Szabályok Amiket Nem Szeretünk És Kirugással Járhat

A témát ebben részben 'Tracker Beszélgetések' zonee hozta létre. Ekkor: 2015. május 05..

  1. zonee / Guest

    kezdem én néhány példával

    Ha nem töltesz le minden hónapban pl 10 GB-ot
    Ha nem lépsz be 2 héten belül
    Ha nem javítasz a kezdeti arányodon

    Te mit nem szeretsz?
     
  2. erdeikutya / Csillagvadász

    Csatlakozott:
    2012. január 05.
    Hozzászólások:
    1,332
    Kapott lájkok:
    433
    Beküldött adatlapok:
    0
    hat en ezekkel nem ertek egyet :tef10:
    Ha nem töltesz le minden hónapban pl 10 GB-ot - ( ennek variacioja egy bizonyos szamu torrent letoltese ) - akkor minek regeltel az oldalra?
    Ha nem lépsz be 2 héten belül - akkor minek regeltel az oldalra?
    Ha nem javítasz a kezdeti arányodon - akkor minek regeltel az oldalra?
    Ezek a szabalyok az aktivitast serkentik, es szerintem helyenvalok. Ha valaki nem tudja ezt betartani, akkor ne regeljen az oldalra es hagyja a helyet olyannak, aki hajlando ezekre a dolgokra es sokkal hasznosabb tagja lesz az oldalnak, mint aki csak azert van ott, hogy meglegyen neki ez az oldal is.
    Egy privat torrentoldal tagjanak lenni nem kotelesseg.
    Regisztacional oda kell tenni a pipat, hogy elolvasta a FAQ-ot es a Szabalyzatot. Megis hanyan olvassak el? Szinte senki. Aztan jon a csodalkozas, hogy nahat, hat itt ezt is kell, meg letolteni, meg aktivnak lenni...
    Szerintem nincs olyan, hogy rossz szabaly. Szabaly van, amit be kell tartani. Kesz. Ha nem tudod, vagy nem hajlando, akkor az nem a te oldalad.
     
    • Like Like x 3
  3. szepaj /

    Csatlakozott:
    2014. január 02.
    Hozzászólások:
    3,326
    Kapott lájkok:
    3,148
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Én általában úgy vagyok a szabályokkal és más egyéb előírásokkal is itt a torrentek világában, de úgy általában az élet más területén is, hogy ha mindent úgy csinálok ahogyan le van írva és betartom az előírásokat, akkor szinte észre sem veszi az ember a szabályokat, mert nem érheti baj és kellemetlenség azok be nem tartása miatt. Lehet, hogy ez nekem azért egyértelmű, mert egyébként is egy "szabályozott világban" élek és dolgozok, de ez a hozzáállás nekem idáig mindig bejött.
     
    • Like Like x 2
  4. zonee / Guest

    olyan oldalra nem regisztrálok ahol
    előírják mennyit töltsek le
    az aktivitás nem probléma
    ezek a szabályok azért vannak hogy lerontsd az arányod ahol nehéz vagy lehetetlen seed-elni
    utána meg támogasd az oldalt és küldj nekik pénzt