Scherer Péter kikelt a rémes, véres pletykák ellen

A témát ebben részben 'Mozi & Tv Hírek!' CF dealer hozta létre. Ekkor: 2016. november 13..

  1. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    A Comedy Central saját gyártású műsorában, Tömény Történelemben hétről hétre nagydumás hírességek mesélik el a legfontosabb hazai történelmi eseményeket, miközben a pohár fenekére néznek, a sztorikat pedig józan színészeknek kell eltátogni. A soron következő, hétfőn 22.00-tól látható adás egyik mesélője Scherer Péter, aki Báthory Erzsébet történetét eleveníti fel egy pohár whisky társaságában.


    „Nagyon furcsa és érdekes feladat volt, ezért i mondtam igent rá. Egy több száz éves történelmi legendát kellett előadnom úgy, hogy közben whiskyt iszogatok. Egy színésznek szerintem az a dolga, hogy ital nélkül is teljesíteni tudjon, hiszen a színészetnek valahol az a lényege, hogy a saját tudatalattidból hozz fel a felszínre különböző emlékeket és érzéseket... Úgy gondolom, hogy ehhez nincs szükség az alkoholra. Ettől függetlenül azért különleges kihívás volt ez a felvétel, hiszen még sosem csináltam még hasonlót ehhez" – mesélte a Comedy Centralnak.

    [​IMG]
    Forrás: Comedy Central


    Scherer szerint Báthory históriája a magyar történelem egyik legkülönlegesebb városi legendája, és nem más, mint egy évszázados hazugság. „Elkezdték terjeszteni ezt a rémes pletykát róla. Szűz lányok vérét itta, sőt abban fürdött. Hogy?! Nem is lehet vérben fürödni, öt perc alatt megalvadna az egész."

    [​IMG]
    Forrás: Comedy Central


    „Kifejezetten jó fej, kedves úrnő lehetett, csak egyeseknek az állt az érdekében, hogy ilyen marhaság keringjen róla. Valószínűleg Báthory Erzsébet egy ugyanilyen rosszindulatú pletyka áldozata, de ő már sajnos sosem tudja lemosni magáról" – elmélkedett a színész.

    KAPCSOLÓDÓ CIKKEK

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...