2016 Star Wars: Az Ébredő Erő

A témát ebben részben 'Premier / mozi' Vendég hozta létre. Ekkor: 2015. november 23..

  1. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem

    [​IMG]

    Előzetes:




    rendező: J.J. Abrams
    forgatókönyvíró: J.J. Abrams,Lawrence Kasdan
    zeneszerző: John Williams
    operatőr: Daniel Mindel
    producer: J.J. Abrams ,Bryan Burke, Kathleen Kennedy
    vágó: Maryann Brandon, Mary Jo Markey


    szereplő(k):

    Rey: Daisy Ridley
    Finn: John Boyega
    Han Solo: Harrison Ford
    Luke Skywalker: Mark Hamill
    Leia Solo: Carrie Fisher
    Chewbacca: Peter Mayhew
    C-3PO: Anthony Daniels
    R2-D2: Kenny Baker
    General Hux: Domhnall Gleeson
    Kylo Ren: Adam Driver
    Poe Dameron: Oscar Isaac
    Max von Sydow
    Andy Serkis​
     
    • Like Like x 5
  2. zeeed / Barátkozó

    Csatlakozott:
    2015. október 01.
    Hozzászólások:
    2,769
    Kapott lájkok:
    750
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Borsod Megye
    Már nagyon várom,gyerekkorom óta a kedvencem.
     
    • Like Like x 1
  3. Janus / Katalizátor

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 04.
    Hozzászólások:
    1,598
    Kapott lájkok:
    312
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Igen, már nagyon várom, bár tartok tőle, mit hoznak ki belőle.
    Abban a szerencsés helyzetben voltam, hogy az első filmet (Star Wars - A New Hope 1977) a megfelelő életkorban, a megfelelő időben láthattam. Sokan, főleg a mai fiatalság nem úgy tekint ezen univerzumra (Star Wars), ahogy az én korosztályom. Ehhez természetesen hozzájárult a második (1999) trilógia felépítése, témaválasztása.
    Sok helyen olvastam, hogy ha elemeznénk, akkor ez is csak egy lovagtörténet, ahol a jók küzdenek a rosszakkal, lovagok, kardok, hercegnők, varázslat. Mégis, az első film ennek ellenére el tudta varázsolni a népet. Mert újdonságot adott, mert egyedi volt, mert hiteles volt.
    Ismereteim szerint a rajongóknak mégis a második rész jött be (Star Wars - A Birodalom visszavág 1980) jobban az első trilógiából. Én személy szerint, és rajtam kívül sokan mások, a második trilógiában virágzó köztársaságot a hatalma teljében lévő Jedi rendet és e kettő működését akarta látni leginkább, ehelyett politikai csatározás volt a fő téma egy eldugott bolygón. Tudom, hogy fontos volt, ki honnan indult, Palpatine hogy jutott hatalomra, csak az arányokkal volt baj, de nagyon. A Baljós árnyak történetének kb az első film feléig kellett volna tartani, a film második felét adhatta volna A Klónok támadása, és lett volna még téma és idő két teljes filmben a végjátékra, a Köztársaság, a demokrácia és a Jedi rend bukására. Ezt kb a Sithek bosszúja utolsó 20 percébe sikerült besűríteni.
    Az új film. Több tucat, remélem az összes, magyar nyelven megjelent Star Wars regényt olvastam. Rengeteg jó téma és író van a témában. Ehhez képest nagyon tartok, hogy kapunk valami félkész témájú összecsapott valamit, mint ahogy történt az Tron film esetében.
    Szeretnék tévedni, szeretnék meglepődni, szeretném, ha az új film elvarázsolna, és visszaemelné a Star Wars univerzumot arra a piedesztálra, ami megilleti.
     
    • Like Like x 4
  4. balage / Konglomerátor

    Csatlakozott:
    2013. március 26.
    Hozzászólások:
    2,750
    Kapott lájkok:
    624
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    IT
    Lakhely :
    Valahol Európában
    Most nem illeszteném be Janus egész postját, de mintha a saját gondolataimat írta volna le (csak jobban :tef161:)
    A második trilógiát a benne lévő rossz arányok miatt kiábrándítónak éreztem az első trilógia után. Tartok tőle, hogy az új se lesz ennél jobb.
     
    • Like Like x 1
  5. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Amikor hallottam hogy lesz új trilógia vártam,de ma már nem érdekel.Őszintén szólva engem ki elégített a hat film,bőven meg mutatta az univerzum világát így hát nálam a jedi vissza térel véget ért a trilógia,nem beszélve hogy már unom az agyonra járatott címeket.Másrészt amit művelt a rendező úr a startrekel gyalázat volt,nem azt mondom hogy rossz filmek voltak,de csak névben hasonlított startrekre inkább egy marvel mozira hasonlított,és látva a star wars előzetest ez is egy marvel film lesz,és amióta az új mad max megszületett még jobban nem érdekelnek ezek a cgi filmek.Az a film meg mutatta hogy rendes jelenetekkel lehet igazán látványos egy alkotás.
     
    • Like Like x 3
  6. zörgőfürge /

    Csatlakozott:
    2010. július 26.
    Hozzászólások:
    2,260
    Kapott lájkok:
    684
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hát ettől függetlenül én nagyon kíváncsi vagyok az új részre.Éppen a mai napon megyünk megnézni.Remélem pozitív élményekkel fogok gazdagodni.:tef293:.
     
    • Like Like x 2
  7. zeeed / Barátkozó

    Csatlakozott:
    2015. október 01.
    Hozzászólások:
    2,769
    Kapott lájkok:
    750
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Borsod Megye
    Megnéztem...de nekem nem jött be 10/6 ot tudok csak adni rá...sokkal több cselekményt vártam
     
  8. tusz76 /

    Csatlakozott:
    2013. november 02.
    Hozzászólások:
    97
    Kapott lájkok:
    45
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Sajnos én sem (persze ez szubjektív) voltam vele megelégedve, úgyhogy elmarad a 3D-s maszturbáció. De hát ilyen az élet :tef293:.! Azzal kell beérni ami van. Felizgattak itt mindenféle trailer-ekkel (ez ugye megfelel a make up-nak a nőknél) aztán amikor rálátsz a valóságra mindjárt nem is olyan izgató ráadásul már megvolt! haha
     
  9. Zotyacom /

    Csatlakozott:
    2015. november 12.
    Hozzászólások:
    284
    Kapott lájkok:
    94
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Én a kisfiammal megyek megnézni, nagy "STAR WARS" rajongó velem együtt.
     
    • Like Like x 2