Magyar torrent oldalak Sapphire

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' icool hozta létre. Ekkor: 2012. március 11..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. icool /

    Csatlakozott:
    2012. február 12.
    Hozzászólások:
    14
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Tagja vagy a Sapphire közösségének? Vagy csak szeretnél az lenni? Csevegj, kérdezz, írd le véleményed. Akár pozitív, akár negatív minket érdekel. Kövesd velünk ebben a témában a Sapphire életét és fejlődését.


    Kapcsolódó témák:

    Sapphire hírei: link
    Sapphire bemutatója: link

     
  2. faust10 /

    Csatlakozott:
    2011. május 21.
    Hozzászólások:
    1,712
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Valami infot megosztanál velünk.
    Mert én nem tudok semmit róla.
    Milyen tartalom?
    Taglétszám?
    Zárt-nyitott?
    Magyar?

    Köszönöm. :tef161:
     
  3. szederke /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    1,542
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Oldal indult 2011-08-01
    Regisztrált Felhasználók 8,528
    Utoljára regisztrált f***
    Férfi felhasználók 1,303
    Nő felhasználók 135
    Nem publikus a nemük 7,054
    Torrentek 3,834
    Peer-ek 4,173
    Halott torrent 1,534
    Seederek 3955
    Leecherek 218
    Seeder/Leecher Arány (%) 1814%
    Teljes Letöltött 4.84 TB
    Teljes Feltöltött 329.06 TB
    Sebesség 33.23 MB/s
     
  4. icool /

    Csatlakozott:
    2012. február 12.
    Hozzászólások:
    14
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Bemutató

    Bemutatom a SappHire torrent oldalt, megtalálhatóak vagyunk a monitorozóba is.

    Az oldal 2011 08 01 indult és több, mint 8500 vagyunk már azóta.

    Az oldalon Bónuszpont és Seed bónusz rendszer működik.
    Feltöltési szorzók és ingyenes torrentek is segítenek a jó arány megtartásában, nincsenek teljesíthetetlen elvárások!
    A torrentezés mellet kikapcsolódhatsz: jó társaság, üzen?fal és játékok színesítik az oldalt. Játékaink: Kvíz, Totó, Lottó, Blackjack, Sportfogadás.
    Az oldalra keresünk Feltöltőket, Szuper feltöltőket. Nincs sebesség, sem méret elvárás! Már heti 3 torrent feltöltése esetén lehetsz feltöltő!

    Részletezem!
    Bónuszpont:
    Az oldal látogatásért naponta: egyetlen egyszer 1 pont.
    Üzenőfal használatáért naponta: egyetlen egyszer 1 pont.
    Minden feltöltött torrent után: 500 bónuszpont jár.
    Minden seedelt torrent után 0,5 pont óránként.
    Példa: ha 5 torrentet seedelsz akkor 2,5 pont a jutalmad óránként.

    Mire elég 500 pont 10 GB feltöltés, vagy letöltés és ezt minden jó elfogadott torrentért megkapod.

    Másra is belehet váltani a pontokat, mert pl lehet az üzenőfalon egyedi szín is 2000 pontért, ha neked pl nem tetszik, hogy fehér a színed a falon lehetsz zöld, vagy fekete is:tef293:
    Vagy lehet még egyedi rangod is, 2000 pontért.

    Minden információ a szabályzatunkba elolvasható!
     
  5. faust10 /

    Csatlakozott:
    2011. május 21.
    Hozzászólások:
    1,712
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Köszönöm az infot. :tef293:
     
  6. szederke /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    1,542
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Szívesen! :tef161:
     
  7. icool /

    Csatlakozott:
    2012. február 12.
    Hozzászólások:
    14
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    pontos statisztika

    Pontos statisztika 2012 03 11 16:10

    Oldal indult 2011-08-01
    Regisztrált Felhasználók 8,529
    Utoljára regisztrált R***
    Férfi felhasználók 1,305
    N? felhasználók 135
    Nem publikus a nemük 7,053
    Torrentek 3,834
    Peer-ek 4,120
    Halott torrent 1,590
    Seederek 3911
    Leecherek 209
    Seeder/Leecher Arány (%) 1871%
    Teljes Letöltött 4.84 TB
    Teljes Feltöltött 329.08 TB
    Sebesség 33.85 MB/s

    Tartalom vegyes
    Szabad regisztráció van
    Magyar oldal
    Tag létszám 955
     
  8. icool /

    Csatlakozott:
    2012. február 12.
    Hozzászólások:
    14
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Megújultunk!

    Szeretném bemutatni neked a megújult, és felhasználóbarátabb SappHire-t


    Nincs semmiféle arány figyelés, kötelező megosztási limit, slot-korlátozás, és seedkötelezettség sem, az oldalon ezek helyett Kreditpont rendszer van érvényben.
    Kreditpontokat seeddel, torrent feltöltéssel, játékokban való részvétellel és kérés teljesítésért lehet szerezni, valamint minden újonnan Regisztráló Ajándék Kreditpontot kap.


    További Kellemes Napot Kívánok!
     
  9. watsap /

    Csatlakozott:
    2012. július 13.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    331
    Beküldött adatlapok:
    0
    Szünetelés

    404 - A fájl nem található már 2 napja szünetel az oldal müködése.
     
  10. szudata /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    247
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    Valótlan..!

    Szia!
    Az infódat megerősíteni nem , viszont !cáfolni! azt tudom!!!
    Az oldal rendesen működik (az eltelt két napban is!) a folyamatos fejlesztések ellenére is!
    Ámbár lehet ennek áldozata lettél, bár kétlem de ha továbbra sem tudsz bejönni akkor írj itt nekem akár PM és megböködöm a Staffikat! :tef344:
     
  11. watsap /

    Csatlakozott:
    2012. július 13.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    331
    Beküldött adatlapok:
    0
    Yeahhh

    Problémosz megoldva! :tef293:
     
  12. hentes1981 / MegamixTracker kapcsolattartó

    Csatlakozott:
    2012. július 13.
    Hozzászólások:
    284
    Kapott lájkok:
    60
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Sapphire!

    Jól üzemel már!
    Szép napot!
    Sziasztok!
    hentes81:
     
  13. Anonymous / Guest

    Segítség

    Aki Könyvjelzővel használja az oldalt, előfordulhat, hogy rossz linket mentett el régen, és ezért nem működik az oldal, megoldások:

    1. www.sapphire.cc -t menti el a könyvjelzők közé (így bármire is változik az oldal "címe" nem befolyásol semmit a könyvjelzőn :tef293:)

    2. http://sapphire.cc/loginnew.php menti el, de, ha a jövőben módosítva/törölve lesz ez is, akkor megint módosítani kell a könyvjelzőt.
     
  14. SeEd / Guest

    Baráti kérésre tettem egy látogatást az oldalon, tapasztalataim:

    Nos, mivel ez egy kisebb oldal, kisebb közösség, ezért nem lehet egy kalap alá venni a nagyokkal, és ugyanazt elvárni.

    Akkor jöjjön aminek kell:

    Sikeresen, egyszerűen, és probléma mentesen regisztráltam az oldalra szabad regisztrálás keretében.(nem mindenhol van azért így máshol) Az ikonok, lehetőségek, különböző funkciók elrendezése elsőre impozáns, nem hasonlítható másik oldalhoz (vagy csak kevés kisebb trekin vagyok, de nekem egyedinek tűnik) Van üzenőfal ami forgalmas, publikus statisztika (6893 torrent)Van rádió lenyitási lehetőség is a fel felett, jó a megoldás. De menjünk tovább, az oldal gyors, szinte amint kattintok betölti az épp kiválasztott menüt. Torrent adatlapok részletesek, gyorsan megnyílnak. Ugyan a kapcsolatok száma nem verdesi az eget de kis oldalon vagyunk, nem ez az elsődleges dolog vagy cél szerintem. Vannak eredeti és nem eredeti rls -ek is. Választható borító nézet is a letöltéseknél kinek melyik tetszik jobban, feltöltés menü is jól van megoldva, kicsit talán sok infót kell megadni, de ha nem 30 torit tölt fel valaki akkor ez sem vészes. Profil beállításoknál meg lehet adni különféle elérhetőséget is skype, Msn yahoo stb.. 11 féle kinézet közül válogathatunk, ami elég szép szám, ki is próbálgattam őket, vannak nagyon szépek köztük ( a space és light nagyon bejött, és az alap kék is jó)Amúgy a profil külalakra hajaz a BHO-ra. Lehet még külön menüben feltöltőnek vagy moderátornak is jelentkezni, egy űrlap kitöltésével, különböző adatokat megadva. Van kérések menü is a fejlécnél, bár sajnos sok kérés nincs még teljesítve. Vannak játékok, (vesztettem is 10 kreditpontot black jacken) persze ezt nem róhatom fel az oldalnak.:tef161: A fórum részletes, kis oldalhoz képest sok minden van. A wiki hivatott a GY.I.K. közlésére, melyben abc sorrendben választhatjuk ki a keresendő témát és állhatunk neki olvasni(egyébként elég bő témával rendelkezik)Külön menüben kap helyet a Vezetőség is. Ami nekem itt nem tetszett az a sok staff rang. 5 féle rang van staffból, a tulajokat is beleértve, szerintem kettő legalább felesleges, de egy mindenképpen. Van kreditpont rendszer, hasonlóan mint a BHO -n. Külön menüben kap helyet felül a szabályzat is. (Itt szintén egy fekete pontot írok fel, mert a wikibe is beleférne ez, és felül nem lenne kicsit zsúfolva a menü) Továbbá van még Hír menü is, ez rendben is van, és így már a végére is értem a menüknek. Pár pontban jöjjön egy kis összefoglaló értékelés:

    Negatív:

    * Igaz alapban gyors volt az oldal, egyik-másik menünél elgondolkodott a böngészőm betöltés előtt.(chrome böngészővel tesztelve)
    * Sok staff rang feleslegesen( itt persze eltérhetnek a vélemények)
    * Letöltés oldalon a kiemelt torrentek eltüntetésére nem találtam lehetőséget, kicsit engem zavart mert nagy borítókkal van kint.
    * Sok színben pompáznak a felhasználók a főoldali falon, de leírást ott nem találtam róla, hogy kihez milye rang tartozik.

    Pozitív:

    * Sapphire logóra víve a kurzort, egy gyors választó bő, képes ikon lista jelenik meg, praktikus megoldás.
    * Sok téma, mint azt már írtam is.
    * A Kreditpontok át is utalhatóak (itt köszönet sz*-nak az utalásért!)
    * Részletes torrent adatlap


    Összességében elmondható, hogy egy jól átgondolt és logikus felépítésű, kicsi de aktív oldal. Én személy szerint jól éreztem magam rajta miközben írtam ezt a véleményt.( Nem kis idő volt) Kicsit tény, hogy DeJa vu -m volt, mintha köze lenne a BHO -hoz, de ez mindegy is. Ajánlom mind kezdők mind haladók részére a trekit!:tef293:

    üdv!
     
  15. szudata /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    247
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    Köszönet....:tef344:

    Köszönet a gyors és láthatóan átfogó véleményezésért!
    Közzéteszem majd utólagos engedelmeddel az oldal user és staff tagjai közt is ezt a fórum linket remélve, hogy ide is tudok mozdítani párat közülük. Ha meg ezáltal felpezsdül kicsit a fóruma itt az oldalnak, attól meg plusz felhasználókat remélhet az oldal... :tef293:
    Talán csak egy kis kiegészítés fűznék hozzá írásodhoz:
    "* Sok színben pompáznak a felhasználók a főoldali falon, de leírást ott nem találtam róla, hogy kihez milye rang tartozik."
    erre a megfejtés :tef293: :
    A szabályzat szerinti rang-színek a fal "online" listájában látható nick-színek mutatják. A falon belül mindenki egyedi választható színben írogat amit minimális kreditért választhat bárki.
    Ha kíváncsi vagy a falon írók alap adataira akkor csak a kurzort kell a bejegyzés elején léző nick-névre vinni és egy "repülő"ablakban már ki is íródik a user alapadatai.
    üdv.!
     
  16. SeEd / Guest

    RE: Köszönet....:tef344:

    Igen, köszi az infót én is. Írni akartam hogy lehet egy-két dolog elkerülte a figyelmemet, hisz alig vagyok még fent kis ideje.:tef293:Azért Remélem-látom sikerült egy kis erőt merítened az irományomból.:tef293:

    üdv.
     
  17. greg81 /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 25.
    Hozzászólások:
    494
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem egészen 4 hónapja regisztráltam az oldalra, de valamiért ki is ment a fejemből. A cikket olvasva úgy döntöttem, belépek. A főoldalon meglepődve láttam, hogy 2010 beérkezett üzenetem van, ami 3 percenként érkezett és érkezik most is. Mindegyikben arról értesítenek, hogy vissza lettem fokozva :tef293: Bár ezt csak gondolom, mert nem néztem meg mindet :tef293:
     
  18. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Fejlődés!

    Még az elején regiztem az oldalra! Kívülről átnéztem a-tól z-ig! Volt egy két észrevételem,aminek hangot is adtam.Találtam rajta egy bugot. Nem sok de bug és kihasználható! Az oldal tulajának szóltam róla az üzifalon még anno.
    Lássatok csodát! Az oldaltulajdonos nem hajtott el! Nem tiltott ki! Nem mondta hogy te ehhez hülye vagy!Ha nem azt ígérte hogy utána néz!
    JAVÍTOTTA A BUGOT!!!!
    SeEd a többit leírta! Így nekem már nem kell gépelnem!
    Köszi SeEd!!
     
  19. szudata /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    247
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    mi a nicked..?

    Szia!
    Mi a nick-ed az oldalon? csak hogy utána nézzen vki ez alapján.
     
  20. greg81 /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 25.
    Hozzászólások:
    494
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Szudata

    Szia!
    Ma belépve úgy láttam, már minden rendben, nincs beérkezett üzenetem egy darab sem.
    Az oldalhoz csak gratulálni tudok, kinézetre tetszik, funkciókat tekintve minden megvan. A peer szám lehetne magasabb, de tudom, mindenhez idő kell.