbi hivatást választottak,ugyanabba a n?be lesznek szerelmesek,és ráadásul vele is gyerekkori barátok voltak.(Filmbéli partnere Edward Norton)

    Nem okozott túl nagy közönségsikert,de legalább egyszeri megnézésre szerintem mindenképpen alkalmas a Hogyan lopjunk felh?karcolót is.
     
  15. kiscsibe /

    Csatlakozott:
    2012. május 05.
    Hozzászólások:
    1,119
    Kapott lájkok:
    219
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Kedvenc Thrillerek.

    Sziasztok! :tef293:

    Kedvenc Thrillerek.

    1. Rossz álmok (Keanu Reeves, Cate Blanchett, Katie Holmes.) Megjelenés éve 2000.
    2. A titkok kulcsa (Kate Hudson) Megjelenés éve 2005.
    3. Megszólít az éjszaka (Richard Gere). Bár ezt már skywalker357 említette, de egy nagyon izgalmas film.
    4. A Hannibál filmek nálam is beférnének a top kategóriába.
     
  16. trabanthycomat /

    Csatlakozott:
    2013. március 13.
    Hozzászólások:
    150
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Stiller

    Nekem egy filmrészlet tetszik Ben Stillert?l de az nagyon

    A Baleksuli- ban a film végén miel?tt kiugrik a helikopterb?l hogy az izmos segédoktatót felkutassa és felvonja a szemöldökét ezzel mutatva az elszántságot. :tef293:
     
  17. trabanthycomat /

    Csatlakozott:
    2013. március 13.
    Hozzászólások:
    150
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    thrill

    egyetértek az el?ttem szólokkal

    a Kör 1,2,3(Spirál)-angol és japán változat
    Silent Hill
    Megszólít az éjszaka (Richard Gere)
    Denzel Washington -pelikán, meg az az Azazel-es :tef293:
    A Felejtés
    Hatodik érzék
    A hetedik
    Pillangó hatás (Ashton Kutcher
     
  18. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ben Stiller +

    Trópusi vihar / Tropic.Thunder ajánlom mindenkinek !

    Ez a film a "Szakasz" Kissé komikus átdolgozása a szereposztás sem rossz ! Na és ezt maga "Mr Bekur" Rendezte!

    Szoval ez sem egy rossz darab töle !
     
  19. vajaszsemle /

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 29.
    Hozzászólások:
    345
    Kapott lájkok:
    28
    Beküldött adatlapok:
    0
    az Istenes öreg....

    Halott feleségének írt dallal került fel az iTunes toplistára egy 96 éves bácsi - videó


    A kézírással beadott szöveget majdnem nem fogadták el a pályázat kiírói, de annyira meghatotta ?ket a történet, hogy úgy döntöttek, megírják a dalt, és készítenek hozzá egy rövidfilmet - olvasható az MTV honlapján. Az egyszer? számból világsiker lett.

    http://hvg.hu/kultura/20130829_Halott_felesegenek_irt_dalt#utm_source=hirkereso&utm_medium=listing&utm_campaign=hirkereso_2013_8_29
     
  20. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    sziasztok

    Veszélyes élvezetek 1992 -es amerikai thriller,
    két ikerlány különböző környezetben nőtt fel, emiatt más az életvitelük, mennyire lehet elmerülni a kábitószeres orgiák világába?
    amikor utánozza testvére kalandos életét :tef293:

    Vétkek völgye -am.erotikus thriller 2013
    A manipulálás , a sex , a csillogás világa, erőszakos szexuális töltetü film. :tef293: