Rekordot döntött a Trónok harca

A témát ebben részben 'Tracker Beszélgetések' Frad23 hozta létre. Ekkor: 2014. április 26..

  1. Frad23 /

    Csatlakozott:
    2012. szeptember 04.
    Hozzászólások:
    1,179
    Kapott lájkok:
    239
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Budapest
    Rekordot döntött a Trónok harca

    Napjaink egyik legfelkapottabb sorozata a Trónok Harca, amelynek a legújabb epizódja ismét “torrent rekordot” döntött. Pár hete startolt a sorozat negyedik évada, amelynek a kezdő epizódját a TorrentFreak információ szerint 1.5 millióan töltötték le és közel 200 ezren osztottak meg egyszerre. (Azóta természetesen a letöltések és megosztások száma is megsokszorozódott).

    A Trónok Harca egyébként tavaly a legnépszerűbb volt a letöltők körében, de a rendező saját állítása szerint nem zavarják az illegális letöltések, sőt elmélete szerint a letöltők által keltett “zaj” hasznos is lehet számukra, hogy az embereket a legális megoldások felé tereljék.
     
    • Like Like x 2
  2. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    Le is szedtem már az első részt,de még nem néztem meg,hátha most még kibírom,míg lesz mégegy és akkor egyben a 2 őt.. :tef293:
    Meg kéne várni,míg meg lesz az összes,de nem látok rá esélyt :tef293:
    Pedig én nem vagyok oda a fantasy cuccokért,de ez a sorozat nagyon "behúzott" :tef293:
     
    • Like Like x 1
  3. faust10 /

    Csatlakozott:
    2011. május 21.
    Hozzászólások:
    1,712
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ha lehet mondani kedvenc sorozatom de én kibírom hogy egyben nézem meg. :tef293:
     
    • Like Like x 2