Magyar torrent oldalak Bithorlo Seed idő

A témát ebben részben 'Torrent oldalak hírei' bincy hozta létre. Ekkor: 2021. október 07..

  1. bincy /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 24.
    Hozzászólások:
    14,481
    Kapott lájkok:
    7,421
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Maros,Rigmány
    Kedves Felhasználóink!

    Az oldalon folyamatos munka folyik.Ezért előfordulhatnak furcsaságok a napokban.Nem számolja el a feltöltést,stb. Természetesen ezt figyelembe vesszük és nem büntetünk még érte!

    Bithorlo Staff
     
    • Like Like x 2
  2. Tamasxx /

    Csatlakozott:
    2021. december 08.
    Hozzászólások:
    5
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Azért Gratulálok a kedves Vezetőknek !

    Simán kivágtok az oldalról mindenkit mint macskát szarni G***K.
    Hiába van fent bárki több éve már ,egyszer csak oda b***tok neki 1emailt hogy dupla account és simán törlitek a prfofilját anélkül hogy esetleg megnéznétek ,ellenőriznétek,vagy talán a felhasználoval beszélnétek hogy mi van .
    Hónapok ota nem vagytok képesek rendbe hozni az oldal hibáit,csak annyit tudtok irni hogy "előfordulhatnak furcsaságok a napokban"
    Minden felhasználotol megvannak az elvárásaitok timeg b***ok b***tok bármit rendbe hozni.
    Hiba irok én vagy esetleg más nektek bármilyen emailt annyira sem vagytok képesek hogy váaszoljatok rá.
    Bele se gondoltok hogy esetleg valaki feltöri a másik ember profilját már csak azért is mert a mai viágban bankártya adatokat és komolyabb oldalakat szereznejk meg vagy törnek fel.
    Timeg g***k rögtön TŐRŐLTÖK MINDENKIT A P***BA.
    Azért ugy gondolom ha már megszünik egy több éves profil kb 8-9 év után legalább egy meggondolt komoly indok legyen hogy töröltök.
    Nektek semmi nem szamit se arany se semi az én arányom 3.65 tb volt fell ,le pedig 1.76 tb szoval nem gondolnám hogy ezt kelett volna tenni.
    DUPLA ACCAUNT soha nem engedtem másnak hogy haszálja a profilom,irtam emiatt nektek és még csak vissza se válaszoltok.
    Hát gratulálok a kedves OLDAL VEZETŐINEK ,SEGITÖKNEK ÉS MINDEKI MÁSNAK AKI EZT A RAKÁS S***RT ŰZEMELTETI.
    előfordulhatnak furcsaságok a napokban........................................................ SOHA NEM VOLT MÉG ENNYIRE OCSAK AZ OLDAL VEZETŐSEGE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Anno ez volt az ország eggyik legjobb oldala amit TI SIKERESEN ELB***TOK!
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2021. december 08.
  3. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    trágár szavak cenzúrázva lettek :tef293: véleményt írni persze nem tilos.
     
    • Egyetértek Egyetértek x 2