Magyar torrent oldalak Sapphire

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' icool hozta létre. Ekkor: 2012. március 11..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. szudata /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    247
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    SappHire Staff News

    Kisebb "kellemetlenségbe" de fogalmazhatnánk úgy,hogy nem megszokott történésbe futhattunk ma bele. Első "olvasatra" a szokásos hétvégi Staffik által folytatott "szegelésnek" tűnő fennakadások után jött az e-mail, hogy jelszócsere...A "nagybetűs" Majmos időszak letűnése óta nem volt részünk emlékeim szerint ilyenben de sebaj néha nem baj az ha akár ok nélkül is de le kell cserélni vagy megújítani személyes account-unk jelszavát.
    Ami szomorúnak tűnik viszont az , hogy nem minden ok nélküli a történet...a lenti idézet bizonyítá...
    Viszont öröm az ürömben az ,hogy éber és hőn szeretett Staffijaink időben orvosolni látszanak a problémát..
    Ma a falról:
    " |21:04| válasz Janiman

    sziasztok, Félreértések elkerülése végett, az oldalt nem törték fel, semmihez nem fértek hozzá. mindössze túlterheléses támadással próbálkoztak.
    "
    Emiatt kell mindenkinek új jelszót kapnia, kérnie stb...
    Természetesen javallott a kuki törlés és szerintem lastpass vagy ráérősebb usereknek keepass használata...
    Az új jelszavak megalkotásakor pedig a már elcsépelt de örök-igaz zöngéket szajkózhatnánk...de nem teszem :tef161:
     
  2. fekusz /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 22.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    szu

    Mi volt a túlterhelés oka ? róka F5 ?
    Nem mondod hogy pikk pakk felálltak belőle s a megoldás a pass csere!
    De remélem igazad van!
     
  3. szudata /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    247
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    nemtom..

    Szia!
    Nem tudom még a valós okot csak azt látom ami a falon megy. A Staffikat nem rongálom kérdésekkel még mert látom ,hogy dolgoznak.
    Úgy gondolom ha komolyabb szegelni való akadna ne adj Isten crack miatt akkor most a site sem menne. Bár lehet hogy üzem alatt könnyebb rést foltozni de nem vagyok "kóder" nem tudhatom... :-/
    Azért próbáltam ide független és hiteles oldalra hírt hozni mert látva azt , többen -közöttük Andromeda is- jogosan elégedetlenségét kifejezve infót keresett a falon. Így az eddig általam tapasztalt tényeket és saját meglátásomt jöttem közölni...
    De lényeg szerintem is az ,hogy remélem nincs gond.... :tef161:
     
  4. WebTech / Guest

    Ott hazudnak ahol tudnak...

    Ott hazudnak ahol tudnak... Azt a részt kifelejtették, hogy több ezer accounthoz csak úgy hozzáfértek, és azokkal intézték a "túl terheléses támadást"
     
  5. miaz / Guest

    WebTech

    1st ről tudsz valamit? Ott is támadás volt? Nagy a csönd ..
     
  6. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hazudnak?

    Először is ha ugyan WebTech vagy,mivel nem ellenőrzött a nicked.Most már le kell írnom!
    WebTech és hozzá hasonló felfogású hackerpalánták,php-feketekönyv olvasók csak!
    Találtok egy rést egy bizonyos oldalon,aztán jól összegányoljátok! Semmi érdemlegest nem hajtotok végre,csak más munkáját és szórakozását vágjátok gallyra! Még csak nem is vagytok korrektek! Igazán akkor tennétek jót,ha elmondanátok az oldalaknak,hogy hol jutottatok be,meg miként. Legalább ők orvosolhatnák a hibát! De ti nem ilyenek vagytok!
    Nem mellesleg megjegyezvén,ha már így élvezitek ezt oldaltörögetést,miért nem csináltok közösen egyet? Élményszámba menne ha az általatok üzemeltetett oldalt valaki felnyomná! Szerintem lógna a pofátok rendesen!
     
  7. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    én csak kérdeztem hogy mi a

    én csak kérdeztem hogy mi a bánat ez a váratlan jelszócsere, ami szintén nemigazán akart beengedni.
     
  8. WebTech / Guest

    Szevasz

    Végre elkaptalak, szeretnék kérdezni tőled valamit.
    Miért nem tudod végre eldöntetni azt, hogy éppen melyik oldalnak akarsz nyalni?
     
  9. fekusz /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 22.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    WebTech

    Szevasz!

    Miért nem regelsz be ide?
    Utoljára azt hiszem egy hd-s oldalon találkoztunk, "friss" oldal volt "már nem él elvileg" ,én ép hogy csak benéztem rá s kérésemre vip lettem de a nevemet is átírtad valamire,segítek 2 betűben K.S ha beírod a nicket mire írtál át elhiszem hogy te vagy az.....
    Amúgy egy másik oldalon található makis meghívó kódjaidtól mennyire kell félni?
    Hidd el lenne mit kérdezni tőled ennek a társaságnak ki itt van nap mint nap, regisztrálj be s vállald fel az utad mit választottál, és adj hozzá egy regisztrált "arcot" is légyszíves.
     
  10. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Melyik oldal?

    Különbség a nyalás és a barmolás között!
    Igazad van Web! Nyalok.Melyik jobb? Éles kritikával egy oldalt jobbá tenni vagy simán passkey alapján feltörni és túlterhelni ratiomasterrel? A staff majd visszateszi a régi mentést,amiből csak az user jön ki rosszul? Ha így nézzük akkor inkább nyalok!
    Rávezetni egy oldaltulajt arra hogy ami szerinte jó és tökéletes az az usereknek csak hátrány,vagy esetleg egy oldalon bosszút állni cookie irogatással? Igazad van.Akkor inkább nyalok!

    Tudod ezek alapján nem leszek VIP mindenhol,vagy nagyon megbecsült tiszteletben álló tag.Inkább legyek szavakban ellensége egy oldalnak,mert talán nem annyira ártalmas,mint az amit te művelsz!
    Te úgy rombolsz,hogy abból nem lehet építkezni!Mellette meg még az userekkel is jól kicseszel!
    Tudom neked a torrentek világa itt nem arról szól hogy segíts,inkább csak magad szórakoztatása fontos ezrek hátrányára!
     
  11. dodo54 /

    Csatlakozott:
    2012. október 20.
    Hozzászólások:
    20
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Miért nem......

    Sziasztok!
    Ha valaki tudja mi a helyzet az oldallal az ossza meg velem is a lényeget, mert én sajnos kb. 1hete nem tudok belépni az oldalra.
    Előre is köszönet a tájékoztatásért.
    üdv. dodo54
     
  12. icool /

    Csatlakozott:
    2012. február 12.
    Hozzászólások:
    14
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Az oldal

    Az oldal

    http://sapphire.bz/loginnew.php?re=index.php

    címen elérhető, aki még a cc végződésű címet használja terjen erre át minél előbb, mert a cc végződésű cím agusztusig él. A cc cím erre a címre írányít át, akinek megfelelő böngészője van.
    Aki teheti álljonbe seedbe.

    Megértéseteket köszönjük!
     
  13. predator02 /

    Csatlakozott:
    2011. december 27.
    Hozzászólások:
    1,534
    Kapott lájkok:
    206
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Sziasztok!

    Mennyi torrent és felhasználó van az oldalon?
     
  14. Sátán /

    Csatlakozott:
    2013. június 30.
    Hozzászólások:
    298
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Sziasztok!

    Beregiztem rá ,de eddig furcsa oldal mert csak egy torrentett mutat letölthetönek sajnos! :tef10:
     
  15. predator02 /

    Csatlakozott:
    2011. december 27.
    Hozzászólások:
    1,534
    Kapott lájkok:
    206
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Sátán thx

    Szia!

    Köszi az Infót,szétnézek én is rajta.
     
  16. icool /

    Csatlakozott:
    2012. február 12.
    Hozzászólások:
    14
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Friss statistikaAz Oldal

    Friss statistika

    Az Oldal indult 2011-08-01
    Regisztrált felhasználók 13,141
    Utoljára regisztrált
    Férfi felhasználók 2,460
    Nő felhasználók 252
    Nem publikus a nemük 10,402
    Torrentek 5,494
    Peer-ek száma 3
    Seederek 2
    Leecherek 1
    Seeder/Leecher Arány (%) 200%
    Teljes letöltött adatmennyiség 26.32 TB
    Teljes feltöltött adatmennyiség 455.40 TB
    Sebesség 0.00 kB/s
    Ma feltöltött torrent 1 db

    10 percenként frissül!

    Jelenleg csak egy torrent fut, mert az oldal másik domain címre költözött!
     
  17. madisz /

    Csatlakozott:
    2013. július 26.
    Hozzászólások:
    4
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    ?

    Egy ideje sajnos nem tudom elérni az oldalt sem cc, sem bz címen....
    Mi történt? Ha valaki tud valamit kérem tájékoztasson!
    Nem nagy oldal, de szeretem, kár lenne érte..
    -----------------------------------------------
    Megoldódott...