Magyar torrent oldalak Swztorrent

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 2012. június 08..

  1. Anime /

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 20.
    Hozzászólások:
    1,861
    Kapott lájkok:
    321
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ezt írja ki nekem a net.
     
    • Like Like x 3
  2. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Nekem is. Nem Hacker támadás áldozata?
     
    • Like Like x 2
  3. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Kétlem, mert ezt írja a fórum is.
     
    • Like Like x 3
  4. Energy / Guest

    Ennyi volt, köszönjük, hogy velünk tartottatok.

    SWZ Team
     
  5. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,894
    Kapott lájkok:
    769
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Magyarországon "egyedül álló módon nyitott", majd nem egyedül álló, hanem a már megszokott módon csukott!
    Talán az utóbbi egy két hónap felesleges volt de az azt megelőző időszaka az oldalnak szép volt, noha sokan még ennyit sem jósoltak nekik a kezdetekkor.

    doe és a többiek: Ha ennyi volt hát ennyi volt.
    Köszönöm az ennyit is!
     
    • Like Like x 6
  6. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Ráírtam egy staff tagra, a nevét nem írom, hátha válaszol, és olyat mond amit publikálhatok, meg nem is :tef161: Én bízom abban, hogy anyagi gondok miatt szünetel az oldal. Hangsúlyoznám a szünet szót. Hatalmas lehetőség volt az oldalban. Ha a warez fórumukat egybevonják a torrentel, magasra törhettek volna. De így is elég messzire jutottak.
     
    • Like Like x 3
  7. laci9 /

    Csatlakozott:
    2010. szeptember 09.
    Hozzászólások:
    520
    Kapott lájkok:
    87
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Szép volt,jó volt.Nem volt egy rossz oldal.
     
    • Like Like x 3
  8. Cyclone /

    Csatlakozott:
    2014. július 23.
    Hozzászólások:
    2
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0

    Szia.
    Ezt hol olvastad?
     
  9. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
  10. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Így van laci9!

    Kétlem, hogy bármi köze lenne a bezáráshoz annak, hogy az oldal nyitott lett. Hiszen amiről kevés szó esett, hogy nem csak egy remek torrent oldalt vesztettünk el, hanem annak a testvérér, az swz fórumot is. Ami már évek óta egy meghatározó darabja a magyar warez világnak. A legnagyobbak egyike volt.
     
    • Like Like x 3
  11. Energy / Guest

    Csőváz. Igen, sajnos a hír igaz! Az swz bezárt :tef10:
     
  12. watsap /

    Csatlakozott:
    2012. július 13.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    331
    Beküldött adatlapok:
    0
    ...második, vagy harmadik oldalam volt...hmmm...döbbenettel állok a tény előtt. Kedveltem az oldalt a dizájnja illetve, az ahogy próbálták az elitbe felverekedni magukat, de tegyük kezünk a szívünkre nehéz úgy előrenedülni, ha az oldalat két max három tag tol előre...ez volt egyedüli hátránya is, h sokszor a seed elég döcögős volt... :tef10:
     
    • Like Like x 3
  13. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Sokszor írjuk, hogy segítőkész egy staff tag, de én úgy gondolom, hogy a staffnak az a dolga, hogy segítsen. Tehát ennek a tevékenységnek természetesnek kéne lennie, nem pedig csodaszámba venni. Ezért nem használnám a segítőkész kifejezést az swz vezetőségére, mert ők kicsit többet nyújtottak ez mellé. Az egyik első olyan torrent oldal volt, ami korlátlan meghívót biztosított az mcs számára. Sőt még egy fiókot is létrehoztak nekünk, amin az e-mail cím is az övék volt. Azt a jelszót használtuk, amit ők írtak nekünk. A 3 év alatt egyszer sem kellet megváltoztatnunk. Mikor kis oldal voltunk, a nagy warez oldalak szóba se álltak velünk, vagy pénzt kértek a hirdetésünkért. Az swz fórum viszont kitette a reklámunkat, pedig jóval nagyobb és aktívabb volt, mint akiknél kilincseltünk. Ezek a dolgok miatt szerettem az oldalt és annak vezetőségét. Sokan kárörvendenek, és sokan várják a választ a kérdéseikre. De legyetek elnézőek, nem könnyű ilyenkor megszólalni. Én még hiszek, és reménykedek abban, hogy ez a búcsú nem végleges.
     
    • Like Like x 9
  14. csacser /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 03.
    Hozzászólások:
    458
    Kapott lájkok:
    325
    Beküldött adatlapok:
    0
    Sajnálom,jó kis oldal volt.
    Benne volt a lehetőség hogy idővel a legjobb magyar oldalak egyike legyen.
    Mondjuk azt nem értettem hogy miért lett nyitott,de már mindegy is.
     
    • Like Like x 3
  15. Hammer /

    Csatlakozott:
    2012. június 19.
    Hozzászólások:
    18
    Kapott lájkok:
    13
    Beküldött adatlapok:
    0
    Szia.
    Az SWZ Staff nevében köszönöm a dicsérő szavakat,de azt kell hogy mondjam,sem a Fórum,sem a Torrent oldal nem indul újra soha többé.
    Tudom hogy sokakat érdekel,de a bezárás okáról nem áll módomban információt adni.
    Üdv:Hammer (ex swz admin)
     
    • Like Like x 8
  16. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Szia Hammer! Nagyon sajnálom, hogy így alakult. Azon kevesek közé tartozom, akik nem ütik az orrukat más dolgába. Hiszen a miért, semmin sem változtat. Biztos nem a vezetőségen múlt a dolog, hiszen pár napja még a sikereitekről írtatok. Azért köszönöm, hogy benéztél, és megerősítetted a hírt. Azt hiszem innentől megszűnt az a bizonyos kérdőjel. Nekem tegnap is írta doe, hogy ez komoly, csak nem kívántam vissza élni a bizalmával. Gondoltam megvárom, míg ír ide egy illetékes.
     
    • Like Like x 6
  17. jozsef3 /

    Csatlakozott:
    2012. május 17.
    Hozzászólások:
    257
    Kapott lájkok:
    60
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    nagyon sajnálom hogy ténylegesen bezárt oldal ,kedveltem meg voltam vele elégedve.
     
    • Like Like x 6
  18. gazdaxx /

    Csatlakozott:
    2014. október 27.
    Hozzászólások:
    2
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0

    Szia Hammer!
    - Csatlakozom az előttem szólókhoz, valóban egyedi és volt az SWZ, és ez zömében annak a néhány embernek volt köszönhető, akik vitték, tolták az oldalt. Köszönet érte, a majd 3 év az remek volt veletek.
    - Érthető, nem biztos, hogy a Te feladatod infót adni erről és ez rendben is van így, itt és most.
    - Viszont valakinek azért illene (majd 1hét után) annak a több ezer tagnak mondani valamit, akik még most is a kliensben tartják a letöltést, mivel semmi (hivatalos) infót nem kaptak a vezetőségtől. Pedig az swz „f” közösségi oldalán folyamatosan törlésre kerülnek a nemkívánatos hozzászólások, írások, amik megelőzhetőek lennének egy korrekt tájékoztatás a tagság felé, ennyit megérdemelnek, ők is tettek a közösségért, az oldalért.
    - Így csak a (rosszindulatú) pletykák maradnak, (Open Redirect vulnerability, DMCA-panaszlevél,..stb) amik némi magyarázatott, indokot adhatnak, még ha tévesen is. Ezzel előbb utóbb valamit kezdeni kell majd, vagy nem?
    Üdv: .:ex swz tag:.
     
    • Like Like x 7
  19. Energy / Guest

    . A szöveg ami az oldal tartalma helyett fogad elég hivatalos. :tef161: És a kedvas admin itt is megerősítette ennek a hitelességét. Akik használták az oldalt tudják hogy bezár. Újra sem fog indulni, ezt el kell fogadni. A beload meg egy éve zárt be, azóta sincs hivatalos infó a történtekről.
     
    • Like Like x 2
  20. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Üdv. Az emberek akkor is pletykálnak és kombinálnak, ha le van írva az igazság. :tef161: Tapasztalatból mondom. De ahogy nézem valaki nem csak a kommenteket törölte, hanem az egész facebook oldalt: Üdvözlünk a Facebookon – jelentkezz be, regisztrálj, vagy csak tudj meg többet róla!swz.hu

    Tehát továbbra se látom értelmét a miértek kutatásának. Ha akarták volna közölni, megtették volna. Az meg nézőpont kérdése, hogy jár-e a magyarázat vagy sem. Amíg az illetékesek azon az állásponton vannak, hogy nem jár, nincs miről beszélni, mert náluk a pont.
     
    • Like Like x 4