Saját gasztroműsort kap a Séfek Séfe döntőse

A témát ebben részben 'Mozi & Tv Hírek!' CF dealer hozta létre. Ekkor: 2018. március 08..

  1. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Március 12-től új, saját gyártású műsor kap helyet a LiChi TV programkínálatában. A gasztroműsor hétköznap esténként lesz képernyőn a Séfek Séfe döntősével, Szendrei Bencével.


    A legtöbb séf a finom fogások egyik titkának a jó minőségű alapanyagokat tartja. Ehhez azonban nem kell külföldre menni, hazánkban is számos termelő gondoskodik arról, hogy kiváló zöldségek, gyümölcsök, húsok álljanak a gasztronómia szerelmeseinek rendelkezésére. A LiChi TV új, saját gyártású műsora, a 100% hazai ezeket az alapanyagokat mutatja be, és arra is ötleteket kap a néző a műsor házigazdájától, Szendrei Bencétől, hogy hogyan tud változatos, egészséges ételeket készíteni a hozzávalókból - áll a közleményben.

    [​IMG]
    Forrás: TV2 Sajtószoba

    „Nagyon boldog vagyok, hogy saját műsort forgathatok és a szenvedélyemnek, a gasztronómiának élhetek. Magam is őstermelő vagyok, a műsorral az a célom, hogy bemutassam a nézőknek, a kiváló minőségű alapanyagokat nem kell mindig külföldön keresni, hiszen hazánkban is hihetetlen jó alapanyagok vannak. Küldetésemnek tekintem támogatni a magyar termelőket, és felszólalni mellettük" - mondta Szendrei Bence, aki a Séfek Séfe versenyében Wolf András csapatában egészen a döntőig jutott.

    „A 100% hazai-ban természetesen az alapanyagok sokrétű felhasználásán van a hangsúly. Gyorsan és egyszerűen tudunk elkészíteni változatos, színes, egészséges ételeket. Rengeteg hasznos otthoni praktikával készülök a nézőknek. Sokkal fontosabbnak tartom, hogy megértsük mit miért csinálunk a konyhában, mint bemagolni egy-egy receptet, hiszen akkor öröm a főzés, ha szabadon szárnyal a fantáziánk. Ehhez pedig minden biztos alapot igyekszem megadni a műsor alatt" - tette hozzá.

    TOVÁBBI CIKKEK

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...